Kilkanaście UFO zaobserwowane przez kuter amerykańskiej Straży Przybrzeżnej

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające kilkanaście jasnych obiektów widocznych na horyzoncie na morzu w okolicy Stanów Zjednoczonych. Z opisu wynika, że obserwacji dokonali oficerowie Straży Przybrzeżnej USA.

Obserwujący to zjawisko wydają się być przekonani, że widzą niezidentyfikowane obiekty latające, które pojawiły się nad oceanem. UFO zaobserwowano przypadkiem, podczas patrolowania tego obszaru wybrzeża.

 

Z racjonalnych wytłumaczeń tego zjawiska można zaproponować, że Straż Przybrzeżna widziała jakieś tajne manewry US Army, a rzekome UFO to po prostu flary używane przez marynarkę wojenną Stanów Zjednoczonych. Jednak ta teoria nie zyskała jeszcze oficjalnego potwierdzenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Jeżeli to straż wybrzeża, to

Jeżeli to straż wybrzeża, to coś jest na fakcie. Oni bez problemu rozróżnili by flary od Ufo. Tylko ta jakość filmiku rozwalała na łopatki. Dosłownie dzieło Kubricka.

Głosuj przeciw
-82

kolo21

Portret użytkownika Marcinek

Najśmieszniejsze jest to, że

Najśmieszniejsze jest to, że załoga zamiast zawrócić i to zbadać, spieprzała ile maszyna mogła wycisnąć. Straż przybrzeżna miała strach w gaciach. Piękny przykład jak bronić terytorium swojego kraju...

Głosuj za
74

Skomentuj