Kolejne kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Oczywiście doszło do kolejnych przypadków pojawienia się kręgów w zbożu w obrębie hrabstwa Wiltshire w Anglii. Tym razem pojawił się krąg z wpisaną weń figurą geometryczną oraz zbiór kręgów, przypominający piktogramy, które rzeczywiście można nazywać kręgami w zbożu.

 

Oba kręgi znaleziono 16 lipca 2013 roku. Krąg w okolicach Hackpen to już kolejny twór tego typu, który można rozpatrywać z punktu widzenia przestrzennego.

[ibimage==18403==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Może to być rodzaj matematycznej zagadki, lub umówiona wiadomość, którą można przeczytać posiadając do niej odpowiedni klucz.

[ibimage==18404==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

Gdy patrzy się na krąg składający się z sekwencji okręgów to nie sposób nie przypomnieć sobie wielu podobnych piktogramów znajdowanych w tej okolicy w latach poprzednich.

[ibimage==18405==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Powyżej znajduje się krąg, który pojawił się 7 lipca 1996 roku.

[ibimage==18406==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

A ten tutaj zlokalizowano 29 lipca 1996 roku. Trzeba przyznać, że wyglądają one dosyć podobnie.

[ibimage==18407==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Foto: Janet Ossenhoard

Znajdujący się powyżej krąg, który pojawił się 12 sierpnia 2001 roku można uznać za szczytową formę skomplikowania kręgów tego typu. Trzeba przyznać, że przy skromniutkim piktogramie sprzed kilku dni te formacje z przeszłości są dużo bardziej spektakularne, ale tak jak w ich przypadku tak i w przypadku najnowszych znalezisk tego typu nie wiadomo jaki jest ich cel.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika slawni galaxianie(bezmięsni)

Naszym zdaniem tak

Naszym zdaniem tak skomplikowane rysunki na polach może robić maszyna sterowana numerycznie tak jak np.frezarka cnc.Z tym,że narzędziem wykonawczym nie jest frez a laser.

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Nie jeść mięsa. Mięso to

Nie jeść mięsa. Mięso to cierpienie.
Jeść roślinki i mieć więcej SERCA DLA MATKI ZIEMI.

Będę szczery do bólu.
Duża flota ŚWIETLISTYCH ISTOT W KIERUNKU MATKI ZIEMI ZMIERZA.

Mogę stwierdzić, iż to federacja ISTOT ŚWIETLNYCH.

Czuję,iż sługa panów mroku. Będzie uciekał z Watykanu.

Ten ich obelisk został przeprogramowany. Już nie będą już nigdy więcej ludzką podświadomością manipulować.

Mama Natura ogniem żywiołu ich spali.

Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem, tym co napisałem.
Wyraziłem swoją wewnętrzną prawdę.

Portret użytkownika marek123

Zauażyliście może ostatnio

Zauażyliście może ostatnio jak pogoda jesień przypomina ? 
Wiatr to wogóle wieczorami a nawet teraz jak słóńce zajdzie jesienny.
Tylko tyle ,że słońce utryzmuje temperature ,ale temp powiatrza jak nie lato.
Coś kiedyś słyszałem ,że mają się prądy atmosferyczne pogmatwać z przebiegunowaniem wiecie coś w tym temacie?Pozatym chyba w księdze Machedy coś jest o tym ,że ludzie podczas żniw ujrzą śnieg na polach i będzie głód.Robi się ciekiawe pozatym polecam popatrzeć na czyste nieby między 21 a 24  bardzo dużo "latających gwiazd" widać ostatnio.Około tydzień temu jedna mnie zaskoczyła podczas obserwacji lotu w pewnym momencie lotu nastąpił błysk i obiekt znikł.Wszystkie obiekty wyglądają na gwiazdy jednak się poruszają  nie tylko w lini prostej.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

idealny przykład kręgów

idealny przykład kręgów robionych ludzką ręką - mam na myśli ten co naśladuje te spiralne okręgi z poprzednich lat, widać na nich spiralane a czasami koślawe ścieżki cropmakerów, a najmniejsze z okręgów są krzywe i niesymetrzyczne wręcz "kwadratowe". Z resztą rozmieszczone są bez jakiegokolwiek sensu geometrycznego... Natomiast ten z trójkątem wpisanym w okrąg może być autentyczny - dosyć dobrze, równo wykonany, ale dzisiaj nawet z deską ze sznurkiem łatwo zrobić trójkąt (linie proste) i okrąg...
 
w prawdziwych kręgach nie ma niedokładności - są praktycznie idealne i symetryczne, razem z ułożeniem spiralnym kłosów wewnątrz.
 
a apropos ich sposobu tworzenia - udowodnione już dawno zostało przez wielu badaczy że kręgi autentyczne zawierają kłosy ugniecione wysoką temperaturą - czyli najprawdopodobniej za pomocą
PROMIENIOWANIA MIKROFALOWEGO - które, tu ciekawostka ! może być wysyłane np. z orbity (były kiedyś futurystyczne plany przesyłania elektryczności z orbity za pomocą tegoż promieniowania, które jest teoretycznie możliwe ale dosyć drogie.)
 
Pytanie teraz kto to wysyła. Czy ludzie powiązani z elitami bawią się z nami generując w bazach na dobrych komputerach wzory przesyłając je z orbity dla beki - typu patrzcie ! wysyłąmy tym idiotom co roku plany budowy urządzeń które już posiadamy i nasze cele które nami kierują, a oni patrzą z rozdziawioną mordą by następnie medytować w ich środkach ładując energie myśli...
 
Teoretycznie i pozaziemskie cywilizacje mogą to robić w podobnym celu. A ja sądzę że jak w każdej sprawie są  autentyczne, idealne kręgi pochodzenia ludzkiego (technologia wyżej, elity bawią się naszymi reakcjami, jak w wielu sprawach) jak i pozaziemskiego - z pomocą tej samej technologii
No i Circlemakerzy robiący nieudolne koślawe podróby prawdziwych kręgów zawierających przesłanie geometryczne lub matematyczne.
 
Zastanawiające jest to że circlemakerzy tworzą najlepsze kręgi w postaci reklam "Koka koli" i podobizn ludzi, a nie widziałem jeszcze nigdy aby jakaś grupa stworzyła SYMETRYCZNY IDEALNY FRAKTALNY krąg z odniesieniem np. do złotej proporcji. To jest wyzywanie a nie reklama fast foodów na polu...
 

Portret użytkownika Wojox

Masz rację, myślę że kręgi są

Masz rację, myślę że kręgi są robione jakąś falą lub osławionym haarpem. Ciekawostka to że zboże jest zawsze zgięte na kolankach, jakby tak rosło cały czas. Więc zachodzi jakaś błyskawiczka metamorfoza tych kolanek, bo wszystkie ukladają się tak jak je zaprogramowano..

Portret użytkownika b@ron

ciekawe...taki teleskop to

ciekawe...taki teleskop to już musi być okamerowany dookoła ...więc jeśli kamery nic nie nagrały (chociaż 24godzinny monitoring musiałby nagrać powstanie tego zjawiska) z powierzchni ziemi ,to może to jakaś energia z wnętrza ziemi ???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj