Kolejne kręgi w zbożu odkryte w Anglii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector

W angielskim hrabstwie Wiltshire znowu zaobserwowano piktogramy, które pojawiły się na polach. Na miejsce najnowszego znaleziska zaczęli ściągać badacze tego niezwykłego fenomenu.

Kręgi pojawiły się 5 maja 2017 roku na polu rzepaku, w pobliżu Willoughby Hedge. Piktogram składa się z 17 kręgów tworzących symetryczny wzór. 

Stopień skomplikowania tej formacji jest na tyle duży, a wykonanie niemal perfekcyjne. Pozostaje jednak pytanie kto to stworzył i w jakim celu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ajwaj

Trudno sobie wyobrazić

Trudno sobie wyobrazić bardziej debilny sposób kontaktu z inną cywilizacją.
Ja też, jak chcę sąsiadowi przekazać coś ważnego,  to idę w nocy na jego działkę i wydeptuję mu na grządkach wielkiego kutasa na tle gwiazd. On wtedy patrzy na wydeptany wzór i od razu wie, że poprzedniej nocy słuchał za głośno muzyki - to jest niezawodny sposób na kontakt - no kuźwa: po prostu nie ma lepszego.
Refleksja dla miłośników kręgów jako przekazów od obcej cywilizacji: dlaczego nie ma chmur w takich skomplikowanych wzorach? Czemu w powietrzu nie unoszą się świetliste wzorce w 3D?
Podpowiedź: co może uczynić średnio zamożny dowcipniś z dostępem do średniej technologii (noktowizor, gps, mikroale itp): wydeptać zboże czy ułożyć chmury??

Portret użytkownika Kacper Dzik

Obcy to jednak nie jest taki

Obcy to jednak nie jest taki zwykly sasiad a cos lub ktos o czym ludzkosc nie ma zadnego pojecia, ludzkosc nie moze rowniez zakladac bez zadnych dowodow w jaki sposob obcy bedzie sie z nami porozumiewac. Porównywanie obcego i jego metod komunikacji do człowieka jest kompletnie pozbawione sensu.

Portret użytkownika ajwaj

"Porównywanie obcego i jego

"Porównywanie obcego i jego metod komunikacji do człowieka jest kompletnie pozbawione sensu."
Ale w tym zdaniu już jest błąd logiczny, bo komunikacja (nie mówiąc o nawiązywaniu kontaktu) z definicji opiera się na słowach i symbolach które jedna i druga strona jest w stanie rozszyfrować bez nawału zbędnych, możliwych interpretacji. Inaczej to nie jest komunikacja.
Nie wspominając już o tego typu myśleniu:
a) widzimy wydeptane zboże (ewentualnie nachylone ze względu na jednostronne rozgrzanie kolanka) które może wykonać zorganizowana grupa niespecjalnie technicznych artystów
b) stwierdźmy, że to napewno kosmici (którzy przylecieli z innych wymiarów i galaktyk) właśnie kontaktują się z nami przez zboże, no bo przecież  kto z ludzi by zboże ugniatał.

 

Portret użytkownika ???

Krąg prawdopodobnie stanowi

Krąg prawdopodobnie stanowi element przestrzenny który jest pokazany w płaskiej powierzchni (tak trzeba to wizualizować). Prawdopodobnie jest to wygląd w pewnej skali: pierwiastków, procesorów, instrumentów (urządzeń na bazie rożnych elementów kantowych), rożnych układów, objaśnienie pewnych mechanik kwantowych/subkwantowych (zachowań).

Rozwiązanie tego jak zwykle trzeba przekazać kompt. kwantowym, chyba że ruszycie w końcu głową (mowa o ludziach, naukowcach) i rozpatrzycie obecny stan wiedzy, dodając brakujące elementy bazując za wszystkich teoriach (tak, połączyć je) w tedy wyjdzie ciekawe..... Smile

Jesteście na to gotowi .... ?

Strony

Skomentuj