Kolejne cylindryczne UFO widziane z pokładu samolotu!

Kategorie: 

Źródło: Meredith Garstin

Obserwacje obiektów UFO z pokładu samolotu pasażerskiego stało się całkiem popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Nic w tym więc dziwnego, że w przypływie nowych zdarzeń tego typu, część ze szczególnie ciekawych zjawisk umyka naszej uwadze. Nie inaczej było w przypadku obserwacji cylindrycznego UFO zgłoszonej jeszcze 25 grudnia 2018 roku.

Zgodnie z opisem filmu wykonanego przez świadka obserwacji, pasażerka linii lotniczych Swoop Airlines, na własne oczy widziała przelot niezwykłego obiektu w kształcie cygara. Zjawisko miało mieć miejsce jeszcze 30 listopada 2018 roku, w połowie trasy pomiędzy miastami Hamilton i Abbotsford.

Niestety, autorka nagrania nie podała zbyt wiele informacji na temat tego zjawiska. Co więcej jak przyznała w komentarzu pod swoim filmem, nie nagrała go nawet w całości. Patrząc na samo nagranie, można odnieść wrażenie, że obiekt nie porusza się z zawrotną prędkością, jak mają to w zwyczaju inne obiekty obserwowane z pokładu samolotu.Biorąc pod uwagę to co zostało pokazane na nagraniu, trudno stwierdzić z czym miała doczynienia świadek zdarzenia, ale nie powinniśmy jeszcze wykluczać iż mogła to być jedynie niewielka chmura. Na tą chwilę, najuczciwiej byłoby jednak uznać to za kolejną z wielu obserwacji obiektów UFO.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bubuś

ludzie nie powini latać bo to

ludzie nie powini latać bo to domena aniołuw i sieńganie nieba w taki sposób to grzech dlatego ludziom pokazujom się znaki aby nie latali i nie czynili zła gdy nie sluchajom to i katastrofy się zdazają tak jak kara spotkała grzeszników w Sodomie i Gomoże terz nie słuchali Głosu Pana i przeciw Niemu sie zwracali to zostali ukarani a przecierz wystarczy sie pomodlic zamiast wystepować przeciw Bogu

Portret użytkownika Joker

Ale niektóre wyrazy dobrze

Ale niektóre wyrazy dobrze napisalas Smile niektorzy sie chyba trochę zgrywaja pisząc takie błędy bo to chyba niemożliwe haha terz Smile przecież wszyscy wiedzą że to się pisze tesz hahahahahahahahahahahahahahaha nie no żart.

Skomentuj