Kolejne UFO w USA zaobserwowane z pokładu samolotu

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Całkiem niedawno, bo 7 kwietnia 2017 roku w USA doszło do kolejnej obserwacji UFO. Tym razem zdarzenie miało miejsce nieopodal miasta Charlotte w amerykańskim stanie Północna Karolina, a konkretniej podczas gdy samolot ze świadkami zdarzenia szykował się do lądowania.

Sprawa dziwnego obiektu na niebie, została zgłoszona organizacji MUFON, gdzie otrzymała ona numer ewidencyjny 83401. Zgodnie z opisem dostarczonym razem ze zdjęciami, dziwne obiekty zostały dostrzeżone przez 7 letnie dziecko podróżujące z rodzicami samolotem. Chłopiec twierdził że widzi statki kosmiczne na niebie i jak się okazało, podobne obiekty były widzane również przez jego rodziców. w rezultacie wykonano kilka zdjęć dziwnego obiektu i dostarczono je wcześniej wspomnianej organizacji MUFON.

Zakładanie, że ów dziwaczna formacja chmur jest latającym spodkiem może być przesadzone, ale jej tajemniczy kształt oraz wyraźnie wyróżniająca się barwa bez wątpienia wskazują na to, że mamy tu doczynienia z czymś niezwykłym. Czy jest to latający spodek? A może niezwykle rzadkie zjawisko atmosferyczne? Każdy ma prawo wierzyć w to co wydaje mu sie bardziej prawdopodobne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika asdasd

Mysle, ze teraz ciezko

Mysle, ze teraz ciezko odroznic UFO od ludzkich pojazdow.. Technologia juz tak poszla na przod, ze tylko my zwykli zjadacze chleba zyjemy w technologii zeszlego wieku, a elyta sie bawi na calego, zagarniajac wszystkie patenty w szuflade pod biurkiem..

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO to bardzo tajemnicza

UFO to bardzo tajemnicza materia, nie mogą albo nie chcą się objawić ludzkości w prawdziwej formie, nie wiemy dlaczego, ale skoro się ukrywają to może... może jakiś rodzaj odpowiedzi znajdą państwo w tym filmie:

Starożytna duchowość w kontekście UFO - Michael S. Heiser

https://www.youtube.com/watch?v=mQq9luJ44Dk&t=61s

Dla ludzi którzy wierzą w Boga YHWH i Jezusa Chrystusa sprawa UFO jest o wiele łatwiejsza.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj