Klasyczny latający spodek sfotografowany przypadkiem w okolicy Dżakarty w Indonezji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkaniec Dżakarty, stolicy Indonezji miał zamiar wykonać zdjęcie kolegi na tle znanego krajowego monumentu. Przypadkowo udało mu się uchwycić UFO w klasycznej postaci.

 

Zadziwiającą fotkę mężczyzna wykonał podczas robienia zdjęć pomnikowi Monas znajdującemu się w centrum stolicy. Do zdarzenia doszło 5 stycznia 2014 roku.

 

Sam autor zdjęcia podczas jego wykonywania nie był świadomy, że w tle uchwycił UFO, ale z doniesień medialnych wynika, że jest dwóch innych świadków, którzy twierdzą, że na własne oczy widzieli taki latający spodek.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Badacz zjawiska UFO

Znwu mamy tu do czynienia z

Znwu mamy tu do czynienia z ewidentnym skrzywieniem umysłu ludzi wierzących w latające talerze. Nie mają żadnych dowodów prócz "fejków", ciągle tylko zdjęcia, opowieści z krypty, osmolone pole lub pogniecione pole itp. bzdury.
Ciekawe komu zależy na podsycaniu historii UFO, ciągle dokładają do ognia nowe "fejki" i nowe swetfocie przedstawiające UFO...
Przypominam, że ufoludek predziej tysiąc razy zdechnie, zanim doleci do Ziemi z najbliższej gwiazdy.
Inne wymiary? Nikt jeszcze nie widział tych innych wymiarów, chyba że niezle zapali popijając żubrem, to się nie dziwię że można potem nawet wpaść i do wnętrza Ziemi i wiedzieć słońce, które tak naprawdę jest szpitalną lampą na stole operacyjnym.

Portret użytkownika Qaz

Czasem zal jest mi ludzi tak

Czasem zal jest mi ludzi tak prymitywnych jak ty. Samo twierdzenie ze jestesmy sami we wszechswiecie juz jest prymitywne. Zanim wypowiesz sie na temat istnienia onnych inteligentnych cywilizacji we wszechswiecie najpierw zapoznaj sie z tematem. Mamy 10tki niezbitych dowodow od starozytnosci po dzisiejsze czasy. Jesli nie masz pojecia to milcz. 

Portret użytkownika meh Mehu

A Ty powiedz mi jakiej

A Ty powiedz mi jakiej informacji  oczekujesz, żeby była dla Ciebie wiarygodna? Oczekujesz, że TVN albo Polsat, renomowane i prestiżowe stacje telewizyjne pokażą Ci w wiadomościach spodki latające? Ludzie piszą swoje negatywne komentarze pod różnymi newsami o UFO i szczerze mówiąc mam gdzieś czy akurat ten news to fejk czy nie, bo po prostu przypadek NOL-i jest faktem którego wystarczy doświadczyć na własne oczy żeby o tym się wreszcie przekonać. Powiedz mi, czy kiedy kolwiek poświęciłeś czas, żeby obserowac niebo? Jestes zajęty codziennymi sprawami, pracą, szkołą czy czymkolwiek innym. Jak wychodzisz na powietrze to patrzysz pod nogi, albo przed siebie, a pewnie łączny czas w roku jaki poświęcasz na spojrzenie w niebo wynosi maksymalnie kilka minut. Wiekszośc osób, które piszą negatywnie o NOL-ach nawet nie poświeći chwili, żeby zając się tym przypadkiem, samemu go zweryfikować, ale piszą komentarze w necie... LUDZIe zacznijcie obserwowac nieo, gwarantuje wam, że wystarczy od 2 do 7 dni obserwacji, żeby zobaczyc dziwne obiekty przeczące prawom fizyki według oficjanie przyjętych norm. Ja nie mówie, że sa to jakieś ufoludki, ale na pewno istnieje technologia o której nie mówi się społeczeństwu z wielu powodów. Pozdrawiam.

Portret użytkownika meh Mehu

Ufo nie musi pochodzić z

Ufo nie musi pochodzić z Ziemi ani z zakątków galaktyki czy jak inni wolą z innych wymiarów:P Jak sama nazwa wzkazuje jest to niezidentyfikowanyt obiekt latający, czyli taki, którego społeczęństwo nie może sklasyfikowac z żadnym znanym obiektem. Jest wiele dowodów na to, że obce cywilizacje miały wpływ na rozwuj naszego gatunku i miały wpływ na nasza historię, ale pomio tego co się uważa, na zrdowy rozsadek są to raczej cywiliozacje, które znajdują sie gdzieś 'niedaleko'. Np. Układ Słoneczny. Dziś obiekty które nazywamy UFo to w wiekszości raczej ludzkie twory o których nie mówi się społeczeństwu, bo technologia zrewolucjonizowałaby obecne normy, a nie wszystkim to pasuje, bo liczą sie $$$. Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy ludzie zaczną o tym mówić głośniej i coś się ruszy. Silniki bazujące na antygrawitacji pozwoliłyby poruszac się po Ziemi zupełnie za darmo (oczywiście, koszt byłby tylko równy zakupowi takiego silnika, ale paliwo darmowe, bo wynikające tylko i wyłącznie z naturalnego pola magnetycznego Ziemi). Takie silniki przedtawiało już wielu naukowców od lat, ale na ogól kończyło się to niekorzystnie dla samych owych naukowców. Pare lat temu nawet w Polsce jeden facet przerobił silnik samochodowy na wodę. Przerobił tak samo kilka silników sąsiadom w ten sam sposób, a gdy poszedł z tym do odpowiednich organów, żeby to opatentowac, policja zarekwirowała wszystkie silniki... Takie rzeczy są faktem tylko otwórz troche oczy i szukaj w odpowiednich miejscach. Bo bardzo dużo jest dezinformacji. Tutaj masz filmik prezentujący silnik 'antygrawitacyjny', oparty na elektromagnetyzmie.  Takich filmików w necie jest masa. Jełśi przerobisz taki silnik na wieksza skalę, wykorzystując pole magnetyczne Ziemi, możesz poruszać się ' za darmo" w nieskończonośc. Problem w tym, że takie informacje są tajne, bo zrewolucjonizowało by to przemysł paliwowy, z czego sa olbrzymie pieniądze, a cena za paliwo jeszcze do tego wzrasta. 
http://www.youtube.com/watch?v=_zpsEO5t-TM&list=PL2B4820E20C04D05E&index=88
 

Portret użytkownika Mery

felicyta próbowałam to

felicyta próbowałam to ogladać i nie gniewaj się,ale dla mnie to są bajeczki pani która miała swoje pięć minut ,moze coś tam nad nami lata ale w takie opowieści jak z tego filmu to ja nie wierzę,ale to jest tylko moja opinia.Pazdrawiam

Portret użytkownika Sylar

Donosy ufo ciezko

Donosy ufo ciezko zweryfikowac gdyz bardzo trudno jest odroznic bardzo slaba podorbke od tej slabej Wink W tym przypadku fejk jak nic im bardziej podobny do klasycznego spodka tym mniejsza sz\ansa na cos autentycznego. Pojazdy w ksztalcie spodkow to nazisci budowali, wiec czemu mialby tego nie powielac/kontynuowac inny kraj.

Portret użytkownika Juszka

Słyszałem, że szykuje się

Słyszałem, że szykuje się zlot fanów Innemedium oczywiście tylko tych wybranych, specjalnych znających "te" tajemnice a odbędzie się 27.01.2014 w Auschwitz. Czekam na relację z tego wydarzenia no i jeszcze jedno kto się okaże takim bohaterem jak tutaj jest.
ps może admin napisze o tym niezwykłym wydarzeniu jakiś felieton.

Portret użytkownika benet

   noo podjuszka ty to taka

   noo podjuszka ty to taka zaczepialska jesteś,ale rozumiem,chciałaś nam tu donieść o wydarzeniu na które nie zostałaś zaproszona,czyli mówiąc krótko twoi przyjaciele z osraela cię olali.Powiem ci,ze to brzydko zich strony bo przecież przgotowałaś się do tego jak należy,masz  jarmułkę,długie, kręcone pejsy,kiwasz się rytmicznie,nawet  posiadasz ten wrodzony charakterystyczny odruch zacierania rączek,słowem masz wszystko łącznie z chorobą (w twoim przypadku choroba powinna być dla nich atutem) ale widocznie  podjuszka  jesteś za bardzo ortodoksyjna a nie reformowana i stąd ta ignorancja 

Portret użytkownika baca

tym się zajmą właściwi ludzie

tym się zajmą właściwi ludzie podjuszku a skoro pytasz (czyli chcesz zebrać na ten temat jakieś informacje) dałem ci plusa za naiwność  Smile
żebyś jednak nie pozostał tak zupełnie bez żadnych informacji na twoje pytanie jest odpowiedź zastępcza:
SĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY
dużo ważniejsze od obecności koczowniczej elity w obozach koncentracyjnych Smile
chodzi tu nie o jakiś nieważny kneset który jak wiesz mam w dupie ale o ciebie - pępek światowej uwagi
juszek już od ponad roku nazywasz mnie z niezwykłym uporem pastuchem baranów a dopiero teraz do mnie dotarło że to nie jest wyzwisko tylko rozpaczliwe beczenie bezradnej zagubionej owieczki wymagającej szczególnej troski i szczególnego zrozumienia jej własnych potrzeb - głośno beczysz, trzeba ci to uczciwie przyznać no i przeprosić też, że zrozumienie zajęło mi aż tyle czasu.
no więc dobra teraz już wiem że jestem pastuchem baranów w tym znaczeniu dobrym, no i wiesz co?
myślę że najwyższy już czas kiedy się w końcu rozumiemy zakopać topór wojenny i sie w końcu pogodzić - tak raz a dobrze. bo skoro już przyszło nam wspólnie żyć w judeopolonii...
bo widzisz, brak zrozumienia to jest rzecz naprawdę straszna i rodzi tylko niepotrzebne nikomu konflikty a zatem po raz pierwszy zwracam się do ciebie ludzkim imieniem i pytam: Rafał chcesz się ze mną pogodzić?
jako wyraz moich jak najlepszych intencji powiem Ci że zanim się pojawiłeś na forum ja nawet nie wiedziałem ze jestem pastuchem baranów a potem bardzo długo to do mnie nie docierało ale teraz już na szczęście to wiem
to tylko twoja zasługa więc jestem twoim dłużnikiem...
wiem również że skoro to tak sprawy wyglądają, to moim obowiązkiem jest zapewnić właściwą opiekę każdej owieczce - nawet tej czarnej, rozumiesz?
nie moge jednych traktować lepiej a innych gorzej albo dalej udawać że się na ciebie będę gniewał - ty bardzo głośno się upominasz o odrobinę mojej uwagi, (i bardzo już długo) no więc w końcu poświęciłem godzinę mojego bezcennego czasu i przyjrzałem się tak ze stuprocentową uwagą wszystkim dręczącym cię problemom aby je wreszcie jakoś uregulować.
[ciach]
 
...
 
[ciach]
edit: skasowano
Admin ma już dość waszych kłótni
/Moderator/

Portret użytkownika Juszka

[ciach] edit:

[ciach]
edit: skasowano
Bardzo wulgarne słownictwo.
Admin ma już dość waszej kłótni. Więcej ostrzeżeń nie będzie
 
/Moderator/

Portret użytkownika RH+

Bacuchno Kochany. Taaadam! W

Bacuchno Kochany. Taaadam!
W nowym roku otwierają się oczy nawet najbardziej zatwardziałym. W końcu to dostrzegłeś, Baco, w końcu. JUż myślałem, że Twój zaprzątany wciąż mózg tego nie odkryje i że nasz Juszek zostanie zagubionym baranem po kres jego dni. Zagubionym i bezdzietnym.
A tu na nowy rok taka niespodzianka.
Baco, zawsze w Ciebie wierzyłem (nawet kiedy wątpiłem) i teraz widzę, że nie pomyliłem się co do Ciebie. Tak rękę na zgodę... I pyska też dasz? (na pewno? zastanów się, chłopak się może rozpędzić). Jak w samych swoich normalnie.

Ja niezarejestrowany, ale też sie podpiszę pod petycją - nawet dwa razy.
I zapałki pożyczę, jak trzeba...
Kurcze, Baca, z tego wzruszenia to nawet za ten gaz zapłacę, tylko dogrzej im dobrze, żeby nie było chętnych do powrotu na ziemię palestyńską.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Obecność UFO na Ziemi nie

Obecność UFO na Ziemi nie podlega dyskusji... Natomiast mona dyskutowac czym ono jest. Wg mnie i nie tylko UFO to pojazdy nowej gegenracji wyprodukowane zarówno na Ziemi przez podziemne fabryki np w strefi 5 i 52 USA jak i w Argentynie na podstawie udoskonalonych nazistowskich proijektów III Rzeszy jak i obecnej IV Rzeszy mającej swój Watykan w USA i Argentynie. Ale nie tylko... Te nazistowskie swołocze spiknęły sie z naszymi hodwcami ( szarakopodobne stwory) zamieszkującymi wnętrze naszej planety i działaja wspólnie nad zniewoleniem doszczętnym ludzkiej rasy.
 Mozliwe są również i wspólne bazy eksploracyjne  IV Rzeszy i Szaroko-podobnych...
 Tak, że UFO jest tak czy inaczej pochodzenia ziemskiego, nawetm jesli poszczególne obiekty przylatują gdzieś z pobliskiego Kosmosu...
 W Kosmosie nie ma życia... jest tylko ono na Ziemi w naszym interwale przestrzennym. Natomiast Kosmos jest wykorzystywany energetycznie i mineralogicznie.
 Tyle na temat... Co Ty na to baca?

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Młody

Mery, są różni, nawet w

Mery, są różni, nawet w lasach chodzą, widziałem z daleka (wysokie, chude, kolor zielonej ściułki leśnej, brak widocznosci dla ludzkiego oka z bliska, stapia się z otoczeniem) jedną z metod aby zobaczyć te istoty jest to zmiana wibracji swojego pola . Trzeba mieć zdrowy zmysł wzroku aby je zobaczyć. W półmroku ich się widzi, tzn. między zachodem słońca a nastaniem nocy, wtedy ludzki wzok jest bardzo otępaiły, a zresztą samemu trzeba nad tym popracować.

Portret użytkownika kuzYn

Co ty opowiadasz Młody. Ja

Co ty opowiadasz Młody. Ja widziałem ich w samo południe. Siedzieli sobie na polance w lesie z dziećm na kocykui, i objadali się naszą żywnością.  Wiem że naszą, bo widziałem napis na opakowaniu "kabanosy Tarczyński". Nawet żubrem popijali. Dzieci piły tę zdrową coca colę z cukrem. Szaraki wiedzą co u nas jest najlepsze. Pewnie oglądają nasze reklamy telewizyjne.  Jednym słowem sielanka  Smile

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Poczytaj sobie moje

Poczytaj sobie moje komentarze na temat pustej ziemi i pustego Księzyca...pozdrawiam... W ogóle poczytaj sobie co mam... nooo nie zawsze w temacie  :)... do powiedzenia

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Poszukaj sobie wg hasła

Poszukaj sobie wg hasła "teoria pustej Ziemi" w wujku... ja twierdzę, że wszystkie ciała kosmiczne tj gwiazdy i planety są w środku puste i posiadają słońca ( generatory energii) wewnętrzne...
 To przy Projektowaniu jest najbardziej ekonomicznym energetycznie rozwiązaniem... Dobrej Nocy...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika maniek

takie filmy zawsze pozostawią

takie filmy zawsze pozostawią niedosyt bo może to montaż - ale to co mówił Dmitrij Miedwiediew albo Paul Hellyer albo Neil Armstrong - tego nie da się tłumaczyć oszystwem - to są zbyt wysko postawieni ludzie, którzy mają dostęp do takiej wiedzy!!! ludzie obudźcie się... Obce cywilizacje istnieją, a obcy przylatują na ziemię - a w dodatku niektóre rządy posiadają ich technologie lotów międzyplanetarnych... dlaczego od 40 lat nie byliśmy na księżycu, a jedyne co zrobiliśmy to MIR i ISS czyli nie dalej niż LEO (niska orbita okołoziemska)...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

zanim ktoś wyrazi opinię, że

zanim ktoś wyrazi opinię, że to ciekawy filmik, zalecam odpowiedziec sobie na następujące pytanka:

  • jak to sfilmowano, że błoniasta łapka poruszyła sie pod wpływem dotyku patyka chłopca...skoro były to tylko niekompletne szczątki żyjątka...: Lol
  • po co służby specjalne tych chłopców przekonywały o milczeniu, skoro i tak nikt by dzieciakom nie uwierzył w takie bajdy... Smile
  • dlaczego ta ładna pani miała taki ukryty drwiący usmieszek podczas relacji?

Ten film to fake od poczatku do końca szyty grubymi nicmi... Polecam przejrzeć go o naiwniaczki jeszcze raz...
 "Małpy wodne" polujace pod wodą.... buhahhahahhaaa...
FAAAAKE...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

to że to fejk, to nie mam

to że to fejk, to nie mam najmniejszej wątpliwości ,jednak bez dwóch zdań film jest ciekawy...a to za sprawą uroczej prezenterki która słodziutko trajkocze coś w indonezyjskim narzeczu ,niestety na tym skończyło się moje zainteresowanie , bo dalej to już film ...o zdjęciu, o tablecie i sztucznie podekscytowanych młodzieńcach ,którzy zapewne założyli się o piwo ,czy wiara łyknie ten ...echh...dokument ,czy nie...no ja nie łykam, gość ma w tle ufo które ma znacznie większą średnicę od tego ,podobno fotografowanego pomnika  i twierdzi że go nie zauważył ...ludzie też zbytnio nie są zainteresowani...kiepski fejk

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jaa

niekoniecznie. Słońce może

niekoniecznie. Słońce może być za tym co robił zdjęcie. A oświetlenie obiektu może być uzależnione od tego jak jego powierzchnia reaguje na promienie. Kolumna stoi w miejscu więc światło inaczej się odbija niż od obiektu ktory raz, że się porusza, a dwa, być może też obraca.

Portret użytkownika zibi1973

Co się dziwicie w końcu

Co się dziwicie w końcu spadło trochę nowych niby meteorytów,gdzieś muszą latać i ich musi być widać a ile mogą siedzieć w wulkanach czy na antarktydzie albo chować się po dżunglach,czy w morzach i oceanach,a do tego w końcu tysiące

Portret użytkownika zibi1973

Ja bym chciał taką fotkę

Ja bym chciał taką fotkę pasowała by mi do mojej kolekcji,aż mu zazdroszczę może kiedyś zlądują mi na trawniku pod oknem,a moje zdjęcia są dość wyraziste jak na taką szybkość poruszających się obiektów

Portret użytkownika Realista

interesuję się ufologią

interesuję się ufologią kilkanaście lat. i tylko czekam pod tym postem jak będą negatywne wypowiedzi że fałsz że nieprawda albo inne głupie i wyśmiewcze komentarze ze strony niektórych urzytkowników.
Czy po tylu tysiąach zdjęć jakie się obserwuje dalej myślicie ze take fake???
te zdjęcia tych pojazdów codrugie czy trzecie się powtarza, jak  wygląd jest taki sam!! te pojazdy są wśród nas one tu latają jak muchy my nie jesteśmy sami na tej planecie. Musiał bym być debilem by wierzyć ze nic nie ma oprocz rasy ludzkiej...
To prawda i to kwestja czasu jak wszyscy się o tym przekonamy.
i zaraz bedzię pełno wyśmiewczych tekstów m.in bacy..
Te zdjęcia to prawda. Inne rasy się pojawiają specjalnie na naszych oczach bo wilka rewolucja intelekualna i poznaniowa jest przed nami. Kwestja lat  kilku jak się wszyscy zdziwią..
pozdrawiam. 
( baca i inni zaraz mnie zjadą za błedy ort. podważą moją wypowiedź obrazkami z... dupy i powiedzą że to coś na niebie to ptak albo PS.)...

Portret użytkownika ona

kazdy podaza wlasna sciezka

kazdy podaza wlasna sciezka rozwoju i nie nalezy nikogo ponaglac...Wszyscy poznamy prawde w swoim czasie kiedy bedziemy na to gotowi..Pozdrawiam z daleka Wink p.s. chetnie podziele sie swoimi doswiadczeniami na gg 45027665  tylko z osobami o otwartych umyslach rzecz jasna..

Portret użytkownika baca

he he te ufo nie jest żadne

he he te ufo nie jest żadne ufo tylko juz dawno zidentyfikowane niemieckie hunebu wersja 2 - wg mnie autentyk - a czy jest ono tam naprawdę czy tylko wmontowane nad głową małego żółtego kolegi to nie moja broszka - można mu tylko pogratulowac że się nie podniecił niezdrowo jakimś lampionem tylko użył prawidłowego rozumowania co do tego jak powinno wyglądać ufo
i aha, nie wmawiaj nikomu że jakieś "rasy się pojawiają na naszych oczach" bo nie ma "nas" w sytuacji kiedy tylko ty masz jakieś rasistowskie zwidy.
udaj się do lekarza od oczu ze specjalizacją z rasizmu - optyk, ale koniecznie rasowy okulista, a jak nie ma go bo się teleportował do innej przychodni to te sprawy skonsultuje z toba na miejscu pediatra... umyj pośladki bo rutynowo będziesz sprawdzony na obecność gorączki...

Portret użytkownika drako_tr.

Sylar jednak jest tak, jak

Sylar jednak jest tak, jak podejrzewałem tzn. w Tworkach Internet pacjentom zainstalowano, ale mają limit kliknięć w klawiaturę.
@ jozek1, jak widać ten limit wyczerpał i nie mógł już dopisać:
„po czwarte primo – jestem aha z psychiatryka” …
źródło: www.primo-a-prilis.psychiatrius
ps.
@ jozek1 po primo- pozdrawiam Cię gorąco, po ssecundo- wracaj szybko do zdrowia…

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Strony

Skomentuj