Kobieta, która włada 18 językami twierdzi, że zna je z przeszłych żyć

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Reinkarnacja to koncepcja, która często pojawia się jako koncepcja sensu życia. Do licznych dowodów wskazujących na poprawność tej teorii dochodzą kolejne, na przykład świadectwo kobiety, która włada aż 18 językami, a przyswaja je tak, jakby kiedyś władała nimi na co dzień.

 

Niejaka Maria Johansen twierdzi, że była członkiem rosyjskiej rodziny carskiej, miała epizod wśród amerykańskich Indian oraz przeżyła swe życie w Chinach gdy panowała tam jeszcze dynastia Qin. Swoje zdolności lingwistyczne tłumaczy tak, że każdy język, którym mówi kiedyś był jej własny gdy przeżyła w nim swe przeszłe życie.

 

Języków, które pamięta musi się ona jednak uczyć, ale rzeczywiście tempo przyswajania jest u niej zdumiewające. Chińskiego, Maria Johansen nauczyła się w zaledwie trzy miesiące.

 

Kobieta twierdzi, że na temat swojego przypadku rozmawiała już wieloma znawcami zjawisk paranormalnych i wszyscy byli zgodni, że to dowód na reinkarnację. Maria Johansen również zdaje się w to wierzyć stwierdzając, że często oma wrażenie, że była już w jakichś miejscach.

 

W seansach regresyjnych ustaliła, że w przeszłych życiach kilkukrotnie została zamordowana. Twierdzi ona, że z taką wiedzą śmierć nie wydaje się czymś strasznym, ponieważ jest pewna, że powróci do życia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lila.

języka chińskiego, czyli

języka chińskiego, czyli jakiego?? nie ma czegoś takiego jak język chiński. Mandaryński to sztuczny język bazujący na dialekcie pekińskim wyodrębnionym w połowie XX wieku, więc mandaryńskiego nie było w czasach dynastii Qin. A może pani nauczyła się kantońskiego?? Kantoński jest dużo starszym dialektem, ale chyba dynastia Qin się nim nie posługiwała.

Portret użytkownika MiterMan

reinkarnacja to bajka dla

reinkarnacja to bajka dla mas.... niestety prawda jest okrutna.... zyjesz i giniesz i tak historia sie konczy.... duchy to inny wymiar.. nie reinkarnacja tylko inne byty, inna gestosc.... inny swiat rownolegly.... jezeli ktos chce mi udowodnic ze tak nie jest,.... poprosze jeden naukowy dowod.... bo bajki ze ktos tam co tam to sobie w pekniete plecy zaaplikujcie.....

Portret użytkownika gnago

Obserwując poczynania

Obserwując poczynania osobników z fomacji szkoła grup zwanych klasami pierwszymi  i porównując je z podobnymi zbiorowiskami osobników podobnie pierwszych roków zwanych studentami . Stwierdzamy iż absurdem jest grupować je w obrębie jednego gatunku

Portret użytkownika lipka

"694 r. - Siedemnasty sobór

"694 r. - Siedemnasty sobór toledański uznaje wszystkich Żydów za niewolników. Ich kapitały ulegają konfiskacie, zostają im też odebrane dzieci od siódmego roku życia" - tego to już żaden sobór i dekret nie przebije, wiedzieli co ustanawiają i ktoś po drodze to zepsuł. 

Portret użytkownika lipka

Czy inkarnacja to jest jakiś

Czy inkarnacja to jest jakiś samonapędzający się mechanizm? Matematyka się nie zgadza bo skąd biorą się nowe dusze skoro liczba ludzi rodzących się przewyższa liczbę umierających, na początku lat 70'tych było nas 3,5 miliarda dziś jest ok. 7 miliardów, więc rachunek się nie zgadza. Może dusze zaczęły się klonować.

Strony

Skomentuj