Kobieta sfilmowała ducha swojego syna z poprzedniego życia

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Matka z West Midlands w Wielkiej Brytanii twierdzi, że sfilmowała ducha swojego syna z poprzedniego życia, przechadzającego się po jej domu. W materiale wideo można zauważyć coś co wygląda na niewielką postać przechodzącą pomiędzy pokojami.

Kobieta, która nagrała filmy jest medium i uważa, że to duch małego chłopca, Danny’ego, który był jej synem w poprzednim życiu.

„Zaczęłam robić mnóstwo zdjęć i filmów i mogłam zobaczyć tego wspaniałego ducha. To było niesamowite. Usłyszałam od innego medium, że to mój syn z poprzedniego życia. Byłam w szoku, nie mogłam w to uwierzyć. Na jednym nagraniu widać Danny’ego, za którym podąża złote światło, to anioł, który nad nim czuwa.” - powiedziała Brytyjka

Kobieta udostępniła swoje nagrania w Internecie, ponieważ chciałaby, żeby więcej osób otwarło się na możliwość istnienia zjawisk paranormalnych.

„Chciałabym, żeby ludzie byli bardziej otwarci na tego typu zjawiska, ponieważ część z nich na pewno posiada swojego anioła, albo ducha z poprzedniego życia, lecz są zbyt sceptyczni by to zaakceptować.” – dodała.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj