Kilka obserwacji dziwnych obiektów wokół Słońca w ciągu ostatnich dni

Kategorie: 

UFO z 2 maja 2012

Obserwatorium słoneczne SOHO dostarczyło dzisiaj kolejnych zdjęć, które muszą rozpocząć od nowa dyskusje na temat natury zjawisk rejestrowanych w okolicy tarczy słonecznej. W ciągu ostatnich dni jest aż nadto takich nietypowych przypadków.

 

Wspomniane zdjęcia z SOHO zarejestrowano 5 maja. Oprócz Słońca przedstawiają kształt przypominający coś, co mogło powstać sztucznie.

NASA prawdopodobnie nie zdążyła na czas wyretuszować zdjęć, bo teraz będą musieli znowu tłumaczyć anomalie pozostałością w buforze danych z dnia poprzedniego, które ujawniły się w postaci artefaktu obrazu.

Wcześniej, bo 2 maja 2012, zaobserwowano dziwny obiekt z wykorzystaniem pojazdu Stereo za pomocą urządzenia COR1.

Nie dość, że widać tam obiekt, prawdopodobnie z jakąś formą wiązki to jeszcze trwa to bardzo długo, tak jakby obiekt był tam długi czas, ale nie działało jego maskowanie. Również w tym wypadku nie ma oficjalnego stanowiska NASA. To zaiste dziwaczny "artefakt obrazu".

 

Trzeba przyznać, że ilość obserwacji UFO w okolicach Słońca rośnie lawinowo i dodaje to nowych dowodów dla hipotezy, że Słońce może być rodzajem portalu międzygwiezdnego.

Na dodatek wczoraj, czyli 4 maja znowu doszło do zjawiska opisywanego przez nas wcześniej, jako "tankowanie na Słońcu". I tym razem mamy sferyczne wgłębienie w koronie gwiazdy oraz wiązkę plazmy kierującą się w jego stronę.

Czyżby okres obserwowanego wzmożenia obserwacji niezidentyfikowanych obiektów wskazywał na to, że zbliżamy się do jakiegoś punktu zwrotnego w historii?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Jeśli naprawdę wszyscy

 Jeśli naprawdę wszyscy chcecie zobaczyć obcych to nauczcie się sztuczek psychotronicznych, oni to potrafią.Coś się zbliża i wszyscy czujemy to w podświadomości, ja również. Jak się nauczycie, to zaczepiajcie ich jak będą przelatywać, to naprawdę nic trudnego. Jedyna trudność to ich spotkać, jednak jest ich coraz więcej i są coraz częściej, to o czymś świadczy. Dlaczego nikt do nich nie mówi? Jak nie zaczniemy z nimi rozmawiać, to będą tak latać i się nam pokazywać, trzeba ich zaczepić w myślach, nie trzeba znać języka, energia jest uniwersalna, przekazuje słowa, emocje, obrazy i intencje. Z czasem, jak już ewoluujemy, naszym dzieciom będzie znacznie prościej.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony

Skomentuj