Kolejne kręgi w zbożu znalezione w Polsce

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto nagranie przedstawiające piktogram znaleziony w okolicy miejscowości Strzelno w województwie Kujawsko-Pomorskiem. Pierwszy raz znalezisko to zaobserwowano 30 czerwca bieżącego roku.

 

Gdyby ktoś chciał znaleźć to miejsce piktogram znajduje się podobno między Strzelnem a Markowicami. Wzór odciśnięty na lokalnym polu jest bardzo finezyjny i został wykonany z niezwykłą precyzją. Wiele osób widzi w tym podobieństwo tak zwanego "kwiatu życia".

 

Trzeba przyznać, że rzeczywiście podobieństwo do tego starożytnego symbolu sekretnej geometrii jest uderzające. Piktogram ten pod względem stopnia skomplikowania nie odbiega zupełnie od tych znajdowanych od lat w Wiltshire.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wloodek

to oczywiście kwiat życia,

to oczywiście kwiat życia, poczytajcie o jego znaczeniu, 
może część piktogramów takich jak ten wytwarza się po prostu naturalnie kumulując jakąś energię w jednym miejscu ? 

Może dlatego prasłowianie żeśbili w drewnie podobne symbole bo widywali je na jakichś polanach łąkach czy polach 

Portret użytkownika seba82

Sezon Piktogramów się zaczoł

Sezon Piktogramów się zaczoł Tylko Dziwne że na Kujawsko pomorskim następna Gmina do promocji , Powiem tak jak ktoś się zna na Geometri to można taki wzór wykreślić z precyzją nie ważne jaki wymiar i gdzie się to robi i w czym na jakim podłożu oglądałem ostatnio na na tv jak robią chłopaki za granicą takie wzory i biorą udział w konkursach udział i robią lepsze cudeńka w 3D pozdro.

Portret użytkownika zielonawyspa

Systematyczne blokowanie

Systematyczne blokowanie wynalazków na Ziemi oraz mordowanie i prześladowanie wynalazców:
       Symulowanie okupujących nas UFOnautów jest tak dokonywane aby wygladało jakby owym UFOnautom ogromnie zależało iż ludzkość NIE rozwijała się technicznie. W celu więc zablokowania naszego rozwoju UFOnauci ci jakoby stosują cały szereg najróżniejszych "tricków", począwszy od systematycznego mordowania twórczych ludzi na Ziemi, poprzez zmuszanie ludzkości aby wszelkie przełomowe wynalazki wynajdowane musiały być aż kilkakrotnie zanim zdołają się upowszechnić wśród ludzi, a skończywszy na "zamykaniu" przełomowych wynalazków i uniemożliwianiu im wejścia do produkcji. Manifestacjom owego blokowania postępu na Ziemi, zwanym przekleństwem wynalazców, poświęciłem aż kilka stron internetowych, przykładowo patrz punkt #G1 totaliztycznej strony eco_cars_pl.htm, punkt #K3 strony fe_cell_pl.htm, oraz cała strona o Aleksanderze Możajskim i o Nowej Zelandii. Wymowa tego blokowania jest bardzo szokująca - cywilizacja która nie jest skrycie okupowana (tak jak nasza) nie ma prawa prześladować swoich najbardziej twórczych ludzi na tyle szatańskich sposobów.
Dowody nieustannych uprowadzeń do UFO wykrywalne na naszym własnym ciele i w naszych mieszkaniach:
       Do tej grupy należą np.: blizny po implantach UFO u większości z nas wyraźnie widoczne na boku naszej nogi (zdjęcie i opis jednej takiej blizny można zobaczyć na pierwszej fotografii ze strony internetowej UFOnauci), implant w głowie przy naszej lewej skroni który czasami odczuwamy jako kłucie czy poruszenia w naszym mózgu (implant ten opisany jest w podrodziale U3.2 z tomu 15 monografii [1/4]), sińce i znaki na naszym ciele pozostałe nam z naszych nocnych uprowadzeń do UFO (są one opisane w podrozdziale U3.3 z tego samego tomu 15 monografii [1/4]), dowody naszego zgwałcenia na pokładzie UFO (są one opisywane w podrozdziale U3.7.1 z tomu 15 monografii [1/4]) oraz wiele więcej. Z kolei opis najróżniejszych dowodów powtarzalnej obecności niewidzialnych UFOnautów w naszych mieszkaniach zaprezentowany został w podrozdziałach U3.6 i U3.8 monografii [1/4] (włączając w to objawy "nadśliskości" omawianej również na niniejszej stronie internetowej, które często pojawiają się w naszych mieszkaniach jednak zwykle nie zostają przez nas odnotowane).
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Strony

Skomentuj