Kolejny niezidentyfikowany obiekt pojawił się nad wulkanem Popocatépetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

17 czerwca 2017 r. – wszystko zapowiadało na nadchodzącą erupcję wulkanu Popocatépetl w Meksyku. Kat Martin postanowiła nagrać nadchodzące zjawisko, jednak udało jej się uchwycić coś całkiem innego.

Choć wielka erupcja nie nastąpiła, kobieta nagrała coś bardzo dziwnego w obłokach nad wulkanem. Tajemniczy obiekt latający wyłonił się zza chmury i przemieścił się w prawą stronę. Na pierwszy rzut oka wyglądało to jak niewielka chmura, ale po ponownym spojrzeniu na obiekt wydaje się, że jest to ciało stałe, poruszające się w zupełnie innym kierunku niż reszta obłoków. Na końcu nagrania widać, jak tajemniczy obiekt porusza czymś w rodzaju ogona.

WEIRD THING FLYING FROM CLOUD!

Kat Martin, która nie ingerowała w materiał wideo, powiedziała, że nie potrafi wytłumaczyć czym jest ten niesamowity obiekt. Może to obcy lub jakieś mityczne stworzenie? Wulkan Popocatépetl jest znany z wielu obserwacji NOLi i innych tajemniczych obiektów w jego pobliżu. Istnieje wiele relacji świadków, którzy zaobserwowali tajemnicze kule światła, bądź obiekty, które wpadały do krateru wulkanu. Jednym z najsłynniejszych przypadków był ten, kiedy do krateru wleciał meteoryt, który po jakimś czasie z powrotem wyleciał z wnętrza wulkanu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj