Kolejna anomalia na Marsie. Znaleziono obiekt, który przypomina skrzydlatą istotę

Kategorie: 

Źródło: Jean Ward

Jedno ze zdjęć wykonanych przez Mars Reconnaissance Orbiter w okolicach 18 lipca 2020 roku uwiecznia osobliwą anomalię na powierzchni planety. Pojawiły się nawet głosy jakoby była to olbrzymia skrzydlata kryptyda żyjąca na powierzchni czerwonej planety.

Jest to oczywiście niezwykle mało prawdopodobne. Szacuje sie że anomalia ma około 10 metrów średnicy i 12 metrów długości. Co ciekawe znajduje się obok dużego prostokątnego bloku, a także ułożonych w stosy prostokątnych obiektów ułożonych równolegle obok siebie.

 

Według ufologa Jeana Warda, który odkrył anomalię, na pierwszy rzut oka przypomina ona statek w kształcie dysku z dwiema częściami przypominającymi płetwy po obu stronach. Należy tu pamiętać, że wszelkie analizy zdjęć z powierzchni Marsa powinny być traktowane raczej jako czyste spekulacje aniżeli pełnoprawne teorie naukowe. Każdy może na własną rękę zdecydować co dostrzega na powyższej fotografii.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

W całym Systemie Słonecznym

W całym Systemie Słonecznym jest takich anomali tysiące ! W Systemie Słonecznym mamy gigantyczną ilość lotów obiektów niezidentyfikowanych oraz przybywających tu istot duchowych, anielskich "zastęp niebieski" ! Nad nimi wszystkimi jest Bóg Wszechmogący ! Jest ! "’ehjeh ’ăšer ’ehjeh" I powiedział Bóg do Mojżesza: „Jestem, który jestem” (’ehjeh ’ăšer ’ehjeh). To jest przedziwne, wszystko jest szokująco tajemnicze !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj