Kolejne fakty na temat ekwadorskiej wizjonerki, która twierdzi, że widziała w piekle Jana Pawła II

Kategorie: 

Źródło:

Zapewne pamiętacie opublikowany w listopadzie tekst oraz film na temat ekwadorskiej "wizjonerki", która twierdziła, że Michael Jackson i Jan Paweł II zostali zesłani do piekła. Biorąc pod uwagę, że minęło już kilka miesięcy od tego zdarzenia, a polskie portale informacyjne dopiero teraz zainteresowały się całą sprawą, chyba nadszedł czas na podanie nowych informacji na ten temat.

Cała historia w dużym skrócie wygląda tak. Osiemnastoletnia dziewczyna z Ekwadoru, twierdziła, że razem z Bogiem udała się do Piekła oraz na własne oczy widziała torturowane w nim dusze. Angelica Elizabeth Zambrano Mora stwierdziła, że to Bóg ją uśmiercił i zabrał w podróż po Piekle i Niebie a potem przywrócił ją do życia po 23 godzinach. Dziewczyna twierdzi, że podczas swojej wędrówki, widziała tam umęczone dusze zmarłych członków swojej rodziny, ale też Michaela Jacksona, a nawet Jana Pawła II.

Osoby obserwujące nasze profile na Facebooku być może pamiętają sprawę z wymianą korespondencji jaka miała miejsce pomiędzy naszą redakcją i matką wspomnianej wizjonerki z Ekwadoru. Dla tych którzy jednak o tym nie słyszeli, krótkie wyjaśnienie. Otóż w kilka dni po udostępnieniu filmu, pani Maxima Zambrano wysłała nam 2 wiadomości. Jedną po angielsku i drugą po polsku z czego treść obydwu wiadomości była jednakowa. Domagała się abyśmy usunęli nasze nagranie na temat jej córki ponieważ jej zdaniem "nie mamy praw do jej filmów". W razie nie posłuchania jej prośby, kobieta zagroziła konsekwencjami prawnymi względem naszego kanału Youtube oraz... wiecznym potępieniem w piekle. 

Wyjaśniliśmy, że nie wykorzystano żadnego fragmentu z jej filmu a jedynie kilka obrazów, screenów z tego nagrania, które były odpowiednio podpisane. 

W odpowiedzi pani Zambrano napisała:

Kup moje książki i usuń informację na temat mojej córki ze swojego filmu.

Obejrzyj mój film: https://www.youtube.com/watch?v=puHzPDteuvs

Na tym zakończyła się nasza wymiana zdań. Trudno nie odnieść wrażenia, że straszenie sądem i wiecznym potępieniem oraz jej niezwykłe zainteresowanie pieniędzmi na "ewangelizację dusz" stawia całą te sprawę w zupełnie nowym świetle. Całkiem możliwe, że ta próba zmonopolizowania historii jej córki wynika po prostu z chęci zarobku. Jest to dalece niemoralne, bo prawdopodobnnie mamy do czynienia raczej z chorobą psychiczną jej córki niż jakimś zmonopolizowanym przez ekwadorską rodzinę rzekomym objawieniem.

W innym razie, pozostaje nam jedynie żywić nadzieję że matka wizjonerki, nie posiada zdolności profetycznych i jednak nie skończymy w piekle wraz z papieżem Polakiem i królem popu. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Koń10

No to niezły pomysłek na

No to niezły pomysłek na biznes z tym piekłem, skoro piekło jest tutaj. Czary mary 500zł, diagnoza kwantowo-morficzna 1000zł, a bez analizy na poziomach ultraduchowych za pomocą baleronu tylko 989zł. Kup albo bedzie ekskomunika.

Portret użytkownika Turbo Kurczak

Ile razy mam mówić, że to

Ile razy mam mówić, że to jest wyssane z lepiego palucha? W sieci czas temu było takich "wizjonerów" paru - rodzeństwo ze Stanów i ktoś tam jeszcze. I przedziwnym trafem wszyscy w tym samym mniej-więcej czasie mają taką samą wizję. Ciekawe, czy następna wizja to będzie Matka Teresa z Kalkuty i Freddie Mercury?

Portret użytkownika zibi1973

Mam jeszcze coś odnośnie słów

Mam jeszcze coś odnośnie słów jakie ksiądz wypowiedział się w czasie pogrzebu, ostatnio zmarłej  teściowej 65 lat miała ,to że każdy człowiek jest kłamcą,oj trochę przegalopował z tymi słowami akurat tutaj jest w błędzie,jak się wychowa człowieka takim będzie,córka ma 12 lat i nie ma tajemnic,jest ze mną te 12 lat i jakoś się tych kłamstw się nie doszukałem,jeśli coś zrobi nie tak, to się przyznaje,przez te 12 lat nie mogę się doszukać tych kłamstw,a znowu druga córka to już kłamstewka jej się kleją,a to sobie przeklnie, wychowana przez matkę, a obydwie w dzieciństwie miały te same zachowywania,wychowanie jest zależne od tego gdzie dziecka dusza pójdzie po śmierci?,starsza do kościoła nie chodzi,ale wcześniej chodziła ,czyli razem nie będą w razie gdyby nagle zmarła,bo inaczej wychowana,i takie dzielenie dusz jest?,widzę że ten żółw i jego ciężar nie powinien istnieć,ciekaw jestem kogo mają w piekle nie wychowanych w dzieciństwie co zabłądziły przez los w życiu,zastanawia mnie myślenie pana co myśli o tych umęczonych że mogli być w innym miejscu

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

jakaś lampucera zombrero z

jakaś lampucera zombrero z ekwadero ktora poroniła wieszczkę spłodzoną przez objazdoweg kaznodzieje okazała się... chytrą babą z radomia - no rewelacja to raczej żadna bowiem każdy kto sobie wyciera mordę Jezusem i resztą bilijnych gierojów to ktoś kto po prostu posiada dwie lewe ręce do uczciwej roboty... dotyczy to dosłownie wszystkich którzy to robią... księży, papieży, prezydentów, prezesów no i oczywiście proroków, jasnowidzów i nawiedzonych...

dobra wiadomośc jest taka że za pasożytowanie na produktywnej części ludzkości czeka ich karmiczna kara - czyli coś dużo lepszego niż jakieś piekiełko... chcieli żerować na ludziach no to reinkarnują się w najlepszym przypadku jako robocze... woły... bite batem po grzbiecie i taplane w błocie...

karmy nikt jeszcze nie wykiwał dlatego nie warto być sępem

Portret użytkownika Turbo Kurczak

No dobra - ale jak to jest z

No dobra - ale jak to jest z tą karmą, skoro ilość organizmów żywych jest w różnych dziejach historii różna? Jest jakaś poczekalnia dla duszy? Może się siedzi w takim obdrapanym korytarzu malowanym fabą olejną ostatnio 20 lat temu, trzyma się w ręku wypełniony ręcznie formularz na przydział duszy i patrzy się jak z pokoju do pokoju wyskakują jakieś smętne dziumdzie udając, że robią coś koniecznie niezbędnego. Bez bombonierki daleko z tą karmą zdaje się nie zajadę.

Portret użytkownika Kmieciu

To kuzynka chytrej baby z

To kuzynka chytrej baby z Radomia, której stara wyemigrowała przed wojną "za chlebem" do Hameryki, ale że była za chytra i żydziła na bilet do Niu Jorku, więc jej sprzedali tańszy "do tej drugiej Hameryki" i tal już zostało. A ojcem "wizjonerki" został Romuald "Jezus Chrystus" Statkiewicz z Opola na wakacjach będąc, stąd potem dziwne reminiscencje jezusowe w tej rodzince...

 

Portret użytkownika Jerzygolota

Takie pytanie: 

Takie pytanie: 

czy diabeł czy tam szatan nie jest dobry skoro torturuje dusze Złych  ludzi ?  czy ten sam szatan jest zły bo pokazał ludziom owoc poznania dobra i zła wyrywając ich z iluzji, ktora stworzył bóg ? 

Czy na końcu bóg nie jest  zły dopuszczając do siebie jedynie te dusze które zgodzily sie zyc nie znając prawdy ? 

Portret użytkownika b@ron

bardzo dobre pytanie ...

bardzo dobre pytanie ... odpowiedź może być taka, że i szatan i bóg są dla nas bogami (byty wyższe) a który jest dobry lub zły, to zależy po stronie którego z bogów sie znajdujemy ...

nie będąc wyznawcą ani jednego ani drugiego, zauważam, że i jeden i drugi dopuszcza się takiego samego sadyzmu... jednak w tej teori jest taki drobiazg, że by to osądzić, trzeba zakładać, że ów szatan i bóg istnieją ... a to bardzo wątpliwa sprawa...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika unfaner

jestes prostakiem, twoj

jestes prostakiem, twoj intelekt jest na poziomie 14 latka. Czyli zycie w duchu swietym, w olsnieniu bez doznawania glodu, bolu, checi... to jest iluzja. To sobie zyj w torturach z diabelkiem, to na pewno nie bedzie iluzja. haha

Portret użytkownika Ulf

Właśnie sam sobie strzeliłeś

Właśnie sam sobie strzeliłeś w kolano pokazując brak wiedzy o Biblii, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, brak szacunku do osoby ktora myśli inaczej niz ty i brak umiejętności myślenia poza schematem.

wyzywaj wszystkich i krzycz ile wlezie bo to chyba jedyna broń do walki z myślącymi w twoim przypadku 

 

Skomentuj