Kolejne kręgi w zbożu pojawiły się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

W przeciągu ostatnich 8 dni, w brytyjskim hrabstwie Wiltshire doszło do pojawienia się dwóch nowych kręgów w zbożu. Oba kręgi prezentują dość duży stopień zaawansowania, a zdaniem niektórych zawierają nawet jakąś formę ukrytego przekazu.

 

Pierwszy z kręgów został odnaleziony 17 sierpnia na farmie nieopodal miejscowości Devizes. Rysunek przedstawia skomplikowaną strukturę na której można dostrzec kolejno koło z wpisanym w środek pięciokątem, dwa sześciany wpisane w siebie nawzajem oraz dwanaście okręgów umiejscowionych na krawędziach i w środku figur. Badacze nie są w stanie orzec jakie jest możliwe znaczenie figur lecz zgadzają się, że jest to pewnego rodzaju szyfr.

O wiele ciekawszym jest jednak krąg odnaleziony wczoraj 24 sierpnia w pobliżu miejscowości Woodway Bridge. Przedstawia on dość interesujący krąg w zbożu, składający się jedynie z linii i okręgów. Pierwszą możliwą interpretacją jaka się nasuwa jest ta, że krąg przedstawia Układ Słoneczny, choć nie koniecznie nasz bo jak widać znajduje się tam 13 okręgów. Inna teoria zakłada, że krąg ten był ostrzeżeniem przed trzęsieniem ziemi jakie miało miejsce we Włoszech.

Oczywiście wszystko to może być jedynie kolejnym przykładem sporej nadinterpretacji ufo-badaczy. Najważniejszy dla nas powinien być więc fakt, że sezon na kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire trwa w najlepsze. Na ocenę wiarygodności poszczególnych kręgów, przyjdzie jeszcze czas.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aabeen

Ktokolwiek tworzy te znaki

Ktokolwiek tworzy te znaki robi je w naprawdę zadziwiająco precyzyjny i ciekawy sposób. Bardzo ciekawy jest pierwszy symbol. Oprócz wyraźnych głębokich odcisków (kręgi, trójkąty, linie) widać delikatne zaznaczone, jakby przez nachylone tylko zborze, szczyty gwiazdy Dawida (dwa równoramienne trójkąty z nałożone na siebie). tak jak uzyskanie pełnego wygniecenia słomy jest, powiedzmy, proste tak uzyskanie takiego efektu światłocienia jest dość zastanawiające.

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

6.52...26.08.16: 6 a 52..

6.52...26.08.16: 6 a 52...powinno nas natychmiast naprowadzić na...???Biblijne 6...liczBodaj Haramejna PODSTAWOWYCH  noa 52=g_RA...Bogów z ludźmi(opis jej z grobu...FARAONA!).

 Tyle tytułem wstępu a co do znakuQ:z 24.8.16 r...całkiem prawidłowo ludzisKOjarzą...z owym trzęsieniem z tegoż dnia o 3.36! Ja widzę to trochę jednak inaczej(ONInf. gdzieś kogoś: ZNAKI zbożowe niosą TOMY...ZNACZEŃ!): mamy jak BYK: SUN(=RA...)...emanujEnergię,któRA...???Ano idąc od śr.co widzę ?LICZBY: 3-1-1-3 i 1-2-1...a une na 13...kręgach: FALACH! 

Ewidentnie więc CO ZNAK UJAWNIA...."skrycie"? ANO...: Impuls wyszedł z...SUN!!! A za-13-nastkowanie i lustrzane:31...JASNO(?) wskazuje: PECH...(ów wstrząs!) i  NADZIEJĘ:

Iz.1.31: I stanie się MOCARZ...

Musicie wiedzieć,że: Bogowie z przekazów Tatiany Mikuszyny JASNO powiedzieli gdzie "zamieszkują" : NA SUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Powinniście też sobie przypomnieć ZNAK z...???(mam gdzieś zapis:było o nim na str.Nautilusa!) gdzie JASNO zostało pokazane ,że z SUN...wychodzi"eSka" złożona z 29(sic!"="więc i 99...a to...???) kółeczeKończąca się...kapeluszem a,la GRZYB...z TRYzubem musi Neptuna jak nic...nobo "chwilę"potem...HURRAgan SUNDY z 3...złożon...Zmasakrował NY icOKOlice! Najciekawiej wygląda jednak ŚRODEK...owej eSki bo...do złudzenia przypomina ZNAK z Wylatowa nr.UNO: 21/22.07.2000r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sie nazywam? ŚWIT...a nie widać ,że owe SUN tak jakby świta ale w PEŁNI...piórkaCHH!!!

ZnaKodują info =WIADOMOŚCI od BogóWłaśnie(niedowiarkom pod uwagę !) po całym świecie ...starannie wybierając miejsca !O Wylatowskim fenomenie powinniście już coś kumać( położenie...świadkowie...PRZEKAZY!!!)...ale tu dodam wam bodaj JASNY JAK...nie wiem co iCHH przekaz via ZNAK:

  Otóż...w pewnej mjsc.bodaj Wysoka Głogowska...na polu r.BUŁAŚ...powstał znaKodujący: ...i TU robi się nader ciekawie: BUŁAWĘ...!!! BUŁA...wa Ś...wit???A aa aa wam???

To,że to cynk tak dla mnie jak i was potwierdzają ...LICZBY: szer...śr...dł korytarza...: są..."MOJE" !!!

A,że moje nazwisko: NIE JEST PRZYPADKOWE(co zostało powiedziane B.Marciniak: ks.Zwiastuni ŚWItu...???!!!) wiec...???TAK,jestem w NATURALNY sposób skoLIGAcony z SUN=RA...tuj sie więc kto moRZee:???Czarne?Tak,TAM sie ZA:TRZY:MAMY!MY...POLACY...jaK...się tylko podrapiecie po glacy...pomyślicie i co?

COO trzebaCHH: ZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzroRObicie!

Polecam bo daje wgląd w NARODY:

https://www.youtube.com/watch?v=vJ2-lrtp91w

D.N..O: 7.21...

Portret użytkownika b@ron bis

masakra... przestańcie

masakra... przestańcie wierzyć, że b@ron kontaktuje się z nami wypisując brednie w sieci...to już zabawne nie jest

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj