Kolejne dziwne obiekty w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: www.webcamsdemexico.com

W ciągu ostatnich kilku miesięcy już kilkukrotnie doszło do spektakularnych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Do krateru wulkanu na zmianę wlatywały i wylatywały cylindryczne i dyskoidalne obiekty. Przed kilkoma dniami doszło do kolejnej dziwnej obserwacji.

 

Tym razem na zdjęciach z jednej z kamer internetowych wypatrzono niezwykle regularną chmurę. Wyraźnie przybrała nietypowy kształt trójkąta. Takie chmury nie powstają w naturze, więc w oczywisty sposób anomalia tego typu wzbudziła zainteresowanie środowiska ufologicznego.

 

Od razu pojawiły się sugestie, że ta niezwykła chmura po prostu zasłania niewielkie UFO, które podążało w kierunku krateru. Obserwacji dokonano 29 czerwca około 10:32, a świadkowie wskazują na to, że niecałą godzinę wcześniej w chmurach spowijających wulkan również wypatrzono połyskujący obiekt. Padają sugestie, że trójkątna chmura może mieć jakiś związek z tym obiektem. Bez względu na to jaka jest prawda mamy kolejny przypadek niezwykłego zjawiska w okolicy tego meksykańskiego wulkanu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Powiem tak gdy nagranie z

Powiem tak gdy nagranie z rejestratora  puściłem przez tv lcd puszczając klatka po klatce ładnie dość widać a jak filmik nagrałem przez Wideo Serwer E,który zamieściłem na inne medium już tak nie widać idealnie nie wiem dla czego,myśle żebyś zmienił zdanie jak byś ogladał nagranie bezpośrednio z rejestratora,kolega mówił mi że ten wideo serwer e nie jest dość profesionalny,a co powiesz na moją teorie że ONI na życie robią wzory,ponieważ wkrótce to oni tu będą mieszkać,i zaznaczaja swój teren, oczywiście między sobą bo ziemie czeka przebiegunowanie i nikt najprawdopodobnie nie przeżyje,patrząc co się wyprawia by się zgadzało , a wczesniej  myślałem że próbują się skontaktować,oczywiście ludzie ci obecni nie znają ich znaków,ja nie znam a coś oznaczają

Portret użytkownika b@ron

zibi...tu nie chodzi o

zibi...tu nie chodzi o profesjonalizm jeśli nagrywałeś programem video server E ,to oglądając na lcd nie zmienia się nic prócz wielkości ekranu a co za tym idzie tych pikseli co nagrałeś...ptaki były daleko więc nie sugeruj się zoomem, bo wprowadza tylko zniekształcenia...odnoszę wrażenie że pako1205 jest bardziej specjalistą w tej branży więc mu może daj namiar na film (nie na te zdjęcia) i poproś by to ocenił...to nie tak że ja nie wierzę że jakieś obiekty ziemskie bądź nieziemskie nad nami latają ale po obejrzeniu twojego filmu na 98% jestem przekonany że to ptaki

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MONSTER

 Nic nie wymyślam! Opisuje to

 Nic nie wymyślam! Opisuje to co widziałem bo zostałem o to poproszony. Nie zależy mi na tym czy ktoś mi wierzy czy nie- swoje widziałem i tyle. Widziałem też twoje zdjęcia i gratuluje cierpliwości w polowaniu. Szkoda że słaba rozdzielczość ale tak przeważnie bywa. Jak by było za ostro to niektórzy by powiedzieli że photoshop.Niedowiarkom nikt nie udowodni że coś lata, oni zawsze się do czegoś przyczepią.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

bogusia... z tego co mi

bogusia... z tego co mi wiadomo ,to nawet prom kosmiczny wchodząc w atmosferę ,rozgrzewa się do około 1500 stopni celsjusza(tzn. osłona termiczna) temperatura lawy wulkanu to około 1350-1400stopni celsjusza, tak więc na dzień dzisiejszy istnieje technologia zdolna pokonać tą temperaturę bez uszkodzenia elektroniki i zagrożeniu życia ludzkiego nawet ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Wiem, bo taki prom widziałam

Wiem, bo taki prom widziałam w TV, ale to obiekt wielki, ciężki, chyba za duży na taką akcję. Ale o czym my w ogóle mówimy. Pokój musi być. Nie myślmy nawet o atakowaniu takiej inteligencji. Nawet nie wiemy, co to jest, myśmy są muchy do tego słonia. W przypowieści o kąkolu i pszenicy pisze, że aż do żniw MUSZĄ rozwijać się i żyć RAZEM, czyli też się nie zniszczą. Bóg nie zniszczy kąkolu, by nie zniszczyć razem z nim pszenicy. Żniwa, to pewnie koniec wszelkiego życia na Ziemi. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Takich wejść pewnie jest

Takich wejść pewnie jest duuużo więcej. Nie wiemy, co to jest, jedynie pewne, że to inteligencja. Poza tym, każda najbardziej fantastyczna hipoteza może być prawdziwa. Niech ludzi nie kusi, jak w ogrodzie Eden. A źle to nam jest? sami się między sobą nie kłóćmy i dbajmy o pokój między narodami. Przecież ludzkość nie potrafi nawet sama z sobą żyć w zgodzie. A ci (lub to), o czym myślimy, żyje sobie pewnie bardzo długo i gatunku ludzkiego nie zniszcyło. A jak Pan Jezus tak powiedział w przypowieści, to na pewno wiedział, co mówi. Zamiast drona, puśćmy sobie kolorowe latawce na jakieś święto.

Portret użytkownika Wojox

A gdy tylko będą mówić "pokój

A gdy tylko będą mówić "pokój i bezpieczeństwo", wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada jak bóle na kobietę rodzącą i nie umkną. Piewcy pokoju ogłoszą na Ziemi euforycznie że znaleźli cudowne rozwiązanie ludzkich problemów. Świat będzie w euforii pokojowej a to będzie sygnałem jednoczesnego końca. Fałszywy pokój będzie jak opium dla ludu.....Pan Jezus powiedział że "żniwo" będzie polegało na oddzieleniu pszenicy od chwastów które zasiał nieprzyjaciel, a chwasty pójdą na spalenie czyli na śmierć. Dobra nowina to też ten jej aspekt....

Portret użytkownika Kowal

Witam Też widziałem z dwoma

Witam
Też widziałem z dwoma kumplami , leciały dwie jedna za drugą jakieś 200 metrów od nas na małej wysokości  , szok !
Tylko popatrzyliśmy na siebie i nikt nic nie mówił Smile leciały taką samą prędkością nic nie przyśpieszając i w idealnej lini. To na pewno nie było "nasze" 

Portret użytkownika MONSTER

No to wyobraż sobie, gdybyś

No to wyobraż sobie, gdybyś widział idealną szlaną kulę  która jest pełna żaru, taki jak dobrze rozpalony węgiel w C.O. Taki idealnie okrągły pomarańczowy węgielek. To tyle jeśli chodzi o kolor. Po powierzchni od samego dołu do góry ślizgają się esowate jakby języki ognia ale też w tym samym kolorze tylko ciut jaśniejsze-trzeba dobrze się przypatrzyć żeby je zauważyć. Cała ta kula jakby parowała, to parowanie wyglądało jak zawirowania powietrza z nagrzanej szosy, parapetu. Przy samej kuli te parowanie łapało trochę koloru kuli. Wysokość tych zawirowań to jedna piąta wysokości kuli. Wszystko działo się wieczorem, już zaczynalo się ściemniać. Druga obserwacja to kula podzielona poziomo na dwie części górna koloru zgaszona metaliczna czerwień, powierzchnia matowa ale widać było odbicia światla slonecznego podkreślającego jej okrągłość. Z tyłu kuli wyrażny cień nieoświetlonej powierzchni. dolna polówka identyczne efekty z wyjątkiem koloru, tu był kolor niebieski zgaszony metaliczny trochę ciemniejszy niż niebo letni pogodny dzień. Mam nadzieję że w miarę obrazowo to opisałem.

Skomentuj