Kolejne dowody wskazują na to, że cywilizacja na Marsie została zniszczona na skutek ataku jądrowego

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W listopadzie 2014 roku fizyk dr John Brandenburg opublikował swoją śmiałą teorię, wedle której na Marsie istniała starożytna cywilizacja, która została zniszczona w wojnie nuklearnej. Teraz dostarczył nowych dowodów na poparcie jego teorii, która została odczytana na konferencji organizowanej przez NASA.

 

Dr John Brandenburg przedstawił swoją teorię w Houston. Twierdzi on, że marsjańska cywilizacja została zniszczona przez bombę atomową. Ma temu dowodzić warstwa substancji radioaktywnych, w tym uranu, toru i potasu występującego na powierzchni Czerwonej Planety. Ekspert uważa, że starożytni Marsjanie, znani jako Cydonianie zostali zniszczeni na skutek ataku nuklearnego obcej rasy. Brandenburg ostrzega, że powinniśmy się obawiać ataku tej wrogiej rasy obcych, która zniszczyła Marsjan.

Ślady eksplozji nuklearnych znane są w dwóch miejscach na Marsie - Cydonia Mensa i Galaxias Chaos. Brandenburg stwierdził, że nie chce mówić o swojej wierze w starożytną obcą cywilizacji na konferencji naukowej i stara się pokazać wszystko co miał zgromadzone dowody potwierdzające nuklearną apokalipsie planety Mars.

"Moim celem jest to, aby udowodnić realność wybuchów jądrowych na Marsie i aby te dowody zostały zaakceptowane przez środowisko naukowe nie jako struktury pochodzenia naturalnego, a następnie, aby społeczność naukowa zgodziła się, że można przejść do wyjaśniania przyczyn wydarzeń, które miały miejsce na Marsie" - mówi autor Studium.

Pokazano między innymi dowody na istnienie na powierzchni tej planety stopów szkła, tak zwanych trynitytów. Takie szkliwa powstają podczas detonacji ładunku jądrowego. Podobne warstwy znajdowano też na Ziemi, na przykład na Saharze czy w Mohendżo Daro, dlatego może właściwe byłoby zapytanie czy broń jądrowa nie była też stosowana w zamierzchłej przeszłości również na naszej planecie.

Powiedział też, że nie ma naturalnego wyjaśnienia dla takich śladów na powierzchni Czerwonej Planety. Musiały być to eksplozje jądrowe o sile około miliarda megaton. Tylko tak duża detonacja mogłaby pokryć sporą cześć powierzchni tego globu trynitytami. Zdaniem badacza nie można zakładać aby były to skutki zderzenia z asteroidą. Jest dowód na użycie tam broni jądrowej.

Trudno powiedzieć aby reakcja uczonych na przedstawione dowody była entuzjastyczna i zgodna z oczekiwaniami prelegenta. Jednak jak twierdzi fizyk, w prywatnych rozmowach z innymi naukowcami, już po tym gdy pokazał im swoje badania, dziwili się jak bardzo oczywiste to było i myślano kto mógł zrobić to co spotkało Marsa? Niektórzy zastanawiali się czy obcy mogą wrócić i zrobić to samo na naszej Ziemi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Dobrze,żę próbujecie odczytać

Dobrze,żę próbujecie odczytać kto i jak dokonał tego dzieła zniszczenia i zagłady,ale popełniacie kardynalne błędy ,opierając się na tym co znacie.Broń nuklearna była tam używana ,ale pomocniczo do wyburzeń instalacji i architektury pod powiarzchnią gruntu Diury(Obec.Mars).Byłem obecny na tej planecie gdy dokonano pierwszych zniszczeń.Ta fotografia terenu zamieszczona w artykule(pisałem już o tym na innych forach)pokazuje okolicę z której mam wspomnienia i pokazano mi je wyraźnie jak na filmie z rozdzielczością do której daleko wam jeszcze.Pozostałe graniaste skały po prawej stronie zdjęcia to osłona podziemnego wyjśce na powierzchnię.Zapewne możliwe jest do tej pory odnalezienie go.To z niego wyszlismy na powerzchnię,aby przyjrzeć się skutkom stosowania tzw.harf Bożych.To statki które z dużej wyskości wywołują dragania w gruncie na głębokość do kilku metrów,przy czym im głebiej tym są słabsze.Wyzwala to ogromne ilości ciepła,tak że skały i gleba się topią (nawet ulegaja spopieleniu jak w Sodomie i Gomorze,przy zintensyfikowaniu mocy)a woda wyprowuje do atmosfery.Pokazano mi, co wtedy widziałem swoimi oczyma.Na tej równinie okolonej wzniesieniami rozmieszczone było pole obrony przeciw intruzom i naruszycielom przestrzeni okołoplanetarnej.Składało się ono z systemu kilkumetrowej(na powierzchni około 2,5 m wysokości)sieci iskrowników na izolatorach sprzeżonych z ogromnymi podziemnymi kondensatorami i wytrwornicami ładunków elektrycznych,które podnosiły potencjał pola kilkaset razy wyżej niż w naturze.Z tym polem była sprzężona rozsiana po równinie bateria dział protonowych.Pojawiający się nad tym polem naruszyciel który wyłonił się w kontinuum z nadprzestrzeni lub z nadwymiarów,działał jak ostrze w polu elektrostatycznym,a co za tym idzie wyzwalał piorun w bezchmurną pogodę.Po tym piorunie jak po sznurku z tych dział protonowych wystrzeliwały porcje protonów,które z naruszyciela czyniły szmelc.Na tej fotografii blisko lewego dolnego rogu widać jeszcze kawałek kręgu ,który pozostał ze zniszczonego izolatora iskrownika.Cdn.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Cd.Zaznaczam ,że opisywane

Cd.Zaznaczam ,że opisywane zdarzenie miało miejsce podczas mojego ostatniego pobytu na Diurze.W zasadzie prace nad zkładaniem tego świata na Ziemi były na finiszu a pozostały tylko sprawy związane demontażem pracowni i sterylizacją planety.W wyniku podobnych "przypalań"innych regionów atmosfera była już znacznie nasycona gazami pochodzącymi z tego procesu,dlatego wychodziliśmy na powierzchnię w specjalnie przystosowanych do tego chełmofonach.Były to przeźroczyste kule okrywające głowę ale bez pełnej szczelności.Do wewnątrz był podawany tlen który wzbogacał wewnątrz zawartość gazu którym się oddychało.Pozwalało to węchem odczuwać zapachy dochodzące z zewnątrz.Coś podobnego czuć tylko na czeluściach ziem z piekłami.Gdy popatrzyłem na teren,cały przybrał brunatno-miodowo-rudy kolor a wszystkie głazy,kamienie i grunt nabrały struktury szklistego koksu.Te piaski które tam widzicie ,to efekt erozji tych opaleń.Po zakończeniu tego opalania a nawet już wcześniej dokonywano zawałów podziemnych labiryntów,pracowni i pomieszczeń mieszkalnych potężnymi ładunkami konwencjonalnymi.Tam gdzie od powierzchni gruntu nie było zbyt grubej okrywy,została ona rozerwana na zewnątrz,a głazyi kamienie poszybowały wysoko w górę.Niektóre nawet tak że potraciły kontakt grawitacyjny z planetą i poszybowały w kosmos.To dlatego spotykacie na Ziemi takie okruchy i większe meteoryty.Te które opadły spowrotem potworzyły krajobrazy jak na pustyni kamiennej.Na koniec(tego już nie widziałem)prawdopodobnie użyto ładunków nuklearnych do poprawek podziemnych i niwelacji budowli na powierzchni.Zbiorniki i akweny wodne podczas tego opalania wyparowały do atmosfery,skąd w kilku fazach zostały przesłane na Ziemię.Ostatnią z nich to biblijny Potop.To co nie trafiło w pole grawitacyjne ziemi poszybowało dalej tworząc komety.Także z tego przesyłu woda którą odnajdujecie na księżycu,znalazła się tam ,gdy księżyc przechodził przez tor przesyłu.Kiedyś rok na Ziemi liczył około 400 dni,ale po zwiększeniu masy o tę wodę Ziemia zmieniła orbitę wokoło Słońca i ma teraz 365 dni.Natomiast Diura także zmieniła orbitę i oddaliła sie od Słońca,co ostatecznie ochłodziło tam klimat.Wcześniej był całkiem przyjemny,a pamiętam z pierwszego pobytu ,że nawet w górach wieczorem odczuwało się tam wilgotne opary i umiarkowaną temperaturę.Należy tutaj dodać że zasoby wody na Ziemi nie były tylko zwiększane stamtąd ale i z Giloby(obec. Wenus)bardzo dużo wcześniej.Nasza Ziemia zaś wtedy nazywała się Dulba.

Portret użytkownika Doniu

Hmm napisałeś to tak jak byś

Hmm napisałeś to tak jak byś przeszedł jakąś hipnoze regresyjna skoro tak łatwo przyszło Ci pisanie  krajobrazu oraz tego jaka technologia dysponowaliscie daj przykład napewno pamiętasz jakieś schematy najporstrzych urządzeń które dla nas teraz jeszcze nie są znane.. Daj przykład wtedy będę mógł to zbadać i jeśli faktycznie będziesz miał rację należy się spotkać i rozpocząć poważne badania nad tematem starożytnej cywilizacji przodków ludzkości ... 

 

Portret użytkownika Mogło tak być

Starożytni kosmici badając

Starożytni kosmici badając granice galaktyki,napotkali na drodze rase równie inteligentna do ich samych ,Obcy uznali ze starożytni stanowia zagrożenie dla nich oraz na dla reszty wszechswiata , i postanowili zniszczyc cywilizacje zamieszkujaca dziewiczą ziemie .Polem walki mogła byc mars na ktorej starożytni czuli się jak ryba w wodzie .Mimo znajomych terenow przegrali wojne i zostali zdani na łaske Obcych. Ci pod wrażeniem technologi i ludzkiej chęci rozwoju  cywilizacji postanowili zachować ich przy życiu,  wymazując część DNA tym sam samym wszelką zdobytą wiedze.Obserwujac nasze postępki doszli do wniosku iż jedyna szansą jest nawiazanie kontaktu  z krajem najbardziej rozwiniętym(USA) i wprowadzić tym samym Nowy porządek świata czyt.New World  Order NWO.  Czytajac i widząc to co powoli przed nami odkrywają,Sądze  że moja wypowiedzieć nie jest gorsza od reszty teori spiskowych czytanych na necie .Pozostaje tylko czekać, I być wytrwały w swojej Wierze ktora ocaliła nasz  gatunek .Pozdrawiam

Portret użytkownika Aliens666

Facet ma rację że zniszczyli

Facet ma rację że zniszczyli oni tą planetę. Z mitów zawartych w Kabale , Bibli itp. wyłania się podobny obraz dotyczący Ziemi. Przeczytajcie księgę Malachiasza jakie skutki będą podczas gniewu Boga? są to opisy uzycia broni atomowej. Jezus podobnie głosił, ze zejda aniołowie i spalą Ziemię, człowiek ma byc tak rzadką istotą, że porównany jest do czystego złota z Ofiru. A zegar zbliż się do końca z opisów. Zgodnie z tymi księgami w tych dniach miało powstać państwo islamskie wywodzące się ze starej Niniwy jest tylko narzędziem do zagłady 1/3 Europy. Oni zniszą na końcu dane państwo. Założą nową rasę ludzi którzy będą na pograniczy ducha i materii. Będziemy dawcami życia w innych światach

Portret użytkownika sio

A nas to nie interesuje co

A nas to nie interesuje co kabala, biblia malachiasz i jezus głosili.
One dotyczą tylko tych, którzy ich słuchają - rozumiesz?
Armagedon to utrata izraela - nic gorszego dla żydów.
A chrześcijanie zawsze czekają na zbawców i aniołów, którzy wyzwolą ich z grzechów i problemów poprzez cierpienie.
A muzumłanie chcą zginąć dla Allaha.
Wszystkim się spełni - ot i wsio.
Dostaniesz to w co wierzysz alien aż ci liczba 666 zbrzydnie

Portret użytkownika demik

Jezeli na marsie nie ma życia

Jezeli na marsie nie ma życia jest pustka to dlaczego chca tam leciec moim zdaniem ten naukowiec kreci żeby wprowadzić ludzi w bład  A jeżeli faktycznie był tam wybuch nuklearny  to obecnie planeta może byc do zamieszkania .

Portret użytkownika El Koto

Frankfurt ma dość terroru

Frankfurt ma dość terroru bankowego.
Frankfurt ma dość terroru bankowego foto: YouTube/printscreen
Informacji o dzisiejszych zamieszkach we Frakfurcie nie było w dzisiejszych głównych wydaniach Wiadomości. Można się tylko zastanowić dlaczego blokowane są ważne informacje o zdecydowanych akcjach antyglobalistycznych w stolicy międzynarodowej mafii bankierskiej, Frankfurcie. Ojczyźnie satanistycznych żydów, kreatorów światowego terroru i wszelkich wojen, Rotszyldów i skojarzonych z nimi żydowskich rodzin bankierskich.
Czy dlatego w „polskich” mediach jest cisza, że Polska wpadła totalnie w łapy międzynarodowej sitwy żydowskich psychopatów?
Do Frankfurtu sprowadzono największe w historii siły policyjne, oficjalnie wypadał jeden policjant na jednego protestującego! Musiało być ich jednak znacznie więcej, skoro tak duże siły policyjne nie powstrzymały zdesperowanych ludzi przez podpaleniami policyjnych samochodów i totalnym paraliżem miasta.
Sprawa jest na tyle poważna, że niektóre portale musiały zamieścić wzmianki, choć protestujących określono mianem „lewicowców”, „lewaków” czy „antykapitalistów”. A przecież protestowali świadomi, głównie młodzi ludzie, którzy wiedzą, że siedzenie bezczynne w domach prowadzi tylko do zniewolenia i ostatecznie ułatwia cel globalnych psychopatów – depopulację. Czyli naszą śmierć...

Portret użytkownika H.R.

To nie jest jednostkowy

To nie jest jednostkowy przypadek cenzurowania informacji przez polską cenzurę. Takich informacji jest o wiele więcej. Istnieje też wieleprzypadków przekręcania informacji przez polskie media, aby pokazać wydarzenia w zach. Europie w zupełnie inny sposób niż faktycznie wygladają. Polskie media do tego stopnia już totalnie kłamią, że nawet nie potrafiły podać prawdziwej liczby ofiar ataku na muzeum w Tunezji. Polska TV podawała 22 ofiary, podczas gdy Niemcy od początku podawali ilość prawdziwą, tzn 21 osób poszkodowanych. Polskie media są dokładnie na tym samym poziomie okłamywania społeczeństwa, na którym były w 1980 roku.

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Spokojnie, kiedyś wszyscy

Spokojnie, kiedyś wszyscy umrzemy. Nikt jeszcze przed Śmiercią nie uciekł. I co za różnica jak i kiedy. Jak stare, mądre przysłowie mówi - żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Uśmiechnij się Wink

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Homo sapiens

Niezwykły urywek z Ramajany

Niezwykły urywek z Ramajany świadczący o niewyobrażalnej potędze broni zdolnej unicestwić całą planetę ! Czy była to rakieta balistyczna z glowicą miliony lub miliardy razy silniejszą od obecnie istniejących ?
 

“To była broń” tak potężna, że mogła zniszczyć Ziemię w jednej krótkiej chwili. Wielki narastający dzwięk pośród dymu i ognia, a na nim siedzi śmierć..” Ramajana

“It was a weapon” so powerful that it could destroy the earth
in an instant  A great soaring sound in smoke and flames 
And on its sits death…” – The Ramayana
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/prawdziwy-oblivion-jest-w-nas-tu-i-teraz.html

W czasach starożytnych działo się wiele tajemniczych rzeczy, możliwe że stworzono hybrydę pomiędzy małpą a człowiekiem, czyli Wielką Stopę !

Wielka stopa i zaginieni 411 - David Paulides, Ałmas - Yeti
https://www.youtube.com/watch?v=nHVF4jSGw8w

 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Podobno coś się dzieje w

Podobno coś się dzieje w świecie duchów ! jakieś działania ufo i wiele istnień ginie !
Wojna nuklearna? Anomalia zgonów w przestrzeni statystycznej w OBE. Doświadczenie z przed kilku lat
https://www.youtube.com/watch?v=Vc4q5aO0XBo
Oczywiście, równie dyskretnie (aby NIE pozbawiać innych ludzi ich "wolnej woli") uśmiercane są także i wszystkie pojedyńcze osoby które w młodości NIE nauczyły się słuchania głosu swego sumienia, a z tego powodu w swym życiu praktykują wyłącznie niemoralną filozofię pasożytnictwa. Ich uśmiercanie jest aż tak odnotowywalne, że w stosunku do ludzi formuje ono "zasadę wymierania najniemoralniejszych" opisywaną i udokumentowaną wyczerpująco m.in. w punkcie #G1 strony o nazwie will_pl.htm zaś streszczoną m.in. w punkcie #B1 strony o nazwie changelings_pl.htm.

Portret użytkownika leo

No a jak wytłumaczyć coś co

No a jak wytłumaczyć coś co zostało niby sfotografowane na marsie, a wygląda tak :
 
https://www.youtube.com/watch?v=QILQ4XqZE9o
 
Ciężko to uznać za przypadkowe formacje. Co więcej, przypominają one odnajdywanie na ziemi. 
Zauważyłem, że bardzo stare cywilizacje, użądzały sobie domostwa w skałach :  
 
Petra , Bardzo ciekawe starożytne miasto!
 

 
Coś podobnego mżemy zaobserwować na zdjęciach niby z marsa, przy dużych zbliżeniach. Smile
 
 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Starożytna cywilizacja na

Starożytna cywilizacja na Marsie?
 Nie wiem co powiedzieć, bo gdyby było to prawdą, wyszedłbym na idiotę a to jest niemozliwe, więc ten facet plecie bzdury a zeszklenia kwarcu nastapiły wskutek kolizji kosmicznych.
Dlaczego na Marsie do nich doszło? Otóż dlatego, że Mars ma kiepską grawitację co powoduje, że jego "wiatrak" grawitacyjny przepuszcza dużo wieksze asteroidy od tych co przenikają w atmosferę ziemską.
 Tym samym ilość energi cieplnej, jaka wytwarza się po impakcie, powoduje zeszklenie się piasków i pyłów kwarcowych porównywalnie do eksplozji nuklearnej.

Portret użytkownika antifa

No i proszę, coraz więcej

No i proszę, coraz więcej dowodów na to co oczywiste i prawdziwe, że kosmici istnieją i prowadzą ze sobą wojny Smile Ale oczywiście i tak większość woli uwierzyć w nieistniejącego boga którego nikt nigdy nie widział ani żadne łaziki na Marsie go nie znalazły i który dziwnym trafem nie słucha żadnych modlitw... bo go nie ma Smile

Portret użytkownika pasjonat

te minusy chyba komus

te minusy chyba komus przypomnialy jego stran umyslowy Wink homosapiensy sie udzielily...
tu i liscie orzecha nie pomogą Wink
 
Podaje MILFa bo jest zacny Smile ...podratowane... 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

Drugie dno kolonizacji

Drugie dno kolonizacji Ukrainy.

Kiedy w listopadzie 2013 roku rozpoczęły się strajki w Kijowie, Ukraina miała podpisany kontrakt z Chinami na dzierżawę ziemi. Umowa obejmowała okres 50 lat. Chińczycy mieli do dyspozycji 3 mln ha ziemi. To jest 5% powierzchni kraju. Po rozpoczęciu Majdanu umowy zostały zerwane.

Ten arcyważny szczegół jest jednym z powodów wywołania wojny na Ukrainie. Problem jest znacznie głębszy. Odrzucenie Chińczyków od ukraińskich gleb, było głównym celem koncernów farmaceutycznych.

Ze względu na biedę, gleby ukraińskie są żyzne. Plony z takich pól są bogate w minerały. Po ich spożyciu organizm sam jest w stanie wyprodukować odpowiednie witaminy i minerały. Człowiek nie choruje na tzw. choroby cywilizacyjne, czyli choroby wyprodukowane przez koncerny farmaceutyczne. Nie potrzebuje lekarstw farmaceutycznych. I tu jest problem…

Sam pomyśl, co stałoby się gdyby Chińczycy masowo sprzedawali zdrowe produkty z plonów ukraińskich?

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak ważne dla naszego zdrowia są minerały, odpowiednie dawki witamin, zakwaszenie żołądka, spożywanie soli bogatej w minerały i wiele innych rzeczy.

Ludzie zdrowieją z przeróżnych chorób tylko dlatego, że dostarczyli organizmowi odpowiednie ilości witamin i soli mineralnych. To nie jest bajka, to są fakty.

Przeziębienie czy grypę leczy się nie środkami farmaceutycznymi tylko witaminą C i to w przeciągu 24 godzin, a lekkie przeziębienie – kilku godzin. Wiem coś o tym, ponieważ sam tak robię.

Chińczycy swoimi produktami zalaliby nie tylko Polskę. Byłyby protesty, ale również „cudowne wyleczenia” z wielu chorób. Nagle okazałoby się, że cholesterol jest kłamliwą bajką i potężnym zyskiem dla firm medycznych. Informacja o zdrowych chińskich produktach, rozniosłaby się po całym świecie. Naukowcy musieliby się pochylić nad zbadaniem ich „cudowności”.

Nagle okazałoby się, że są… tylko bogate w minerały. To wszystko.

Wiele branż, które przynosi miliardy zysków koncernom medycznym – zbankrutowałoby.

Portret użytkownika benet

El Koto   racja, Chiny to

El Koto   racja, Chiny to jest właśnie drugie dno. Jak wiadomo większości ( niektórym niestety dalej nie wiadomo), że przewrót na Ukrainie jest finansowany przez zachód, a celem właśnie są Chiny. Cała sytuacja tego co się dzieje na Ukrainie pośrednio juz uderzyła w Chiny,  produkcja żywności na dzierżawionych terenach głównie miała rozwiązać problem głodu w Chinach, dodam tylko ,ze umowa na dzierżawę została podpisana, jednak w obecnych realiach chyba uznano ją za nieważną. Dominacja Chin w świecie jest już bardzo  widoczna, a wiadomo kto się tej dominacji najbardziej obawia.  Dwa największe sojusze na świecie, pierwszy to USA,UE,IZRAEL,JAPONIA,KOREApd,drugi CHINY,ROSJA,IRAN,SYRIA,KOREApł. Ukraina jak widać to częśc większej rozgrywki która toczy się właśnie wokół Chin.

Ps.Co do witaminy C ma zbawienny wpływ na cały organizm, ale pasjonat chyba zastępuje ją octem albo kwaskiem cytrynowym, dlatego tak się rozszalał ostatnio na forum Smile

Portret użytkownika pasjonat

hahaha pewnie do tego masz

hahaha pewnie do tego masz hiv...
"Przeziębienie czy grypę leczy się nie środkami farmaceutycznymi tylko witaminą C i to w przeciągu 24 godzin, a lekkie przeziębienie – kilku godzin. Wiem coś o tym, ponieważ sam tak robię."
wirus grypy... podczas gdy masz wirusa nie jesz witamin, bo te karmia wlasnie wirusa i uodparniaja dlatego stosuje sie antybiotyki... wyjalawiajace organizm i gaszace wirusa, pozniej dopiero witaminy dla odbudowania i witalonosci.
 
matka wie ze.... ???
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika anya67

Pasjonat coś tam wiesz tylko

Pasjonat coś tam wiesz tylko , że nie do końca masz dobre te informacje
po 1  nie mamy skutecznych leków na wirusy
po 2 antybiotyki zabijają TYLKO i WYŁĄCZNIE  bakterie
po 3 zadaniem witaminy C jest głównie w stanach przeziębienia uszczelnianie błony wyściełającej naczynia krwionośne aby bakterie nie były w stanie się tak szybko rozprzestrzeniać (są o wiele większe od wirusów i tym samym łatwiej je zatrzymać)
po 4 witamina C może wirusy cmoknąć bo jak już wyżej pisałam na to ustrojstwo to my jeszcze lakarstwa nie mamy i ona wyżej wymieniona na nie wpływu żdnego nie ma
po 5 .. za długo by pisać
polecam lekturę wirusologii i makrobiologii
ps. jestem wrogiem antybiotyków ale to już zupełnie inna historia , polecam poszukanie jednego z postów skąd inąd nielubianego prze ze mnie Bacy ... ale czoło chylę w temacie orzecha włoskiego a raczej jego łupin
teraz nastąpi lincz bo ośmieliłam się wtrącić prywatę : P

Laszka

Portret użytkownika Karen

Ta obca rasa już od dawna

Ta obca rasa już od dawna jest zainstalowana na ziemi. To ród Rotschidów, który chce doprowadzić do całkowitego zniewolenia ludzkości. Ten ród właśnie wywodzi się aż od asyryjskiego Babilonu. Wojna jaka wówczas toczyła się o hegemonię władzy na ziemi dosięgała wszystkich planet, na których były bazy w pobliżu Ziemie. Dlatego między innymi issil niszczy wszystkie budowle w Iraku, bo tam była siedziba mędrca i naukowca Enki. Oni poza wszystkim szukają czegoś ukrytego w tych posągach... Prawdopodobnie Szmaragdowych Tablic, czyli całej wiedzy dotyczącej stworzenia potężnej cywiliazcii na swoistych dyskach typu nasze obecne...

Portret użytkownika Kali

Miliarda megaton? Troche

Miliarda megaton? Troche dużo, nie wiem czy taka energia nie przesunełaby orbity poza układ słoneczny.
Poza tym na zdjęciu są pokazane dwie niuki dość blisko siebie, to chyba nie za wiele jak na całą planetę.
A może marsjanie mieli tylko dwa miasta?

Portret użytkownika sio

Niektórzy twierdzą,że tzw raj

Niektórzy twierdzą,że tzw raj czy wyzsza cywilizacja nie była na ziemi a na marsie albo tu i tam
Czemu nie? Jeżeli mieli vimany i zaawansowaną technologię?
Myśle, że to nie kosmici nam zagrażają, ale my sami sobie nawzajem.
Wszyscy nędzą o depopulacji, ale jak byłem w krajach trzeciego świata gdzie kawałek chleba lub szklanka czystej wody to wielka rzecz to nie wiem dokąd to wszystko zmierza, co to za życie?
Jak widzę milionerów czasami, którzy żyją głupotami i wiecznie w depresji to co to jest?
Jeszcze poczekamy zanim się wyjaśni co było na marsie - ludzie nie mają technologii aby tam dotrzeć i przeżyć, ale lepiej popracować nad świadomością - więcej z tego pożytku.
W BBC był właśnie program i Aldrin i Cox powiedzieli, że na marsie na pewno jest złoto dlatego loty zaczęły interesować amerykański rząd ha, ha.
polecą i zniszczą wszystko jak tu
 
 

Portret użytkownika sio

No więc według żydów raj

No więc według żydów raj został stworzony przez żydowskiego boga a jeżeli był na marsie i na ziemi tzn że jedynie żydzi do złota na marsie mają prawo - logika.
Niedawno odwiedziłem kumpla na Holborn w Londynie, który  robi diamentom certyfikaty, tym czeronym też. Każdy diament jest udokumentowany jakimiś spektrometrami czy licho ich wie.
Wszystkie firmy i sklepy z diamentami tam to 80 - 90% w rękach żydów - sprawdzany byłem pięć razy nie wiadomo po co, przecież jestem uczciwym polakiem czystej krwi.
Jak masz diament możesz go nie sprzedać bo może się okazać, że należy już do kogoś ha, ha.
Na marsa polecą amerykanie bo niebezpiecznie a żydzi będą czekali na efekty
Ale wy też jesteście wybranym narodem, nie martwcie się - tak wam zostało po tysiącletniej okupacji - słowianie polacy chrystusem narodów lub wybrani słowianie przez jedynego wielkiego swarożyca - te same archetypy ha, ha  Nic nowego koleżkowie

Strony

Skomentuj