Kolejne kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Oczywiście doszło do kolejnych przypadków pojawienia się kręgów w zbożu w obrębie hrabstwa Wiltshire w Anglii. Tym razem pojawił się krąg z wpisaną weń figurą geometryczną oraz zbiór kręgów, przypominający piktogramy, które rzeczywiście można nazywać kręgami w zbożu.

 

Oba kręgi znaleziono 16 lipca 2013 roku. Krąg w okolicach Hackpen to już kolejny twór tego typu, który można rozpatrywać z punktu widzenia przestrzennego.

Może to być rodzaj matematycznej zagadki, lub umówiona wiadomość, którą można przeczytać posiadając do niej odpowiedni klucz.

Źródło: cropcircleconnector.com

Gdy patrzy się na krąg składający się z sekwencji okręgów to nie sposób nie przypomnieć sobie wielu podobnych piktogramów znajdowanych w tej okolicy w latach poprzednich.

Powyżej znajduje się krąg, który pojawił się 7 lipca 1996 roku.

A ten tutaj zlokalizowano 29 lipca 1996 roku. Trzeba przyznać, że wyglądają one dosyć podobnie.

Foto: Janet Ossenhoard

Znajdujący się powyżej krąg, który pojawił się 12 sierpnia 2001 roku można uznać za szczytową formę skomplikowania kręgów tego typu. Trzeba przyznać, że przy skromniutkim piktogramie sprzed kilku dni te formacje z przeszłości są dużo bardziej spektakularne, ale tak jak w ich przypadku tak i w przypadku najnowszych znalezisk tego typu nie wiadomo jaki jest ich cel.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika slawni galaxianie(bezmięsni)

Naszym zdaniem tak

Naszym zdaniem tak skomplikowane rysunki na polach może robić maszyna sterowana numerycznie tak jak np.frezarka cnc.Z tym,że narzędziem wykonawczym nie jest frez a laser.

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Nie jeść mięsa. Mięso to

Nie jeść mięsa. Mięso to cierpienie.
Jeść roślinki i mieć więcej SERCA DLA MATKI ZIEMI.

Będę szczery do bólu.
Duża flota ŚWIETLISTYCH ISTOT W KIERUNKU MATKI ZIEMI ZMIERZA.

Mogę stwierdzić, iż to federacja ISTOT ŚWIETLNYCH.

Czuję,iż sługa panów mroku. Będzie uciekał z Watykanu.

Ten ich obelisk został przeprogramowany. Już nie będą już nigdy więcej ludzką podświadomością manipulować.

Mama Natura ogniem żywiołu ich spali.

Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem, tym co napisałem.
Wyraziłem swoją wewnętrzną prawdę.

Portret użytkownika marek123

Zauażyliście może ostatnio

Zauażyliście może ostatnio jak pogoda jesień przypomina ? 
Wiatr to wogóle wieczorami a nawet teraz jak słóńce zajdzie jesienny.
Tylko tyle ,że słońce utryzmuje temperature ,ale temp powiatrza jak nie lato.
Coś kiedyś słyszałem ,że mają się prądy atmosferyczne pogmatwać z przebiegunowaniem wiecie coś w tym temacie?Pozatym chyba w księdze Machedy coś jest o tym ,że ludzie podczas żniw ujrzą śnieg na polach i będzie głód.Robi się ciekiawe pozatym polecam popatrzeć na czyste nieby między 21 a 24  bardzo dużo "latających gwiazd" widać ostatnio.Około tydzień temu jedna mnie zaskoczyła podczas obserwacji lotu w pewnym momencie lotu nastąpił błysk i obiekt znikł.Wszystkie obiekty wyglądają na gwiazdy jednak się poruszają  nie tylko w lini prostej.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

idealny przykład kręgów

idealny przykład kręgów robionych ludzką ręką - mam na myśli ten co naśladuje te spiralne okręgi z poprzednich lat, widać na nich spiralane a czasami koślawe ścieżki cropmakerów, a najmniejsze z okręgów są krzywe i niesymetrzyczne wręcz "kwadratowe". Z resztą rozmieszczone są bez jakiegokolwiek sensu geometrycznego... Natomiast ten z trójkątem wpisanym w okrąg może być autentyczny - dosyć dobrze, równo wykonany, ale dzisiaj nawet z deską ze sznurkiem łatwo zrobić trójkąt (linie proste) i okrąg...
 
w prawdziwych kręgach nie ma niedokładności - są praktycznie idealne i symetryczne, razem z ułożeniem spiralnym kłosów wewnątrz.
 
a apropos ich sposobu tworzenia - udowodnione już dawno zostało przez wielu badaczy że kręgi autentyczne zawierają kłosy ugniecione wysoką temperaturą - czyli najprawdopodobniej za pomocą
PROMIENIOWANIA MIKROFALOWEGO - które, tu ciekawostka ! może być wysyłane np. z orbity (były kiedyś futurystyczne plany przesyłania elektryczności z orbity za pomocą tegoż promieniowania, które jest teoretycznie możliwe ale dosyć drogie.)
 
Pytanie teraz kto to wysyła. Czy ludzie powiązani z elitami bawią się z nami generując w bazach na dobrych komputerach wzory przesyłając je z orbity dla beki - typu patrzcie ! wysyłąmy tym idiotom co roku plany budowy urządzeń które już posiadamy i nasze cele które nami kierują, a oni patrzą z rozdziawioną mordą by następnie medytować w ich środkach ładując energie myśli...
 
Teoretycznie i pozaziemskie cywilizacje mogą to robić w podobnym celu. A ja sądzę że jak w każdej sprawie są  autentyczne, idealne kręgi pochodzenia ludzkiego (technologia wyżej, elity bawią się naszymi reakcjami, jak w wielu sprawach) jak i pozaziemskiego - z pomocą tej samej technologii
No i Circlemakerzy robiący nieudolne koślawe podróby prawdziwych kręgów zawierających przesłanie geometryczne lub matematyczne.
 
Zastanawiające jest to że circlemakerzy tworzą najlepsze kręgi w postaci reklam "Koka koli" i podobizn ludzi, a nie widziałem jeszcze nigdy aby jakaś grupa stworzyła SYMETRYCZNY IDEALNY FRAKTALNY krąg z odniesieniem np. do złotej proporcji. To jest wyzywanie a nie reklama fast foodów na polu...
 

Portret użytkownika Wojox

Masz rację, myślę że kręgi są

Masz rację, myślę że kręgi są robione jakąś falą lub osławionym haarpem. Ciekawostka to że zboże jest zawsze zgięte na kolankach, jakby tak rosło cały czas. Więc zachodzi jakaś błyskawiczka metamorfoza tych kolanek, bo wszystkie ukladają się tak jak je zaprogramowano..

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Dius...oglądałem...chodzi mi

Dius...oglądałem...chodzi mi o to że jeśli kręgi zrobił ktoś dla jaj, to przekaz jest nieistotny...istotny jest jeśli faktycznie ma pochodzenie pozaziemskie...właśnie to co mnie w tym dziwi to monitoring ,wierzysz że teren wokół teleskopu nie jest monitorowany?...mi się wydaje że musi być...oczywiście możliwym jest że kamery uruchamia np.czujnik ruchu a nie nagrywają wszystkiego jak leci, w tym wypadku sprawa robi się jeszcze bardziej tajemnicza...zrobić coś takiego by nie zadziałał czujnik...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika TP

Gdzieś jest dłuższa wersja

Gdzieś jest dłuższa wersja tego materiału, na której kolesie opowiadają, jak zainstalowali kamery dookoła pola, bo rzeczywiście wojsko potwierdziło, że nic się nie nagrało przy pierwszym piktogramie. W momencie pojawienia się drugiego, obraz robi się czarny i po paru sekundach piktogram już istnieje - takie bynajmniej są konkluzje, ponieważ od momentu zaobserwowania anomalii na kamerze badacze intensywnie wpatrywali się w pole aż do świtu i nic nie zdołali zobaczyć, żadnej działalności a już szczególnie ludzkiej.

Portret użytkownika ArDoR

Takich zapisów na kamerach są

Takich zapisów na kamerach są tysiące, pewnie tam są kamery ale właścicielem nagrania nie jest opinia publiczna... tylko jacyś mocodawcy, nad którymi jest sponsor i od niego będzie zależało czy materiał będzie można udostępnić...
No chyba żeby właściciel pola wniósł doniesienie na policję o szkodę... wówczas policja miała by prawo zażądać nagrania z miejsca gdzie jest monitoring. Wiem coś o tym bo sam już kilka razy zgrywałem policji dane z monitoringu którym się zajmuje. Jak nie chcesz zgrać materiału to mogą nawet cały rejestrator zarekwirować i do wyjaśnienia potrzymać Wink
Pytanie tylko czy właściciel pola to zrobił i zgłosił szkodę... bo pewnie taki krąg na polu to dochodowa sprawa,
rolnik podjeżdza na takie pole, ustawia krzesełko i stoliczek i jak chcesz obejrzeć krąg to 10 funtów do skarbonki i możesz wejść na jego pole... Wink
ironizuje... ale w dzisiejszych czasach tak już jest, biznes można zrobić na wszystkim... grunt żeby nie przekręcili nazwy miejscowości Wink
(dlatego pewnie niejeden krąg w takich celach został sperparowany... co nie znaczy że można całe zjawisko zdyskredytować, takie podróbki szkodzą sprawie, niemniej dla tych co mają rozum otwarty, to nie jest przeszkodą żeby wyciągać logiczne wnioski i badać zjawisko)
 
 

Portret użytkownika b@ron

w sumie ,to ja myślę że na

w sumie ,to ja myślę że na tyle tych kręgów co powstaje ,napewno już jest ktoś kto wie jakie one mają pochodzenie,w Wiltshire to się bez przerwy pojawiają więc napewno ktoś to bada ,tyle że sprawa toczy się za zamkniętymi drzwiami ,a dlaczego?...kiedyś się zapewne dowiemy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dius

Dla mnie nie jest istotne jak

Dla mnie nie jest istotne jak to zostało zrobione( o ile to nie zrobili ludzie ,bo wtedy tak ) bo zapewne dla istot pozaziemskich obejscie jakis kilku "śmiesznych" kamer to przyslowiowa bułka z masłem , prawda? ;). Istotny jest tutaj przekaz , który jest bardzo ciekawy/intrygujący . 1974 roku wysłali przekaz w kosmos i bodajże 25 lat pózniej otrzymali odpowiedz w postaci dziwnych wzorów na zbożu. Wysłali obraz naszej twarzy a później prawdopodobnie swojej...bardzo ciekawa sprawa...
Tutaj caly film ponad godzinny , ale bez napisów polskich.
http://youtu.be/ilNY35XtyYw

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika HTX

Tak na logike to te kregi

Tak na logike to te kregi zaczynaja mi smierdziec jakas podpierducha i to mocna... niekoniecznie kolesi z deskami bo niektore ewidentnie tak wygladaja... Dlaczego?
 
Dlatego, ze zostawianie przez wyzsza inteligencje takich "wiadomosci" dla nas to tak jakbysmy chcieli sie skontaktowac jakims sposobem z malpami i uznali, ze najlepszym jest rysowanie im rebusow gdzies na lisciach drzewach, ktore musza znalezc i rozwiazac... Idiotyczne i wbrew logice - prawda? Wiec jezeli nie sa to wiadomosci, ktore mamy zrozumiec - to co i po co ?

Portret użytkownika ArDoR

Conajmniej dziwny ten krąg,

Conajmniej dziwny ten krąg, inny niż pozostałe, lekko koślawy... w polu informacyjnym podczepione są do niego jakieś ludzkie świadomości ;-)... może to ludzki wygniot, a może to taka kłosonifikacja naszych przyziemnych emanacji Wink
Myślę że odpowiednią osobą do przetłumaczenia tego kręgu byłby ten człowiek:www.youtube.com/watch?v=3hq1DJxl_KY&feature=player_detailpage#t=473s
Zwróć uwagę że interpretacja czy klepsydra jest w połowie pusta czy pełna w przypadku wygniatania jest dwuznaczna..  bo trzeba było by ustalić czy wgniecenie rozpatrywać jako jest czy nie ma...
A może to odliczanie końcowe kościoła chrześcijańskiego... ten krzyżyk na dole dość wymowny., ale nie sądze jednak żeby UFOnauci się w takie tematy mieszali...  dlatego należało by do tematu podejść z drugiej strony.
 

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witam serdecznie. Witaj

Witam serdecznie.
Witaj Serdecznie przyjacielu Zenek.
Jesteś dla Kryszny jak odbicie jego ukochanego Balaramy.
Z jednym mogę się,zgodzić czas dla ludzi na ziemi się, kończy.

Klepsydra czasu na ziemi się, kończy.
Mnóstwo cierpienia ludzie uczynili Matce Ziemi i sobie nawzajem w ludzkiej głupocie.
Nadchodzi Sąd nad ludźmi żyjącymi na ziemi.
Ja to ,nazywam przejrzeniem karmy ludzi.

Ludzie stworzyli religie aby mamić i mieć nad ludźmi kontrolę.

Kiedy się , spojrzy w energię ludzi.
To widać prawdziwą Naturę ludzkiej istoty.
Jest naga jak dusza, która ma swoje Wieczne Źródło w Postaci Światła.

Nikt żyjących nie będzie wstanie powiedzieć, iż nic nie wiedział o istotnej transformacji.

To jest ,tak jak Ślepcy prowadzą ślepych, którzy nigdy ,nie zaglądają w głąb siebie samego.
Wewnętrzną ISTOTĘ WIECZNEJ PRAWDY mają w nosie.
Za to mają swoich zewnętrznych urojonych bogów. Kupując ich pieniądzem stworzonym na ludzkiej głupocie i cierpieniu.
W lipcu jest mnóstwo istotnych
znaków na Niebie i Ziemi.

Kochające wewnętrzne Serce jest wyzwoleniem od ignorancji własnej zewnętrznej niewoli.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
Przecież zostało zapisane, iż gdy przyjdzie wasz Czas a PRAWDA WAS ZABOLI.

Portret użytkownika Zenek

Witaj Słońcu Nowej

Witaj Słońcu Nowej Ery.
 
Jest jak powiadasz, ludzkości kończy się czas po którym nadejdą żniwa. Jak ktoś chce zasmakować nagrody musi odnaleźć prezent jaki  otrzymał. Prezent z Drzewa Życia. Każdy go dostał ale niewielu go odnajdzie. Politycy a tym bardziej kapłani w obliczu bliskiej utraty władzy tym intensywniej będą was mamić byście wystapili przeciwko powracającemu Stwórcy. I żebyscie oddali pokłon ich yahwistycznemu bękardowi z albionu ostatecznie wyrzekając się Prawości.
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witaj Zenek. No właśnie

Witaj Zenek.
No właśnie Zenek, Witaj Słońcu piszesz.
Wczoraj kładąc się, spać miałem ból głowy. Myślałem, iż głowa mi eksploduje.
To przez fajki. Wszystko się, zmienia. Nie mogę popalać fajek,gdyż to wpływa na koronę.
Kładąc się spać, na czoło ,przyłożyłem mokrą chusteczkę,aby schłodzić czoło.
Miałem niezłą jazdę, gdyż światło biło mi, od środka głowy. A miałem wrażenie, iż głowa jakby była lub stawała się, Słońcem.
Wiesz drogi Balarama,iż ostatnio mam Niebiańskie loty.

Portret użytkownika hej

To nie jest tak ze ich cel

To nie jest tak ze ich cel jest nie znany. Nic sie nie dzieje przez przypadek. Bliscy daja nam dzieki temu przekaz w postaci wzoru zwanym Toursem. Podsuwaja nam pomysl na wolna energie po to bysmy nie doszli do samozaglady. Zelezy im na nas.

Portret użytkownika ekscelencja

Odnośnie tego kręgu z okolic

Odnośnie tego kręgu z okolic Hackpen nasuwa mi się skojarzenie do wypowiedzi Samuela z sesji metodą indukcji hipnotycznej Anny Dolińskiej z dn. 4 czerwca br. Jest to odpowiedź na pytanie A. Wójcikiewicza - co to znaczy "tworzyć żywą Merkabę?  Samuel odpowiada:
"Trzy istoty ludzkie powinny usiąść w trójkącie tworząc fizyczną Merkabę. Tworzycie trójkąt, piramidę. Istoty duchowe zrobią to samo w sferze niewidzialnej. Problem należy umieścić w środku, w złotym rdzeniu i następnie zamienić go w to, co jest potrzebne wszystkim. Przecież wy już tak pracowaliście, więc dlaczego ludzie zastanawiają się cały czas jak zdobyć finanse, materialne pieniądze? Przecież Wy ludzie to wszystko potraficie. Obudźcie się wreszcie! Nie chcę ciągle pouczać Was, ale chcę jako kochający was ojciec, brat, przyjaciel, jakkolwiek mnie nazwiecie uświadomić Wam, ludziom abyście zdali sobie sprawę, że to wy macie tę siłę w sobie. Więc nie rozczulajcie się nad sobą. Bądźcie tymi silnymi istotami......"

Portret użytkownika ekscelencja

Wszystkie te kręgi

Wszystkie te kręgi przedstawiaja spiralny ruch. To co małe jest oddalone, to co duże jest blisko. Wszystkie obiekty we wszechświecie nie są statyczne tylko poruszają się po spirali. myślę że kiedy tak na to spojrzymy może coś zacznie nam świtać w umysłach odnośnie przekazów tych kręgów?

Portret użytkownika ArDoR

Najwidoczniej chłopacy z

Najwidoczniej chłopacy z orbsów nie chcą zdradzić warsztatu... gdyby ludzie nauczyli się takich mistrzowskich pociągnięć pędzla w kłosiu, ilość dezinformacyjnych kręgów by wzrosła a ogólnie najbardziej stracili by rolnicy...
nie dość że stodoła wyszprajowana to jeszcze na polu jakieś bohomazy... mieli by przesr....rąbane.
 
 

Skomentuj