Klasyczne UFO zarejestrowane nad Walią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Wielkiej Brytanii, a konkretnie w południowej Walii, zaobserwowano klasyczne UFO w kształcie spodka. Zdjęcie niezwykłego obiektu wykonał jeden z kierowców, który wypatrzył dziwny obiekt przez szyby swojego samochodu.

 

Świadek twierdzi, że gdy tylko zauważył na niebie nietypowy kształt, wiedział, że jest to coś dziwnego i nietypowego. Prawie natychmiast postanowił się zatrzymać i zrobić jakieś zdjęcie na dowód, nawet za pomocą telefonu komórkowego. To, co udało mu się zarejestrować rzeczywiście przypomina klasyczny latający spodek.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Ktoś tu niedawno chciał by mu

Ktoś tu niedawno chciał by mu pokazać owady uwiecznione na filmie czy zdjęciu. Na powyższym obrazie ze sterowcem  albo prawdziwym UFO o napędzie elektrograwitacyjnym (otoczonym niezbyt szczelnym polem maskującym) * widać doskonale ufobąki i inne ufomuchy. Sam obiekt... nie można wszystkiego wrzucać do wora z napisem "FAKE" ale trudno o jednoznaczną interpretację. Masa oszustw tego typu spowodowana coraz lepszymi możliwościami technicznymi, narobiła  bałaganu poznawczego więc wierzyć w to jest naiwnością, jeśli sami tego nie widzimy.
* - niepotrzebne skreślić.
Polecam, szczególnie szósty, ostatni i najbliższy, kolejny odcinek "Błędnych interpretacji Teorii Względności". Zarysowuje się, po raz kolejny, klarowny obraz celowej dezinformacji przez przemilczanie, ignorowanie i ukierunkowywanie badań naukowych głównego nurtu na tematy poboczne.  Wychodzi na to że jest tak jak podejrzewają niektórzy fizycy czy pasjonaci tej dziedziny wiedzy, że grawitacja i elektromagnetyzm są różnymi aspektami tego samego i są ze sobą ściśle powiązane. Jako laicy wiemy to min. z opisu napędu starożytnych Viman z ich silnikami rtęciowo-elektrycznymi.  Nowej interpretacji zostaną poddane Równania Maxwella. Będzie ciekawie.

Portret użytkownika Imadlo

Wiem za co to [ciach] panie

Wiem za co to [ciach] panie /mod/,za kopanie rowu dla talina.Jest pan,panie/mod/złosliwy.Mam Konstytucyjne Prawo wyrazania swoich pogladow,a nikogo nie obraziłem panie /mod/
Otrzymałeś ostrzeżenie za reklamowanie stron internetowych !
/mod/

Portret użytkownika GreenhauseESP

Wedlug mnie jestescie wszyscy

Wedlug mnie jestescie wszyscy beznadziejni... nigdy nie bedzie dowodu na UFO chyba ze w tvn pokaza. Tlumaczenie ze kazdy filmik slabej jakosci, tak kur...de widze cos biegne szybko po super mega wypasiony aparat i juz tego czegos nie ma, nie kazdy ma iphona 6 ! . Kur... widze ze zagladaja tu sami bogaci ludzi... skad macie tyle pieniedzy hmm ? A jak jest dobra jakosc to i tak znajdzie sie kilku co powie ze to za dobre , manipulacja nagraniem albo cos  i tak o to nic nigdy nie bedzie prawda poki nam tego w telewizji nie powiedza.

Portret użytkownika Miki Mous

Żenujące podejście do sprawy.

Żenujące podejście do sprawy. Czyli jeśli bardziej postrzegam telefon jako telefon a nie kombajn do wszystkiego z napisanymi mega ful pikselami na obudowie które są napisane a nie ma ich w rzeczywistości to jest ok. Jednym słowem jak coś jest napisane na obudowie to jest fakt bezdyskusyjny a jeśli zrobię fotkę kiepskim aparatem to ta fotka jest fotoszopem. No brawo. Wynika z tego że zdecydowana większość populacji powinna mieć ze sobą napisane na obudowie 12trilionów pikseli a ta druga zamożniejsza najlepiej sekstyliony pikseli i wtedy fotka będzie wreszcie wiarygodna bo będzie można dostrzec bakterie na karoserii ufo. Wtedy fotoszop i praca na pikselowej obróbce zdjęć jest mało efektywna. Najłatwiej jest błysnąć głupotą która niestety zyskuje najwięcej braw. 

Portret użytkownika dziekan

Mnie teżto zastanawia

Mnie teżto zastanawia dlaczego filmy z ufo są takiej słabej jakości. Głupotą to ty się wykazałeś podchodząc do tematu jednostronnie, Juszka ma rację żenujace jest że ludzie wierzą w tak marne filmiki w czasach gdy mamy nagrywanie FHD.

Portret użytkownika Miki Mous

Trzeba sobie zdać sprawę z

Trzeba sobie zdać sprawę z tego że ufo używają pól maskujących obiekty i to głównie jes powodem że zdjęcia są mało wyraźne. Miliony pikseli nic nie zmienią. Niestety ludzienie nie dopuszczają do siebie tej prawdy i zamiast weryfikować materiał jaki się uzyskało, sprowadzają wszystko do dyskusji o jakości zdjęcia. Magicy na scenie potrafią  zrobić iluzję że słoń zniknie albo pokroją człowieka na dwie połowy i wtedy nikt nie neguje sztuki iluzji ale gdy mamy do czynienia z zaawansowaną technologią ufo to nikt nie dopuszcza do siebie możliwości maskowania się tych obiektów. Oczywiście są ludzie bawiący się w mistyfikację żeby własne ego zaspokoić ale to nie znaczy że sto procent populacji się tym zajmuje. 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Co za brednie.  Skąd masz

Co za brednie. 
Skąd masz wiadomości ze ufo używa maskowania?? Co jakiś ufok w nocy cię odwiedza i opowiada?
Internet jest pełen "faków" i nie ma co się sprzeczać ze większość z tych niby prawdziwych filmów to nie żadne ufo-kosmici i ten film jest tego przykładem. Ktoś niezłą klasyczną iluzje tutaj zastosował by micky sobie pouzywał. 
Przynajmniej jako tako uratowałeś swój post ostatnim zdaniem, z którym się w 100% zgadzam.

Portret użytkownika baca

na razie robię tymczasowe

na razie robię tymczasowe kreski na ścianie ale jak ufo nie przestanie zakłócać IM to z powodu tej strasznej anomalii trzeba sie będzie cofnąć do epoki ołówka i stawiać podjuszce minusy ręcznie a potem wklejać zrzuty zeszytów...

Skomentuj