Klasyczny latający spodek sfotografowany przypadkiem w okolicy Dżakarty w Indonezji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkaniec Dżakarty, stolicy Indonezji miał zamiar wykonać zdjęcie kolegi na tle znanego krajowego monumentu. Przypadkowo udało mu się uchwycić UFO w klasycznej postaci.

 

Zadziwiającą fotkę mężczyzna wykonał podczas robienia zdjęć pomnikowi Monas znajdującemu się w centrum stolicy. Do zdarzenia doszło 5 stycznia 2014 roku.

 

Sam autor zdjęcia podczas jego wykonywania nie był świadomy, że w tle uchwycił UFO, ale z doniesień medialnych wynika, że jest dwóch innych świadków, którzy twierdzą, że na własne oczy widzieli taki latający spodek.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Badacz zjawiska UFO

Znwu mamy tu do czynienia z

Znwu mamy tu do czynienia z ewidentnym skrzywieniem umysłu ludzi wierzących w latające talerze. Nie mają żadnych dowodów prócz "fejków", ciągle tylko zdjęcia, opowieści z krypty, osmolone pole lub pogniecione pole itp. bzdury.
Ciekawe komu zależy na podsycaniu historii UFO, ciągle dokładają do ognia nowe "fejki" i nowe swetfocie przedstawiające UFO...
Przypominam, że ufoludek predziej tysiąc razy zdechnie, zanim doleci do Ziemi z najbliższej gwiazdy.
Inne wymiary? Nikt jeszcze nie widział tych innych wymiarów, chyba że niezle zapali popijając żubrem, to się nie dziwię że można potem nawet wpaść i do wnętrza Ziemi i wiedzieć słońce, które tak naprawdę jest szpitalną lampą na stole operacyjnym.

Portret użytkownika Qaz

Czasem zal jest mi ludzi tak

Czasem zal jest mi ludzi tak prymitywnych jak ty. Samo twierdzenie ze jestesmy sami we wszechswiecie juz jest prymitywne. Zanim wypowiesz sie na temat istnienia onnych inteligentnych cywilizacji we wszechswiecie najpierw zapoznaj sie z tematem. Mamy 10tki niezbitych dowodow od starozytnosci po dzisiejsze czasy. Jesli nie masz pojecia to milcz. 

Portret użytkownika meh Mehu

A Ty powiedz mi jakiej

A Ty powiedz mi jakiej informacji  oczekujesz, żeby była dla Ciebie wiarygodna? Oczekujesz, że TVN albo Polsat, renomowane i prestiżowe stacje telewizyjne pokażą Ci w wiadomościach spodki latające? Ludzie piszą swoje negatywne komentarze pod różnymi newsami o UFO i szczerze mówiąc mam gdzieś czy akurat ten news to fejk czy nie, bo po prostu przypadek NOL-i jest faktem którego wystarczy doświadczyć na własne oczy żeby o tym się wreszcie przekonać. Powiedz mi, czy kiedy kolwiek poświęciłeś czas, żeby obserowac niebo? Jestes zajęty codziennymi sprawami, pracą, szkołą czy czymkolwiek innym. Jak wychodzisz na powietrze to patrzysz pod nogi, albo przed siebie, a pewnie łączny czas w roku jaki poświęcasz na spojrzenie w niebo wynosi maksymalnie kilka minut. Wiekszośc osób, które piszą negatywnie o NOL-ach nawet nie poświeći chwili, żeby zając się tym przypadkiem, samemu go zweryfikować, ale piszą komentarze w necie... LUDZIe zacznijcie obserwowac nieo, gwarantuje wam, że wystarczy od 2 do 7 dni obserwacji, żeby zobaczyc dziwne obiekty przeczące prawom fizyki według oficjanie przyjętych norm. Ja nie mówie, że sa to jakieś ufoludki, ale na pewno istnieje technologia o której nie mówi się społeczeństwu z wielu powodów. Pozdrawiam.

Portret użytkownika meh Mehu

Ufo nie musi pochodzić z

Ufo nie musi pochodzić z Ziemi ani z zakątków galaktyki czy jak inni wolą z innych wymiarów:P Jak sama nazwa wzkazuje jest to niezidentyfikowanyt obiekt latający, czyli taki, którego społeczęństwo nie może sklasyfikowac z żadnym znanym obiektem. Jest wiele dowodów na to, że obce cywilizacje miały wpływ na rozwuj naszego gatunku i miały wpływ na nasza historię, ale pomio tego co się uważa, na zrdowy rozsadek są to raczej cywiliozacje, które znajdują sie gdzieś 'niedaleko'. Np. Układ Słoneczny. Dziś obiekty które nazywamy UFo to w wiekszości raczej ludzkie twory o których nie mówi się społeczeństwu, bo technologia zrewolucjonizowałaby obecne normy, a nie wszystkim to pasuje, bo liczą sie $$$. Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy ludzie zaczną o tym mówić głośniej i coś się ruszy. Silniki bazujące na antygrawitacji pozwoliłyby poruszac się po Ziemi zupełnie za darmo (oczywiście, koszt byłby tylko równy zakupowi takiego silnika, ale paliwo darmowe, bo wynikające tylko i wyłącznie z naturalnego pola magnetycznego Ziemi). Takie silniki przedtawiało już wielu naukowców od lat, ale na ogól kończyło się to niekorzystnie dla samych owych naukowców. Pare lat temu nawet w Polsce jeden facet przerobił silnik samochodowy na wodę. Przerobił tak samo kilka silników sąsiadom w ten sam sposób, a gdy poszedł z tym do odpowiednich organów, żeby to opatentowac, policja zarekwirowała wszystkie silniki... Takie rzeczy są faktem tylko otwórz troche oczy i szukaj w odpowiednich miejscach. Bo bardzo dużo jest dezinformacji. Tutaj masz filmik prezentujący silnik 'antygrawitacyjny', oparty na elektromagnetyzmie.  Takich filmików w necie jest masa. Jełśi przerobisz taki silnik na wieksza skalę, wykorzystując pole magnetyczne Ziemi, możesz poruszać się ' za darmo" w nieskończonośc. Problem w tym, że takie informacje są tajne, bo zrewolucjonizowało by to przemysł paliwowy, z czego sa olbrzymie pieniądze, a cena za paliwo jeszcze do tego wzrasta. 
http://www.youtube.com/watch?v=_zpsEO5t-TM&list=PL2B4820E20C04D05E&index=88
 

Portret użytkownika Mery

felicyta próbowałam to

felicyta próbowałam to ogladać i nie gniewaj się,ale dla mnie to są bajeczki pani która miała swoje pięć minut ,moze coś tam nad nami lata ale w takie opowieści jak z tego filmu to ja nie wierzę,ale to jest tylko moja opinia.Pazdrawiam

Portret użytkownika Sylar

Donosy ufo ciezko

Donosy ufo ciezko zweryfikowac gdyz bardzo trudno jest odroznic bardzo slaba podorbke od tej slabej Wink W tym przypadku fejk jak nic im bardziej podobny do klasycznego spodka tym mniejsza sz\ansa na cos autentycznego. Pojazdy w ksztalcie spodkow to nazisci budowali, wiec czemu mialby tego nie powielac/kontynuowac inny kraj.

Portret użytkownika Juszka

Słyszałem, że szykuje się

Słyszałem, że szykuje się zlot fanów Innemedium oczywiście tylko tych wybranych, specjalnych znających "te" tajemnice a odbędzie się 27.01.2014 w Auschwitz. Czekam na relację z tego wydarzenia no i jeszcze jedno kto się okaże takim bohaterem jak tutaj jest.
ps może admin napisze o tym niezwykłym wydarzeniu jakiś felieton.

Portret użytkownika benet

   noo podjuszka ty to taka

   noo podjuszka ty to taka zaczepialska jesteś,ale rozumiem,chciałaś nam tu donieść o wydarzeniu na które nie zostałaś zaproszona,czyli mówiąc krótko twoi przyjaciele z osraela cię olali.Powiem ci,ze to brzydko zich strony bo przecież przgotowałaś się do tego jak należy,masz  jarmułkę,długie, kręcone pejsy,kiwasz się rytmicznie,nawet  posiadasz ten wrodzony charakterystyczny odruch zacierania rączek,słowem masz wszystko łącznie z chorobą (w twoim przypadku choroba powinna być dla nich atutem) ale widocznie  podjuszka  jesteś za bardzo ortodoksyjna a nie reformowana i stąd ta ignorancja 

Strony

Skomentuj