Kilometrowy asteroid może lecieć w stronę Ziemi a władze to ukrywają?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przypadek z Czelabińska wskazuje na to, że przewidzenie niektórych kosmicznych zagrożeń jest trudne. To jednak uwiarygadnia realność zagrożeń ze strony asteroidów. Co jakiś czas pojawiają się teraz w Internecie trudne do zweryfikowania rzekome przecieki o tajnych raportach na temat kolejnych lecących w stronę Ziemi ciała niebieskich zagrażających bezpośrednio naszej planecie.

 

W takich sytuacjach zwykle pojawia się podejrzane źródło, które objawia prawdę objawioną. Problem z takimi źródłami polega na tym, że skompromitowały się tak wiele razy, że gdy w końcu jedno z nich będzie prawdziwe to wiele osób po prostu je zignoruje. 

 

Tym razem anonimowe źródło, które jak się sugeruje ma jakiś związek z NASA, sugeruje, że w dwie godziny po upadku asteroidy nad Czelabińskiem pojawiły się pierwsze informacje, że z okolic pasa asteroidów leci coś większego o rozmiarze liczonym w kilometrach. Liczne spadające średniej wielkości meteory są tylko forpocztą większego obiektu.

 

Według tego, co można przeczytać na temat tego obiektu ma on około półtora kilometra i upadnie na terytorium Kanady albo Meksyku. Impakt może zabić miliony ludzi i zmienić na wiele lat warunki panujące na naszej planecie. Źródła internetowe sugerują, że dojdzie do tego w ciągu najbliższych 7 dni. Na szczęście nie będzie trzeba długo czekać, aby życie zweryfikowało poprawność tej pogłoski.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

wszystko pięknie ale

wszystko pięknie ale wnerwiają mnie wpisy nic nie wnoszące prócz wytykania błędów ortograficznych...to się już robi chore,dlatego w ramach protestu napisze na temat.
oturz...z wjarygodnyh źrudeł wjem rze ta kilometrowa asteroida leci i to jest ódokómentowane nałkowo ,gdyrz tak wielka asteroida udeżyła ostatnio 65miljonuw lat temu a nałka tfierdzi rze tej wielkości asteroidy spadajoł właśnie co 65miljonuw lat,a z nałkofcami sie nie dyskutóje z tej prostej przyczyny rze zawsze majoł racje,mam nadzieje rze opisałem to krutko i żeczowo ,a tych co gramatyka boli najbardziej ,proponóje zakóp dobrego edytora tekstu i metodom kopjój /wklej poprawić to co ich wnerwia w moim poscie...:)))

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Tszy mam kcióki Baron nobo to

Tszy mam kcióki Baron nobo to sie pszyda i to dobra ideja, wogule ale karzdemu sie pszeciesz mósi jakiśtam błont fkraść czasem.Nikt doskonały nie jest pszecierz.Jest jusz po piontej.Rzyje i nic nie jeb.eło w ziemie.Tylko małych kilka błyskuw na niebie to standartowe to.Pozdrawiam ekipe IM.

Portret użytkownika PrzestraszonynaAmen

Ludzie na miłość boską

Ludzie na miłość boską powiedzcie że to nie jest prawda błagam bardzo się boje przejąłem się bardzo płacze boje się.Nie wierze w to to bardzo szokująca wiadomość ale zapewne nie prawdziwa ale naprawde bardzo się boje tylko debil by straszył tak ludzi to bardzo bolesna wiadomość.Powiedzcie że to nie jest prawda.A jeśli to prawda Niech Bóg ma was wszystkich w opiece Bracia i Siostry.Ale moim zdaniem to jest nie prawda bo nikt o tym nie mówi żadne portale o tym nie piszą a ta strona nie jest dla mnie wiarygodnym żródłem bujda na resorach ale się boje.

Portret użytkownika GodzinaW

Apel do wszystkich którym

Apel do wszystkich którym zależy na Polsce.Stworzyliśmy stronę www pod akcję.Pierwsza akcja polega na wyemitowaniu spotu reklamowego przed główna emisją wiadomości w tvp.Spot trwać będzie 30 sekund i pokaże oobraz zrujnowanego Państwa pod rządami zdrajców,Pokaże biedę i złodziejstwo oraz bezrobocie!Uderzymy w komunistyczne media od środka!Skąd fundusze?Wchodząc na stronę klikajcie w reklamy i generujcie ruch na stronce.100 % zysków przeznaczymy na akcje a później na wsparcia najuboższych i pomoc im.Ludzie najwyższa pora zrobić coś dla Polski,bo żyć dalej tak nie możemy!Za tydzień pierwsze podanie statystyk z reklam na stronie
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika kacper

To już nie są żarty.

To już nie są żarty. Doskonale widzę asteroidę z balkonu na siódmym piętrze. Chyba czas się udać do Tesco po zapasy na kilka miesięcy. Jesli ta asteroida jakimś cudem nie uderzy w ziemię to na pewno za kilka dni pojawią się  "pewne" informacje na temat nadchodzącej kolejnej katastrofy globalnej, więc zapasy się nie zmarnują.

Portret użytkownika Aurelian

Wg mnie, po wydarzeniach w

Wg mnie, po wydarzeniach w Czelabinsku i częstych obserwacjach meteorów ktore ostatnio mają miejsce, sytuacja stała się na tyle poważna że pozwolę sobie na wklejenie przetlumaczonego tekstu translatorem google tego co przekazał ludziom pan Raymond(ponoć pracownik naukowy NASA):
"Nazywam się Raymond jestem naukowiec pracujący dla różnych działów astronomii na całym świecie, zarówno w sektorze publicznym i sektorem prywatnym. Nie jestem teoretykiem konspiracji, nie jestem jednym z tych, przekonany, że `lądowanie na Księżycu zostało sfałszowane` lub `2012 Nibiru uderzy ziemi`. Patrzę na faktach.
Jednak kilka tygodni temu, asteroida eksplodowała 18 m szerokości 40 mil nad rosyjskim mieście, czy wiesz, co by to zrobić, jeśli uderzy w Ziemię? To by zabił tysiące. Fale uderzeniowe eksplozji odnotowano poprzek świecie tysiące kilometrów. To nie teoria czy założenie to facts.Now to co widzieliśmy jest. Asteroida była częścią dużego ciała podobnych obiektów przybywających z pasa planetoid. Jest jeden, których nie wykryto do tej pory, bo a / nie możemy określić jego dokładną przewidywaną ścieżkę i B / nie chcemy straszyć ludzi.
Dokładnie 2 godziny później faksy wyszła z naszego obiektu amerykańskiej observatory.This, pół mile szeroka zmierza do ziemi i uderzy Kanadę lub Meksyk w ciągu najbliższych 7 dni. Dokładny czas i dni zostaną dodane w późniejszym czasie. To będzie wydarzenie, poziom ekstynkcji. Podmuch sam zabije miliony, a reszta istot żywych zostaną usunięte w ciągu kilku motnhsEven kiedy usłyszał wieści i nie wierzyć. I nalegał na widzenie kopię, i poprosił ich o wszystko przeliczania. Obliczenia niestety correct.So tutaj jestem, aby tel wszyscy, że te ostatnie dni to te, które mają być przyjęte. Powiedz te wokół siebie, że ich kochasz, módl się do niższej lub wyższej Bóg wiara wierzysz w. Prosimy ammends z wrogami, i szerzyć miłość i warmth.I przykro. Naprawdę jestem. "
 
Najnowsze info odnosnie tego tematu:
http://www.youtube.com/watch?v=D_oNgeO52hA&feature=player_embedded
Published on Mar 20, 2013
"I found Information on Dr. Raymond Brown. His sister told me she thinks he's dead now. He was trying to get the Info out to bbc news and no one has heard from him since. His Sister has told me that the asteroid will hit on March 25 at around 2pm in the after noon in the Atlantic ocean the last she heard."
 
 

Strony

Skomentuj