Kolejna tajemnicza kula spadła nad Hiszpanią

Kategorie: 

Internet

Niedalej jak tydzień temu pisaliśmy o dziwnej sferze, odnalezionej na polu w Hiszpanii. Tymczasem kolejna, trzecia już kula została ponownie odnaleziona na terenie miejscowości Murcia. Na ten moment nie ma żadnego oficjalnego wyjaśnienia dla tego fenomenu, niemniej obszar miejscowości został objęty kwarantanną.

 

 

Obszar, w którym odnajdywane są tajemnicze sfery został przejęty przez tkzw. Straż Cywilną. Nie podano żadnej informacji co do pochodzenia tych trzech obiektów. Wiadomo, że poprzednie dwie kule zostały zabrane na badania do laboratorium w Cartagenie i są pod ścisłą obserwacją naukowców.

[ibimage==25687==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Do tej pory spekulowano, że obiekt to najprawdopodobniej zbiornik z gazem lub z paliwem rakietowym, ale jeżeli odpowiedź jest tak prosta to po co cała ta tajemnica ? Co więcej, dlaczego obiekty, które spadły rzekomo z kosmosu dotarły do ziemi w tak dobrym stanie i z jakiej przyczyny spadają na obszarze małej hiszpańskiej miejscowości.

[ibimage==25686==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Są oczywiście i takie teorie wedle których dziwne obiekty są podejrzanie podobne do dronów szpiegowskich widzianych choćby w filmach z serii Star Wars. Zwolennicy tej koncepcji zakładają oczywiście, że dziwne sfery zostały tu przysłane, przez przedstawicieli obcej cywilizacji. Jako dowód przypominają oni o dość częstych doniesieniach o UFO w pobliżu Cartageny oraz sfotografowanym w Murcii latającym spodku, jaki widziano jeszcze w wrześniu tego roku.

[ibimage==25685==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]UFO widziane nad Cartageną we wrześniu

Jeżeli rzeczywiście są to kosmiczne śmieci i spadają z orbity okołoziemskiej to jakim cudem w nienaruszonym stanie docierają do powierzchni ziemi ? Celność z jaką te "śmieci" trafiają w małe portowe miasteczko jest doprawdy godna podziwu, ale warto w tym momencie zastanowić się, czy rzekome sporadyczne upadki nie są przypadkiem dowodem na nieudane eksperymenty Hiszpanów z bronią nowego typu. Jeżeli byłaby to prawda, to tajemnica jaką obudowali te znaleziska jest nie tylko uzasadniona, ale i zastanawiająca.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Widzę że nikt nawet nie

Widzę że nikt nawet nie musnął hipotezy do czego jest ta szpula.Szpula ,gdyż jest to nawój specjalnej taśmy która ma bardzo ciekawe zastosowanie.Pisałem kiedyś o napędzie nadprzestrzennym który fantaści nazywają
"Woorp".Przypomnę tylko, że po wejściu w nadprzestrzeń odbywa się skręcanie strun grawitacyjnych za pomocą niematerialnych modeli kul wydobytych z matrycy rzeczywistości na kierunku zamierzonej  marszruty.Te struny są parmi sił które się wzajemnie znoszą.Napisałem też wtedy ,że wystarczy ściąć siły które działają w przeciwnym do zamierzonego marszu a statek wyskoczy jak kamień z procy do obranego celu.Nadmieniam ,że w nadprzestrzeni nie  działają prawa zachowania pędu,więc bezwładność statku wynosi O(zero).Objawy na naszym kontinuum początku i końca takiego lotu macie tutaj na tym  portalu pokazane wielokrotnie.Właśnie ta szpula jest "nożem" do sinania tych sił.Umieszczona szpula w osi skreconych strun grawitacyjnych i poddana szybkiej rotacji powoduje ekranowanie sił przeciwnych kierunkowi marszu.Niejako absorbuje je i związuje w węzeł.Wyzwolone siły pożyteczne od sił równoważących ciągną statek z niewyobrażalną prędkością w obranym kieruku.Co ciekawe?.Nieraz słyszeliście w żargonie okrzyk :Szupla !.Każdy podświadomie wie co to znaczy i wykonuje to jako zryw do szybkiego biegu.Nie ma ta komenda żadnego uzasadnienia w naszej rzeczywistości a jednak jest rozumiana.Skąd ?.To z okresu kiedy wy i wasze alter ego latało takimi statkami.To weszło każdemu w krew.Te szpule się rozwarstwiają co je dyskwalifikuje do dalszego użytku i zwykle sa porzucane w miejscach niedostępnych ludziom aby nie wzbudzać sensacji.Tym razem zostały porzucone widocznie na moje zapotrzebowanie ,abyście uwierzyli ,że pisałem prawdę o tym napędzie.Przez ostanie ponad pół roku milczałem ,co było za usunięcie mojego wpisu na temacie coś tam bodajże;"UFO wysysa wodę z jeziora".Jestem człowiekiem w podeszłym wieku i nie mam czasu na takie podchody.Jak wtedy napisałem i uprzedziłem:Każde usunięcie mojego wpisu lub jego niezamieszczenie spowoduje to ,że sie więcej nie odezwę.Wtedy wszelakie sensacyjne fakty będzie wam tłumaczyło to bleblająće towarzystwo,bo takiego drugiego zorientowanego w tym jak ja, na tej ziemi nie ma.

Portret użytkownika Ekspert

To jest zbiornik na sprężone

To jest zbiornik na sprężone powietrze do rakiet balistycznych. Sprzęt ten wizualnie niemal się nie zmienił od czasów rakiet V1. Można te wasze "tajemnicze sfery" obejrzeć dokładnie w każdym dobrze zaopatrzonym muzeum II WŚ, lub w google grafika. Sprawa rozwiązana. Nie ma za co.

Portret użytkownika pasjonat

do laboratorium pojechalo ?

do laboratorium pojechalo ? ciekawe bo obiekty tam kierowane sa najszybciej odcinane od otoczenia zeby nie mialy kontaktu np z człowiekiem.
nastepna sprawa ci ludzie nie maja nawet masek wiec to cos jest pochodzenia ziemskiego i jest zabierane poprostu do analizy.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika agent xyz

ostatnio spadła lapma, yyyy

ostatnio spadła lapma, yyyy gwiazda i teraz też. Truman Show cd. Wink
w końcu niejedni agenci watykańscy prorokowali, że w czasach ostatecznych gwiazdy będą pływać po niebie. widać coś tam Wałęsa majstruje i przepinają gwiazdy, bo w nowych czsach będą inne gwiazdozbiory, np. rockefelera, mahomata, wielki (pie)róg, konstelacja izraela, mgławica du pont, mały karzeł zwany przezydentem narodu, będą też nowi agenci, itd.
może się mylę?

Portret użytkownika lio82

ja nie na temat, ale nie wiem

ja nie na temat, ale nie wiem gdzie to napisać, każdy pamięta historie Johna Titora? Jeżeli tak to czytaliście jego wpisy o tym że zachód czyli Europa popadnie w chaos taki jak mamy teraz w 2004 r. Czyli mamy przesunięcie czasowe o 11 lat, a Wojna domowa USA, była w 2005 czyli u nas będzie w 2016. Wiec z tego co wyliczylem z jego wpisów 3 wś bedzie na przełomie 2022/23.

Portret użytkownika agent xyz

według innej teorii wszystko

według innej teorii wszystko zakończy sięl ub jak kto woli rozpocznie się jak spotkają się trzy szóstki na wspólnej imprezce a spotkają się w przyszłym roku, bo 6x6x6=2(0)16, rozumiesz?
w polsce zostanie uruchomiona szpica a franek kimono spotka się z barankami na światowym dniach młodzieży aby czarny wilk (jezuita) namaścił baranki
qrwa czy wy jesteście ślepi????

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Strony

Skomentuj