Kolejne informacje o dziwnym obiekcie w kształcie spodka znalezionym na dnie Bałtyku

Kategorie: 

dailymail.co.uk

W sierpniu zeszłego roku pojawiła się informacja, że szwedzka firma specjalizująca się w poszukiwaniu wraków statków, Ocean Explorer odkryła na dnie regularny obiekt. Szybko został on nazwany w prasie "UFO z Bałtyku". Temat został odgrzany przez stację CNN, która opublikowała materiał filmowy na temat tego dziwnego znaleziska.

 

Sprawę zapoczątkowały zdjęcia z sonaru pokazujące duży obiekt o średnicy 60 metrów. Do dzisiaj spekuluje się, co to może być. Powstają nawet wyjaśnienia żartobliwe jak te stwierdzające, że przypomina on kształtem statek Sokół Millenium z sagi Gwiezdne Wojny.

[ibimage==11511==Oryginalny==none==self==null]

Ufologowie całkiem poważnie rozważają, że może to być statek UFO, dostrzegają oni nawet, coś, co może być śladem poślizgu przy przymusowym osiadaniu na dnie.

[ibimage==11518==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ocean Explorer planuje wyprawę w miejsce znaleziska, ale od sierpnia niewiele udało się ustalić. Teraz nie jest możliwe prowadzenie poszukiwań ze względu na trudne warunki pogodowe. Zespół badaczy oczekuje też na więcej środków finansowych, bo prowadzenie podwodnych obserwacji z wykorzystaniem batyskafów jest bardzo kosztowne. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pola

O tym, że statek UFO jest

O tym, że statek UFO jest zatopiony w Bałtyku, to ludzie mówli juz wiele lat temu. Nie wierzycie, to popytajcie starszych ludzi, albo poszukajcie starych gazet o tej tematyce.

Nie wystraczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym. Heraklit z Efezu

Skomentuj