Kobieta twierdzi, że reptilianin podszywał się pod jej męża

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Amerykanka Sharon Gilbert, twierdzi że jej mąż został zastąpiony przez reptiliańskiego podmieńca. Jej historia, pojawiła się w niedawnym odcinku "Jim Baker Show". Kobieta o której mowa, jest kaznodziejką i autorką serii powieści o zjawiskach nadprzyrodzonych.

Zgodnie z jej opowieścią, pewnego dnia leżąc w łóżku, do jej pokoju wszedł zmiennokształtny reptilianin, który przybrał postać jej męża. Stwór usiłował uprawiać z nią seks, jednak kobieta odmówiła i zapytała o tożsamość tajemniczej istoty. Stwór początkowo utrzymywał, że jest jej mężem.Kobieta nie myśląc długo chwyciła jego twarz i (zgodnie z tym co mówi) "ściągnęłą ją" ukazując prawdziwą twarz gadziej istoty.

 

Stwór, przedstawił się wówczas jako Xerxes. Dziwaczna istota, miała rzekomo prześladować kobietę i pojawiać się w jej życiu wielokrotnie. Wycinek z programu opowiadającego historię Gilbert, został opublikowany na Twitterze przez pisarza Hemanta Mehta. Amerykanka wierzy, że spotkała istotę rodem z legend indian Anasazi.

 

Mowa tu o niepotwierdzonej plotce, jakoby ten zaginiony lud Indian, czcił jaszczurzego boga, który porwał ich na Księżyc. Warto dodać, że wspomniana legenda, zainspirowała jeden z odcinków serialu Z Archiwum X. Film z wywiadu, zyskał sobie spore zainteresowanie i obejrzano go ponad 2,6 miliona razy. Wielu z internautów wyrażało swoje niedowierzanie w opowieści kobiety. Niektórzy zarzucali jej generowanie sztucznego szumu, w celu wzmagania sprzedaży jej książek. Trudno nie przyznać, że brzmi to jak prawdopodobne wyjaśnienie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Fajne te InneMedium, takie z

Fajne te InneMedium, takie z roku na rok coraz bardziej skretyniałe :(. Wieczne szajby religianckie "bo w Piśmie / u Faustyny stoi, że..." czy "UFO to diobeł, Yeti to diobeł, GMO to diobeł", obrzydliwe pomutowane płody z biednych rejonów świata skażonych czym się da, szarlatani typu Baby Wangi, wróżbici Macieje, Nostradamusy - tylko "Jezusa Chrystusa" Statkiewicza z Opola jeszcze brakuje. A teraz mityczni Reptilianie. 30 lat temu w "Skandalach" wszystkie "absolutnie prawdziwe doniesienia" (przykład poniżej) miały wyższy poziom Sad

 

Skomentuj