Kolejna góra przyciąga zwolenników końca świata, tym razem w Serbii

Kategorie: 

Góra Rtanj - Źródło: wikimedia.org

Wszystkie media donoszą o dziwnym problemie jaki mają mieszkańcy francuskiej wioski Bugarach. Okazuje się, że zwolennicy teorii o rychłym końcu świata zbierają się też przy Górze Rtanj w Serbii.

 

Już według dawnych legend uważano, że Góra Rtanj niesie za sobą tajemnicę. To, co kiedyś nazywano złymi mocami teraz często zyskuje inne wyjaśnienie. Według informacji pochodzących z serbskich serwisów internetowych góra ta może być w istocie wielką piramidą przykrytą przez wiele tysięcy lat poprzez procesy geologiczne. To zresztą nie jedyny taki obiekt w Serbii. W każdym bądź razie hotele u podnóża góry są wręcz zasypywane rezerwacjami. Góra Rtanj a właściwie należąca prawdopodobnie do obcych cywilizacji piramida znajdująca się w jej wnętrzu według wierzeń osób ciągnących tam ma stanowić ochronę dla wszystkich, którzy znajdą się w jej okolicy.

Oczywiście można to skomentować, jako ostatni akt szaleństwa, które rozpętuje się właśnie na naszych oczach. Do samego 21 grudnia napięcie będzie raczej rosło. Biorąc pod uwagę fakt jak malownicze potrafią być miejscowości w serbskich Karpatach można wyrazić przekonanie, ze nawet, jeśli Góra Rtanj, a raczej to, co się w niej znajduje, nie uratuje tłumnie zbierających się ludzi to przynajmniej będą oni mogli spędzić miło czas. Jednak jeśli do czegoś 21 grudnia dojdzie to wszyscy, którzy się tam znajdą będą mieli przynajmniej hipotetyczne większe szanse przetrwania, Bardzo możliwe, że w opowieści o tajemniczej mocy góry jest jakieś ziarnko prawdy. Sam Artur C. Clarke wierzył, że ta pod względem energetycznym jest miejscem wyjątkowym. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika J23

Jako rzecznik rządu informuję

Jako rzecznik rządu informuję że wszelkie informacje o końcu świata w dniu 21 12 2012 są wyssane z palca i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są rozpuszczane przez oszołomów ,jednocześnie informuję że uchwałą rządu wszyelkie zabawy sylwestrowe zostają przeniesione na dzień 20 12 2012 

Portret użytkownika anTas

Nie ma prawdy ukrytej. Te

Nie ma prawdy ukrytej. Te banialuki o bożku są próbami tłumaczenia strachu przed niebyciem-śmiercią. Ta cywilizacja której jesteśmy wypadkiem jest od 200 lat kierowana ,sterowana przez małą grupe nawiedzonych. Mając do dyspozycji nieograniczone fundusze i środki osobowe ustawiają jak,gdzie i w jaki sposób mamy łykać podawane nam ,,prawdy,, Na dzień dzisiejszy można ich liczyć na ok. 10 tys. To są ci o których wiemy bardzo mało, albo wcale i tylko szukamy w domysłach. W 1972 polski autor  J.Zajdel popełnił książkę pt. LIMES INFERIOR. Tam dał pomysł na świat zupełnie inny od tego jaki nam się każe wierzyć. Nowa,,wiedza,,jaką nam się każą uczyć jest tylko po to żebyśmy byli lepszymi niewolnikami. Archeologia,wiedza o czasach przed Sumerem jest skalana działaniem Smitshonian Institut, trwa to ponad 120 lat. Religia jaką nam kropią pochodzi z jednego parszywego żródełka. Dlaczego te- naprawde oczytane osoby, które tak często na tym forum sie głoszą , nie czują się splugawione właśnie, że głoszą prawdy, które z założenia są stworzone w imię sterowania tłumami. Katolicy-Świadkowie Jechowy Protestanci -Zielonoświątkowcy-Ostatnich Dni  - i cholera wie ile jeszcze więcej bazują na jednej doktrynie. A ich PAN jest ostatnim zgrywusem,zawistym, wrednym nielitościwym ojcem narodu wybranego. Czemu wy-oświeceni - głosicie cudze prawdy. Czy nie widzicie jak jesteście zmanipulowani?  Dwa tysiące lat podstępnego sycenia mózgów kłamstwami nie tłumaczy dzisiejszej ignorancji. Dziwne przypadki na świecie potwierdzają tylko że działania Grupy B, ONZ  w sprawie NWO i depopulacji są bliskie działań finalnych....Ze swojej strony,z tego co ogarniam to sądzę,że i oni nie wiedzą jak sie im sprawy potoczą. Pażywiom - pasmatrim. A co do matek J.CH.  to wspomnieć muszę i napletkach samego jezusa-w europeiskich koścołach można ich naliczyć do 12/ dwanaście/sztuk -i wszystkie są najświętsze. Godne to i sprawiedliwe. Że hej.  ZDROWIA ŻYCZĘ

Portret użytkownika baca

nie czekajcie na wyjaśnienie

nie czekajcie na wyjaśnienie bo prędzej powymieracie ze starości - sami sobie to zinterpretujcie - przynajmniej zrobi sie wesoło
według mnie na foto jest ten słynny "Świetlisty Embrion" o ktorym "naukowo" dyskutował parę dni temu Endor i Homo "sapiens" - najsłynniejści w tej części galaktyki badacze pisma.

Portret użytkownika tetris

to po prostu wygląda na braki

to po prostu wygląda na braki z historii.upadające imperium rzymskie jedyną szanse na potrzymanie hegemonii w europie miało w transformacji w to co dziś nazywa się Kościól Katolicki Klan.
ps. tak przy okazjii czy zastanawiacie się czasami nad symboliką ukrzyżowanego Jezusa?
jak by mnie ukrzyżowali i na pamiatke nosili mnie non stop przez2000 lat ukrzyżowanego to nie było by siły w kosmosie która by mnie zmusiła do powrotu pomiędzy ......! mimo wszystko uważam że to koczownikom jest bardziej potrzebny restart umyslowy niż KKK.

Strony

Skomentuj