Klasyczne UFO zarejestrowane nad Walią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Wielkiej Brytanii, a konkretnie w południowej Walii, zaobserwowano klasyczne UFO w kształcie spodka. Zdjęcie niezwykłego obiektu wykonał jeden z kierowców, który wypatrzył dziwny obiekt przez szyby swojego samochodu.

 

Świadek twierdzi, że gdy tylko zauważył na niebie nietypowy kształt, wiedział, że jest to coś dziwnego i nietypowego. Prawie natychmiast postanowił się zatrzymać i zrobić jakieś zdjęcie na dowód, nawet za pomocą telefonu komórkowego. To, co udało mu się zarejestrować rzeczywiście przypomina klasyczny latający spodek.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Ktoś tu niedawno chciał by mu

Ktoś tu niedawno chciał by mu pokazać owady uwiecznione na filmie czy zdjęciu. Na powyższym obrazie ze sterowcem  albo prawdziwym UFO o napędzie elektrograwitacyjnym (otoczonym niezbyt szczelnym polem maskującym) * widać doskonale ufobąki i inne ufomuchy. Sam obiekt... nie można wszystkiego wrzucać do wora z napisem "FAKE" ale trudno o jednoznaczną interpretację. Masa oszustw tego typu spowodowana coraz lepszymi możliwościami technicznymi, narobiła  bałaganu poznawczego więc wierzyć w to jest naiwnością, jeśli sami tego nie widzimy.
* - niepotrzebne skreślić.
Polecam, szczególnie szósty, ostatni i najbliższy, kolejny odcinek "Błędnych interpretacji Teorii Względności". Zarysowuje się, po raz kolejny, klarowny obraz celowej dezinformacji przez przemilczanie, ignorowanie i ukierunkowywanie badań naukowych głównego nurtu na tematy poboczne.  Wychodzi na to że jest tak jak podejrzewają niektórzy fizycy czy pasjonaci tej dziedziny wiedzy, że grawitacja i elektromagnetyzm są różnymi aspektami tego samego i są ze sobą ściśle powiązane. Jako laicy wiemy to min. z opisu napędu starożytnych Viman z ich silnikami rtęciowo-elektrycznymi.  Nowej interpretacji zostaną poddane Równania Maxwella. Będzie ciekawie.

Portret użytkownika Imadlo

Wiem za co to [ciach] panie

Wiem za co to [ciach] panie /mod/,za kopanie rowu dla talina.Jest pan,panie/mod/złosliwy.Mam Konstytucyjne Prawo wyrazania swoich pogladow,a nikogo nie obraziłem panie /mod/
Otrzymałeś ostrzeżenie za reklamowanie stron internetowych !
/mod/

Portret użytkownika GreenhauseESP

Wedlug mnie jestescie wszyscy

Wedlug mnie jestescie wszyscy beznadziejni... nigdy nie bedzie dowodu na UFO chyba ze w tvn pokaza. Tlumaczenie ze kazdy filmik slabej jakosci, tak kur...de widze cos biegne szybko po super mega wypasiony aparat i juz tego czegos nie ma, nie kazdy ma iphona 6 ! . Kur... widze ze zagladaja tu sami bogaci ludzi... skad macie tyle pieniedzy hmm ? A jak jest dobra jakosc to i tak znajdzie sie kilku co powie ze to za dobre , manipulacja nagraniem albo cos  i tak o to nic nigdy nie bedzie prawda poki nam tego w telewizji nie powiedza.

Portret użytkownika Gary McKinnon

za sto lat tez beda filmy

za sto lat tez beda filmy tego typu hehe.zato ja wczoraj zrobiłem zdiecie statku powietrznego z dobrego sprzetu i z zajebiaszczym zoomem.okolice sląska.[ibimage==23382==200na140==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Miki Mous

Żenujące podejście do sprawy.

Żenujące podejście do sprawy. Czyli jeśli bardziej postrzegam telefon jako telefon a nie kombajn do wszystkiego z napisanymi mega ful pikselami na obudowie które są napisane a nie ma ich w rzeczywistości to jest ok. Jednym słowem jak coś jest napisane na obudowie to jest fakt bezdyskusyjny a jeśli zrobię fotkę kiepskim aparatem to ta fotka jest fotoszopem. No brawo. Wynika z tego że zdecydowana większość populacji powinna mieć ze sobą napisane na obudowie 12trilionów pikseli a ta druga zamożniejsza najlepiej sekstyliony pikseli i wtedy fotka będzie wreszcie wiarygodna bo będzie można dostrzec bakterie na karoserii ufo. Wtedy fotoszop i praca na pikselowej obróbce zdjęć jest mało efektywna. Najłatwiej jest błysnąć głupotą która niestety zyskuje najwięcej braw. 

Strony

Skomentuj