Kobieta, ważąca 272 kg, urodziła 18 – kilogramowe dziecko

Kategorie: 

Źródło: http://tvk6.ru/publications/news/20172/

„Myśleliśmy, że urodzą się trojaczki, ale ostatecznie okazało się, że jest tylko jedno dziecko – 18 – kilogramowy noworodek” – mówią zaskoczeni położnicy z Australii, którzy odbierali poród u kobiety, ważącej 272 kilogramy.

 

 

18-kilogramowy noworodek to obecnie rekord świata. Podobny przypadek narodzin odnotowano w odległym 1839 roku.

 

Do jednego z australijskich ośrodków położniczych zgłosiła się ogromna kobieta w zaawansowanej ciąży. Lekarze wpadli w panikę, myśląc o ewentualnych powikłaniach, gdyż brzemienna nie była poddawana regularnym badaniom ginekologicznym. W związku z tym podjęto decyzję o cięciu cesarskim.

 

 

Wszystko na szczęście skończyło się dobrze. Stan nowonarodzonego dziecka jest zadowalający, choć nie wiadomo, jakich problemów można spodziewać się w pierwszych miesiącach życia, biorąc pod uwagę wagę noworodka.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika Rumcajs

Zaczynam rozumieć starożytne

Zaczynam rozumieć starożytne przekazy, że Bogowie zapładniali ziemskie kobiety, a one rodziły gigantów. W tym jednak przypadku mam wrażenie, że "sprawcą" nie był jakiś Bóg, a raczej "zbuk" no a to coś na łóżku to raczej-chyba-napewno nieziemska kobieta. Tak czy siak efekt w postaci giganta jest ? jest ! I o to chodziło ...

Portret użytkownika Cabaj

Łożesz!!! kto takiego stwora

Łożesz!!! kto takiego stwora złonacył???Jak locha mogla sie doprowadzić do takiego stanu...niewiarygodne...nie wspomne jak "tam"musiało capić przy produkcji...szkoda że nie opublikowano wizerunku sprawcy...bleee..na samą myśl rzyga heftać.

Strony

Skomentuj