Kolejne kręgi w zbożu zlokalizowane w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Krąg znaleziony 25 lipca w hrabstwie Wiltshire

Dokonano odkrycia kolejnych kręgów w zbożu. Jeśli kręgi pojawiają się w Anglii to prawie zawsze jest to w hrabstwie Wiltshire. Nie inaczej było tym razem. Wzór na lokalnym polu odkryto 25 lipca 2012.

 

Piktogram przedstawia wielokrotność okręgów rozlokowanych pionowo z jednym dużym kręgiem wpisanym w środku. Trudno powiedzieć, jaki przekaz może płynąć z tego symbolu o ile w ogóle nie jest to po prostu atrakcja turystyczna. Wkrótce zaczną się żniwa i sezon na kręgi będzie się powoli kończył.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika teosia

  A tam, coś mi tu nie

 
A tam, coś mi tu nie pasi.
Jeżeli przylatują tutaj już tyle lat i pokazują nam swoją tak wysoką technologię stworzoną przez superinteligentnych obcych, to dlaczego nie napiszą do nas w naszym prostym prymitywnym języku?
Liczą, że tymi łamigłówkami podniosą nasz poziom intelektualny?

Portret użytkownika Omg

Powodów jest tak wiele, że

Powodów jest tak wiele, że zabrakłoby tu miejsca, aby wszystkie wymienić. Zacznijmy od tego, że głupotą jest oceniać potencjalnych kosmitów przez pryzmat ludzi. Ich działania, motywy, zwyczaje, kultura, logika i wszystko inne może być tak odmienne, że to wykracza poza zdolności naszej wyobraźni. Możliwe też, że dzieli nas bariera taka, jaka dzieli nas i zwierzęta. Ktoś umie mówić po mrówczemu? A może ktoś rozumie śpiew ptaków albo wielorybów? Nie. Co najwyżej rozpoznamy gniew u warczącego psa, albo jakieś wycie wilka. Podobnie może być z kosmitami. Mogą zwyczajnie nie rozumieć naszego języka, tak jak my nie rozumiemy zwierząt, co nie oznaczałoby, że są głupi. My do dziś nie jesteśmy w stanie rozszyfrować wielu pradawnych hieroglifów, a przecież mamy taką technikę, jesteśmy tacy rzekomo mądrzy... Kolejny powód, dla którego unikają oficjalnego kontaktu może być taki, że ludzie nie są gotowi na żaden kontakt z kosmitami. To by zgniotło nasze mózgi. Agresywna reakcja byłaby nieukniniona. Poza tym, ludzie nie wierzą w ufo. Jakby powstały "kręgi" w naszym języku, to na pewno zostałyby uznane za dzieło ludzi. A może te kręgi to nie są żadne znaki? Może kosmici nie chcą niczego przekazywać nam? Może to forma sztuki jak graffiti? Artystyczny wandalizm. Możliwości jest o wiele więcej. Taka mrówka prawdopodobnie nie pojmie, dlaczego tyle czasu spędzamy przed telewizorem, albo komputerem. Tak samo my możemy nie rozumieć działań kosmitów, bo nic o nich nie wiemy.

Portret użytkownika observator

Wygląda to faktycznie na

Wygląda to faktycznie na przekaz o rodzaju "wyrównania"
Równik Galaktyczny zrównany osią naszego Systemu Solarnego ?
Jest to prawdopodobne.
Ale ten Warkocz przypomina mi bardziej helisę DNA.
Jeśli tak jest to będzie Znaczące "Wrównanie"
albo "Zrównanie - Zrównoważenie" .
Tego typu konjunkcja może przenieść "drastyczne" zmiany dla całości.
 
"Bądź Gotowy Już Dziś Do Drogi ..."
 

Portret użytkownika HIPIS

  Projekt BLUE BEAM jest

 
Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie “głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata -  stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły “zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie “głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…

Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.
 
ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych “dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości
jest wiele.
ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie

Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne “widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos “Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. “Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego “Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o “ponownym przyjściu mesjasza” czy “apokalipsie”.
 
 
ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli
 
Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.
Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.
Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.
KROK IV – niezwykłe manifestacje
 
Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich “latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca “uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.
 

 
NAJCIEKAWSZY ROZDZIAŁ – INWAZJA OBCYCH
 
Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:
 
“W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”
Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:
“Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie                zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

Portret użytkownika Omg

Ktoś tu ma jak widać ogromy

Ktoś tu ma jak widać ogromy problem i nie może w żaden sposób pogodzić się z tym, że niektórzy ludzie mają jakieś swoje prywatne zdanie na jakiś temat. Ja na przykład nie interesuję się chemią. Nie zaglądam więc na żadne portale internetowe, których tematyka oscyluję wokół tego tematu, bo mnie to ani trochę nie interesuję i nie obrażam tych ludzi, którzy tą chemią się interesują. Jak by to wyglądało, gdybym zwyzywał wszystkich, bo mają inne zainteresowania niż ja? Czy to jest w ogóle normalne zachowanie? Obawiam się, że nie. Potrzebny ci jest panie mikromózgu dobry psychiatra, albo łomot od rodziców i szlaban na komputer, bo nie radzisz już sobie sam ze sobą, co odbija się na twoim zachowaniu. Jeszcze trochę i dojdzie do tego, że takie dzieci jak ty zaczną wychodzić na ulicę i mordować innych za to, że inaczej wyglądają. To może wydawać się skrajne, ale im częściej spotykam takie zachowanie jak twoje (a jest ono nadzwyczaj powszechne w internecie), tym bardziej zaczynam się obawiać, że tak będzie wyglądać pszyszłość, kiedy takie dzieci jak ty dorosną i zaczną wychodzić z domu.
Można się zastanawiać w takiej sytuacji, co jest gorsze? Blue beam? Inawazja prawdziwych kosmitów? Kolejna wojna światowa? A może przepowiadany koniec świata? I wychodzi na to, że każdy wariant jest lepszy od tego, by nic się nie zmieniało... Bo jak nas żadna zagłada nie pochłonie lub niczego nie zmieni, to tacy idioci jak ty zniszczą tą cywilizację.

Portret użytkownika ananasxxx

  Nasza Ziemia charakteruzyje

 
Nasza Ziemia charakteruzyje się największą gęstością.

Na czym polega transformacja?

Na przyzwyczajaniu ludzi do pogodzenia się ze swoim losem, jeśli chodzi o Polaków jako o narodzie wybranym.

To nic więcej jak zmierzenie się z prawdą że rzeczywiście zadanie jakie mamy wykonać musi być odrobione aby wślizgnąć się do kolejnego etapu (w końcu odrodzenia)wiecie co mam na myśli.

Absolut jest JEDNOŚCIĄ.

Ale jeśli my dysponujemy świadomością tego kim jesteśmy to mamy kontrolę nad biegiem wydarzeń, czyż nie? Smile

Wystarczy tylko trzymać poziom.

Jeśli KAŻDY znajdzie swoje miejsce w świecie to będzie wiedział co ma robić.

Wolna wola.

Jezus sam wie komu pomagać jeśli my wyciągniemy do kogoś rękę a będzie chciał otrzymać jakiejś pomocy.

Niema w tym złego.Z resztą niema złego i dobrego , tylko za dużo myślimy, wystarczy mieć tą nieszczęsną świadomość :D.

pozdro

Portret użytkownika Lama

Data dotarcia do Ziemi

Data dotarcia do Ziemi impulsu z centralnego słońca wychodzi na około ( zależy to od szerokości geograficznej) po przejściu impulsu biegun magnetyczny przesunie się na nową pozycję ok. 16 stopni.

Portret użytkownika Richardson

Od początku do ostatniego

Od początku do ostatniego kręgu to angielski żart i dziwię się, że ktoś może mieć jeszcze jakiekolwiekj wątpliwości. Żałosne są te wszystkie teorie, które próbują "wyjaśnić" powstawanie i przesłania tej radosnej twórczości po paru piwach, które jest tylko jedno: można z was kretyni robić dowolnych wałów, uwierzycie we wszystko.

Portret użytkownika felicyta

"(...)Do chwili obecnej

"(...)Do chwili obecnej skatalogowano ponad 10 tys. wzorów piktogramów zbożowych odkrytych w 29 krajach. Przedziwne cechy tych rysunków nadal uniemożliwiają odtworzenie ich przez ludzi. Rośliny są zgniecione na wysokości 2 cm nad ziemią, ich struktura komórkowa zostaje zmieniona, łodygi są lekko upalone u podstawy, krystaliczna struktura gleby ulega przeobrażeniu, następuje odparowanie wody gruntowej, pojawiają się zmiany w lokalnym polu elektromagnetycznym.(...)
http://wolnemedia.net/nauka/czy-dzwieki-tworza-piktogramy-w-zbozu/
 
-kto tu jest kretynem, to wiadomo

Portret użytkownika NadSwiadomosc

Jezeli bardziej sie pzryjzec

Jezeli bardziej sie pzryjzec tym kregom mozna zauwazyc ze jest ich 9 z jednym wiekszym w srodku ktory moze symbolizowac slonce a te 9 to nasze planety ukladu slonecznego. Wszystkie sa ustawione w jednej lini a do takiego zdarzenia naszych planet dojdzie 21 grudnia... ale czym jest ta linia ciagla ktora dochodzi do naszej galaktyki kregow??? moze to trasa lotu Nbiru???

Portret użytkownika Roobaczkowa

Patrzę na NAJNIŻEJ

Patrzę na NAJNIŻEJ zamieszczone zdjęcie.  To co znajduje się w centrum ja bym interpretowała jako Słońce. Wszystko co widzimy poniżej pokazuje obecną sytuację Ziemi lub przeszłość. Na dole ,,poniżej" Słońca widać wszystkie planety naszego układu słonecznego. Ponieważ informacja dotyczy Ziemi zaznaczono również tor jej obiegu wokół Słońca  - to ten duży okrąg. A jaki jest przekaz piktogramu? To co na górze od Słońca pokazuje przyszłość. Zwróćcie uwagę, że zmienia się grubość  dużego okręgu. Ziemia,, obecnie - na dole piktogramu" jest ,,umieszczona" na cienkiej linii okręgu, toru wokół Słońca. Takie normalne przedstawienie obiegu wokół naszej gwiazdy wskazuje na aktualny brak anomalii. W przyszłości ten ,,tor" jest ,,rysowany" stopniowo coraz grubiej, z linii tworzy się jakiś pas-wstęga. To może symbolizować  narastającą w przyszłości niestabilność ruchu naszej planety wokół Słońca. Proces ten tym się zakończy, że Ziemia zostanie usunięta z dotychczasowego toru. Na ,,górze" piktogramu który może symbolizować przyszłość jest przedstawiona poza tym torem. Całość może być przekazem o czekającej nas destabilizacji ruchu Ziemi wokół Słońca i na zakończenie tego procesu zmianie pozycji naszej planety w stosunku do Słońca. A do czego ten proces ma doprowadzić? Widać, że w przyszłości z Ziemią będzie się działo coś dziwnego. Obserwujemy jakby nakładanie się ,,krok po kroku" jej obrazu. To prawdopodobnie można interpretować jako czekające Ziemię w przyszłości powolne, ewolucyjne zmiany.

Skomentuj