Kolejne dziwne obiekty w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: www.webcamsdemexico.com

W ciągu ostatnich kilku miesięcy już kilkukrotnie doszło do spektakularnych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Do krateru wulkanu na zmianę wlatywały i wylatywały cylindryczne i dyskoidalne obiekty. Przed kilkoma dniami doszło do kolejnej dziwnej obserwacji.

 

Tym razem na zdjęciach z jednej z kamer internetowych wypatrzono niezwykle regularną chmurę. Wyraźnie przybrała nietypowy kształt trójkąta. Takie chmury nie powstają w naturze, więc w oczywisty sposób anomalia tego typu wzbudziła zainteresowanie środowiska ufologicznego.

 

Od razu pojawiły się sugestie, że ta niezwykła chmura po prostu zasłania niewielkie UFO, które podążało w kierunku krateru. Obserwacji dokonano 29 czerwca około 10:32, a świadkowie wskazują na to, że niecałą godzinę wcześniej w chmurach spowijających wulkan również wypatrzono połyskujący obiekt. Padają sugestie, że trójkątna chmura może mieć jakiś związek z tym obiektem. Bez względu na to jaka jest prawda mamy kolejny przypadek niezwykłego zjawiska w okolicy tego meksykańskiego wulkanu.

[ibimage==18194==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Powiem tak gdy nagranie z

Powiem tak gdy nagranie z rejestratora  puściłem przez tv lcd puszczając klatka po klatce ładnie dość widać a jak filmik nagrałem przez Wideo Serwer E,który zamieściłem na inne medium już tak nie widać idealnie nie wiem dla czego,myśle żebyś zmienił zdanie jak byś ogladał nagranie bezpośrednio z rejestratora,kolega mówił mi że ten wideo serwer e nie jest dość profesionalny,a co powiesz na moją teorie że ONI na życie robią wzory,ponieważ wkrótce to oni tu będą mieszkać,i zaznaczaja swój teren, oczywiście między sobą bo ziemie czeka przebiegunowanie i nikt najprawdopodobnie nie przeżyje,patrząc co się wyprawia by się zgadzało , a wczesniej  myślałem że próbują się skontaktować,oczywiście ludzie ci obecni nie znają ich znaków,ja nie znam a coś oznaczają

Portret użytkownika b@ron

zibi...tu nie chodzi o

zibi...tu nie chodzi o profesjonalizm jeśli nagrywałeś programem video server E ,to oglądając na lcd nie zmienia się nic prócz wielkości ekranu a co za tym idzie tych pikseli co nagrałeś...ptaki były daleko więc nie sugeruj się zoomem, bo wprowadza tylko zniekształcenia...odnoszę wrażenie że pako1205 jest bardziej specjalistą w tej branży więc mu może daj namiar na film (nie na te zdjęcia) i poproś by to ocenił...to nie tak że ja nie wierzę że jakieś obiekty ziemskie bądź nieziemskie nad nami latają ale po obejrzeniu twojego filmu na 98% jestem przekonany że to ptaki

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MONSTER

 Nic nie wymyślam! Opisuje to

 Nic nie wymyślam! Opisuje to co widziałem bo zostałem o to poproszony. Nie zależy mi na tym czy ktoś mi wierzy czy nie- swoje widziałem i tyle. Widziałem też twoje zdjęcia i gratuluje cierpliwości w polowaniu. Szkoda że słaba rozdzielczość ale tak przeważnie bywa. Jak by było za ostro to niektórzy by powiedzieli że photoshop.Niedowiarkom nikt nie udowodni że coś lata, oni zawsze się do czegoś przyczepią.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

kiedyś zapewne też się

kiedyś zapewne też się dowiemy co ziemia ma w środku ...być może wcale nie jest bajką to że może tam być cywilizacja od wieków ...być może jeszcze z czasów kiedy ziemia nie nadawała się do zamieszkania, tu na powierzchni...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj