Kolejne znajome kształty na Marsie - dowody czy pareidolie?

Kategorie: 

youtube.com

Scott C. Waring, jeden z głównych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie ufologii, oskarżył amerykańską agencję kosmiczną NASA o „ukrywanie prawdy” na temat życia na Marsie.

 

Waring od kilku lat analizuje i publikuje rozmaite obrazy, które, według niego, są dowodem na istnienie na Marsie żywych istot lub przynajmniej pozostałości po wymarłej cywilizacji z Czerwonej Planety. Świadczyć o tym mają różne budowle, rzeźby i inne artefakty fotografowane przez marsjańskie łaziki.

Na marsjańskich fotografiach, dostarczanych przez NASA, entuzjaści wirtualnej archeologii rozpoznali między innymi zwierzę, przypominające niedźwiedzia, myszy, kraby, skorpiony, trylobity strukturę piramidy, a nawet znaki alfabetu. Zaobserwowano też liczne ludzkie kształty.

Ostatnie rewelacje Waringa dotyczą obiektu, któy według niego przypomina pawiana lub jakąś inną człekokształtną małpę. Stworzenie siedzi jego zdaniem  na skale w pobliżu wzgórza. Ufolog twierdzi, że całkowita ilość zebranych dowodów potwierdzających życie na Marsie przekroczyła już poziom krytyczny.

 

Zdaniem Waringa, NASA milczy z powodu ambicji kosmicznych Chin i ukrywa prawdę przed społeczeństwem. Oczywiście poważni naukowcy odrzucają marsjańskie "odkrycia" Waringa, nazywając je złudzeniami optycznymi. NASA z reguły ignoruje takie sprawu i nie udziela żadnych wypowiedzi.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Może jednak się skuszę na te

Może jednak się skuszę na te kredki kolorowe od sandry,jak dla mnie to sprawdzają jak baranki  reagują,i czy jeszcze można  pojeździć jak na dzikiej śwince,wybrałem takie ładniejsze barwy                                                                                                                                    http://www.fotosik.pl/zdjecie/ef849483ba50699d                                                                                                                                

Portret użytkownika zibi1973

Najciekawsze jest w tej

Najciekawsze jest w tej kreskówce że jak ten dom co zdmuchnął,został ponownie odbudowany wszystko wróciło  rower,gitara, itd oprócz świnek,pytanie gdzie świnki?czy poszły do piachu,i nowe świnki znalazł wilk do roboty?chyba nie myślą że wezmą te co przeżyły cudem,co w Bibli pisze

Portret użytkownika  sandra

Fajne kolorki!Dasz pomazać i

Fajne kolorki!Dasz pomazać i mnie,wyeliminowałeś kątowe figury zastępując kołem?Czy to postęp czy spadek formy?świnki widziałam w reklamie oreo,i wilka.Świnki jedzą oreo a wilk dla nich je produkuje.Czy wilk chce zrobić coś tym świnkom złego?

Portret użytkownika zibi1973

Ja już wcześniej pisałem

Ja już wcześniej pisałem komuś tutaj że trzeba to świecące coś co wilk ma  na palcu  zamienić w proszek i rozsypać po całej ziemi,do tego wszystkie petardy i kapiszony zatopić na metrach  11,034  zaiskrzyć i tyle,jak wilk ma prosiaków za nic to tak byłoby najlepiej zrobić,ale z zysków to się cieszy co nie? oj,oj nie dobry wilk,świnki jak zmądrzeją to może kiedyś utemperują wilka i udławi się tym oreo a ten koment klodin 00 Msp i Mikser widać że już żyją tylko tym,chyba nie są nieśmiertelni

Portret użytkownika Ja to ja.

Ludzie kiedy wy w końcu

Ludzie kiedy wy w końcu zrozumiecie że Nasa nie posłała nic na Marsa.
Że pierwsi nie byli na księżycu.
Przecież to jest kolejne kłamstwo jakim was karmią a wy to łykacie jak chory tabletki.

Portret użytkownika Natenczas Wojski

No widać wyraźnie, że siedzi

No widać wyraźnie, że siedzi tam facet w walonkach, gumiakach i beretce z antenką. Pewnie robotnik  ze zlikwidowanego PGR-u, tylko mamrota mu brakuje! Jest jeszcze możliwość, że to mechanik z ekipy serwisowej łazika, w roboczym ubraniu.

Strony

Skomentuj