Kolejny już transport pojazdu wyglądającego jak latający spodek

Kategorie: 

Kadr przerdstawiający obiekt przewożony w USA

To już kolejny przypadek, kiedy armia amerykańska transportuje między swoimi bazami pojazd, który literalnie wygląda jak latający spodek. Poprzednie transporty tak jak i ten sprzed kilku dni w Kansas, wzbudzały wielką sensację lokalną.

 

Trudno się dziwić, bo przejazd UFO przez okolice staje się tematem numer jeden wszystkich rozmów. Pojawiają się też zdjęcia i filmy, które zaczynają żyć własnym życiem w Internecie.

Nie wiadomo, co właściwie transportują Amerykanie. Czy jest to przechwycony pojazd UFO? A może pojazd powstały na skutek prób militaryzowania technologii obcych przejętych w różnych okolicznościach. Może to być tez najnowszy wytwór nowoczesnej techniki wojskowej, która wciąż podąża za fantastyka naukową i przełamuje granice prawdy i fikcji.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BioComp

Tak... Transportują UFO

Tak... Transportują UFO zwykłą ciężarówką bez żadnej obstawy wojskowej... Skąd podejrzenia w takim razie że to transport amerykańskiej armii? Równie dobrze może to być np. Motorówka :> Można o amerykanach różne rzeczy mówić, ale nie sądzę by byli na tyle bezmyślni by transportować taki pojazd zwykłą ciężarówką w trybie solo bez obstawy...

Portret użytkownika Aniol

Jak obstaje za wersjami: -

Jak obstaje za wersjami:- Biznesowa - ktoś wiezie reklamowy gadżet np. do postawienia przed restauracją- Program Disclosure - teatrzyk organizowany przez kręgi kontrolujące informacje o obecności obcych mający na celu stopniowe przyzwyczajanie społeczeństwa do widoku dyskoidlnych obiektów.- Testowa - Trzecia wersja podobna do drugiej ale jako test. Pokazują coś takiego tu i uwdzie a potem monitorują 'eter' (czytaj - dotępne źródła informacji zwrotnej) w celu zbadania poziomu uświadomienia ludzi i ewentualnych reakcji. Czyli jak ludzie zareagują.

Portret użytkownika Bronka

Gdy transportuje sie jakis

Gdy transportuje sie jakis silos, kawal porzadnej rury, ciezki sprzet budowlany, zawsze jest do tego pilotaz. ZAWSZE! To byla jakas durna makieta, albo jakas czesc do czegos! Dach??? Ten samochod nawet nie mial zadnych swiatel ostrzegawczych, zadnych "kogutow".

Portret użytkownika kacper

Po prostu to już jest ziemski

Po prostu to już jest ziemski pojazd napedzany w  technologii innej niż rakietowa.Która oczywiście musi byc ukrywana  bo problemem jeżeli coś porusza się a nie odbija od zewnetrznościto przeczy którejs zasadzie zachowania energii.A jeśli tak wszystko po drodze jest kłamstwem.czyli skorupa skorupom  a jak działa nikt nie ma prawa znać całej prawdy.http://www.youtube.com/watch?v=2IghwseoISc&NR=1

Strony

Skomentuj