Kolejne informacje na temat rzekomej asteroidy 2015 PDC-H5, która zagraża Ziemi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku miesięcy narasta histeria związana z tym, że Ziemi grozi podobno zderzenie z dużym ciałem niebieskim. Do kataklizmu ma dojść pod koniec września. Jako dowód w Internecie dystrybuowany jest zrzut ekranu przedstawiający rzekomą zastrzeżoną informację z NASA.

 

Przypomnijmy, że internetowa plotka donosi, jakoby w dniach od 22 do 28 września może dojść do zderzenia naszej planety z dużą asteroidą. We wspomnianym zdjęciu wiadomości internetowej z portalu NASA można przeczytać, że do zderzenia dojdzie właśnie 28 września 2015 roku.

 

Wcześniej NASA dwukrotnie oficjalnie dementowała, że we wrześniu dojdzie do kosmicznej katastrofy. To jednak nic nie dało i plotka nadal żyje własnym życiem, co pewnie potrwa przynajmniej do końca tego miesiąca. Może się też okazać, że całe to zamieszanie z asteroidą to nie wina jednego z apokaliptycznych pastorów (wielebnego Efraina Rodrigueza), jak twierdziły poprzednio media, tylko właśnie agencji kosmicznej NASA.

Z dokumentu, który krąży po Internecie wynika, że 28 września dojdzie do zderzenia Ziemi z obiektem oznaczonym jako 2015 PDC-H5. Wiadomość jest oznaczona jako zastrzeżona i została przygotowana na zamknięte spotkanie we Włoszech, gdzie w miejscowości Frascati rozmawiano o tym w dniach 13 do 17 kwietnia bieżącego roku.

 

Potem podano cały szereg szczegółów takich jak orbita czy jej ekscentryczność. Zasugerowano, że może to być obiekt wielkości od 100 do 500 metrów. Gdy odkryto to ciało niebieskie znajdowało się w odległości 0,34 AU co odpowiada dystansowi wynoszącemu około 51 milionów kilometrów. W piśmie z NASA sugeruje się, że asteroida może spaść na terenie USA, a konkretnie w Teksasie.

Co ciekawe 28 września to też czas gdy dojdzie do ostatniego krwawego księżyca w ramach tetrady astronomicznej kolejnych czterech "superksiężyców", do których doszło w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zbieg takich okoliczności jest czymś rzeczywiście dziwnym i wiele osób może to uznawać za jakiś znak.

 

Sama agencja NASA opublikowała wcześniej niedostępną stronę z ich witryny internetowej, ale w znacznie zmodyfikowanej wersji. W nagłówku nie ma już adnotacji o tajności dokumentu, a jest informacja jakoby był to wcześniej przygotowany scenariusz do rozpatrzenia podczas wspomnianego spotkania International Academy of Astronautics (IAA) 2015 Planetary Defense Conference we Włoszech.

Problem z tym, że wiele osób nie chce w to wierzyć i postrzegane jest to jako celowa dezinformacja. Wskazuje się na dziwną koincydencje wielkich manewrów wojskowych w USA pod kryptonimem Jade Helm 15, które trwały od 15 lipca do 15 września. Wiele ćwiczeń zostało zorganizowanych właśnie w Teksasie, który miałby być miejscem upadki kosmicznej skały.

 

Wygląda na to, że obecnie NASA może sobie dementować ryzyko zderzenia z asteroidą nawet codziennie i dopóki nie skończy się wrzesień ta teoria spiskowa może się stać najwyżej coraz bardziej popularna w Internecie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

innemedium jest super stroną

innemedium jest super stroną i zaglądając tu wiem że warto Smile w sumie to długo szukałem stron tego typu i powiem wam że tu jest klimat Smile w zasadzie ta strona konkurencji nie ma i nie sądzę by kiedyś nieudolne próby stworzenia podobnego portalu, zagroziły jej choć w najmniejszym stopniu Smile jak mi się uda to z bożą pomocą i ...admina wstawie dziś arta który bedzie dotyczył między innymi tej "kosmicznej katastrofy" Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika WORMITZ

Umysł abstarkcyjny jakim jest

Umysł abstarkcyjny jakim jest obdarzony człowiek w przeciwieństwie do zwierząt ma różne zdolności Jeden to ten ,że jako jedyny gatunek stworzyliśmy cywilizacę a z nią kulturę ,religię,przemysł,sztukę drugi to fakt tworzenia dziwnych stanów z pogranicza jawy i snu. Do nich zaliczamy jasnowidzów i wszelkiej maści straszaki bo jako gatunek mamy to chyna we krwi. A co się tyczy asteroidy/komety/meteorytu tak naprawdę mamy mało co do gadania jak ,gdzie i kiedy pierdyknie. Oczywiście sa filmy SF o bohaterskich pilotach,geologach ,etc ale niestety nici z tego a ci co przeżyją to cofka tak gdzieś do początków XIX (bez prądu,telefonu,internetu).

Portret użytkownika sceptyyk

Załóżmy że "coś" do nas

Załóżmy że "coś" do nas leci... Wiadomym jest, że określona ilośc decydentów i innych wie o tym... A teraz, zadajmy sobie pytanko, komu jest lepiej-łatwiej, czy nam z naszą niewiedzą, czy im z ich wiedzą?...  Smile  Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika magi74

  I tak oto trwa sianie

  I tak oto trwa sianie nieprawdy w tym co prawdziwe i odwrotnie. Ludzie sa juz tak oglupieni, ze nie maja pojecia co szczere a co falszywe. Warto sluchac swoich przeczuc, swojej intuicji. Mysle, ze nic inego nie pozostalo. I tak w razie " W" nic nam nie pomoze.

Portret użytkownika agent XYZ

takie tam teorie +

takie tam teorie + numerologia... Wink
 
ROK 2015

- wg okultystów New Age, rok 2015 jest międzynarodowym "Rokiem Światła" / "Wielkiej Przemiany"
- 13.V - francuski minister Laurent Fabius ostrzega że "chaos klimatyczny" rozpocznie się 23.IX "Jak powiedziałem, zostało nam 500 dni, by uniknąć chaosu klimatycznego. Wiem, że prezydent Obama i John Kerry są zaangażowani w tę sprawę i jestem pewien, że z pomocą ich wielu innych sprzymierzeńców osiągniemy sukces w tej szalenie ważnej kwestii"
- 13.IX - Etiopia. III międzynarodowa konferencja ws. finansowania dla rozwoju
- 13.IX - początek roku numerologicznego - 9 ("9")
- 13.IX - początek nowego roku żydowskiego 5775-5776
- 13.IX - koniec Szmity - św żydowskie - "umorzenie długów"
- 13.IX - początek cyklu precesyjnego (rok platoński - oś rotacji Ziemii wokół bieguna ekliptyki)
  - 25 200 lat - czas trwania roku platońskiego ("9")
  - 9 189 000 dni - czas trwania roku platońskiego wg Mukiego ("999")
  - 9 450 000 dni - czas trwania roku platońskiego wg Chatelain ("99")
- 15.IX - 70 sesja ONZ - temat: uznanie państwa palestyńskiego
- 23.IX - szczyt UE w sprawie uchodźców ("9" / "23" - agenda 2030?)
- 23.IX - szczyt ONZ "nowy uniwerslany program"
- 23.IX - rok jubileuszowy - ostatni rok był w 1967 ("23"), w którym w dniach 5-10.VI izrael pokonał Egipt, Jordanię i Syrię oraz zajał płw. Synej, Strefę Gazy, Zachodni Brzeg Jordanu, wscjhodnią Jerozolimę i Wzgórze Golan
- 23.IX - najważniejsze muzułmańskie święto ofiarowania Id al-Adha
- 28.IX - tetrada - czwarty, ostatni czerwony księżyc. "Słońce zmieni się w ciemność, a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny"
- 24.IX - Bergolio odwiedzi USA i wygłosi przemowę przed Kongresem (pierwsze takie wydarzenie w historii Rzymu i USA).
  - Amerykański kapłan katolicki Malachi Martin "najwyższe kręgi władzy w Watykanie wiedzą, co sięzbliża w kierunku ziemi i że będzie to miało kolosalne znaczenie w nadchodzących latach"
  - Argentyński Jezuita Jose Gabriel Funes (dyr watykańskiego obserwatorium z teeskopem "Lucyfer"): życie pozaziemskie nie tylko istnieje we wszechświecie, są oni naszymi braćmi, ale też gdy nastąpi jego manifestacja, potwierdzona zostanie prawdziwość wiary chrześcijaństwa i panowania Rzymu"

ROK 2016

"6"
- 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny ("6")
- 15 rocznica  WTC ("6")
- 96 rocznica bitwy warszawskiej ("96")
- 1050 rocznica chrztu polski (utrata wyznaniowen suwerenności słowian) ("966")

"7"
- 77 rocznica agrsji Rosji na Polskę

"9"
- 9 rocznica reanimacji B'nai B'rith (Loża Polin) w Polsce (reanimacja 9.IX.2007 - "999")
- 27 rocznica okrągłego stołu (1989 - "999")
- 27 szczyt nato - 8-9.VII.2016, Polska, Warszawa
- 36 rocznica solidarności (1980 - "99")
- 72 rocznica powstania warszawskiego (1944 - "99")

"13"
Biblia wyróżnia 13 jako rebelię przeciwko ustanowionym porządkom, rebelię Szatana.
W okultyzmie 6 oznacza człowieka, 7 boską perfekcję. Osoba która w celu osiągnięcia perfekcji (boskości, illuminacji) zaczyna wspinać się po „Drabinie Jakuba”, ma do przebycia 13 stopni (6+7=13) ("13")
- 76 rocznica bitwy o anglię ("13")
- XIII festiwal kultury żydowskiej ("13")

"13" odwrócona
- XXXI światowy dzień młodzieży (26-31.VII.2016)
  - okultystyczne logo "Anakh" - krzyż okultystyczny / "szóstka" - znak i liczba szatana + jajo feniksa wewnątrz
  - logo jest ilustracją słów "Błogosławieni, miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią"
  - temat przewodni MIŁOSIERDZIE. Symbolem jest iskra, o której wspomina św. Faustyna "Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jezeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędzę i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne moje przyjście" (Dz. 1732) ("13")

INNE
- 9.III - całkowite zaćmienie słońca ("9")
- 23.III - półcieniowe zaćmienie Ksiżyca
- 9.V - przejście merkurego przed tarczą słońca ("9")
- 18.VIII - półcieniowe zaćmienie księżyca ("9")
- 1.IX - 77 rocznica wybichu II wojny światowej ("9")
- 1.IX - obrączkowe zaćmienie słońca ("9")
- 16.IX - półcieniowe zaćmienie Księżyca

DZIWNE ???
- 6x6x6 = 216 ("9"), rok 2016 ("9")

BIBLIA ???
- ziemia obiecana - dla kogo? exodus z zfryki do europy?
- otwarte morze - exodus z zfryki do europy?
- sodoma i gomora - hiroszyma i nagasaki?
- wieża babilon - siedziba UE
 

Portret użytkownika gan

ktoś tu chyba w ch.. jedzie..

ktoś tu chyba w ch.. jedzie.. Wink o tej żekomej stronie z NASA   znalazłem coś takiego  gdzie pisze  hipotetyczny scenariusz  zderzenie z planetoidą  03.09. ale... 2022 roku !! Wink
chyba tej "opublikowanej  niedostępnej strony NASA" jest wiele  i każda pisze o zderzeniu, tu pisze że ma być jedna, na  drugiej pisze że ich jest aż 6 Biggrin  a kolejna pisze  o zderzeniu w 2022 roku Blum 3
http://neo.jpl.nasa.gov/pdc15/tour.html

Portret użytkownika sio

Mam kolegę, który pracuje w

Mam kolegę, który pracuje w ESA i żadnych informacji o asteroidzie nie potwierdza - wczoraj z nim rozmawiałem. Ani żadnych spodków na Marsie.
Dodam,że przeglądałem tajne informacje z ESY   kiedy przebywałem kilka lat temu w Immenstadt.
 

Portret użytkownika Rafal

Tez 2 dni pod rząd miałem

Tez 2 dni pod rząd miałem apokaliptyczne sny.... W pierwszym spadalo cos z nieba i wtedy wygladalo mi to na masę malych bomb a podczas drugiego uciekalem bo ludzie bili sie miedzy sobą o resztki jedzenia i innych rzeczy...

Portret użytkownika taj

Od 2012 chyba średnio raz w

Od 2012 chyba średnio raz w miesiącu coś miało przywalić w Ziemię, a to asteroida, a to kometa, a to jakieś wielkie ufo... póki co wychodzi na to, że to dobry materiał na klikanie w reklamy przez nastoletnich pelikanów...

Portret użytkownika Xerxes

Z asteroidami jest tak, że

Z asteroidami jest tak, że nig dy  nie wiemy kiedy coś spadnie, wystarczy za przykład obrać czelabińsk. NIkt nie wykryłtego a jakich szkód tak mały obiekt narobił. Tak na prawdę t o równie dobrze z nienacka nawet jutro może coś spaść  bo małe obiekty poniżej 1km są mniej monitorowane.

Portret użytkownika tomasz26

po gadzim ataku na ziemie

po gadzim ataku na ziemie została rozłupana na dwie polówki wiec konsekwencja jest ze odłamki są przyciągnę co jakiś czas... w końcu to ten sam materiał z którego nastąpiło rozdarcie

Portret użytkownika patryn

Witam,   jak już o snach

Witam,
 
jak już o snach piszemy..miałem ostatnio taki:
Wychodzę z domu na dwór i idę bez celu po osiedlu. Widze nagle, że blok w którym mieszkał mój kolega jest na wpół rozwalony nie ma bocznych ścian, widąc wnetrza mieszkań, jak po jakiś wybuchu.
Spotykam mojego kolegę i się pytam co się stało a on na to zapłakany mi mówi, że nie ma czasu bo musi dla matki grub kopać. Patrzę a przy bloku w ogródkach ludzie groby kopią, niektóre maja już postawione krzyże i chowają ludzi z tego bloku. Co ciekwawe kolegę w realu nie widziałem już z 10 lat.
 
Za kilka dni miałem inny sen przyśniła mi się babcia, która umarła z 20 alt temu i powiedziałą mi, ze natychmiast musze iść do spowiedzi bo będzie się źle działo.
 
 
Dwa takei dziwne sny dzień po dniu to dziwne , szczególnie , ze nie jestem osobą zbyt wrażliwą  na takie sytuacje.
 
Poczekamy zobaczymy
 
pozdrawiam

Portret użytkownika baca

podoba mi się ta babcia w

podoba mi się ta babcia w dybach - ta lewoskrzydłowa...
gdybym był managerem z ramienia fifa to dla lepszego efektu tym dwóm babciom na prawym skrzydle wetknąłbym głowy między sztachety... tam są przeznaczone do tego otwory... i wówczas ta w środku miałaby szansę wejść do gry jako środkowy babcio napastnik i odegnać złego rzutem różańca miedzy jego oczy...

Portret użytkownika Cabaj

Ten obrazek to dobry przykład

Ten obrazek to dobry przykład zamknięcia w niewoli umysłu lub własnych przekonań.Religia jest potrzebna tylko ludziom ciemnym którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i potrzebują bata by nie postępować nie moralnie albo sie nie stoczyć. Normalnemu człowiekowi dojrzałemu, stabilnemu emocjonalnie klechy i ich zabobony nie są do niczego potrzebne.

Portret użytkownika shagyaaa

Wczoraj mój trzyletni syn

Wczoraj mój trzyletni syn obudził się w nocy z płaczem i powiedział, że jakaś skała zniszczyła nasz domek. Uspokiłam go, poszedł spać dalej. Przed południem zapytał:"mama, a dlaczego skała uderzyła w nasz domek, jak był czerwony księżyc?" Szczerze mówiąc trochę mnie zmroziło, bo nic o podobnej treści nie było mu przedstawiane, a sam sen wydaje się przerażający. W tym momencie rozważam przeniesienie się na jakiś czas na wieś, choć druga strona mnie puka się w czoło.

Portret użytkownika shagyaaa

Podjęłam decyzję o

Podjęłam decyzję o przeniesieniu się na wieś pod koniec miesiąca, a to dlatego, że uprawiam tam warzywa i mam spore zapasy okopowych i owoce na drzewach jeszcze. Dodatkowo rodzina dysponuje bronią palną, gdyż jeden z członków poluje, jest staw z czystą wodą, kilka sztuk bydła, kilka ton zboża. A ja mieszkam w centrum dużego miasta. Sami odpowiedzcie sobie co rozsądniejsze. Nic się nie stanie, ješli się nic nie stanie, a jeśli to, co moje dziecko widziało we śnie było tylko małym odłamkiem, może się okazać, że przeżycie w chaosie i wydostanie się z miasta jest mocno trudne. Nie ma sensu się spierać, ja zaufam synkowi, Wy ufajcie sobie i wszyscy są i może będą zadowoleni. Podzieliłam się tym, co powinnam i myślę, że ten czas wymaga sporej mądrości.

Strony

Skomentuj