Kobieta przez 60 lat nosiła w swym łonie nienarodzone dziecko

Kategorie: 

Starsza kobieta zaczęła uskarżać się na bóle brzucha. Lekarze zdziwili się, kiedy okazało się, że 91-letnia Estelle Melendez jest w ciąży, podaje CNN.

 

Chilijscy lekarze zdiagnozowali dziwny przypadek, kiedy przeprowadzali badania 91-letniej staruszki. Estela Melendez skarżyła się na bóle brzucha. Po kontroli stwierdzono, że w brzuchu babci jest dziecko i to co najmniej od 60 lat...

Początkowo medycy myśleli, że zidentyfikowali guzek, wskazujący na nowotwór żołądka i postanowili przeprowadzić operację. Wysłali babcię na kolejne prześwietlenie, ale zdjęcia były coraz bardziej zniekształcone.

Okazało się, że w jamie brzusznej Melendez znajduje się skamieniały płód o wadze dwóch kilogramów. Jest to bardzo rzadkie zjawisko, powstałe ze względu na fakt, że Estelle przeszła niegdyś ciążę pozamaciczną, ale proces został przerwany z powodu śmierci dziecka.

Starsza kobieta nie miała pojęcia, że kiedyś była w ciąży, choć ona i jej mąż chcieli mieć dzieci. Lekarze nie przeprowadzą operacji usunięcia płodu, biorąc pod uwagę, że w obecnym stanie byłoby to bardzo ryzykowne. Menedelez nadal narzeka na nawracający ból, ale eksperci twierdzą, że płód nie zagraża jej życiu i zdrowiu.

Estela sama powiedziała, że jej nienarodzone dziecko wewnątrz przypomina jej zmarłego męża, z którym przeżyła w małżeństwie 74 lata.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Skomentuj