Kolejne UFO podczas meczu piłkarskiego

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Bardzo interesujące nagranie, przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający udało się zaobserwować podczas meczu w argentyńskiej stolicy, Buenos Aires.

 

Spotkanie podczas, którego doszło do tego wydarzenia było rozgrywane między San Lorenzo i Botafogo na stadionie el Nuevo Gasometro. Zdarzenie miało miejsce 1 kwietnia 2014 roku w godzinach wieczornych.

 

Dostępne są przynajmniej dwie wersje tego nagrania, skrócona i pełna. Na obydwu filmach widać obiekt, który pozostaje w zawisie jak śmigłowiec po czym odlatuje z dużą prędkością.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Nie wiem co to ale mam

Nie wiem co to ale mam filmik  własnego autorstwa gdzie lecący ptak do złudzenia przypomina UFO. Na początku nawet na to się nabrałem. Było tam jednak łatwiej o analizę bo ujęcie było na tle jasnego nieba dlatego w końcu udało się dojrzeć szybko poruszające się skrzydła ptaka uciekającego przed wiosenną burzą. Być może jest to kolejny "Rods" czyli jakiś szybko lecący owad lub ptak sfotografowany wprawdzie kamerą z dobrą matrycą ale w warunkach nie najlepszej ekspozycji z racji sztucznego oświetlenia.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Czytałem tutaj komentarze

Czytałem tutaj komentarze ,jakoby to był przelatujący ptak.Kto tak twierdzi nie ma poczucia prędkości.Film wygląda na niefałszowany i nieprzyspieszany,co można ocenić po odgłosach z trybun.Prędkośc przelotu tego obiektu należałoby okreslić na grubo ponad 200 k/h.Takiej prędkości nie ma nawet pikujący w dół do zdobyczy sokół.Wygląda to na sondę wysłaną do zbadania przyczyny tego wrzasku,ze statku w nadprzestrzeni.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nigdy nie czytaliście "Piesni

Nigdy nie czytaliście "Piesni nad Pieśniami"?. A szkoda ,bo może rozumielibyście teraz po co taka sonda.A była w celu rozpoznania do takich operacji.Dla was to chyba nic nie mówi a ja jestem obserwatorem bardzo wielu niezrozumiałych dla was wydarzeń.Tutaj o tym mowa:<Schwytajcie nam lisy,małe lisy,co pustosza winnice,bo w kwieciu sa winnice nasze>.

Portret użytkownika pako1205

Wygląda,jak jasno upierzony

Wygląda,jak jasno upierzony ptak w silnym świetle.Szerokokątny objektyw kamery,która to sfilmowała,daje wrażenie sporej odległości i prędkości "objektu",a chociażby gołąb,lecący ok.70km/godz.,jest w stanie w podobnym czasie przemierzyć ten dystans stadionu,plus ekstra odległość trybun,gdzie kamera uchwyciła go w pierwszym momencie.Jeden kolega pytał o sugestie-oto moja. Wink Dodam jeszcze dla orientacji wielkość tego stadionu z mapy,żeby było (dla nie interesujących się fotografią wcale) jasne,że to nie jest gigantyczny objekt ten stadion,a pewne złudzenie optyczne.Skala w metrach w prawym rogu,na dole.

Portret użytkownika Homo sapiens

Badanie ufo i istot kryjących

Badanie ufo i istot kryjących się za tym zjawiskiem doprowadził wielu ugologów do depresji a nawet samobójstwa! Takie działanie tych istot może wskazywać na ich groźne zamiary. Nie chcą by ludzie się dowiedzieli o ich ukrytym celu działania w tym wymiarze! Mało jest publikowanych danych o złym wpływie tych istot na ludzi, na ich straszliwe zachowanie względem porwanych, na choroby jakie są skutkiem porwań i kontaktu z tym zjawiskiem, z tymi istotami i ich urządzeniami. Ich zachowanie względem ludzi pokazuje że traktują nas jak my zwierzęta. Jako materiał do ich podejrzanych działań. Jest tych relacji naprawdę dużo lecz w mediach i internecie często pojawiają się treści mające nas przygotować na "pomoc tzw. niebiańskich wyzwolicieli" co jest oszustwem. Są doniesienia i dobrze udokumentowane zdarzenia w których ufo porwało ludzi, nigdy ich nie odnaleziono! Możliwe że ich potęga mocy oraz umysłu pozwala na totalne manipulowanie naszymi poglądami na ich temat. Znając rzeczywistość oraz kosmos mogą nas oszukać co do ich pochodzenia. Mogą oni być z Ziemi ale w innym wymiarze, dodatkowo istnieje możliwość że są to istoty podległe Aniołowi opozycyjnemu co by tłumaczyło ich zachowanie względem Jezusa Chrystusa i jego wyznawców. Po prostu zaprzestają porwań gdy ofiara wzywa pomocy Zbawiciela co daje do myślenia. Nie ma żadnych dowodów że te istoty pomagają nam lub Ziemi! Są tylko przesłania ufo albo tych uzależnionych od tych istot o jakichś działaniach mających nas uratować, a wszyscy widzimy że Ziemia wygląda coraz mizerniej. Ich możliwości wpływania na nasze uczucia są przedziwnie ogromne. No i te ciągłe ukrywanie się przed nami lub skrywanie dalszych planów względem nas. Lecieli niby miliard lat świetlnych by się ukrywać zamiast pomagać głodującym lub dać nam przepis na lekarstwa na które czekamy od dziesięcioleci. Literatura ufologiczna nie pozostawia złudzeń. Jest zbyt wirle znaków zapytania względem ich intencji do nas. Wiem że wielu młodych ludzi widzi świat na różowo, jednak są badania i one pokazują trochę inny świat ufo.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika muret

Wkurzony Kosmita tłumaczył

Wkurzony Kosmita tłumaczył nam już, że to są ci elohim opisywani w tej słynnej chrześcijańskiej księdze. W channelingach roi się od tych jakże "radosnych" i "chwalebnych" nowin, z których drwię więcej niż półtorej roku. Ostatnio mam wrażenie, że ludzie to w sporej mierze postanowili zgłupieć i nie zaglądać za bardzo na mego bloga. Zresztą ogólne zainteresowanie tym co związane z tzw. ruchem lightworkers zmalało, ale miejmy nadzieję, że to na niekorzyść tych, co podają się za tych dobrych i jeszcze śmią twierdzić, że nie ma dobra i zła. To tak jakby sądzić, że nie ma jasnej i ciemnej strony mocy a sam dobrze wiem, że to kłamstwo. I żeby nei było taki jeden ma tu zakaz wypowiadania się i sprzyjania tym głupim przybłędom z kosmosu.

Skomentuj