Kolejna spektakularna obserwacja UFO w pobliżu wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: ufosightingshospot

Kamera internetowa obserwująca wulkan Popocatépet, zarejestrowała niesamowite światło opadające nieopodal wulkanu. Czy jest to kolejny już przypadek obserwacji pojazdów UFO w tej okolicy?

Do obserwacji doszło jeszcze 18 stycznia 2021 roku jednak dopiero teraz została ona szerzej dostrzeżona. Minutowy film, uwiecznia moment w którym zagadkowe źródło światła, pojawia się po lewej stronie kadru. Po kilkunastu sekundach, obiekt opada w dół, a emitowane przez niego światło wychodzi poza kadr. Warto wspomnieć, że trudno ustalić faktyczną odległość między źródłem światła, a wulkanem z powodu braku punktów zaczepienia.

 

W ciągu ostatnich kilkunastu lat, wielu obserwacji UFO w pobliżu tego meksykańskiego wulkanu. Ten gigantyczny stratowulkan, stał się wręcz światowym symbolem obserwacji zjawisk paranormalnych. Dwa z zaobserwowanych wydarzeń, były szczególnie zaskakujące.

 

Chodzi zwłaszcza o UFO w kształcie cygara, które wleciało do wnętrza krateru wulkanu Popocatepetl 6 listopada 2012 roku i niemal identyczny obiekt, który wyleciał po kilku tygodniach. Doprowadziło to do powstania wielu teorii zakładających, że wulkany stanowią rodzaj bram do wewnętrznego świata, o którym my ziemianie, nie mamy żadnego pojęcia.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj