Kolejne zdjęcia z Marsa przedstawiaja niezidentyfikowane obiekty

Kategorie: 

Kolejne zdjęcia z łazika CUriosity przedstawiają UFO - źródło: NASA

Można założyć, że lądowanie łazika marsjańskiego Curiosity na tak zwanej czerwonej planecie było wydarzeniem wyjątkowym. Od samego początku towarzyszą mu niewytłumaczalne obiekty na horyzoncie. Już pierwsze zdjęcia wysłane z powierzchni Marsa zawierały niezidentyfikowane światła, potem było bardzo podobnie.

Oto nagranie wykonane prawdopodobnie poprzez nałożenie na siebie jedno po drugim wielu zdjęć transmitowanych z powierzchni Marsa. Dzisiaj dokonano również transmisji głosowej, co tylko potwierdziło możliwość prowadzenia rozmów z ewentualnymi Marsonautami.

Na widnokręgu, jaki widać z pokładu łazika Curiosity w pewnym momencie dało się zobaczyć jasne światło. Tak zwykle wyglądają satelity, orbitery okrążające tą planetę. To właśnie dzięki jednemu z nich udało się wysłać wspomniane transmisje na Ziemię. Jednak obiekt zachowuje się nietypowo jak na satelitę. Wyraźnie zmienia kurs i sprawia wrażenie jakby był sterowany.

 

Kompilację zdjęć podobno skopiowano ze strony NASA, ale potem zniknęła z oficjalnych serwerów. Internauci żartują, że to kolejny "martwy piksel" w 2 megapikselowym aparaciku wartej 2,5 miliarda dolarów sondy kosmicznej Curiosity.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

rzekome UFO to tylko produkt

rzekome UFO to tylko produkt hollywood - opowiem wam o co chodzi bo większośc samodzielnie nigdy tego nie załapie.
otóż moi drodzy nie ma czegoś takiego i nigdy nie było jak faszyzm, komunizm, demokracja, bla, bla, bla, i tak w nieskończonośc.
system polityczny czyli ustrój jest od ZAWSZE taki sam - jest to system TRÓJWARSTWOWY!
1 warstwa najwyższa - która pełni władzę.
2 warstwa średnia - która chce ją wykopać z pozycji górnej
3 warstwa dolna - stado bezmyślnych lemingów które marzy tylko o tym aby nie było żadnych warstw i każdy tak samo musiał zapierd....ć
interesy wszystkich warstw są absolutnie nie do pogodzenia i dlatego czasami warstwa górna traci władzę. albo kiedy jest zbyt pewna siebie albo gdy nie wiarzy w swoje możliwości. na jeden z tych momentów czyha warstwa średnia a kiedy czuje moment szybko przekabaca warstwę dolną do walki o "wolność" "równość" i "sprawiedliwość" a potem oczywiście ją... wydyma. tak było odkąd ludzkośc wyszła z jaskin i tak jest non stop
zmienia się jedynie nazwa nowej warstwy górnej a nigy ani o milimetr warstwa dolna nie zbliżyła się do obiecanej milion razy wolności.
jest tak bo warstwa dolna jest zbyt ogłupiała od uciążliwej pracy fizycznej i po prostu nie ma czasu na MYSLENIE. lemingi po prostu i tyle.
jedyną nadzieją dla tej warstwy bezmózgów jest obietnica "życia wiecznego" w świecie pozagrobowym jao rekompensata trudów zycia ziemskiego.
lemingi łykają to lepiej od pelikanów a jak jest obecnie doskonale widać chociażby tu:
http://marucha.wordpress.com/2012/08/14/na-krawedzi-grobu-syjonizm-plany-i-metody-cz-1/
obudźcie się MATOŁY bo obecna warstwa górna czyli syjoniści mają bardzo okrutne co do was plany
plan depopulacyjny dla Polski to jest redukcja was do 12 milionów tępych parobków
jeden syjonista udaje prezydenta, inny zamyka wasze szkoły, jeszcze inny podmienia lekcje historii na zajęcia o tolerancji dla pedałów, a kolejny sprzedaje wasze fabryki lub lansuje pierdoły o UFO.
jUFO nie nadleci - moja gwarancja a eśli się nie obudzicie to następna generacja bedzie jeszcze bardziej bezrobotna, jeszcze głupsza od was o ile sama już nie będzie pedałami a ci jak wiadomo mają wszystko głęboko w dupie.
no i to tyle wy cholerne lemingi
 

Portret użytkownika Pacal

Idea, lęk przed UFO, będzie

Idea, lęk przed UFO, będzie wykorzystane przez Program Blue... /a dalej, to jakoś tam/: po prostu wam drne lemingi wyświetlą na chmurze te "UFO" /ALBO "ŚWIĘTYCH PAŃSKICH"/, aby udowodnić ze czas "zjednoczyć siły" w walce z nimi, oczywiście, pod szyldem nowego światowego rządu: NWO. Histeria w temacie terroryzmu zaczęła się już 11 IX z początkiem tego wieku i jak to przebiega /l.o/, to dokładnie prognozuje, jak będzie potem! Ten pretekst o UFO razem z inną histerią, w temacie rzekomych /albo sztucznie wywołanych/ epidemii, posłuży Was spędzić jak barany, do zagród i kolejek do ambulansów gdzie Wam zaaplikują śmiercionośne zastrzyki albo takie, jakie zrobią z Was już ostatecznie ogłupiałych, posłusznych baranów. Inna możliwość: to wszczepienie czegoś a nawet chipa RIFID za pomocą których da się Was identyfikować, kontrolować, generować u Was destrukcyjne albo serwilistyczne emocje. Wszystko w imię depopulacji i pacyfikacji mas ludzkich na całym świecie /o ile to będzie możliwe/. Wybrańcom czy to z NW /skrót pomysłu JKM/, czy z tzw "rasy Ariów": poprawiany będzie genotyp, wszczepiane będą w przypadku schorzeń: sztuczne albo wyhodowane organy. Wreszcie: wszczepiane, zupełnie nienaturalne tworzywa węglowo-krzemowe z dziedziny techniki, min nadprzewodnictwa i równoległego przetwarzania informacji aby tych "wybrańców" uczynić możliwie "nieśmiertelnymi". Reszta pozostałych na ziemi nieszczęśników: będą to niewolnicy i dawcy organów. Także dostarczyciele nieskrępowanych przyjemności seksualnych. Do zobaczenia w niedługim "wspaniałym świecie"!

Portret użytkownika Halny Wicher

"rzekome UFO to tylko produkt

"rzekome UFO to tylko produkt hollywood"
 
Łoo, nie wiedziałem, że hollywood istniał w starożytności. Chociaż to wydaje się logiczne, już wtedy malowali pierwsze spektakularne produkcje w postaci hieroglifów. Jacy ci ludzie głupi, nie baca? Wierzą w spiski i brednie. Przeciez to oczywiste, że te miliony ludzi wciska nam wszystkim kit o ufo. Musieli być przekupieni, to jakaś masowa organizacja ogłupiająca wszystkich, poza nami, jedynymi przytomnymi jednostkami na tym świecie. Pewnie zapłacili grube miliony tym debilom, którzy rozpowiadają, że widzieli ufo. A te wszystkie zdjęcia? Przecież to photoshop - znany od średniowiecza, bo jak inaczej wyjaśnić wizerunki ufo z tamtej epoki? Okłamują nas od tysiącleci. My tu sobie wierzymy w ufo, a oni nas w tym czasie mordują i mordują i mordują... Trochę im się jednak zejdzie, bo jest nas ponad 7 mld i ciągle nas przybywa, ale bądźmy dobrej wiary. Baca nas zbawi Smile

Portret użytkownika konrad

Namaste Przyjaciele,

Namaste Przyjaciele, Zaprzeczam twoim Argumentom Przyjacielu, Oni są Naszymi przyjaciółmi,Podnosza Wibracje Nasze i Planety, Manipulując Materią.  Niwelując w znacznym Stopniu Kataklizmy
 
 
Pozdrawiam  i  Życze Wysokich Wibracji

Portret użytkownika Andrzej1

Rozbawiają mnie te zdjęcia z

Rozbawiają mnie te zdjęcia z Marsa. NASA przygotowuje powoli LEMINGI na obecność innych istot, np popularnych szaraków, zapewniam że cytat kolegi wyżej "Istot Duchowych z Oriona-Aszun i Syriusza B" nie siedzą w bazie na Marsie, mają w głębokim poważaniu tą planetę. Bardziej są zainteresowani Ziemią, a to dlatego że żywią się energią generowaną przez ludzi. Nazywanie ich przyjaciółmi jest nieporozumieniem, może i kilkoro z nich żywi sympatię do ziemian ale nie całe to stado. Zacznijcie używać mózgu jak czytanie te różne przesłania, większość z nich to zwykła manipulacja mająca na celu zasłonę dymną przed naciągająca burzą. Wystarczy popatrzeć jaką burzę wywołało przetłumaczenie jednego zdania http://nowaziemia.cba.pl/viewtopic.php?p=817#817 z jakiś tam inwokacji.

Portret użytkownika Druidamus

Nie rozumiem kilku spraw,

Nie rozumiem kilku spraw, czemu w tak rozwiniętej technologii nadal mamy obraz czarno-biały księżyca, marsa itd. I czemu obraz na zdjęciach jest wygięty? Równie dobrze mogliby naszkicować wyobrażenia wyglądu Marsa i dać do wiadomości publicznych, że tak planeta wygląda.

Portret użytkownika pasjonat

Jak mi sie zdaje, obraz jest

Jak mi sie zdaje, obraz jest "komutowany" z tego co wyluskaja czujniki IR poniewaz do koloru potrzebne sa fale o roznej dlugosci co w promieniowaniu kosmicznym moze byc ciezkie do uzyskania. dane o kolorach sa kodowane i dopiero szczegolowa obrobka fotek z paletami ICC daje mozliwosc podziwiania kolorow - na cococay.blogspot.com sa sample po 20-50 MB/zdjecie. Podobnie jest ze zdjeciami z Hubbla. Ale faktycznie moze byc tak ze obraz ma wiele Mpix, tylko dla opinii publicznej wynosi on 2 mpix by nie bylo widac tzw artefaktow ;] a jak ich nie widac to nikt nie zadaje niewygodnych pytan.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj