Kolejny niezidentyfikowany obiekt w okolicy Słońca!

Kategorie: 

Źródło: Paranormal Crucible

Tajemnicze anomalie pojawiające się w okolicach naszej dziennej gwiazdy, są obserwowane coraz częściej. Dla zwolenników teorii o UFO jest to dowód na to, że jakieś obiekty regularnie pobierają z naszego Słońca paliwo potrzebne na przykład do zasilania napędu. Zatwardziali sceptycy stwierdzają z kolei, że jest to zwykłe zawirowanie plazmy na Słońcu, a sferyczne ukształtowanie jest efektem naturalnie oddziałujących pól magnetycznych.

Nagranie umieszczone na portalu YouTube przez kanał Paranormal Crucible przedstawia kolejne z długiej serii masywnych obiektów UFO przelatujących w pobliżu Słońca. Co więcej, w momencie gdy obiekt "wpada" w naszą gwiazdę, generuje się wyraźny jasny błysk światła. Zdaniem łowców UFO jest to jeden z dowodów sugerujący, że obiekt który widzimy na filmie, nie był wynikiem artefaktów obrazu, ale rzeczywiście oddziaływał na Słońce.

 

Obserwacja jest dość interesująca, ponieważ jeśli założylibyśmy że jest ona zgodna z prawdą, to tajemniczy obiekt musiałby być wielkości Jowisza. Sugeruje się, że odkryte UFO tak jak wiele poprzednich tego typu pojazdów, mogło korzystać ze Słońca jako źródła paliwa bądź dla innych trudnych do określenia celów. Niestety, ale identyfikacja prawdziwej natury solarnych anomalii może się okazać zadaniem ponad możliwości dzisiejszej cywilizacji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

hehe ... bo nikt nie wie czym

hehe ... bo nikt nie wie czym jest słońce, nie wspominając co się znajduje w jego okolicy, jeszcze raz powtórze, że w niektórych przypadkach, nauka, to tylko teorie ... ale niestety to tak nie działa i to że jakieś obiekty koło słońca, nie są na rękę naukowcom, nie świadczy, że ich tam niema... księżyc jest dla nas nieosiągalny, to zapomnijmy o słońcu bądź marsie itp.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Jurantzespychowa

Widzę, ze nie tylko jesteś

Widzę, ze nie tylko jesteś właścicielem trocinobetonu i internetowej prawdy. Słońce na własność to juz cos. Wiem, ze wiesz ale na wszelki wypadek zapraszam na dni otwarte w szkole podstawowej nr1 w Koszalinie mamy sale gimnastyczna z przyrządami do rehabilitacji i gwarantuje ze możemy ci pomoc. W razie napadu agresji i przypływu internetowej adrenaliny zalecam zamknąć oczy i pomysleć ze sa inne gwiazdy których jeszcze nikt nie odkrył, moze po rehabilitacji dostaniesz świeżego wiatru w żagle i zaczniesz cos robić, moze nawet odkryjesz swoją własna gwiazdę zamiast mowic innym w co i jak maja wierzyć nasz drogi właścicielu słońca. Podejrzewam ze jak przebierałes kikutami w chodziku to wisiało na nim plastikowe słoneczko i kulka dla sikorek. Stad zamiłowanie do władania gwiazdami i trocinobetonu. 

 

Portret użytkownika b@ron

AMR popełnił potworny i

AMR popełnił potworny i niewybaczalny błąd ... jako że na końcu swojego posta który komentujesz, dla ludzi twojego pokroju, powinien dużymi literami napisać "TO JEST SARKAZM"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Ulmus

@Rasta4Peace

@Rasta4Peace

Jestem laikiem jeśli o obserwacje astronomiczne chodzi, jednak powiedz mi - skąd wiadomo, że są to obserwacje przelotów blisko słońca (perspektywa)? Na niektórych ujęciach widać oddziaływanie tych obiektów ze słońcem i tego się nie czepiam jednak na pozostałych tego nie ma, tak więc równie dobrze może to być obserwacja obiektów przelatujących np. w połowie drogi między Ziemią a Słońcem. Mylę się?

Strony

Skomentuj