Kolejna niezwykła obserwacja UFO miała miejsce nad Las Vegas!

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Amerykanin podróżujący samolotem, zdołał uwiecznić dość ciekawą anomalię. Na niemalże bezchmurnym niebie dostrzegł on dziwny obiekt przypominający niewielką chmurę, który pozostawiał za sobą długą smugę dymu.

Jedyny świadek przeloty tego obiektu twierdzi, że zdarzenie miało miejsce 11 stycznia bieżącego roku. Fotografia powstała przypadkiem gdy mężczyzna zdecydował się wykonać kilka zdjęć nieba widocznego za oknem samolotu. To właśnie wtedy dostrzegł on ten osobliwy obiekt który początkowo uznał jedynie za zwykły samolot.

Identyfikacja tego niezwykłego obiektu może być trudna biorąc pod uwagę, że jego kontury są zupełnie rozmyte. Sam świadek zdarzenia przyznał w swojej relacji, że ze względu na fakt iż zdarzenie trwało zaledwie kilka sekund nie czekał na ustawienie się trybu auto-focus. W rezultacie, obserwowany przez nas obiekt może być wszystkim, poczynając od zwykłego samolotu aż po maskujący się pojazd obcej cywilizacji.

Warto nadmienić, że załoga samolotu nie informowała pasażerów o żadnym blisko przelatującym obiekcie, a zatem albo nie dostrzegli go oni na radarze, zdecydowali się o nim nie informować albo poprostu go tam nie było a cała fotografia jest sfałszowana. Niezależnie od tego jaka jest prawda, cała obserwacja została zgłoszona organizacji MUFON, gdzie otrzymała numer seryjny 89658.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj