Kolejny "obcy pojazd" widziany w pobliżu Słońca

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Co jakiś czas w okolicy Słońca obserwowane są dziwaczne anomalie. Niektórzy sugerują, że to co od czasu do czasu widzą ziemskie satelity monitorujące naszą gwiazdę, to nie błędy matryc CCD, tylko realne obiekty pojawiające się w okolicach naszej gwiazdy.

Obiekt wygląda tak jakby był otoczony polem ochronnym, które ma kształt sfery. Podobne rzeczy widziano już kilkukrotnie w tym przynajmniej dwa razy zaobserwowano, że jakieś obiekty pobierały ze Słońca plazmę.

Nagranie tego zjawiska umożliwiły urządzenia zamontowane na solarny obserwatorium kosmicznym SOHO. Rozmiar obiektu wraz z polem siłowym jest rzeczywiście imponujący i ufolodzy szacują go na 164 tysiące kilometrów. To wielkość odpowiadająca czterem Ziemiom lub Jowiszowi. 

Na powierzchni rzekomego obiektu, przy jego lewej krawędzi, można dostrzec wzór podobny do sześciokąta. To może być jakaś struktura na powierzchni tego hipotetycznego pojazdu. Wirtualni ufolodzy nie pierwszy raz odnajdują dowody na obecność w pobliżu Słońca dużych obiektów. Istnieje teoria, że ​to ogromne obce statki matka, które gromadzą się wokół naszego Słońca, aby naładować napędy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Engineer

Pod wpływem emisji dużej

Pod wpływem emisji dużej ilości energii słońca cząsteczki elementarne takie jak (ziemianie to nazwali) bozon Higgsa zostają unieruchamiane w przestrzeni holograficznej i otrzymują strukturę nie masową. Dochodzi do zaburzenia czasoprzestrzeni, powstaje w ten sposób tunel do najbliższej gwiazdy podobnej do słońca (to ten ogrąg w środku). Pięciokąt to coś w rodzaju końca tunelu a właściwie końca tylko w naszej czasoprzestrzeni. Wystarczy tylko wlecieć i w ułamku sekundy jesteśmy w innej galaktyce oddalonej o tryliardy lat świetlnych. Ale to przypadkiem odkryjemy dopiero w 2250 roku gdy aktywność słońca spadnie do 33,6% na okres 178 lat. Wtedy to efektami nuklearnymi pobudzimy je do życia. Więc na razie cichutko siedzimy. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli państwo już obejrzeli

Jeżeli państwo już obejrzeli film pt. "Istoty z innego wymiaru - Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów", to w pewnym momencie innego filmu dokumentalnego pt. "Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd", to znaczy od 1godz. 04min. i 38sek. profesor Jacobs opisuje hybrydy jako w połowie żywe - w połowie martwe, chore istoty humanoidalne ! Te twory wykazują ledwo żywe funkcje zyciowe ! Proszę sobie przypomnieć to o czym wspominał Chuck Missler, o połączeniu "mulistej gliny" z "żelazem" ! To by oznaczało, albo mogło oznaczać, połączenie ludzkiej informacji DNA, ludzkich ciał 'ze śmiercią' i z ICH "żelazem" ! Albo wynikiem łączenia ICH "żelaza" z ludzkim DNA jest połączenie takiej hybrydy z 'ciągłym umieraniem' ? Dlaczego tak się dzieje ? Wyjaśnieniem mógłby być jakiś nieznany nam proces powolnej śmierci tych humanoidów w wyniku braku "spoistości" (braku "spoistości DNA-niezgodności"?), jak to opisuje dalej Biblia w wersecie Ks. Daniela 2:43: "ale nie będą się odznaczać spoistością". W tym temacie i o tym urywku Księgi Daniela 2:43 było sporo pisane w tekście pt.: "Tajemnicze "czwarte królestwo" tuż przed nami !" Dodatkowo proszę sprawdzić związany z tym bardzo ważny artykuł pt "Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)"

http://popotopie.blogspot.com/2017/12/niedugo-kazdy-bedzie-szczesliwy-i.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Oni jeśli nie trzymają się

Oni jeśli nie trzymają się kupy, to znaczy jeśli nie mają spoistości to znaczy że się rozpadają ! To tak jak w filmie z Arnoldem, o tych klonach. Pamiętacie, każdy miał tylko określony czas po którym się rozlatywał !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika argus

Ten wielki okrąg przypomina

Ten wielki okrąg przypomina rodzaj żagla -napęd świetlny. Sześcian z przodu, to statek. Nie znamy perspektywy, więc nie wiadomo do końca, jak to jest duże. Leci w naszą stronę, czy oddala się? Mija słońce żeby się rozpędzić, czy wyhamować? Z pewnością to błąd  matrycy CCD - Dziwny trochę.

Portret użytkownika argus

Ten wielki okrąg przypomina

Ten wielki okrąg przypomina rodzaj żagla -napęd swietlny. Sześcian z przodu, to statek. Nie znamy perspektywy, więc nie wiadomo do końca, jak to jest duże. Leci w naszą stronę, czy oddala się? Mija słońce żeby się rozpędzić, czy wychamować? Z pewnością to błąd  matrycy CCD - Dziny trochę.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj