Kobieta twierdzi, że widziała dziwne światła, które mogły stworzyć krąg w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Krąg, który powstał w okolicy gdzie widziano dziwne światła

W angielskim hrabstwie Wiltshire dochodzi do zdecydowanej większości obserwacji kręgów w zbożu. Sceptycy podejrzewają, że działa tam nawet kilka grup wydeptujących finezyjne piktogramy. Na przekór ich słowom stoi zeznanie świadka dziwnej obserwacji w okolicy, gdzie następnego dnia znaleziono krąg.

 

Jo Webb jechała drogą A429 i zbliżała się do Charlton Park Estate, gdy nagle zobaczyła dziwne światła. Widziała je również podróżująca z nią przyjaciółka, Lisa Willcox. Obie kobiety przyznają, że to, co widziały było bardzo dziwne i po prostu nie wiedzą z czym miały do czynienia. Dopiero następnego dnia, czyli 8 lipca, w tym samym miejscu gdzie to dostrzeżono, odkryty został nowy krąg w zbożu.

[ibimage==22212==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zdjęcie przedstawiające rzekome światła w oklicy Wiltshire - źródło: westerndailypress.co.uk

Kobiety twierdzą, że to z pewnością nie był samolot, ani helikopter. Było to ich zdaniem nieco podobne do flary i to miałoby sens, bo jeśli ktoś robił krąg w nocy to musiał jakoś ocenić co się udało wykonać, tylko, że taka flara mogłaby spowodować pożar i sprowadzić farmera, który może nie być zadowolony "szkodą".

 

Czy zatem można założyć, że w kobiety te widziały jakieś kule orbs, które mogą odpowiadać za powstawanie finezyjnych wzorów na okolicznych polach? Możliwe są różne ewentualności, ale z pewnością jest to warte zbadania, aby zbliżyć się do rozwiązania zagadki kręgów w zbożu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Uznanie przez „uprowadzoną"

Uznanie przez „uprowadzoną" Sheilę więzi z obcymi istotami nastąpiło wówczas, gdy spojrzała przywódcy Obcych prosto w oczy i poddała się jego zwierzchnictwu.  Inny porwany do UFO o imieniu Scott, wykorzystany przez Obcych, czuł później stałą ich obecność w umyśle. Zadziwiające jest tutaj zestawienie wielu przypadków porwań i upadlającej przemocy na porywanych, której nie można niczym usprawiedliwić, z jakimś rozwojem czy pseudorozwojem „duchowym" typu „ekologicznego", czy też ściśle okultystycznego:
 
[...] Marian G. poradził jej aby położyła się na tapczanie, tak żeby głowę miała zasłoniętą ścianą licząc, ze w ten sposób uwolni się od wpływu światła, sam zas usiadł na krzesie obok i zaczął wygrażać w kierunku (według niego) ..niebieskiej kuli na wziesieniu. Wtedy ponownie odczuł ..uderzenie" w pierś. Zasłabł i przewrócił się na tapczan. I tym razem nie stracił przytomności...[...]
lub to porwanie:
[...]W tym momencie obcy starali się zmusić ją telepatycznie do postępowania zgodnie z ich życzeniami, ale stawiła im opór. Po chwili stwierdziła, że leży sparaliżowana z powrotem w swoim mieszkaniu[...]
 
albo to:
{...]W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy”[...]

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
czy ta sesja:
[...]Czyżbym była częściowo obcą istotą? - zapytała zmieszana.
Jeden z Obcych powiedział jej, że ją trochę "zmodyfikowali", aby mogła wypełnić misję..[...]

Dzisiejsze tzw. społeczeństwo jest już do pewnego stopnia ZASYMILOWANE do "nowej cywilizacji ufo" ! (zdemonizowane !)
Podejrzewać można tutaj ingerencję demoniczną, co sugeruje także ów fakt „podwójnej tożsamości" (częste zjawisko u ofiar UFO), który można interpretować sam w sobie jako zjawisko opętania czy też jakiegoś rodzaju zdemonizowania ! Tego rodzaju okultystyczna inicjacja (kontrinicjacja) ma liczne stopnie. Tym trudniej ją zdemaskować, gdyż wszystko jest tu przedefmiowane (światopogląd tzw. dobrych "kosmitów"), w wyniku czego umysł i serce stają się otwarte na rzeczywistość ufo istot !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Proszę państwa badając to zjawisko dokładnie i sprawdzając wiele z tego co się standardowo głosi, dojść można do naprawdę zaskakujących wniosków, do tego badania starożytności przynoszą dodatkowe cenne informacje których brakuje tzw. ufologom ! Nie mogę na razie publikować całej wiedzy i wyników badań o tych bytach oraz sporej części ludzi będących pod ich wpływem, lecz jest to niesamowita wiedza i zapewniam państwa że szokująca !
Istnieją ufolodzy, którzy domyślają się prawdy o tym zjawisku i ukrywającymi się za nim istotami, jednak są także tacy medialni ufolodzy, którzy są nadal pod wpływem tych bytów !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pulsar

@Homo

@Homo sapiens
Przeanalizowałem ten filmik z linku co podałeś i stwierdzam iż zawiera,... prawdę, półprawdę i kłamstwa.
Szkoda czasu na oglądanie, choć przyznam, iż w połowie się zgadzam z tezami tam postawionymi.

Portret użytkownika taki sobie Ktoś

Napisane jest! "Będą wpierw

Napisane jest! "Będą wpierw znaki na ziemi i na niebie" dlatego najpierw na ziemi a potem na niebie potem się zacznie "pierwsze przyjsie Jezusa" a to będzie "Blue Bim" i ziwdzie wielu - wszystkich jeżeli się da. Oczekujcie Drugiego przyjscia Jezusa, Który tym razem będzie CHrystusem. Ale od tego uciemięzenia i znakowania znakiem bestji chip lub kod kreskowy bez którego nic nie sprzedasz ini nic nie kupisz nie dostaniesz też pracy a nie ukryjesz się w sprywatyzowanych lasach - zostaną wybawieni Ci którzy będą "uwielbieni"? i pochwyceni jako "Jego Kościół"? Chciał bym zeby to była prawda. Pagnę być wśród "Pochwyconych". Oby tylko się to nie okazało być pochwyceniem przez istoty UFO!

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to robią istoty ufo

Jeżeli to robią istoty ufo porywające ludzi i eksperymentujące na nich to trzeba uznać kręgi za rodzaj wabika ! Niestey młodzież jak i wielu dorosłych daje się złapać na lep "kosmitów" !
Oto kolejny cytat z sesji hipnotycznej, o której mało który ufolog oficjalnie wspomina bojąc się opisywać to zjawisko w prawdziwych kategoriach.
[...]To jest niebieskie. Niebieskie światło. I myślę: "To dziwne. To nie jest Księżyc". Potem podchodzę do okna i wyglądam na zewnątrz, i to, co widzę, jest bardzo dziwne. Widzę duże jasne światło. Znajduje się tuż za drogą, na polu koło domu. Myślę sobie: "Mój Boże! To nie do wiary!" I mówię: "Mary wstawaj, wstawaj i popatrz!" Biegnę do drzwi, wychodzę na zewnątrz i biegnę w kierunku tego światła na polu… Widzę, że obok mnie biegnie pies… Podnoszę go i biegnę z powrotem do domu… Światło jest tam nadal i porusza się… Kładę psa na łóżko i myślę: "Nie chcę tego robić, nie chcę tego robić teraz!" Nie chcę patrzeć na to światło… Wracam do łóżka… I myślę: "Nie chcę mieć z tym teraz do czynienia. Czemu oni są tu teraz?" Jestem przerażony i naciągam kołdrę na głowę… Mary jest obok mnie. Potem zdaję sobie sprawę, czuję, że coś jest w domu. Po prostu wiem, że tam są, a ja siedzę pod kołdrą i myślę: "Mój Boże, mój Boże! Czemu oni są tu teraz? Nie chcę, aby to się stało". [Sapanie] I potem kołdra porusza się i czuję, że jest coś na niej… Potem zsuwa się i patrzę, i okazuje się, że miałem rację. Są tam! O Boże! Są obok mojego łóżka… Ma duże oczy, dużą głowę, jest ciemny, i z tyłu za nim przez drzwi wpada to światło. Ściąga kołdrę. Nie chcę na niego patrzeć… Patrzę na Mary i widzę obok niej następnego. Bardzo chciałbym coś zrobić, ale nie mogę. Muszę robić, co chcą. Światło jest wciąż na zewnątrz i chcą, abym tam poszedł. Podnoszą mnie. Mary też już stoi i każą nam iść w kierunku światła… A pies nic nie robi. Przechodzimy przez drzwi, idziemy przez trawnik i czuję, jakbym płynął w powietrzu… nasze stopy znajdują się na ziemi, ale nie wykonują ruchów zgodnych z moją wolą.[...]

Te istoty stosują ciągły przymus względem porwanych ludzi ! To nie są tzw. cywilizacje o których opowiadają ufologowie będący pod ich wpływem, pod wpływem dezinformacji ufologicznej !
Czy w innych rejonach wszechświata nie mogą istnieć układy będące siedzibą ukrytego zła ? "...Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich..." Efezjan 6:12
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Te istoty tak jak tajne organizacje sterujące UE i Polską muszą być ciągle w ukryciu ze względu na zło którego się dopuszczają !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Przechodzimy przez drzwi,

Przechodzimy przez drzwi, idziemy przez trawnik i czuję, jakbym płynął w powietrzu…
Tuska dzieci tez nie dotykaja chodnika Wink a z ta "ruszajaca sie koldra i czyms na niej" to czy aby koncowka samogwaltu ??
[ibimage==22217==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ArDoR

Bacznie zerkam na niebo jeśli

Bacznie zerkam na niebo jeśli jest ku temu okazja, oraz chmury nie przeszkadzają... ale wczoraj nic nie zauważyłem niepokojącego. Wprawdzie mieszkam na Śląsku, ale jeśli by taki przelot miał miejsce, to widać było by go i w innych województwach...
Jeśli chodzi o logiczne wytłumaczenie tego co widziałeś, ja proponuję coś takiego:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140723/ROLNICTWO30/140729758
Było upalnie ostatnio, zboże wyschnięte więc jedna iskra i takie płonące źdzbła mogą latać niczym zawodowy NOL...
Oczywiście nie widziałem tego co Ty, więc nie będe dementował ani deprecjonował samej obserwacji...
Niemniej dopytaj w ościennych miejscowościach czy komuś nie spłonęło zboże czy jakiś stóg siana... podówczas, efekty wizualne mogły by pasować do tego co opisałeś...
Jestem przekonany o istnieniu w naszej równoległej przestrzeni takich zjawisk jak UFO, ale zanim uznam fakt, uzywając logiki próbuję wykluczyć wszystkie inne "banalne" ewentualności...
 
 

Strony

Skomentuj