Kolejny niezidentyfikowany obiekt w okolicy Słońca!

Kategorie: 

Źródło: Paranormal Crucible

Tajemnicze anomalie pojawiające się w okolicach naszej dziennej gwiazdy, są obserwowane coraz częściej. Dla zwolenników teorii o UFO jest to dowód na to, że jakieś obiekty regularnie pobierają z naszego Słońca paliwo potrzebne na przykład do zasilania napędu. Zatwardziali sceptycy stwierdzają z kolei, że jest to zwykłe zawirowanie plazmy na Słońcu, a sferyczne ukształtowanie jest efektem naturalnie oddziałujących pól magnetycznych.

Nagranie umieszczone na portalu YouTube przez kanał Paranormal Crucible przedstawia kolejne z długiej serii masywnych obiektów UFO przelatujących w pobliżu Słońca. Co więcej, w momencie gdy obiekt "wpada" w naszą gwiazdę, generuje się wyraźny jasny błysk światła. Zdaniem łowców UFO jest to jeden z dowodów sugerujący, że obiekt który widzimy na filmie, nie był wynikiem artefaktów obrazu, ale rzeczywiście oddziaływał na Słońce.

Obserwacja jest dość interesująca, ponieważ jeśli założylibyśmy że jest ona zgodna z prawdą, to tajemniczy obiekt musiałby być wielkości Jowisza. Sugeruje się, że odkryte UFO tak jak wiele poprzednich tego typu pojazdów, mogło korzystać ze Słońca jako źródła paliwa bądź dla innych trudnych do określenia celów. Niestety, ale identyfikacja prawdziwej natury solarnych anomalii może się okazać zadaniem ponad możliwości dzisiejszej cywilizacji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

hehe ... bo nikt nie wie czym

hehe ... bo nikt nie wie czym jest słońce, nie wspominając co się znajduje w jego okolicy, jeszcze raz powtórze, że w niektórych przypadkach, nauka, to tylko teorie ... ale niestety to tak nie działa i to że jakieś obiekty koło słońca, nie są na rękę naukowcom, nie świadczy, że ich tam niema... księżyc jest dla nas nieosiągalny, to zapomnijmy o słońcu bądź marsie itp.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Jurantzespychowa

Widzę, ze nie tylko jesteś

Widzę, ze nie tylko jesteś właścicielem trocinobetonu i internetowej prawdy. Słońce na własność to juz cos. Wiem, ze wiesz ale na wszelki wypadek zapraszam na dni otwarte w szkole podstawowej nr1 w Koszalinie mamy sale gimnastyczna z przyrządami do rehabilitacji i gwarantuje ze możemy ci pomoc. W razie napadu agresji i przypływu internetowej adrenaliny zalecam zamknąć oczy i pomysleć ze sa inne gwiazdy których jeszcze nikt nie odkrył, moze po rehabilitacji dostaniesz świeżego wiatru w żagle i zaczniesz cos robić, moze nawet odkryjesz swoją własna gwiazdę zamiast mowic innym w co i jak maja wierzyć nasz drogi właścicielu słońca. Podejrzewam ze jak przebierałes kikutami w chodziku to wisiało na nim plastikowe słoneczko i kulka dla sikorek. Stad zamiłowanie do władania gwiazdami i trocinobetonu. 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Ulmus

@Rasta4Peace

@Rasta4Peace

Jestem laikiem jeśli o obserwacje astronomiczne chodzi, jednak powiedz mi - skąd wiadomo, że są to obserwacje przelotów blisko słońca (perspektywa)? Na niektórych ujęciach widać oddziaływanie tych obiektów ze słońcem i tego się nie czepiam jednak na pozostałych tego nie ma, tak więc równie dobrze może to być obserwacja obiektów przelatujących np. w połowie drogi między Ziemią a Słońcem. Mylę się?

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ja nie znam PEWNYCH

Ja nie znam PEWNYCH odpowiedzi mój drogi, przedstawiam swoją opinie, swoje zdanie i całkiem fajny zlepek tych obietów. Dla mnie osobiscie nic nie jest pewne na tym swiecie, tak samo co tak naprawde jest poza naszą planeta. Pozdrawiam!

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Ulmus

Nie neguję Twojej opinii,

Nie neguję Twojej opinii, jednak piszesz: "uwierz mi te obiekty są tam od zawsze" i chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie tak sądzisz? Pisałeś pewnie o tych obiektach, które wchodzą niejako w interakcję ze słońcem, tak? Część z nich zaobserwowałeś sam, interesuje mnie - jaka ilość Twoim zdaniem tych obiektów bezsprzecznie pojawia się w bliskości słońca? Możliwe, że obiekty te pobierają energię ze słońca celem zasilania, czy Twoim zdaniem istnieje jakaś korelacja pomiędzy obecnością w tym miejscu tych obiektów z czymś (Nibiru lub coś innego), co jak piszesz "wyraźnie przyciąga drugą strone słońca"?

Portret użytkownika Rasta4Peace

Wiele ciekawych odkryć ukazał

Wiele ciekawych odkryć ukazał Nassim Harramein jeśli chodzi o koorelacje słońca z pozaziemskimi "statkami", widze że dobrze mnie za słowko złapałeś, niewiem od kiedy te obiekty nam wystepują, lecz z tego co tłumaczy Nassim, słońce służy jako brama (pewnie miedzy gwiezdna) Sam w sobie może zbyt pewnie to określiłem, bo cytując mądre słowa pewnego chłopa "Wiem, że nic nie wiem" Wink 

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Rasta4Peace

Witam, jedno co w ciągu lat

Witam, jedno co w ciągu lat zauważyłem to że "coś" wyraźnie przyciąga drugą strone słońca, największa aktywnosc zdarza się tylko po "drugiej stronie" możliwe że to ta "nibiru" wpływa grawitacyjniem możliwe że jakieś inne byty zaawansowane. Zmieniło się słońce od ostatnich 3 lat, coś napewno. Nie sądze by inne byty które rządzą gospodarką czy ogólnie pieniądzem mogły nam zagrażać. Pozdrawiam Maxiu!!

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika b@ron

prawda, że to tak wygląda? ..

prawda, że to tak wygląda? ... pokazują dziurę koronalną na wprost ziemi i oczekują resetu cywilizacyjnego, a tymczasem dziura znika na zachodzie i wtedy strzela, jest to dosyć proste do wytłumaczenia, tak słońce oddziałuje na ziemię jak i ziemia na słońce ... można to porównać do dwóch balonów obracających się względem siebie jeden z nich dziurawy (słońce), wypuszcza powietrze (plazmę) jednak gdy na dziure najdzie ten zdrowy balon(ziemia) przytyka tą dziurę i plazma przestaje się wydostawać do czasu ustania oddziaływania zdrowego balonu na dziurawy ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj