Kolejne kręgi w zbożu zlokalizowane w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Krąg znaleziony 25 lipca w hrabstwie Wiltshire

Dokonano odkrycia kolejnych kręgów w zbożu. Jeśli kręgi pojawiają się w Anglii to prawie zawsze jest to w hrabstwie Wiltshire. Nie inaczej było tym razem. Wzór na lokalnym polu odkryto 25 lipca 2012.

 

Piktogram przedstawia wielokrotność okręgów rozlokowanych pionowo z jednym dużym kręgiem wpisanym w środku. Trudno powiedzieć, jaki przekaz może płynąć z tego symbolu o ile w ogóle nie jest to po prostu atrakcja turystyczna. Wkrótce zaczną się żniwa i sezon na kręgi będzie się powoli kończył.

[ibimage==14411==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==14419==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==14427==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika teosia

  A tam, coś mi tu nie

 
A tam, coś mi tu nie pasi.
Jeżeli przylatują tutaj już tyle lat i pokazują nam swoją tak wysoką technologię stworzoną przez superinteligentnych obcych, to dlaczego nie napiszą do nas w naszym prostym prymitywnym języku?
Liczą, że tymi łamigłówkami podniosą nasz poziom intelektualny?

Portret użytkownika Omg

Powodów jest tak wiele, że

Powodów jest tak wiele, że zabrakłoby tu miejsca, aby wszystkie wymienić. Zacznijmy od tego, że głupotą jest oceniać potencjalnych kosmitów przez pryzmat ludzi. Ich działania, motywy, zwyczaje, kultura, logika i wszystko inne może być tak odmienne, że to wykracza poza zdolności naszej wyobraźni. Możliwe też, że dzieli nas bariera taka, jaka dzieli nas i zwierzęta. Ktoś umie mówić po mrówczemu? A może ktoś rozumie śpiew ptaków albo wielorybów? Nie. Co najwyżej rozpoznamy gniew u warczącego psa, albo jakieś wycie wilka. Podobnie może być z kosmitami. Mogą zwyczajnie nie rozumieć naszego języka, tak jak my nie rozumiemy zwierząt, co nie oznaczałoby, że są głupi. My do dziś nie jesteśmy w stanie rozszyfrować wielu pradawnych hieroglifów, a przecież mamy taką technikę, jesteśmy tacy rzekomo mądrzy... Kolejny powód, dla którego unikają oficjalnego kontaktu może być taki, że ludzie nie są gotowi na żaden kontakt z kosmitami. To by zgniotło nasze mózgi. Agresywna reakcja byłaby nieukniniona. Poza tym, ludzie nie wierzą w ufo. Jakby powstały "kręgi" w naszym języku, to na pewno zostałyby uznane za dzieło ludzi. A może te kręgi to nie są żadne znaki? Może kosmici nie chcą niczego przekazywać nam? Może to forma sztuki jak graffiti? Artystyczny wandalizm. Możliwości jest o wiele więcej. Taka mrówka prawdopodobnie nie pojmie, dlaczego tyle czasu spędzamy przed telewizorem, albo komputerem. Tak samo my możemy nie rozumieć działań kosmitów, bo nic o nich nie wiemy.

Portret użytkownika observator

Wygląda to faktycznie na

Wygląda to faktycznie na przekaz o rodzaju "wyrównania"
Równik Galaktyczny zrównany osią naszego Systemu Solarnego ?
Jest to prawdopodobne.
Ale ten Warkocz przypomina mi bardziej helisę DNA.
Jeśli tak jest to będzie Znaczące "Wrównanie"
albo "Zrównanie - Zrównoważenie" .
Tego typu konjunkcja może przenieść "drastyczne" zmiany dla całości.
 
"Bądź Gotowy Już Dziś Do Drogi ..."
 

Strony

Skomentuj