Kolejne kręgi w zbożu zlokalizowane we Włoszech

Kategorie: 

Kręgi w zbożu w okolicy miejscowości Cisterna di Latina

Tegoroczny sezon na kręgi w zbożu wskazuje na to, że światowym liderem ich występowania nie jest już wcale Wielka Brytania i hrabstwo Wiltshire. Zaskakująco dużo kręgów odkrywa się we Włoszech.

 

Oto kolejny przypadek kręgów, do którego doszło w tym kraju. Tym razem piktogram znaleziono w pobliżu miasta Cisterna di Latina we włoskim regionie Lacjum.

 

Krąg składa się z dwóch okręgów, z których jeden ma regularny kształt a drugi posiada zauważalne wypustki rozlokowane równomiernie na całym obwodzie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

to nie jest krąg w zbozu

to nie jest krąg w zbozu tylko odcisk kapsla od piwa - wiem to z zyciowego doświadczenia bo nie raz jak po imprezie przysnąłem to taki sam odcisk miałem na policzku kiedy się obudzilem... - nawet zawodowcom się zdarza czasami przysnąć na kapslu od żubra...
 

Portret użytkownika MONSTER

Gratulacje za

Gratulacje za spostrzegawczość. Właśnie liczę, Tyskie Klasyczne, kapsel, dwadzieścia ząbków jak na zdjąciu. Ufoki sugerują żeby to zboże przerobić na słód i potem browary produkować. Oni chyba popijają troszkę, to by tłumaczyło te gwałtowne manewry ich spodków. Ta obrzmiała głowa od chronicznego kaca-wszystko pasuje!

Portret użytkownika b@ron

baca, no racja i niech się

baca, no racja i niech się nikt nie sugeruje że ten w puszkach jest bezpieczniejszy, jako że wprawdzie podsypiając można nawet głowę podeprzeć ,jednak na drugi dzień na brodzie pojawiają się bolesne księżyce ...na dodatek takie ,nieestetyczne

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj