Kolejne kręgi w zbożu pojawiły się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

W przeciągu ostatnich 8 dni, w brytyjskim hrabstwie Wiltshire doszło do pojawienia się dwóch nowych kręgów w zbożu. Oba kręgi prezentują dość duży stopień zaawansowania, a zdaniem niektórych zawierają nawet jakąś formę ukrytego przekazu.

 

Pierwszy z kręgów został odnaleziony 17 sierpnia na farmie nieopodal miejscowości Devizes. Rysunek przedstawia skomplikowaną strukturę na której można dostrzec kolejno koło z wpisanym w środek pięciokątem, dwa sześciany wpisane w siebie nawzajem oraz dwanaście okręgów umiejscowionych na krawędziach i w środku figur. Badacze nie są w stanie orzec jakie jest możliwe znaczenie figur lecz zgadzają się, że jest to pewnego rodzaju szyfr.

O wiele ciekawszym jest jednak krąg odnaleziony wczoraj 24 sierpnia w pobliżu miejscowości Woodway Bridge. Przedstawia on dość interesujący krąg w zbożu, składający się jedynie z linii i okręgów. Pierwszą możliwą interpretacją jaka się nasuwa jest ta, że krąg przedstawia Układ Słoneczny, choć nie koniecznie nasz bo jak widać znajduje się tam 13 okręgów. Inna teoria zakłada, że krąg ten był ostrzeżeniem przed trzęsieniem ziemi jakie miało miejsce we Włoszech.

Oczywiście wszystko to może być jedynie kolejnym przykładem sporej nadinterpretacji ufo-badaczy. Najważniejszy dla nas powinien być więc fakt, że sezon na kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire trwa w najlepsze. Na ocenę wiarygodności poszczególnych kręgów, przyjdzie jeszcze czas.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika aabeen

Ktokolwiek tworzy te znaki

Ktokolwiek tworzy te znaki robi je w naprawdę zadziwiająco precyzyjny i ciekawy sposób. Bardzo ciekawy jest pierwszy symbol. Oprócz wyraźnych głębokich odcisków (kręgi, trójkąty, linie) widać delikatne zaznaczone, jakby przez nachylone tylko zborze, szczyty gwiazdy Dawida (dwa równoramienne trójkąty z nałożone na siebie). tak jak uzyskanie pełnego wygniecenia słomy jest, powiedzmy, proste tak uzyskanie takiego efektu światłocienia jest dość zastanawiające.

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

6.52...26.08.16: 6 a 52..

6.52...26.08.16: 6 a 52...powinno nas natychmiast naprowadzić na...???Biblijne 6...liczBodaj Haramejna PODSTAWOWYCH  noa 52=g_RA...Bogów z ludźmi(opis jej z grobu...FARAONA!).

 Tyle tytułem wstępu a co do znakuQ:z 24.8.16 r...całkiem prawidłowo ludzisKOjarzą...z owym trzęsieniem z tegoż dnia o 3.36! Ja widzę to trochę jednak inaczej(ONInf. gdzieś kogoś: ZNAKI zbożowe niosą TOMY...ZNACZEŃ!): mamy jak BYK: SUN(=RA...)...emanujEnergię,któRA...???Ano idąc od śr.co widzę ?LICZBY: 3-1-1-3 i 1-2-1...a une na 13...kręgach: FALACH! 

Ewidentnie więc CO ZNAK UJAWNIA...."skrycie"? ANO...: Impuls wyszedł z...SUN!!! A za-13-nastkowanie i lustrzane:31...JASNO(?) wskazuje: PECH...(ów wstrząs!) i  NADZIEJĘ:

Iz.1.31: I stanie się MOCARZ...

Musicie wiedzieć,że: Bogowie z przekazów Tatiany Mikuszyny JASNO powiedzieli gdzie "zamieszkują" : NA SUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Powinniście też sobie przypomnieć ZNAK z...???(mam gdzieś zapis:było o nim na str.Nautilusa!) gdzie JASNO zostało pokazane ,że z SUN...wychodzi"eSka" złożona z 29(sic!"="więc i 99...a to...???) kółeczeKończąca się...kapeluszem a,la GRZYB...z TRYzubem musi Neptuna jak nic...nobo "chwilę"potem...HURRAgan SUNDY z 3...złożon...Zmasakrował NY icOKOlice! Najciekawiej wygląda jednak ŚRODEK...owej eSki bo...do złudzenia przypomina ZNAK z Wylatowa nr.UNO: 21/22.07.2000r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sie nazywam? ŚWIT...a nie widać ,że owe SUN tak jakby świta ale w PEŁNI...piórkaCHH!!!

ZnaKodują info =WIADOMOŚCI od BogóWłaśnie(niedowiarkom pod uwagę !) po całym świecie ...starannie wybierając miejsca !O Wylatowskim fenomenie powinniście już coś kumać( położenie...świadkowie...PRZEKAZY!!!)...ale tu dodam wam bodaj JASNY JAK...nie wiem co iCHH przekaz via ZNAK:

  Otóż...w pewnej mjsc.bodaj Wysoka Głogowska...na polu r.BUŁAŚ...powstał znaKodujący: ...i TU robi się nader ciekawie: BUŁAWĘ...!!! BUŁA...wa Ś...wit???A aa aa wam???

To,że to cynk tak dla mnie jak i was potwierdzają ...LICZBY: szer...śr...dł korytarza...: są..."MOJE" !!!

A,że moje nazwisko: NIE JEST PRZYPADKOWE(co zostało powiedziane B.Marciniak: ks.Zwiastuni ŚWItu...???!!!) wiec...???TAK,jestem w NATURALNY sposób skoLIGAcony z SUN=RA...tuj sie więc kto moRZee:???Czarne?Tak,TAM sie ZA:TRZY:MAMY!MY...POLACY...jaK...się tylko podrapiecie po glacy...pomyślicie i co?

COO trzebaCHH: ZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzroRObicie!

Polecam bo daje wgląd w NARODY:

https://www.youtube.com/watch?v=vJ2-lrtp91w

D.N..O: 7.21...

Portret użytkownika ???

Wybacz ale jak, w piktogramie

Wybacz ale jak, w piktogramie jaki ostatnio był pokazany tutaj jak byk są "litery językowe" dla nas nie zrozumiałe. To tak jak byś nigdy nie widział na oczy języka chińskiego czy arabskiego i ktoś na ziemi zaczyna tym mazać na polu, wplatając to ich język i symbolikę dając określony przekaz (nie koniecznie słowny, może być schemat czegokolwiek).

Takie kręgi można zrobić poprzez dźwięk (fale, drgania) z wysokości, i jak to u nas się mówi poprzez druk 3D ale to w wersji bardzo szybkiej.

Portret użytkownika Kimbur

Ktoś je robi. Wydeptywanie

Ktoś je robi. Wydeptywanie przez ludzi jest tu raczej mało prawdopodobne - były próby i okazywalo się, że bardzo ciężko coś takiego dobrze zrobić. Brak świadków powstawania jest zastanawiający (mamy chocby satelity szpiegowskie, drony itp.). Jeśli nie Kosmici to jaka inna siła? - byty niewidzialne, duchy, coś jeszcze dla nas niepoznanego?

Portret użytkownika Logik

Kim ty jesteś żeby mówić

Kim ty jesteś żeby mówić wszystkim w co mają wierzyć a w co nie? Skoro jesteś taki mądry wytłumacz wszystkim jakim cudem w jedną noc wygniatane są tak skomplikowane idealne struktury, figury geometryczne czy perfekcyjne wzory merkab czy kwiatów życia. Śmieszny jestes ty posiadając tak ogromne ego że dyktuje innym co mają myślec i w co wierzyć, nie mając swojej chocby teorii na dany temat.

Portret użytkownika maciejus

Nie kwestionuje

Nie kwestionuje autentyczności ale w dobie satelitów które krążą na ziemią i stale rejestrują wszystko trudno uwierzyć w to że nie jest to ujęte jak powstają jeśli to wyczyn człowieka to ciekawy sposob na promowanie regionu .............a jeśli nie to może forumowicze mają jakieś ciekawe pomysły na interpretacje ????

 

Skomentuj