Od kilku dni w telewizji pojawia się dziwna reklama z datą 21.12.2012

Kategorie: 

Dziwna reklama w polskiej telewizji

Jak zauważyło wielu użytkowników naszego portalu od kilku dni trwa dziwna kampania reklamowa. W normalne bloki reklamowe wpleciony jest kilkusekundowy filmik z wyeksponowaną dobrze wszystkim znaną datą 21.12.2012 oraz eksplodującą planetą.

 

Cześć osób sugerowała, że może to być jakaś forma propagowania bodźców podprogowych.  Przekaz nie jest jasny a centralne wyeksponowanie kluczowej daty wskazuje na jakiś związek z teorią końca świata. Jest to oczywiście popkulturowy koniec świata, a datę tą próbował już konsumować Hollywood, więc dlaczego nie miałby tego zrobić rodzimy rynek reklamowy. Wydano całkiem spore pieniądze na niejasną kampanię w wielu telewizjach jednocześnie. Za tym z pewnością coś stoi.

Cała reklama na razie trwa około 5 sekund, ale z dużym prawdopodobieństwem wkrótce dowiemy się, co stało się potem. Czcionka, jaka została użyta do stworzenia daty przypomina tą, jaką używa jedna z sieci elektromarketów. Na tym etapie reklama jest na tyle tajemnicza, że może to być zarówno żart, eksperyment socjologiczny czy też po prostu zapowiedź tego, że już 21 grudnia 2012 jedna z sieci handlowych zaproponuje wystrzałowe promocje. 

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lukhel

Jak drugi raz trafiłęm na tę

Jak drugi raz trafiłęm na tę rekllamę to odrazu pomyśłałem podprogowe wgicie do łba że będzie źle podnieść ciśnienie krwi obywatlom innym zać mówi trzeba wydać więcej kasy bo i tak będzie koniec +dla gospodarki syjonistyczej. Teraz mam wrażnie że to reklama Media Markt lub Jakieś inne gówno Agd

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Admin... jest wesoło! coś

Admin... jest wesoło! coś Ty?... Wzrasta poczytność strony o 100% i wiesz o tym...pozdrawiam
p.s. możesz pokasowac przecież to co przegina barierki, ale resztę zostaw... plissssssssssssss
 Ja wiem co zrobię kiedyś...: Założę stronkę podobną do Twojej z tym, że w regulaminie zastrzegę dowolność pojedynków na słowa (i .... może nawet na czyny) w trybie inteligentnych uszczypliwości bez osłonek...
 Czyli bez prezerwatywy... Tak jest przyjemniej.... Smile
 Zbiję niezły kapitalik na tym....

Portret użytkownika baca

sorry Adminie, no wiem ze

sorry Adminie, no wiem ze gnój wypłynął i to dość obficie zupełnie jakby piorun strzelił w szambo - wiec jak dla mnie to mozna ten syf wykasowac, ale to sie zaczęlo od zbanowania Angelusa a nie z naszej inicjatywy.
grupa inicjatywna to byli wlasnie ci "morderatorzy"
Angelus nie przeklina a oni sa gorliwsi od premiera jesli chodzi o kontrole sieci - ta namiastka władzy daje im skrzydła i zachowują się jak chore na wsciekliznę nietoperze

Portret użytkownika admin

Właśnie bolesne jest to, że

Właśnie bolesne jest to, że nie wszyscy moderatorzy są tak jednoznacznie przeciwko Wam, nawet ci, których tu ostro jedziecie. To jest bez sensu zacietrzewianie się, oni tam sa władzą koniec kropka. Dajmy już spokój i skupmy się na przyjemniejszych rzeczach niż wzajemne animozje bo to tylko złą energie powoduje.
 

Strony

Skomentuj