Kolejny naukowiec sugeruje, że nasz świat może być tylko wirtualną symulacją

Kategorie: 

http://unexplained.co

Ludzkość tak bardzo zagoniła się w rozwoju technologii, że nie jest w stanie zauważać pewnych rzeczy. Obserwujemy świat i uczestniczymy w jego tworzeniu bardzo często bez świadomości możliwości wpływania na to, co nas spotyka. Fizycy szukali niegdyś potwierdzenia istnienia pola Higgsa pełnego bozonów cechujących zwanych boską cząsteczką, ale informacje o takich poszukiwaniach traktujemy w oderwaniu od naszego małego wąskiego świata.

 

 

Znany astrofizyk i laureat nagrody Nobla George Smoot, zaprezentował ostatnio kilka przekonujących argumentów na to, że ludzkość może żyć wewnątrz komputerowej symulacji. Jak twierdzi jest to możliwe choćby ze względu na rozwój gier komputerowych, które teoretycznie stanowią zalążek wirtualnej rzeczywistości.

 

Jak powiedział:

Czy ludzie wyprodukują realistyczne symulacje ? Odpowiedź brzmi TAK. Wyraźnie widać, że dokonuje się w tej kwestii znaczący postęp. Wystarczy spojrzeć na pierwszego Ponga i gry tworzone dzisiaj. Nie minie wiele czasu gdy już około 2045 roku (zdaniem niektórych ekspertów) będziemy mogli przenosić całe umysły na komputery.

 

[ibimage==26447==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Zgodnie z teorią naukowca biorąc pod uwagę to że już teraz dzięki użyciu rezonansu magnetycznego możemy mapować konkretne neurony w mózgu to wykorzystanie tej technologii do innych celów nie powinno być problemem. Trudności pojawiają się jednak już po zgraniu umysłu na komputer.

 

Jak określił to Smoot:

Jeśli po prostu wgrasz umysł na komputer i nie dasz mu nic do roboty będzie się po prostu nudził. Umysł chce rozrywki, interakcji z otoczeniem.

 

Rozwiązaniem tego problemu mają być właśnie rzeczywistości wirtualne, które umożliwią kontakt z tysiącami ludzi i będą stanowiły formę stymulacji dla mózgu. Jednakże zdaniem badacza coś takiego mogło mieć już miejsce w przeszłości, a nasz świat jest jedynie warstwą tej ogromnej sieci wirtualnych symulacji. Problem ten staje się o tyle zawiły, że biorąc pod uwagę jak blisko znajdujemy się do rozwinięcia rzeczywistości wirtualnej cała ta historia mogła mieć już miejsce kilkanaście a nawet kilkaset razy.

 

Jednym z doskonałych dowodów potwierdzających tą śmiałą teorię jest tak zwany paradoks obserwatora, czyli założenie, że sama obserwacja eksperymentu fizycznego wpływa na jego przebieg. To może świadczyć o tym, że rzeczywistość jest iluzją, która jest tworzona w momencie naszej interakcji z poszczególnymi jej elementami. Hipotezę tą można powiązać z teorią strun bozonowych.

 

Upraszczając można to opisać tak, że każdy z nas wchodząc w interakcje ze światem wpływa na niego na poziomie kwantowym. Aby przybliżyć jak działa ten mechanizm można posłużyć się słynnym eksperymentem myślowym, tak zwanym kotem Schroedingera. Zwierzę to znajduje się w zamkniętej szczelnie i niewidocznej dla obserwatora klatce. Jest tam też urządzenie z trucizną uwalnianą zdarzeniem probabilistycznym, czyli rozpadem połowicznym izotopu. Do momentu, gdy otworzymy to pudełko kot będzie w superpozycji kwantowej, czyli będzie jednocześnie żywy i martwy. Nasza obserwacja zdeterminuje przyszłość.

 

[ibimage==26449==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

W taki sam sposób codziennie otwieramy wiele pudełek z przysłowiowymi kotami Schroedingera. Tak tez działa pozytywna werbalizacja i wizualizacja. Sekret wpływu na rzeczywistość jest do wyjaśnienia na poziomie kwantowym. Niestety nie wiele osób sobie z tego zdaje sprawę i często przechodzą przez życie nieświadomi tego, że sami sobie generują swój los czy to poprzez negatywne myśli, czy brak pewności siebie. Niektórzy idą dalej i stwierdzają wręcz, że jesteśmy Bogami z amnezją.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kogucik

możesz posiadać inteligęcję

możesz posiadać inteligęcję wrodzoną, albo też wyuczoną. kolega który pisał ten artykuł urodził się mądry i nie bierzę pod uwagę innych aspektów prócz tych jakie mu pasują, jak nie jesteś w stanie czegoś pojąć to dlaczego to podważasz?

Portret użytkownika szubigotha

Jak to zatem naprawdę jest

Jak to zatem naprawdę jest czy to co widzimy to symulacja?
Jest rok 82944, Ziemia dawno została zniszczona. Ludzkość wybudowała ogromny statek w celu ewakuacji. Niestety  statek ma lecieć bardzo bardzo długo do planety zdatnej do zamieszkania. Wszyscy ludzie zostali podłączeni do jednostki urzeczywistnienia i uśpieni na bardzo długo aż statek doleci. Ich dotychczasowa pamieć i wszystkie wspomnienia zostały wgrane do systemu. To co obecnie widzimy to wyobrażenia systemu zlepione z miliardów wspomnień. Gdy statek doleci ludzie zaczną być wybudzani. To co teraz robimy w pracy w życiu codziennym, w szkole, cała wiedza posłuży wybudzonym do zbudowania cywilizacji na nowej planecie.
 

Portret użytkownika niebieski52

Atomy są praktycznie

Atomy są praktycznie puste;lord Kelvin twierdził że atomy to zwitki(spirale) energii. Dlaczego materia jest widzialna i namacalna skoro utkana z niewidzialnego ??? DNA jest spiralą; galaktyki spiralne posiadają planety,trajektoria naszego Słońca i planet w ukladzie to ruch spiralny,huragany i tornada mają postać spiralną,serce i tętnice wyrzucają krew ruchem spiralnym...;Na moją wiedzę i intuicję, Wszechświat to program komputerowy.Dlatego w księgach religijnych "bóg " (programista ?) twierdzi że nigdy go nie poznamy...bo jak program może poznać programistę ???

Portret użytkownika |Ansgar Etrus

dobrze myślisz , ale ić o

dobrze myślisz , ale ić o krok dalej , a przekonaż się co to znaczy wiedza !!!
Nasz wszechświat jest wizualizacją programu pt Bóg , duch święty który natchnął pisarzy biblijnych , jest istotą właściwą , czyli mózgiem , sam kosmos to przestrzeń boga . Wszystko co istnieje , istnieje z jednej przyczyny , a mianowicie dla powiększania wiedzy .
We wszechświecie wszystko jest możliwe , bo w matrycy ducha świętego program jest niedokończony , dlatego wszechświat jest nieskończony , ale to oznacza tylko to  , że bóg jest niedoskonały , lecz w ta niedoskonałość jest jego największym atutem bo może powiększać wiedze . 
Biblia pisze " na początku było słowo , a słowo ciałem się stało " , otóż w Bibli nie ma żadnych przenośni , niedomówień , czy niezrozumiałych tłumaczeń . Chodzi tu o początek programu , czyli słowo , które samo w sobie jest jednostką wszechświata , a więc początek programu jest równocześnie programem , z kolei sam program jest swoją istotą , czyli programistą . Zgodnie z tym Duch święty jest równocześnie programem i programistą , jest taka zasada , że każdy programista jest programistą siebie i  innych , ci inni to ludzie . dusza ludzka to jaźń boża . Większośc ludzi myśli że to że myślą to jakaś tam fikcja , nic dalszego od prawdy , myśli to wyższe ja , głos dzuszy , on w głownej mierze odpowiada za wszystko co nas dotyczy , tylko że "władcy świata myślą o rzeczach próżnych " - cytat z bibli , nie trzeba kończyć by zrozumiec w czym rzecz , świat to przestzeń myśli ,im wyraźniejszy głos duszy , czystrzy  tym świat jest czystrzy , dosłownie !!! Jeżeli większość ludzi by wiedziała o tym ,swiat jaki obecnie znamy by nie istniał , nie było by powodu dla którego to się dzieje !!!
Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są falszywi pasterze , prorocy , słudzy szatana , hybrydy , nefilimy , upadłe anioły - dobrze o tym wiedza , lecz brak im ducha bożego  ,a by to wykorzystac , lecz lud boży go ma , dlatego tyle propagandy w ich wydaniu , lecz sprężyna jest rozciągnięta już do niwyobrażalnych granic , a przpowiednie biblijne są najdokładniejsze we wszechświecie , jęsli sie czyta najmądrzejsze słowa wypowiedziane kiedykolwiek we wszechświecie to ma się wrażenie odnowy dzuszy  , prawdziwy chrzest , karmienie się słowem bożym , nie ma nic bardziej ważnego we wszechświecie od tego . Biblia to mądrość boża tak dla ludu bożego , jak dla aniołów , one z niej tez korzystają !!! Biblijne przpowiednie są dokładne na 10 do potęgi 500 , co daje wynik taki ,że każde słowo wypowiedziane we wszechświecie przez kogokolwiek z nas jest tam zapisane , oczywiście to porównanie , ale jakże trafne !!!
dusza popełniająca nieprawość obumiera , traci jaźń Pana , dusza czysta kwitnie  , zyskuje wiedze  o mądrości i miłości , moc ducha , jest posłuszna , wytrwała . Hybrydy i nefililymy nie mają dusz i sumień , so odłączone od ducha i stwórcy , dlatego taka propaganda , aby i jednostki prawe pozbawić darów ducha , po to był demoniczny katolicyzm , hinduizm, buddyzm , islam . Jest to fałszywa duchowość oparta na mocy ducha , ale szatana , "który udaje boga , ale nim nie jest " , słuchajcie słowa mego , aniżeli żadnego fałszywego pasterza " - tak powiedział Isus do apostołów i widomo przesladowani byli , ale ich powrót będzie niesamowity , w wielkiej chwale i mocy ducha bożego " każdy ich rozpozna , nie będą oni świecili jak fałszywe demony z new age , ale będą tchnieniem swoich ust gnietli  kąkol ," który musi rosnąć , aż do zniwa"-tak powiedział Isus . Zadanie każdego uczciwego człoweka , Słowianina , chrześcijanina to uświadamianie ludzi o prawdzie , którą świat szatana za wszelką cene chce zgnieść , ma nieograniczone środki !!! Lecz jednego nie mają mocy ducha bożego , dlatego cała ta propaganda religijna, medialna, naukowa - media histerują, religia zniewala, nauka kłamie , a ten kto nie chce kłamać  jest " karany za nieposłuszeństwo" , niektórzy uczciwi naukowcy , nawet nie podejrzewają czegoś takiego , gdyż wydaje im się to niemozliwe , lecz nic dalej od prawdy , to jest jedyna prawda we wszechświecie !!! Cała misterna machina propagandy upadnie w momencie otworzenia ostatniej pieczęci baranka , szatański i zwodniczy ruch new age, który podszywa się pod prawdziwą wersje zdarzeń na swiecie to tłumaczy dla zmyłki jako zniszczenie kryształów , czy urządzeń telepatycznej manipulacji, lub kontroli myśli ,hipnozy czy coś takiego . Ostatnio słyszałem przygłupa jak mówił coś o tym że iluminatti to kryształ, masoni to boscy posłańcy , a archont to program , nic bardziej mylnego , kto mu to powiedział , a no demony jako świtliste istotki i innych planet mu to powiedziały , czyli standardowa propaganda w wydaniu nowoczesym . Jeszcze mocniejsza propaganda to ta o strachu jako energi dla demonów , komletny idiotyzm demony to duchy hybryd żyjących przed potopem , a strach to impuls reakcyjny do działania , jest bardzo pomocny , trzeba tylko umieć go kontrolować , ostatnio Karen Hudes ośmieliła się powiedzieć o watykańskiej kontroli nefilim , co już niedługo się skończy , taka samo z piekłem , nonsens , zapytam się tak czy ktoś tam był , od początku świata , od ogrodu eden , przed potopem , po potopie  piekło jest tutaj na ziemi dla słowian zrobione przez upadłe anioły , które dawniej podszywały się jako bogowie na rusi , ważne , część ludzi do dzisiaj myśli , zę one były im przyjazne , absoltna bzdura , dowodem jest disiejszy stan słowian , dramat co do joty , boże miłosierdzie jest ogromne , czyli boży plan zbawienia Izraela , szatan oczywiście zwodzi nieuświadomionych , więc tutaj prośba kopiujcie to i rozsyłajście po ludziach ile wlezie . na tyle aby to wszystko przejrzeć i oglądac ta batalię na własnych oczach , a raczej to będzie spektakl na ziemi , w niebie, pod zeimią , w morzu !!!W niebie rozpoczeła się bitwa , armii aniołów z szatanem i jego sługami , wynik - upadłe anioły spadną z nieba i przez pewien czas rozpęta się istne piekło na ziemi , lecz czas będzie skrócony by zachować niewiastę , czyli lud boży !!!Propaganda ostatnio mówi o ataku ufo , jeżeli media oczymś głośno histeryzują , jest to znak do boju , bo będzie farsa i fałszywy alarm , a może hoax , czy coś w stylu ujawnienia , sojuszu czy może nawet cudów szatańskich !!!, jeżeli się czegoś boją to armia niebiańska z Isusem na czele !!!
Kolejna propaganda to niby nie wykrycie eteru w doświadczeniu michelsona morleya , mówie to gdzyż wielu "naukowców", uważa że rzeczywiście niewykryto go , lecz ostateczny wynik był  potwierdzeniem przypuszczenia , absolutnym panowaniem  bibli , lecz czemu dzisiaj szatański świat stara się o niej zapomnieć , ano dlatego że jest jedynym żródłem prawdy we wszechświecie , zapowiada królestwo boże , tutaj na tej pięknej ziemi i osądzenie wszystkich zbrodniarzy , fałszywych pasterzów , hybryd, sług Lycyfera , jest na świecie ponad 700 tajnych organizacji lucyferiańskich , są poszyfladkowane , a polecenia płyną od księcia świata , Lycypfera , węża z ogrodu eden !!! Czy wierzyż  ludziom na słowo , zawsze sprawdzaj , zkąd oni to wiedzą !!!
Oczywiście rządy sa pod kontrolą upadłych aniołów , tak jaki i watykanu , masz katolicyzm =islam, ISIS = Astarte ,Koran =Talmud , chrześcijaństwo jest atakowane tak przez demony jaki i rządy , rządy mogą się bać jeszcze jednego , to że większąść ludzi po ujawnieniu upadłych aniołów się ocknie jeszcze wcześniej , mało tego rządy zostaną usunięte , z sługami włącznie , będzie to kloejny prawdopodobny wyrok na niegodziwcach tego szatańskiego świata !!!
http://www.zbawienie.com/nawigacja.htm
To nie prawda że dusza jest nieśmiertelna , umiera tak jak ciało biologiczne , jeżeli jej się nie pielęgnuje , czyli 1 przykazanie boże "miłuj boga i bliźniego jak siebie samego" , zapewnia nieśmiertelność w tej czy innej postaci , tu chodzi o życie pozagrobowe jak i cielesne , pierwsze opiera się na pomaaganiu w aktach stwórczych np anioły , działające w mocy ducha , a drugie na zbawieniu , anioły ciężko pracują teraz nad tym , aby zrzucuć jarzmo niewoli synagogi szatana z ludu bożego , czyli 12 pokoleniowego Izraela  , Słowian  - dlatego mamy w "mitach" słowo dziecie boże i nieprawda że każdy nim jest , np szatan i lucyferianiści , demony , hybrydy , nefilimy , pracujący dla systemu lichwiarskiego, muzycznego,propagandy nimi nie są i potop był dla nich ostrzeżeniem , lecz nie posłuchali i ciemiężyli Słowian , teraz wszystko wydaje się byc jasne , czeka ich rychła zagłada w bitwie ostatecznej armii świata Lucyfera na polu Armageddon z armią Chrystusa i jego aniołów i współkróli , w mitycznym miejscu wielu bitew biblijnych , opisanych w księgach patriarchów biblijnych !!! Watykan , czyli sekta Lucyfera wywołała 2 wojny światowe , zabito około 100 mln białych ludzi , głownie chrześcijan , a raczej zmuszono ich do wzajemnej wojny , Watykan powoli gnije , zostanie dobity przez bestie , która narazie jeszcze się ukrywa ,a z zamysłu Stwórcy syjoniści będą mieli pewność słuszności tego wyroku , sama bestia jest przeznaczona na zagłade , tylko troche poturbuje Słowian , po przejęciu oficjalnej władzy z ramienia szatana - ten niegodziwec zawsze się ukrywa , jest skazany na zagłade .
Mam do was pytanie czy 100 mln ludzi umiera za mity !!!
Ludzie to jest ten rzeczywisty świat tak bardzo zwalczany przez szatński twór nwo , new age , watykan , syjonizm , Lucyfera  !!![ibimage==26459==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
 

Portret użytkownika Tomasz

To są [ciach] Z pewną

To są [ciach] Z pewną nieufnością podchodzę do rzekomo inteligentnych i elokwentnych ludzi, którzy - okazuje się - nie potrafią pisać zgodnie z zasadami ortografii i gramatyki.
To jest bełkot.

Strony

Skomentuj