Kolejna góra przyciąga zwolenników końca świata, tym razem w Serbii

Kategorie: 

Góra Rtanj - Źródło: wikimedia.org

Wszystkie media donoszą o dziwnym problemie jaki mają mieszkańcy francuskiej wioski Bugarach. Okazuje się, że zwolennicy teorii o rychłym końcu świata zbierają się też przy Górze Rtanj w Serbii.

 

Już według dawnych legend uważano, że Góra Rtanj niesie za sobą tajemnicę. To, co kiedyś nazywano złymi mocami teraz często zyskuje inne wyjaśnienie. Według informacji pochodzących z serbskich serwisów internetowych góra ta może być w istocie wielką piramidą przykrytą przez wiele tysięcy lat poprzez procesy geologiczne. To zresztą nie jedyny taki obiekt w Serbii. W każdym bądź razie hotele u podnóża góry są wręcz zasypywane rezerwacjami. Góra Rtanj a właściwie należąca prawdopodobnie do obcych cywilizacji piramida znajdująca się w jej wnętrzu według wierzeń osób ciągnących tam ma stanowić ochronę dla wszystkich, którzy znajdą się w jej okolicy.

Oczywiście można to skomentować, jako ostatni akt szaleństwa, które rozpętuje się właśnie na naszych oczach. Do samego 21 grudnia napięcie będzie raczej rosło. Biorąc pod uwagę fakt jak malownicze potrafią być miejscowości w serbskich Karpatach można wyrazić przekonanie, ze nawet, jeśli Góra Rtanj, a raczej to, co się w niej znajduje, nie uratuje tłumnie zbierających się ludzi to przynajmniej będą oni mogli spędzić miło czas. Jednak jeśli do czegoś 21 grudnia dojdzie to wszyscy, którzy się tam znajdą będą mieli przynajmniej hipotetyczne większe szanse przetrwania, Bardzo możliwe, że w opowieści o tajemniczej mocy góry jest jakieś ziarnko prawdy. Sam Artur C. Clarke wierzył, że ta pod względem energetycznym jest miejscem wyjątkowym. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika J23

Jako rzecznik rządu informuję

Jako rzecznik rządu informuję że wszelkie informacje o końcu świata w dniu 21 12 2012 są wyssane z palca i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są rozpuszczane przez oszołomów ,jednocześnie informuję że uchwałą rządu wszyelkie zabawy sylwestrowe zostają przeniesione na dzień 20 12 2012 

Portret użytkownika anTas

Nie ma prawdy ukrytej. Te

Nie ma prawdy ukrytej. Te banialuki o bożku są próbami tłumaczenia strachu przed niebyciem-śmiercią. Ta cywilizacja której jesteśmy wypadkiem jest od 200 lat kierowana ,sterowana przez małą grupe nawiedzonych. Mając do dyspozycji nieograniczone fundusze i środki osobowe ustawiają jak,gdzie i w jaki sposób mamy łykać podawane nam ,,prawdy,, Na dzień dzisiejszy można ich liczyć na ok. 10 tys. To są ci o których wiemy bardzo mało, albo wcale i tylko szukamy w domysłach. W 1972 polski autor  J.Zajdel popełnił książkę pt. LIMES INFERIOR. Tam dał pomysł na świat zupełnie inny od tego jaki nam się każe wierzyć. Nowa,,wiedza,,jaką nam się każą uczyć jest tylko po to żebyśmy byli lepszymi niewolnikami. Archeologia,wiedza o czasach przed Sumerem jest skalana działaniem Smitshonian Institut, trwa to ponad 120 lat. Religia jaką nam kropią pochodzi z jednego parszywego żródełka. Dlaczego te- naprawde oczytane osoby, które tak często na tym forum sie głoszą , nie czują się splugawione właśnie, że głoszą prawdy, które z założenia są stworzone w imię sterowania tłumami. Katolicy-Świadkowie Jechowy Protestanci -Zielonoświątkowcy-Ostatnich Dni  - i cholera wie ile jeszcze więcej bazują na jednej doktrynie. A ich PAN jest ostatnim zgrywusem,zawistym, wrednym nielitościwym ojcem narodu wybranego. Czemu wy-oświeceni - głosicie cudze prawdy. Czy nie widzicie jak jesteście zmanipulowani?  Dwa tysiące lat podstępnego sycenia mózgów kłamstwami nie tłumaczy dzisiejszej ignorancji. Dziwne przypadki na świecie potwierdzają tylko że działania Grupy B, ONZ  w sprawie NWO i depopulacji są bliskie działań finalnych....Ze swojej strony,z tego co ogarniam to sądzę,że i oni nie wiedzą jak sie im sprawy potoczą. Pażywiom - pasmatrim. A co do matek J.CH.  to wspomnieć muszę i napletkach samego jezusa-w europeiskich koścołach można ich naliczyć do 12/ dwanaście/sztuk -i wszystkie są najświętsze. Godne to i sprawiedliwe. Że hej.  ZDROWIA ŻYCZĘ

Portret użytkownika baca

nie czekajcie na wyjaśnienie

nie czekajcie na wyjaśnienie bo prędzej powymieracie ze starości - sami sobie to zinterpretujcie - przynajmniej zrobi sie wesoło
według mnie na foto jest ten słynny "Świetlisty Embrion" o ktorym "naukowo" dyskutował parę dni temu Endor i Homo "sapiens" - najsłynniejści w tej części galaktyki badacze pisma.

Portret użytkownika tetris

to po prostu wygląda na braki

to po prostu wygląda na braki z historii.upadające imperium rzymskie jedyną szanse na potrzymanie hegemonii w europie miało w transformacji w to co dziś nazywa się Kościól Katolicki Klan.
ps. tak przy okazjii czy zastanawiacie się czasami nad symboliką ukrzyżowanego Jezusa?
jak by mnie ukrzyżowali i na pamiatke nosili mnie non stop przez2000 lat ukrzyżowanego to nie było by siły w kosmosie która by mnie zmusiła do powrotu pomiędzy ......! mimo wszystko uważam że to koczownikom jest bardziej potrzebny restart umyslowy niż KKK.

Portret użytkownika Endor

Najważniejsze przy końcu

Najważniejsze przy końcu świata jak i w codziennym życiu jest Miłosierdzie Boskie ! Tylko ono moża nas uratować ! 
 
Cóż jest takiego w chrześcijaństwie, że potrafi uwodzić do dziś miliony ludzi? Cóż takiego było w nauczaniu Jezusa, że przynajmniej garstka ludzi porzuciła wszystko i poszła za nim, a i po jego śmierci w jakiś sposób czuła się z nim związana?
Przecież nie jest to żadna mądrość - każdy przyzna, że filozofowie antyczni, czy nawet myśliciele Orientu, prezentowali o kilka poziomów wyższy poziom niż obrazkowe myślenie Jezusa. Nie o to mu chodziło.
Jezus dokonywał najprawdopodobniej jakiś cudów, a przynajmniej czegoś, co ludzie tak postrzegali, ale dotyczy to statystycznie zdecydowanej mniejszości chrześcijan - nie jest to więc przesłanie odwołujące się do mocy. Sam tez nie był jakimś niesłychanym bohaterem - w godzinie śmierci zwyczajnie "wymiękł", czy jak mówią teologowie - okazał człowieczeństwo.
Sądzę, że tym najbardziej pociągającym wielu elementem w chrześcijaństwie jest jego przesłanie miłości, wizja Boga-Ojca-miłosiernego. Wizja ta ma niewątpliwie zakorzenienie w nauczaniu Jezusa. Przypatrzmy się kilku fragmentom, w których on wprowadza tą ideę.
Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichrzów, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki! Przypatrzcie się liliom, jak rosną: nie pracują i nie przędą. A powiadam wam: Nawet Salomon w całym swym przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. ( Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, o ileż bardziej was, małej wiary! (Ew. Łukasza 12:24,27-28, Biblia Tysiąclecia)
tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.(Ew. Mateusza 5:45, Biblia Tysiąclecia)

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Endor właśnie znalazłem o

Endor właśnie znalazłem o cudzie Matki Bożej z Guadelupe ! Setki ludzi było świadkami cudu ! Matka Boża ukazała świetlisty ludzki embrion !
tu ze strony Nowego Ekranu:
http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/82724,12-grudnia-1531-obraz-matki-bozej-z-guadalupe
 
"...
Tajemnicze światło na obrazie Matki Bożej z Guadalupe - Patronki życia
Podczas Mszy św. w intencji dzieci zabitych przed narodzeniem, z obrazu Matki Bożej z Guadalupe, w Sanktuarium w Meksyku, wydobyło się światło, które - na oczach tysięcy wiernych - utworzyło kształt ludzkiego embrionu, podobny do obrazu widzianego podczas badań echograficznych.
Zjawisko zostało sfotografowane przez obecnych w świątyni. Zdjęcia wizerunku Matki Bożej ze świetlnym embrionem można zobaczyć na stronie internetowej Francuskiego Stowarzyszenia Katolickich Pielęgniarek i Lekarzy ([[www.acimps.org]]). Jego działacze przypuszczają, że Maryja pokazała w swym łonie obraz nienarodzonego Jezusa.
Komentując zamieszczone fotografie, ks. Luis Matos ze Wspólnoty Błogosławieństw podkreśla, że nie są one odblaskiem światła zewnętrznego, np. fleszy aparatów fotograficznych. Powiększenia fotografii, zrobionych przez wiernych obecnych w sanktuarium, wyraźnie pokazują, że światło pochodzi bezpośrednio z wnętrza obrazu. Białe, intensywne światło ma formę i rozmiary ludzkiego embrionu. Widać również na nich strefy cienia, charakterystyczne dla echograficznych wizerunków płodu w łonie matki.
Tymczasem ks. José Luis Guerrero Rosado, kanonik bazyliki w Guadalupe i dyrektor Wyższego Instytutu Studiów Guadalupiańskich przestrzega przed pochopnym nazywaniem zaobserwowanego zjawiska cudem. Na stronie internetowej sanktuarium ([[www.virgendeguadalupe.org.mx]]) określa krążące w internecie doniesienia na ten temat mianem sensacyjnych. Wskazuje, że jedyne, co na razie wiadomo, to fakt, że przed wizerunkiem Matki Bożej pojawiło się światło, niewytłumaczalne w sposób naturalny. Nie jest to jednak wystarczająca podstawa, by z całą pewnością stwierdzić, że Maryja ukazała nam Jezusa jako nienarodzone dziecko - zaznacza duchowny. Argumentuje, że brak naturalnego wyjaśnienia zjawiska nie oznacza jeszcze, że dokonał się cud. Zauważa zarazem, że w sprawie tej nie wypowiedziały się jeszcze ani władze sanktuarium, ani archidiecezja Miasta Meksyk, na której terenie się ono znajduje.

Tu podaję link do strony, gdzie są zdjęcia.
www.sanctus.pl/index.php?module=aktualnosci&grupa=&podgrupa=&strona=1&id=150&kategoria=1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

no to ile wasz judeiski

no to ile wasz judeiski zbawiciel miał w końcu tych matek?
jego stara była z Częstochowy, Ostrej Bramy, Guadelupe czy Fatimy "na litość boskom" bo już nie wiadomo?
jest taki szum informacyjny na ten temat ze wiadomo tylko ze dawcą sepermy był gad.
kim natomiast była nioska? kim był wspomniany przez was "świetlisty embrion"?
jest tyle pytań Smile
albo wiecie co Endor i Homo, zamiast się sami w kółko pogłaskiwać i jak szczenięta w koszyku nawzajem lizać po jajach, posłuchajcie tego co wymiślił baca:
widząc wasze duszpastersko kabaretowe zapędy i nieskutecznie totalnie modły do kogoś o nieustalonych cechach matecznych ja po pierwsze z politowaniem się uśmiechnąłem a po drugie podeszłem do modlitw profesnonalnie. otóż zainwestowałem w tybeteński młynek modlitewny - i po niewielkiej modyfikacji i podłączenia go do wentylatora a potem gniazdka młynek odmawia do boga Słońca czterysta modlitw na minutę a ja mam w tym czasie wolną głowę i obydwie ręce. w każdej modlitwie jest oczywiście gorąca prośpa o zagładę jakiegoś pseudo narodu jakimś fajnym rozbłyskiem słonecznym lub jeszcze fajniejszym uderzeniem jądrowym
mój bóg w końcu jest istniejący i on musi od czasu do czasu coś tam zneutralizować - wystarczy mu tylko podpowiedzieć co wybrać, bo tak swoją drogą co innego jest tu do wyboru? no co tu wybrać? przeciez ony sami się wybrali Smile
ale najlepsze dopiero nadchodzi bo mam i nie zawaham sie uzyc przekladnię ze starej szllifierki kątowej i wtedy masakra - jak ją podłączę to mój tybetański młynek modlitewny przkonwertowany na Swaroga wyciągnie jedenaście tysięcy pacierzy na minutę Smile
ps pobierzcie póki czas i jeszcze mlynka nie podtuningowałem DNA z całunu turyńskiego i pozwijcie jehowe o alimenty bo was porzucił/podrzucił nam jak te sieroty z jakimś defektem wrodzonym 
to pozdrawiam, życzę udanego remontu waszych uczuć religijnych i miłego klepania zdrowasiek, heh
 

Portret użytkownika Edmund

czesć Baca, od kątówki lepszy

czesć Baca,
od kątówki lepszy bedzie zajzajer ze szlifierki pneumatycznej; wyciąga 35tys.
po tygodniu wymodlisz więcej niz wszyscy ziemianie razem wzięci.
... no i wtedy okaze się, czy Bóg istnieje, bo jesli istnieje to Ty - mając statystyczną przewage nad resztą -musisz dostać to o co prosisz Smile
W końcu ktoś wymyslił porządny naukowy test nt istnienia Boga Smile
 
 
A bardziej serio:  wiemy przecież, że każdy świadek wypadku inaczej relacjonuje jego przebieg; a co powiedziec o relacjach ludzi, którzy bogów widują tylko w swej ...łepetynie?
Ich relacje są obiektywnie bezwartosciowe, niemniej czy to oznacza że "do niczego nie doszło"?
A jesli jednak doszło i tylko ich system poznawczy dopasowuje obrazek do zdarzenia?
 
...i z czegoś zupełnie innego robią religię?
 
 PS
jesli prowadzisz firmę turystyczną, to zacznij sprzedawać bilety na te górki i te zloty wiernych.
Odkujesz się Smile
 

Portret użytkownika olobabolo

Twoje żałosne wpisy są godne

Twoje żałosne wpisy są godne twojego intelektu .Umysł wypełniony jadem , nienawiścią i złośliwowością .
To wszystko prowadzi do nieuleczalnej chory najcześciej raka mózgu !!UWAŻAJ BACA, SŁOWA MAJA MOC !!!
Co wysyłasz innym dostajesz z nawiązką .

Portret użytkownika nanashi

Tak. Słowa mają moc, a

Tak. Słowa mają moc, a jeszcze większą mają myśli, czyli wiara. Jeżeli ludzie będą panikować z powodu końca świata i będą przekonani że nastąpi, to ci ludzie będą mieli to o czym myślą. Pan Baca ma przzynajmniej poczucie humoru, ale dobrze by było nie obrażać uczuć religijnych. Ja jestem ateistą ale z nikogo się nie nabijam. Jeżeli chodzi o Biblię traktuje ją podobnie jak Mity Greckie. Przynajmniej mity są ciekawe.

Portret użytkownika promień

Endor. Ja widziałam Jezusa

Endor. Ja widziałam Jezusa parę razy. Miałam ten zaszczyt. Był bardzo podobny do obrazu namalowanego wg, wskazówek bł. Faustyny. Ten wizerunek z całunu w niczym mi nie przypomina Jezusa, którego widziałam. Być może, że jest zmieniony, bo Jezus był strasznie zmasakrowany przed śmiercią. Ale nigdy nie zaakceptowałam prawdziwości tego całunu. Coś mnie odpycha. Wiara jest prosta, nie potrzebuje całunów. Jezus jest blisko po co nam całuny. Miłość jest najważniejsza, to co dokonało się na krzyżu - odkupienie grzesznej ludzkości. Chrzest w duchu św., komunia św.. Świadomość istnienia Boga. Wiara - albo się ją ma albo nie ma. 

Portret użytkownika tropheus

czesc promien :) a nie

czesc promien Smile a nie sadzisz ze to co ci ukazano to nie obraz przyszlosci ,lecz to co siedzi ludzia w baniach ? Smile  Tobie opowiedzial Jezus ta historie ,a co z innymi ? ,jak sie juz przekonalas jest sporo podobnych przekazow i nie za kazdym stoi jakis swiety Smile .
pozdrawiam Smile

Portret użytkownika Nn

tak tak... Jezus, Maria i

tak tak... Jezus, Maria i inne takie... a nikt się nigdy nie zastanawiał, dlaczego, skoro coś takiego się ukazuje, taki wizerunek to każdy widzi go inaczej? przecież Maria była jedna i miała jakiś konkretny wygląd, Jezus też. Wasze wizje to wasze wyobrażenia własnie na podstwaie obrazu jaki się wam spodobał, albo też jakieś szatańskie wizje. Gdyby Maria się ukazywała to chyba powinna wyglądac tak jak w rzeczywistości, a nie jeden widzi blondyne z długimi włosami, inny brunetke o urodzie południowoamerykańskiej, inny jeszcze coś innego. Baca ma rację. A tak poza tym to radzę trochę zapoznać się z terenami na których te osoby żyły, z tamtejszą ludnością, i badaniami na temat antropologii fizycznej. Biorąc pod uwagę aspekty takie jak miejsce występowania tamtejszych grup etnicznych i ich genetykę, z których wywodził się Jezus i jego matka niestety niemozliwymi są te wasze wizje, cokolwiek widzicie nie jest to osoba, za którą się podaje. Nie mogli oni mieć jasnych włosów, błekitnych oczu, ani jasnej cery. Cera była oliwkowa, oczy ciemne a włosy czarne. Sam Jesus powiedział "wielu przyjdzie w imię moje, nie wierzcie im". A wy jak te osły kultywujecie maryjne obrazki, figurki itp., rzeczy które pod przywództwem kościoła sami sobie wymyśliliście.

Portret użytkownika young

Ludzie przebywający w obrębie

Ludzie przebywający w obrębie Góro-piramidy zostaną oświeceni.
Jedynie oni ocaleją przed kataklizmem jakim będzie przebiegunowanie na wskutek układu planet jaki ma się wydarzyć.
Otrzymają Oni nadprzyrodzone zdolności niczym w filme "Chronicle".
Wśród ocalałej garstki wybuchnie bunt, po którym dojdą do władzy jedynie żydzi, których kolor skóry będzie czarny, włosów natomiast- rudy !

Owi rudzi murzyni pochodzenia żydowskiego zaczną walczyć razem z przybyszami z Planety Nibiru, Annunakami o jakże cenny dla tych dwóch "kultur" surowiec jakim jest....ZŁOTO !

Tak to widzę w swych proroczych wizjach na temat magicznej daty 21 grudnia 2012 roku.

Pozdrawiam Antychryst samozwańczy !

http://ifotos.pl/zobacz/896aa5162_xewweee.jpg

Portret użytkownika Łukasz_inny

RUDY MURZYN, pospadaliście z

RUDY MURZYN, pospadaliście z drzew oby was faktycznie oświeciło 21.12, bo inaczej dalej będziecie pisać te bzdurne komentarze.
Dla jakiegoś znawcy genomu - CZY JEST MOŻLIWE SPŁODZENIE RUDEGO MURZYNA??

Skomentuj