Kolejne plazmowe UFO zaobserwowane nad USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube/ Treeofmight

Kilka dni temu publikowaliśmy nagranie zmiennokształtnego UFO, które jaśniało i zmieniało kształty nad Goeteborgiem w Szwecji. Okazuje się, że podobne zdarzenie miało miejsce 12 lipca 2013 roku w okolicy miejscowości Kingman w Arizonie.

 

Świadek twierdzi, że nagrywał chemtrailsy i przez chwilę myślał, że to, co widzi w obiektywie kamery to samolot. Potem jednak dokonał maksymalnego zbliżenia i zauważył, że pojazd, który ogląda nie wygląda jak konwencjonalny samolot.

Przede wszystkim brak mu skrzydeł, a poza tym wydaje się składać z trzech członów. Niewyjaśnione jest to, dlaczego obiekt jaśniał tak bardzo na niebie. Nie wydaje się, aby było to wynikiem wyłącznie padających promieni słonecznych. Obserwując ten obiekt można spekulowac, że są to testy jakiegoś pojazdu nowego typu o napędzie opierającym się o technikę termojądrową.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

A tak serio coś jest

A tak serio coś jest robione.To fakt.Wystarczy spojrzeć się co się dzieje z ludźmi.Kompletne pustaki się robią,bez emocjonalne.Nie wiem czy to wina jest chemistrain czy jakiejś innej chemi dodawanej np.do jedzenia czy wody.Agresja wsród ludzi potwornie wzrasta.I nie jest to wina alkocholu czy dragów bo za komuny chleli jeszcze gorzej.A nie było takich odpałów jak dzisiaj.Strach pomyśleć co będzie dalej.Polski Bronx.Coś wpływa na ludzkie emocje i styl myślenia.Powiedz komuś o chemistrain to spojrzy się na ciebie jak na świra.Ludzi to poprostu nie interesuje.,nie chcą o tym myśleć.Przed drugą wojną światową polacy też nie dawali wiary w to że Hitler napadnie Polske.Bo przecież to nasz sojusznik.Czasami tak myśle że nasz naród jest niedorozwinięty umysłowo.Byle zeźreć i się nawalić.Zwłaszcza nawalić.Żeby się zabawić trzeba kogoś zabić.Nie długo to będzie mottem naszej kochanej młodzieży.Dlatego taki PIS dochodzi do władzy.Bo normalnie ludzie ,ostatki zdrowej czywilizacji mają dość tego syfu.Czy za tym stoi człowiek czy Szatan czy kosmita,jedno jest pewne osiągnie swój cel.Kwestia czasu.

kolo21

Portret użytkownika fanka

Na YouTube film: Message from

Na YouTube film: Message from Semjase June 23rd 2012. Semajse to ta Pani od Billy Meyera. Fragment z nieudolnego automatycznego tłumacza.  ..... W nadchodzących tygodniach i miesiącach, wiele takich podmiotów proponuje się na światło ......... z próby prowadzić na manowce. Będą próbować się uważasz łaskawej wyścigi twoi bracia i siostry z gwiazd są prawdziwi czarni. Oni próbują nakłonić użytkownika do po Priory jeśli Drakonów, zniewolić ty zrobił cię i pożreć swoje swoje ciało i torturować swoją duszę.
Spójrz w sercach i zapytać: czy ten rezonans podmiotu z Źródło?Jednostka znana jako Drake nie jest związany z Pentagonu lub Plejaranie. ...... Zaproponowaliśmy ponowne położenie trzeciego księżyca gęstości, które mogą podtrzymywać człowieka i Draco-Hydra życie. Wielu już zaakceptowała tę alternatywę. Spójrz na niebo, ludzi łagodnych. Jesteśmy tam. Otwórz oczy i serca, i będziesz wiedzieć, że nie jesteś sam. Nigdy nie byli sami. Jesteśmy rodziną. Co o tym myślicie? Chyba chodzi o obiekty ze światła?
 

Skomentuj