Kobieta boi się wyjść z domu po bliskim spotkaniu z UFO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po bliskim spotkaniu w 1997 roku Sasha Christie bała się wyjść z domu, obawiając się, że zostanie uprowadzona przez kosmitów.

Dla niektórych osób spotkanie z UFO może być pozytywnym, zmieniającym życie doświadczeniem, ale dla innych, takich jak 51-letnia Sasha Christie, może wywołać niepokój i strach, które utrzymują się przez dziesięciolecia. 
Christie, pochodzący z Liverpoolu w Anglii, miał bliskie spotkanie 25 lat temu.

„Ja, mój były partner Steve, mój syn Louis i dwóch z trzech członków rodziny Steve'a pojechaliśmy na krótkie wakacje do małego domku na odludziu” – wspomina - "W pewnym momencie Steve wskazał na fluorescencyjne światła na niebie, które wydawały się tym większe, im bliżej nas się zbliżali. Ponieważ chmury były bardzo nisko, cienie i kształt UFO sprawiały, że wyglądało ono jak jasna meduza na niebie. ”

Jednak wrażenia nie ograniczały się do obserwacji.

„Louis powiedział mi, że coś dotknęło jego nogi, a ja mu uwierzyłam, ale chciałam bardziej spojrzeć na światło, aby zrozumieć, co się dzieje” – powiedziała - „Stałam tam jeszcze przez minutę, kiedy nagle usłyszałem, jak coś biegnie za mną, uderzając nogami w błoto. Nagle zderzyło się ze mną, gdy przejeżdżało obok, i wszystko w mojej klatce piersiowej pękło. Nie miałam nawet czasu, aby zdać sobie sprawę, że to się stało, w panice, w całkowitej histerii, pobiegłam z powrotem do domu”.

To spotkanie dotknęło ją tak bardzo, że została z zespołem stresu pourazowego, a teraz boi się wyjść z domu, w obawie, że coś takiego się powtórzy.

„Kiedyś czułam się bezpieczna, ale widząc UFO tak blisko, straciłam spokój ducha, w którym kiedyś mieszkałam” – mówi.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj