Klątwa zabójczej marynarki

Kategorie: 

Źródło: Getty Images

Do niezwykle zaskakujących zdarzeń doszło w Zimbabwe. Jedna z rodzin zamieszkujących ten afrykański kraj twierdzi, że opętana przez złego ducha marynarka doprowadziła do śmierci dwudziestu osób.

Dramat rodzinny został zapoczątkowany, gdy męzczyżna o imieniu Mutsiyabako spowodował śmierć innej osoby. Od tej pory był prześladowany przez ducha swojej ofiary. Męzczyżna próbował pozbyć się klątwy za pomocą różnych egzorcyzmów. Jeden z rytuałów z niewiadomych powodów był skupiony wokół marynarki. Okazało się, że Mutsiyabako był całkiem kompetentnym egzorcystą, jako że (jak pokazała przyszłość) prawdopodobnie udało mu się zamknąć złego ducha wewnątrz elementu garderoby.

Mężczyzna jak gdyby nigdy nic podarował marynarkę swojemu bratu. Niedługo później okazało się, że nie było to najroztropniejsze posunięcie, ponieważ brat zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie podejrzewająca niczego rodzina trzymała marynarkę przez wiele następnych lat. Dziwić mogła lekceważąca i mało domyślna postawa Mutsiyabako, który nie próbował w żaden sposób pozbyć się przeklętego ubrania. Wraz z upływem czasu, coraz więcej członków rodziny umierało w zagadkowych okolicznościach. 

 

W ostatnich latach doszło do przełomu, jako że duch pierwszej ofiary klątwy przejął kontrolę nad jednym z dzieci i z jego pomocą zdołał przekazać rodzinie prawdę o zabójczej marynarce. Przerażona familia błyskawicznie skontaktowała się z miejscowym egzorcystą, który nakazał Mutsiyabako zniszczyć ubranie, pochłaniające ludzkie życiorysy niczym czarna dziura w przestrzeni kosmicznej.

 

Mężczyzna doszedł jednak do innego wniosku i postanowił ucieć jak najdalej w nadziei, że to rozwiąże wszystkie jego problemy. Zdesperowana i bojąca się o własne życie rodzina zwróciła się do lokalnych władz, aby znaleźli i aresztowali Mutsiyabako, aby poniósł konsekwencje swoich czynów i uporządkował bałagan, który spowodował w życiu swoich bliskich. Czas pokaże, czy familia ostatecznie uwolni się od złego ducha.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

artykuł do dupy ale za to

artykuł do dupy ale za to tytuł w końcu porzadny.

"Klątwa Zabójczej Marynarki" - coś wspaniałego - takie teksty godne są tylko geniuszy

Zych nie wysilaj sie na powage w tego typu tematyce - zrób z tego kabaret albo szydere - a bedziesz nieśmiertelny i nie zmarnujesz talentu ani dobrej tematyki

Skomentuj