Kolejne "latające miasto" - po Chinach widziano je również w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Kilka dni temu informowaliśmy o kilku niezwykłych obserwacjach "latających miast", które świadkowie widzieli w okolicy miasta Foshang w chińskiej prowincji Guangdong. Okazuje się, że coś bardzo podobnego widzieli również mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

 

Tym razem wielkie "miasto" nad chmurami widzieli mieszkańcy brytyjskiego Hastings. Niezwykła obserwacja pojawiła się wcześnie rano, podczas wschodu Słońca. Świadkowie byli zdumieni tym co widzą, a widzieli coś co wyglądało jak miasto unoszące się na chmurze.

[ibimage==25498==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Coraz więcej osób sugeruje, że może to wcale nie są miraże, tylko to samo "miasto" było widziane w różnych częściach świata. Pojawiają się rozmaite teorie z taką, że rzekome miasto pojawia się z innego wszechświata.

[ibimage==25499==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

To o tyle ciekawe, że w CERN w Szwajcarii trwają właśnie eksperymenty w LHC, których celem ma być właśnie weryfikacja istnienia wszechświatów równoległych. Czy te niezwykłe obserwacje mogą mieć z tym jakiś związek?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jk

Widział ktos Gwiezdne Wojny

Widział ktos Gwiezdne Wojny cz.5? Jest tam rozmowa o tym ze chłopak miał wizje ze "widzę miasto w chmurach - czy oni przezyja? Joda odpowiedział"wszystko jest w ruchu (ze nie wiadomo)" No pasuje sytuacja do tego wydarzenia!

Portret użytkownika H.R.

To jest po prostu latające

To jest po prostu latające osiedle. I co w tym nienormalnego, czy dziwnego? W ten sposób unika się płacenia podatku gruntowego i opłat za śmieci i ścieki, jak również nie podlega się jurysdykcji lokalnej gminy, gdyż miejsce zamieszkania nie jest usytuowane trwale na jej terenie. Jest to stary wynalazek pewnego Polaka o nazwisku Drzymała, czy jakoś tak, który pierwszy opatentował tę metodę na bazie wozu mieszkalnego. Tu mamy do czynienia ze współczesną wersją rozwojową tego patentu. Wszystko.

Strony

Skomentuj