Kolejne piktogramy zlokalizowane w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

W światowym zagłębiu kręgów w zbożu, czyli w angielskim hrabstwie Wiltshire, zlokalizowano kolejne tego typu formacje. Jedynie wczoraj zlokalizowano dwa takie przypadki.

 

Krąg odnaleziono 8 lipca bieżącego roku. Wygląda na to, że jest to jednak dzieło jakichś dowcipnisiów, bo struktury wewnątrz kręgu zdają się być wykonane bardzo niezdarnie, wyraźnie bez powtarzalności.

Foto: cropcircleconnector.com

Okazuje sie, że na tym kręgu dzisiaj pojawiło się coś jeszcze i to chyba w ostateczny sposób potwierdza ludzkie pochodzenie tej formacji. Farmer był bardzo niezadowolony i zakazał zbliżania się do jego pola.

Foto: Monique Klinkenbergh

Dużo lepiej wygląda ten uwieczniony powyżej krąg, kolejny który powstał w Wiltshire i odnaleziono go wczoraj. Ten piktogram również odnaleziono wczoraj. Na kilku zdjęciach widać, że jest on wykonany z dużo większą starannością i można podejrzewać, że z pewnością wydeptanie czegoś takiego z deską jest ekstremalnie trudne.

Foto: Monique Klinkenbergh

Foto: Monique Klinkenbergh

Foto: Monique Klinkenbergh

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Yoker

Sorry że trochę nie na temat,

Sorry że trochę nie na temat, choć trochę tak, bo częściowo dotyczy "symboli". Chcę tu przekazać informację znalezioną na Youtube. Napewno zainteresuje to Zibi, którego pozdrawiam, i wielu innych, w związku z symbolami przedstawiającymi: twarze, postacie itp. Jest to co prawda wiadomość sprzed czterech miesięcy, ale jednak napewno warta obejrzenia. Mianowicie w wyszukiwarkę Youtube wpiszcie: "Wzrost napięcia w Kijowie". Ten nagłówek jest dłuższy ale tyle wystarczy. Apropo konkretnie symboli, to są od około 6:30 minuty, ale warto oglądać całe 11 minut. Na filmie są symbole odzwierciedlone z map satelitarnych. Interpretację tego filmu pozostawiam dla Was.

Portret użytkownika ghgffg

ciekawe czy pradziwe czy ktoś

ciekawe czy pradziwe czy ktoś sobie żarty zrobil jeśli ktoś żarty zrobił powinno sie karać takich zartownisów!!!!! to nie jest nic zabawnego!!!!! ludzie żarty robią a ktoś bada kręgi. jeśli to Ufo to wtedy będzie wiadomo że nie jesteśmy sami w kosmosie.

Portret użytkownika pilip

Jakim trzeba byc ignorantem,

Jakim trzeba byc ignorantem, żeby dalej twierdzic, że te kręgi są "nieziemskie" pomimo setek filmów dostępnych chociazby na yt gdzie pokazują jak takie a nawet bardziej skomplikowane wzory zrobic za pomocą prostych narzędzi w rękach od A do Z!
Manipulacja... nawet chyba sobie nie zdajecie sprawy jakie to potrafią byc zabiegi psychologiczne, słowne. niekiedy jawną prawdę się podaje, bo ludzie waszego pokroju odbiorą to wręcz przeciwnie(a ci na górze zdają sobie z tego sprawe) uwazajac ze to klamstwo, i pomyslicie właśnie tak jak ktos sobie to zaplanowal - jakie w tym cele? na pewno najróżniejsze, zaleznie od sytuacji. Ogolnie jedenwielkimiszmaszkaszanadyzybyzy.
Widzę za to, że większosc osób, które zaczynają się interesowac takimi hm, niszowymi tematami nie wytrzymują psychicznie i wszedzie zaczynaja widziec koniec swiata, upadek swiata, teorie spiskowe,ufo,  czupakabra, twarze, wszystko jest dla nich kłamstwem, szczególnie osoby ktore nie potrafia przetworzyc danych im informacji tylko je łykają  w takiej formie jakiej się im podstawia w danym źródle nie bacząc juz na inne dostepne zrodla informacji i zaprzeczają wszystkiemu widząc we wszystkim drugie dno - a  trzeba znac pewne granice, zeby sie nie pogubic i zwariowac w tym wszystkim.

Portret użytkownika pilip

widze, że po tym jak pewne

widze, że po tym jak pewne filmiki co niektorym uswiadomily, że te formacje mozna robic deskami i linkami, admin zaczął uprzedzec, ze utworzenie akurat tego piktogramu byloby ekstremalnie trudne do wykonania za pomocą deski... tak wiec adminie odpowiadam ci niepytany - wyobraz sobie, tak, wlasnie tak, wyobraz sobie, ze te deski, to one moga byc wycinane na inne wzory, albo zafantazjujmy juz na calego, wyobraz sobie ze mogą uzywac innych nieskomplikowanych narzędzi do tego, przystosowanych w zaleznosci od wygladu i zlozonosci tychze piktogramów. nie tylko wokół deski świat się kręci...

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Oni chyba przylatują do

Oni chyba przylatują do europy z ameryki tu nas atakować tymi kołami na polach co to ludzi odciągają od wiary. Ja wam mowię ,że to jakieś podejrzane jest jak nic te ufo niby a oni są duchami.

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Portret użytkownika Widz

Czas już przestać pleść o tym

Czas już przestać pleść o tym sznurku i desce. To typowe brednie pijanych angoli w pubie. Kręgi w zbożach odnotowywano już w średniowieczej Europie, wtedy uważano że robi je diabeł. Może czas już na skok ewolucyjny w myśleniu. Kregi są piękne ale jeszcze ciekawsza byłaby interpretacja przekazu a my dalej otwieramy tylko buzie z wrażenia

Portret użytkownika pilip

widze, że po tym jak pewne

widze, że po tym jak pewne filmiki co niektorym uswiadomily, że te formacje mozna robic deskami i linkami, admin zaczął uprzedzec, ze utworzenie akurat tego piktogramu byloby ekstremalnie trudne do wykonania za pomocą deski... tak wiec adminie odpowiadam ci niepytany - wyobraz sobie, tak, wlasnie tak, wyobraz sobie, ze te deski, to one moga byc wycinane na inne wzory, albo zafantazjujmy juz na calego, wyobraz sobie ze mogą uzywac innych nieskomplikowanych narzędzi do tego, przystosowanych w zaleznosci od wygladu i zlozonosci tychze piktogramów. nie tylko wokół deski świat się kręci...

Portret użytkownika pasjonat

Mozesz nawet 2 dni pindolem

Mozesz nawet 2 dni pindolem ugniatac, jednak sa inne aspekty do zbadania w takim kregu o czym kompletnie zapominasz, a wrecz pomijasz. Nie zbadales tych aspektow.
 
Gołym okiem da sie rozroznic kregi zrobione nawet przez specjalizujace sie w tym teamy od tych ktore nie wygladaja na zrobione przez czlowieka. Tylko synek trzeba poczytac troszke podstaw o tych zjawiskach, poznac techniki wykonywania ( przez czlowieka) a pozniej sie wypowiadac.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pilip

owszem, mogę. a ty

owszem, mogę. a ty nie? 
daruj sobie takie durne gadanie, typowe dla osób ktore maja sie za mądre i na tym mniemaniu się niestety konczy. w rzeczywistosci bys do polowy zdążył swoje powyższe mądrosci powiedziec nim zaplułbys się zębami bo uszy więdną - synek...
Jak sie masz za takiego spostrzegawczego to oswiec swiat - powiedz jak rozrozniasz kręgi ludzkie od "nieludzkich"  KONKRETY, a nie paplanie, paplac kazdy moze mowiac ze ma racje w swojej racji bo naczytal sie racji innych-i tak paranoia się szerzy. A ty nie uwzgledniles tego ze to czego sie naczytales jest niestety nieprawdą. A niestety wiecej jest faktow za tym, że jednak jest to robota ludzi.
Wniosek i rada zeń wynikająca : skoro jestes typem wszystkołykającym to jednak moze tych pindoli sie wystrzegaj bo wysuną się następne wnioski co do Ciebie...

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeden z argumentów, że UFO

Jeden z argumentów, że UFO istoty nie są kosmitami wiąże się z założeniem, że nasi „goście” poprzez precyzyjne genetyczne zabiegi dostosowali się do formy, w której obecnie się z nami spotykają. Jeśli jednak tak jest, to dlaczego nie produkują ludzkich okazów biologicznie nieodmiennych od populacji zamieszkującej naszą planetę? Hipoteza o pozaziemskim pochodzeniu UFO nie jest w stanie udzielić nam przekonujących odpowiedzi.
Widzimy, że bliskie spotkania zdarzają się częściej nocą a ich zwyżka następuje zwykle około godziny 17-tej, maksimum osiągając ok. 21:00, po czym do okolic 1 w nocy następuje tendencja spadkowa ustępująca miejsca pewnej zwyżce do godziny 3.
Dla przykładu, Fred Merritt ustalił (pracując na dokumentacji UFOCAT), że efekty elektromagnetyczne a także doniesienia o fizycznych śladach obecności NOL-i, jak też spotkania z jego pasażerami mają swój szczyt około godziny 21:00, zaś za dnia występują rzadko. Swój drugi szczyt spotkania z humanoidami osiągały około godziny 3 w nocy. Grupa pozaziemskich naukowców dysponująca zaawansowaną technologią, o której wspominają ludzie wzięci na pokład latających talerzy byłaby w znakomitej pozycji, jeśli chodzi o uzyskiwanie próbek czy nawet przeprowadzanie eksperymentów bez ogromnych napięć i zakłóceń, o których piszą badacze abdukcji. Ktoś o tak wielkich możliwościach (z którymi się nie kryje) byłby w stanie osiągnąć swe cele nim zostałby wykryty. Biorąc pod uwagę nasz stan wiedzy i techniki medyczne, trudno założyć aby zabiegi dokonywane przez „obcych doktorów” wymagały takiego właśnie postępowania.[ i tu jest sedno sprawy ! może ich celem jest także zadawanie jakiegoś rodzaju bólu ?! albo jest on efektem ich niepohamowanej chęci stworzenia hybryd ?! lub co gorsza nieznajomości zasad moralnych obowiązujących Ziemian, a których oni nie respektują ! ]
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kazek12

Tego czy nie produkują

Tego czy nie produkują biologicznych okazów nie wiemy i pewnie się nie dowiemy, bo to zasttrzeżona tajemnica, ale przylatują do nas z jakąś misją , której nie poptrafimy odczytać z tych piktogramów.

Portret użytkownika Endor

Widocznie w Anglii ufo demony

Widocznie w Anglii ufo demony porywają najwięcej ludzi i dlatego powinniśmy się modlić za nich do Jezusa Chrystusa i za nas Polaków też, żeby ufo polskie przepędzić dzięki miłosierdziu Boskiemu z Polski !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika obserwatornumerdwa

no jakie "pole" do szaleńst

no jakie "pole" do szaleńst naszego obłąkanego zibiego, proszę lub simy zaszalej jest na czym painta łamać, taka piękna bużiunia w tym tęczy ups, kręgu nie daj się prosić, dziś ci nie odbiorę przyjemności i oddaję ci pierwszeństwo tylko pamiętaj, liczymy na ciebie

Skomentuj