Kolejne tajemnicze posągi na zdjęciach z Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA

Na przestrzeni lat misji marsjańskich odkryto wiele nienaturalnych obiektów które skupiały na sobie uwagę internautów. Wielu z nich wierzy iż należą one do starożytnej cywilizacji, która zamieszkiwała te planetę. Niedawny obraz uchwycony przez łazik NASA Perseverance i udostępniony przez Neville'a Thompsona na jego stronie Gigapan ujawnia kolejny taki obiekt.

 

Jest to domniemana dziwna istota, ukryta za sporym głazem, która zdaje się obserwować łazik marsjański. Na tym samym zdjęciu uwagę przykuwa wydrążony obiekt, przypominający pozostałość po rozbitym statku.

 

Kolejne dwa obrazy pokazują znaczny głaz wykazujący oznaki precyzyjnego cięcia, przypominający zaawansowaną maszynę do cięcia kamienia. Na odciętej części widoczny jest zygzakowaty otwór, przypominający usta z zębami. Obok głazu leży rzucający się w oczy płaski metalowy dysk, sugerujący potencjalny udział w procesie cięcia.

Ponadto, kamienna głowa. Kamienna głowa i płyta skalna "z zygzakowatym otworem" skłaniają do spekulacji, że mogą to być części niekompletnych posągów.  Czy te artefakty dostarczają dodatkowych dowodów na to, że nie tylko starożytne, zaawansowane technologicznie społeczeństwo zamieszkiwało kiedyś Marsa, ale że nadal istnieje życie na Marsie, biorąc pod uwagę istotę stojącą za głazem?

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Skomentuj