Kolejne zdumiewające kręgi z okolic Wiltshire

Kategorie: 

Jeden z piktogramów z Wiltshire

Wczoraj, to jest 9 czerwca 2012, na polach Wiltshire pojawiła się nowa sekwencja kręgów w zbożu. Miejscowość znajdująca się najbliżej znaleziska to Woodborough Hill.

 

Kręgi a właściwie piktogramy są trzy. Każdy jest praktycznie taki sam i przedstawia to samo. Można mieć rozmaite skojarzenia począwszy od ostrzegania przed jakimiś kometami, może to być również potrójny model układu słonecznego.

[ibimage==13885==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Kręgi są wykonane z wielką dbałością o zachowanie szczegółów. Wykonanie ich wymagało tytanicznej pracy. Można też zauważyć, ze jeden z kręgów różni się niewiele od dwóch pozostałych gdyż inaczej uformowano wewnętrzną stronę, wokół czego co może uchodzić za oko. Interpretacja tego znaleziska jest bardzo trudna i lepiej niech każdy sam się zastanowi co w tym przypadku widzi na tych piktogramach.

[ibimage==13893==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Aaroniro

ma ktoś może namiary na

ma ktoś może namiary na stronke czy coś z tłumaczeniem tych sumeryjskich tabliczek ? bo sithinowi nie warto wierzyć,gość sieje dezinformacje, a chciałbym więcej sie dowiedzieć o Annunakich.

Portret użytkownika JVK_2012

Spróbujmy połączyć kilka

Spróbujmy połączyć kilka rzeczy w pewną całość:1. Kilka lat temu linie na Płaskowyżu Nasca zostały odnowione. Cały Płaskowyż jest uznawany za ogromne lądowisko dla pojazdów transportowych naszych krewnych z innych planet. (Przypadek?)2. Nie pamiętam dokładnie ile, ale zostało potwierdzone, że kilka pojazdów dotrze do Ziemi w końcu tego roku - więc najprawdopodobniej 3 tak jak na tym piktogramie.3. Majowie zawsze powtarzali, że bogowie, ludzie światli (mądrzy) POWRÓCĄ na Ziemię. I stale powtarzają byśmy się nie bali.4. Już dawno stwierdzono (bodaj w latach 70-tych), że spotkanie na dużą skalę z przedstawicielami innych cywilizacji zaowocuje na Ziemi nowym sysytemem religijnym, politycznym, społecznym, technologicznym, gospodarczym, czyli będzie miało wpływ praktycznie na każdy aspekt naszego życia. (Dlatego też iluminaci tak bardzo boją się tej prawdy o istnieniu innych cywilizacji, o ich pobycie wcześniej na naszej planecie i starannie ją ukrywają - do czasu).5. To co niektórym tutaj kojarzą się z plemnikami można zinterpretować jako zalążek nowego istnienia, nowego życia, które rozpocznie się na Ziemi po dotarciu do niej całej Wiedzy innych cywilizacji z ich nieziemską technologią.6. W proroctwach koniec roku 12-go i początek roku 13-go jest określany mianem początku Złotej Ery Ludzkości. Przechodzimy z epoki ciemności do epoki światła. I tylko nasz rozwój duchowy pomoże nam w tej Transforamcji, która już trwa na dobre. 7. I takie bzdury o niewolnictwie na Ziemi zaprowadzonym przez Annunaki, (którzy nie są żadnymi gadami, bo my jako ich potomkowie też przecież powinniśmy być taką rasą) są adekwatne do tych bredni o niewolniczej pracy przy budowie piramid w Egipcie.8. Pamiętasz piktogram z twarzą Jezusa? Chyba nie wymaga żadnego komentarza to, kim są Ci, którzy zostawiają nam te wszystkie przekazy. (Są synami tego samego Boga Ojca Stworzyciela Wszechświata - Jedynego i Tego Samego dla wszystkich cywilizacji w całym Wszechświecie. To tak na wszelki wypadek, gdyby jednak ktoś się zastanawiał...) Pozdrawiam Cię.  

Portret użytkownika Rubin

JVK . Wiele Twych stwierdzeń

JVK . Wiele Twych stwierdzeń jest trafnych , ale jak piszesz ,że :,,spotkanie na dużą skalę z przedstawicielami innych cywilizacji zaowocuje na Ziemi nowym systemem religijnym” ,to od razu mi się zapala czerwona lampka ,że twoje źródło wiedzy jest troszkę lekko mówiąc nie pewne ,a może i podstępne. Zaraz jaka nowa religia i co następne minimum 1000lat zapuszkowani w dogmacie poddaństwa kontroli i manipulacji?. Nawet nowa religia będzie oparta na hierarchii i kontroli. A przecież ZŁOTA ERA to czas powrotu do źródła do pierwowzoru absolutna wolność i bezpośredni kontakt  ze źródłem  oraz ze wszystkim co istnieje na perełce ziemia. Odczuwanie wszystkiego i wszystkich Tag zwana jedność. Zastanów się poco Ci wspaniały człowieku nowa religia skoro stara była utrapieniem i powodem odwiecznych konfliktów. Chyba ,że nie masz na myśli religii jako struktury opartej na starych zasadach ,tylko zupełnie coś innego nowe pojmowanie sensu istnienia i egzystencji człowieka na ziemi ,czyli nowy paradygmat rzeczywistości oparty tylko i wyłącznie na złotej proporcji, harmonii i koherencji wszystkiego ze wszystkim. Oraz z jednoczesnym odczuwaniem siebie nawzajem. Jeżeli ta myślisz to Cię popieram cudowna istoto i życzę podążania za głosem z głębi serca.

Portret użytkownika JVK_2012

Masz rację Rubin, tutaj

Masz rację Rubin, tutaj wyraziłem się niezbyt precyzyjnie. Pisząc nowej - miałem na myśli powrót do Źródła i tych wartości i wzajemnych odniesień, o których tak pięknie napisałeś. Wszyscy powrócimy do Prawdy, która nas wyzwoli i takimi już na zawsze będziemy, mając tak wysoce rozwiniętą świadomość i mając tak wysokie wibracje, że w końcu w wyniku dłuższego czy krótszego procesu wyzwolimy się z panującego dualizmu.(Tutaj granica pojęć jest bardzo delikatna, bo jak napiszę, że będziemy jednomyślnie czcić Jedynego Najukochańszego Ojca Stworzyciela, tworząc jedyną religię na całej Ziemi, to nie chodzi mi o narzuconą odgórnie fałszywą wiarę ubraną w sztuczną strukturę narzuconych przez ludzi dogmatów i tradycji, zwanych oficjalnie i sztucznie kościołem).Nic dodać nic ująć i mogę tylko podpisać się pod Twym ostatnim zdaniem. Dziękuję Ci bardzo.Pozdrawiam Cię pozdrowieniem Miłości i Pokoju, a także życzę tego samego - podążania za intuicją swego serca. 

Strony

Skomentuj