Kolejne UFO podczas meczu piłkarskiego

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Bardzo interesujące nagranie, przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający udało się zaobserwować podczas meczu w argentyńskiej stolicy, Buenos Aires.

 

Spotkanie podczas, którego doszło do tego wydarzenia było rozgrywane między San Lorenzo i Botafogo na stadionie el Nuevo Gasometro. Zdarzenie miało miejsce 1 kwietnia 2014 roku w godzinach wieczornych.

 

Dostępne są przynajmniej dwie wersje tego nagrania, skrócona i pełna. Na obydwu filmach widać obiekt, który pozostaje w zawisie jak śmigłowiec po czym odlatuje z dużą prędkością.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Nie wiem co to ale mam

Nie wiem co to ale mam filmik  własnego autorstwa gdzie lecący ptak do złudzenia przypomina UFO. Na początku nawet na to się nabrałem. Było tam jednak łatwiej o analizę bo ujęcie było na tle jasnego nieba dlatego w końcu udało się dojrzeć szybko poruszające się skrzydła ptaka uciekającego przed wiosenną burzą. Być może jest to kolejny "Rods" czyli jakiś szybko lecący owad lub ptak sfotografowany wprawdzie kamerą z dobrą matrycą ale w warunkach nie najlepszej ekspozycji z racji sztucznego oświetlenia.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Czytałem tutaj komentarze

Czytałem tutaj komentarze ,jakoby to był przelatujący ptak.Kto tak twierdzi nie ma poczucia prędkości.Film wygląda na niefałszowany i nieprzyspieszany,co można ocenić po odgłosach z trybun.Prędkośc przelotu tego obiektu należałoby okreslić na grubo ponad 200 k/h.Takiej prędkości nie ma nawet pikujący w dół do zdobyczy sokół.Wygląda to na sondę wysłaną do zbadania przyczyny tego wrzasku,ze statku w nadprzestrzeni.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nigdy nie czytaliście "Piesni

Nigdy nie czytaliście "Piesni nad Pieśniami"?. A szkoda ,bo może rozumielibyście teraz po co taka sonda.A była w celu rozpoznania do takich operacji.Dla was to chyba nic nie mówi a ja jestem obserwatorem bardzo wielu niezrozumiałych dla was wydarzeń.Tutaj o tym mowa:<Schwytajcie nam lisy,małe lisy,co pustosza winnice,bo w kwieciu sa winnice nasze>.

Portret użytkownika pako1205

Wygląda,jak jasno upierzony

Wygląda,jak jasno upierzony ptak w silnym świetle.Szerokokątny objektyw kamery,która to sfilmowała,daje wrażenie sporej odległości i prędkości "objektu",a chociażby gołąb,lecący ok.70km/godz.,jest w stanie w podobnym czasie przemierzyć ten dystans stadionu,plus ekstra odległość trybun,gdzie kamera uchwyciła go w pierwszym momencie.Jeden kolega pytał o sugestie-oto moja. Wink Dodam jeszcze dla orientacji wielkość tego stadionu z mapy,żeby było (dla nie interesujących się fotografią wcale) jasne,że to nie jest gigantyczny objekt ten stadion,a pewne złudzenie optyczne.Skala w metrach w prawym rogu,na dole.[ibimage==21360==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj