Kolejny niesamowity krąg w zbożu w hrabstwie Wiltshire!

Kategorie: 

Źródło: Crop Circle Connector

Kolejny fascynujący krąg w zbożu został odkryty na polu w wiosce Winterbourne Stoke w hrabstwie Wiltshire. Formacja w dużej mierze przypomina inne tego typu rysunki w tym regionie. Co może oznaczać, że albo jest to dzieło tych samych ludzi, albo ktoś usiłuje nam coś przekazać.

Zdarzenie zostało zgłoszone wczoraj, 17 czerwca 2018 roku. Ta niezwykła formacja to kolejny z serii piktogramów niewiadomego pochodzenia. Widać tu zresztą wyraźne podobieństwa pomiędzy rysunkami z 10 i 4 czerwca br.

Widać to wyraźnie choćby na przykładzie liczby okręgów rozrysowanych naokoło wewnętrznej figury. W piktogramie z 4 czerwca wewnętrzna figura była siedmioramienną gwiazdą i tyle samo okręgów znajdowało się na zewnątrz. O wiele mniej skomplikowany kształt z 10 czerwca składał się z trójramiennej gwiazdy oraz trzech okręgów wpisanych wewnątrz dużego koła. A tymczasem piktogram z wczoraj posiada coś co przypomina pięć płatków kwiata oraz pięć okręgów na zewnątrz.

Oczywiście podobieństwa pomiędzy poszczególnymi z nich nie muszą oznaczać iż mamy tu doczynienia z jakimś komunikatem, ale wiele wskazuje na to, że autor wszystkich trzech kręgów w zbożu, to ta sama osoba lub przynajmniej że były one tworzone tymi samymi metodami. Niestety, era gdy autentyczność kręgów w zbożu była do zweryfikowania jednym rzutem oka minęła bezpowrotnie.

Powiedzenie czegokolwiek więcej na temat tych piktogramów będzie już czystą spekulacją. Niemniej jednak stopnień skomplikowania poszczególnych rysunków, zdecydowanie powinien budzić nasze zainteresowanie i skłaniać nas do refleksjii. Kwestia tego czy jest to dzieło człowieka czy też jakiejś nieznanej nam siły pozostaje jednak bez odpowiedzi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jerry

Żeby zrobić to dzisiaj

Żeby zrobić to dzisiaj potrzebny jest dron z laserowym promieniem, pokazującym gdzie należy wygnieść zboże. Że też komuś się chce... Ale dopóki będzie to taka sensacja w mediach, to znajdą się chętni sławy.

Portret użytkownika Nathan4477

Ktoś kiedyś napisał że na

Ktoś kiedyś napisał że na Marsie toczy się wojna między żołnierzami z Ziemi a kosmitami szatanami, którzy wysyłają do nas prośbę o pomoc w postaci kręgów właśnie. Licza na to że są i dobrzy ludzie. Mieliby powstrzymać tych złych. Gdzieś to czytałem. Ze tak na prawdę potrafimy podróżować na różne planety ale też to my jesteśmy ci źli i napadamy na inne rasy. Ciekawe czy jest choć trochę prawdy w tym wszystkim.

Portret użytkownika zxc

Przypomina mi to wirusa grypy

Przypomina mi to wirusa grypy z ostatniej pseudo mutacji, zapewne wyhodowanej w FK.

Podobieństwo prawie 95%, dokładnie tyle samo kapsomerów, prawie identyczne kapsydy, pięć nici kwasu nukleinowego. hm zastanawiające podobieństwo.

Skomentuj