Kolejny niezidentyfikowany obiekt wyleciał z krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

O Meksykańskim wulkanie Popocatepetl pisaliśmy już na tych łamach wielokrotnie. Zawsze w tym samym kontekście - pojawiających się niezidentyfikowanych obiektów latających, które albo wlatywały, albo wylatywały z krateru tego aktywnego wulkanu. Kilka dni temu doszło do następnego takiego incydentu.

 

Tym razem zaobserwowano obiekt wylatujący z krateru. Stało się to 28 grudnia 2014 roku. Niezidentyfikowany obiekt był prawdopodobnie kulistego kształtu. Obrazy dokumentujące ten wylot zostały uchwycone na kilku klatkach zapisu jednej z kamer internetowych śledzących wulkan Popocatepetl.

 

Żywioł zwany przez tubylców pieszczotliwie "El Popo" już niejednokrotnie zaskakiwał badaczy UFO. Dochodziło tam do tego, że w październiku 2012 roku jedna z kamer zarejestrowała dziwny cylindryczny obiekt wlatujący do krateru, a za kilka tygodni ten sam obiekt wyleciał z niego. Zupełnie położyło to oficjalną teorię, że to, co nagrała kamera to upadek meteorytu, który trafił do krateru. Ostatecznie sceptycy mogą powiedzieć, że meteoryt postanowił wrócić na orbitę.

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/kategoria/popocatepetl

http://innemedium.pl/wiadomosc/podluzny-obiekt-znowu-wlecial-krateru-wul...

http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-ponownie-wlecialo-wulkanu-popocatepetl

http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-wlatujace-wnetrza-wulkanu-popocatepet...

http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-nie-potrafia-ustalic-jaki-obiekt...

http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwny-cylindryczny-obiekt-wylecial-krate...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika omen

UFO to diabelskie

UFO to diabelskie sztuczki,lucyfer udaje obcą cywilizację żeby zająć nasz świat podstępnie,produkuje szaraków i chce wszczepić im ludzkie dusze ale nie udaje mu się.

Portret użytkownika arch

Mam jedno zasadniczo ważne

Mam jedno zasadniczo ważne pytanie, tyle gadacir o tym ufo przy tym wulkanie, tak się podniecacie a nie potraficie tych badaczy zasponsorować gotówką na kamerkę z biedronki za 50 zł która była by o wiele lepszej jakości? Śmiać mi się po prostu chce jak ludzie próbują wmówić innym że tam coś jest pokazując nagranie z kamerki która nagrywa 0,0001k na minutę... Pozdrawiam.

Portret użytkownika ysostegou

 Ufo za ufem ufem pogania, az

 Ufo za ufem ufem pogania, az sie uf rzesza cala zsapala. Uf jak goraco puff jak goraco... To ufo z wulkanu szybciutko zasuwa, umysly sceptykow schizami zasnowa, a co to to kto to to umusly nam cmi? to ufo za ufem co w wulkanach sie sni, sceptykom, gruzlokom, normalnym i zlym i wiekszy, wciaz wiekszy unosi sie dym.... Biggrin

Portret użytkownika susz

to fakty, to fakty to fakty

to fakty, to fakty to fakty są szczere, o UFO ostatnio sie słyszy w choler*, a po co a po co przejmować sie nam, nie UFO powinien zajmować sie KRAJ, bo puki co w starciu z niejakim to UFO, to ludzią to przyjdzie wypinać się dup* Smile  ps. jak coś wlatuje i wylatuje z aktywnego wulkanu to nie ma co sie IM stawiać dla szpanu I-m so happy nasza technologia w porównaniu z domniemanym UFO.. aż strach sie wypowiadać, 'mowiąc po cichu na ucho'

Portret użytkownika Reptilian Ufolowski

Pewnie, ze ufo, jeszcze

Pewnie, ze ufo, jeszcze ocieka lawą. Zapene byli na shoppingu w Agharcie wydac bony swiateczne... Podobno jest tam najwiekszy shopping centre w Ukladzie Slonecznym zwany Galeria Miedzyplanetarną. Ot zycie...

Strony

Skomentuj