Kolejny piktogram pojawił się na polu w Anglii

Kategorie: 

Źródło: The Crop Circle Connector

Wczoraj, 3 czerwca 2014 roku, w Anglii odkryto kolejny już w tym roku krąg w zbożu, a właściwie piktogram wpisany w krąg.

 

Wzór ujawniony na polu w hrabstwie Dorset składa się z czterech okręgów, dwóch kwadratów i linii łączących piktogram.

Źródło: The Crop Circle Connector

Krąg wygląda bardzo starannie, więc o ile został wydeptany, to jego twórcą należą się słowa uznania. Jednak perfekcyjna budowa może też świadczyć o tym, że mamy tu do czynienia z prawdziwym kręgiem w zbożu a nie jego imitacją.

Źródło: The Crop Circle Connector

Warto zwrócić uwagę, że jest to już drugi krąg odkryty w Dorset w ciągu ostatnich dni. Być może hrabstwo to stanie się nową stolicą tego typu zjawisk.

Źródło: The Crop Circle Connector

Źródło: The Crop Circle Connector

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Skoro już jest nienaturalny,

Skoro już jest nienaturalny, lub nadnaturalny czynnik ich powstawania, to dlaczego nikt nie zaprzęży umysłu do ich rozłożenia, zamiast psioczyć, o jakimś orgonicznym odkurzaczu reptyliańskim ?
 
"mi się wydaje to i to że kosmici, zjeść mózgi chcą, to jest przesłanie o datlantydów z ósmej gęstości bo koła to dusze.. ble ble ble"
 
To jakaś przystępna geometria, więc matematycznie trzeba je rozłożyć, a nie wymyślać jakieś bajki.
 
No pięknie, a ktoś chociaż raz, wziął linijkę, cyrkiel, czy inny miernik, i próbował coś ustalić ?
no nie..
Może jest ktoś kto zna dobrze matematykę i zobaczy tam jakieś zależności liczb na poważnie ?
 

 

Powyżej tzw. Siedmiokrotny labirynt, centrum jest podobne do tego z piktogramu. Jest to symbol często odnajdywany w starożytnych znaleziskach
 
Tworzenie owego labiryntu ktory jest dwudywmiarowym wyobrażeniem torusa

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ten piktogram mógł być jednym

Ten piktogram mógł być jednym z symboli współodpowiedzialnych za wczorajszą potworną syfiarnię energetyczną na jaką sobie Watykan wczoraj i dzisiaj pozwolił. Nie wiem czy ktoś czuł i/lub widział jaka ochydna szara aura była nad Polską i do tego spierdzielona pogoda. Wszyscy senni i nikomu sie nic nie chciało. A ciekawym trafem zbiegło się to z wizytą Przypalonego Chleba w Polsce i z 25 rocznicą upadku ZSRR. Pejsaci sataniści musieli nieźle zabalować z rytuałami mężolubstwa i piciem krwi z urwanych napletków...
W każdym razie watykan został już energetycznie chwycony za pejsy i uziemiony za swoje histeryczne szaleństwa i póki co nie wychyla nosa, ale z głupoty pewnie znów wychyli.

Portret użytkownika ArDoR

Najwyraźniej mamy tutaj

Najwyraźniej mamy tutaj schemacik urządzenia orgonicznego... nasi bracia starsi próbują nam pokazać, że energia kształtu, forma, proporcje, są kluczowe do ogarnięcia energii orgonu.
Jakkolwiek nazwiemy tą uniwersalną energię która wypełnia wszechświat na wszystkich jego poziomach, to wiedza o jej dystrybucji i propagacji we wszechświecie ma kluczowe znaczenie. Toteż znakomita większość piktogramów jakie otrzymujemy, jest swoistą lekcją, takimi słupkami do rozwiązania bez których nie zrozumiemy praw rządzących miejscem w którym mamy szczęście i zaszczyt przebywać.
To nie jest tak że mamy pecha żyć w świecie wypełnionym banksterami, spiskami i ogólną znieczulicą na drugiego człowieka, to forma kowadła jakim jest niewzruszony w swych prawach i posadach Świat, oraz młota będącego wszystkimi tymi zdarzeniami (pozytywnymi i negatywnymi)...
Te wszystkie zdarzenia i płynące zeń doświadczenia, mają zbliżyć nas do zrozumienia zasad którym podlegamy i pomóc rozpocząc przygodę zwiazaną ze świadomym stosowaniem tych praw.
Te wszystkie filozofie i systemy odkryte na przełomie milieniów, jak Feng-Shui, Vastu, Huna, NLP, Silva, wiedza dotycząca energetycznego ciała człowieka (w szczególności czakr) i wiele innych, a także matematyka, fizyka, chemia, patrząc z tej fizycznej, namacalnej strony, to są wszystko takie małe kroki dla człowieka, ale zagregowane w jedną wielką naukę o wszechświecie,  przeistaczą się w gigantyczny skok dla całej ludzkości.
Cieszmy się z faktu, że udało się nam "kupić" bilety na to widowisko i siedzimy w pierwszym rzędzie mając świadomy i nieskrępowany dostęp do tej wiedzy która na naszych oczach ciągle poszerza swoje granice...
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Inny system usadowiony

Inny system usadowiony wewnątrz humanoidów z planety Ziemia nie pozwala na zrozumienie świata ludzi z ich specywicznym słownictwem oddającym inną rzeczywistość - ludzką - człowieczą ! Te słowa znaczą i pochodzą z innego wymiaru (ludzkiego) Dzisiejsze tzw. społeczeństwo jest już do pewnego stopnia ZASYMILOWANE do "nowej cywilizacji ufo" !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html  
Część Ziemian nie rozumie i nie chce wcale zrozumieć, że istnieje inny świat, inna rzeczywistość, z którą dosłownie mają kontakt chrześcijanie, chrześcijańscy mistycy oraz święci chrześcijańscy posiadający wiele różnych zdolności pochodzących od Boga. Jakaś część z aymilowanych (coś na wzór star trekowych borgów) jest do tego stopnia złączona-"okablowana" z systemem orgonicznym, że reaguje nerwowo lub wręcz wogo na wszystko co pochodzi z innej rzeczywistości duchowej chrześcijan. Absolutnie nie mam zamiaru oskarżać nikogo o to, że jest podłączony do systemu śmierci. Osobiście byłem długi czas okablowany "softwarem ewolucyjnym" i nie wiedziałem za bardzo o czym opowiadają ludzie wtajemniczeni ! Ci w których działa cały czas oprogramowanie maszynerii, nie mogą być oskarżani o to, że nie czują innego świata, bo niby jak ?! Oni dzisiejsi "borgowie orgoniczni" widzą sprawy tak jak im oprogramowanie każe i tak jak one określa ich wewnętrzy swiat.
całość tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
Można by się zastanowić nad tymi rzeczami w innym kontekście, choć wydawać się one mogą straszne dla normalnego zjadacza chleba (podłączonego gdzieś do czegoś, w jakimś świecie, innym wymiarze) to jednak taka wizja choć przerazliwa mogła by mieć jakąś paralelę do opisywanych wcześniej zachowań chrześcijan...?

Co takiego działo się z tymi ludźmi? Jak mogli dziękować Bogu za śmierć? Dlaczego nie buntowali
się przeciw Niemu za to, że ich nie obronił? Dlaczego nie tracili wiary w obliczu prześladowań? Zostali odłączeni od matrixa ?
http://popotopie.blogspot.com/2013/11/kosmos-zaczyna-sie-na-ziemi-gdzie-sa.html
Dr. Turner jest nie tylko autorem ciekawej książki pt.: "Masquerade of Angels"
(Maskarada Aniołów), ale również tą, która sama doświadczyła uprowadzenia przez
UFO, a jej przekonanie sprowadziło się do wniosku, że są to wyłącznie
doświadczenia demoniczne. Jak opisuje w swojej książce, odwołanie się do imienia
Jezusa całkiem skutecznie powstrzymywało tych niechcianych przewodników od
kontynuacji ich działań i zamierzeń.

Podobne wnioski wyciągnięte zostały także przez wielu innych niezależnych i
obiektywnych badaczy po latach ich analizy i szeroko zakrojonych badań odnośnie
głośnego fenomenu UFO. W fachowych publikacjach ostatnich czasów niezmiennie
pojawiają się wnioski na podstawie zgrupowanych dowodów z przeprowadzonych
badań poważnych naukowców wskazujących na zasadniczo ścisłe konotacje UFO z
okultyzmem, a fenomen ten jako od dawna znany teologom oraz parapsychologom.
Jak zauważono, poszczególne przypadki tzw. „bliskich spotkań” w zasadniczej
mierze koncentrują się przynajmniej na spowodowaniu u obserwatora duchowego
chaosu oraz dezorientacji.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika felicyta

@" odwołanie się do

@" odwołanie się do imienia
Jezusa całkiem skutecznie powstrzymywało tych niechcianych przewodników od
kontynuacji ich działań i zamierzeń."
 
-niekoniecznie, slawnej Betty Andreason to nie pomoglo. Niektorym uprowadzanym wmawiano, ze zobacza Boga albo, ze sa porywani bo Jezus tak chcial lub, ze to sie dzieje, zeby ratowac ludzkosc. Wynika z tego, ze wykorzystuja wierzenia ludzi i oczywiscie klamia we wszystkim. Podobniez skutecznie broni przed wzieciem powtarzenie w kolko jakiegos smiesznego lub glupiego tekstu, baranieja wtedy i sie wycofuja (wyznanie jednego z porwanych).

Portret użytkownika felicyta

Najwieksi sceptycy sa

Najwieksi sceptycy sa najczesciej uprowadzani a pamiec o tym wydarzeniu jest wymazywana. Poogladaj zalaczone filmy o uprowadzaniach i poczytaj prace prof. J.Pajaka.
Kosmici chca zawladnac Ziemia tworzac ludzko-kosmiczne hybrydy. Podobno tych hybryd zyje juz  sporo na Ziemi.

Portret użytkownika felipisze

felicyta nie sceptycy są

felicyta nie sceptycy są uprowadzani,tylko ci co im zrobiono wodę z mózgu , oni są święcie przekonani że kosmici istnieją. Pokaż mi chociaż jednego,skoro twierdzisz ,że "podobno żyje ich sporo na Ziemi" a wówczas będziesz wiarygodna. Tymczasem opowiadasz bajeczki więc nie pisz "my wszyscy" tylko pisz "ja" jestem zaczipowana, a skoro jesteś zaczipowana to wrazie gdyby cię "kosmici porwali " to rodzina po czipie cię odnajdzie...mój pies też jest zaczipowany  

Portret użytkownika boro

co wy ludzie za glupoty

co wy ludzie za glupoty piszecie . trzeba byc Realista w tym zaklamanym swiecie ,  wedlug mnie jesli piktogramy sa prawdziwe to znaczy ze musi to byc jakas wiadomosc dla nas , sa ludzie z ktorymi sie kontaktuja w inny sposob ale zeby dotrzec do wiekszej ilosci ludzi dlatego twoza te piktogramy , i interpretujac ten piktogram sadze ze to jest jakies wydazenie w naszym ukladzie slonecznym , jest slonce , 3 linie wokol , 3cia to my Biggrin dwie w ksztalcie kwadratow , to moze byc  Mars i Cerez  i wokol tego pas gruzu kossmicznego Orta i potem to moze byc saturn z swoim ppierscieniem , niekozy mowili ze saturn to jest brama w kosmos ale to tylko spekulacje , czyli moze to oznaczc albo ze cos bedzie sie dzialo z saturnem albo ze ten caly okrag to nasz uklad sloneczny a to co jest poza to moze byc ta nibiru ktora moze sie do nas zblizac , a media nas mogly oklamac i nibiru moze dopiero w przyszlosci sie zjawic Smile nie wiem to tylko spekulacje 

Portret użytkownika eRHea

Trzcinko, wojna trwa o dusze,

Trzcinko, wojna trwa o dusze, nie pola. Co do Twojej grafiki - toż to ta sama kobieta, tylko w dwóch różnych aspektach. Gdyby wziąć tę białą, wyginęlibyśmy z powodu jej dystyngowanego świętego chłodu, gdyby tylko tę drugą - mielibyśmy samo bicie piany, bo czasu by nie miała na wychowanie potomstwa (albo miłości). Nie ma czarnego i białego poza nami samymi, wszystko poza nami jest juz wymieszanymi odcieniami bieloczerni. Dla Ciebie zawsze będę szary, tak samo, jak Ty dla mnie - bo odbieramy już tylko wypadkową naszych wibracji/stanów. Spojrzenie wewnątrz jednak daje nam wgląd w pełną paletę barw, z jakich jesteśmy zbudowani i jakie nami kierują. Nie ma świętych.
Nie ma grzeszników.
Są tylko ludzie - ułomni, silni, wielcy i maluczcy.
Ale my nie mamy narzędzi, by ich od siebie odróżnić.
 
Slava

Portret użytkownika trzcina_1

hej eRHea, czyżbyś w pracy

hej eRHea, czyżbyś w pracy był???
 a ta fotka to tylko tak dla sprawdzenia czegoś była...
a że nic innego akurat nie miałam ciekawszego to ją wkleiłam, przecież nie dam swojego zdjęcia, żeby połowa portalu się śliniła... Wink

Portret użytkownika Endor

Polskę, Anglię i cały świat

Polskę, Anglię i cały świat uratować może tylko Matka Boska, Maryja bo ma pozwolenie od Boga i Chrystusa na działanie jej niepokalanym Sercem ! Powinniśmy się modlić za pomocą różańca i innych modlitw !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Isabella

Anglia nie bedzie  uratowana

Anglia nie bedzie  uratowana ,tylko Szkocja !
Juz chocby za to ,ze dali Hitlerowi obozy koncentracyjne w ktorych mordowano ludzi.
Polske tak godzili z Niemcami ,ze zrobila sie z tego II wojna  swiatowa!
Przedmowy na temat wybuchu II wojny mieli przygotowane 2 -4 tygoni wczesniej !
Oni byli jednym z glownych winnych II wojny swiatowej.

Portret użytkownika baca

a to  nie przypadkiem

a to  nie przypadkiem wydmuszka posiada uprawnienia na traktorek?
co prawda jest niezarejestrowana taka jakaś ostatnio Smile ale można ją namierzyć pod nickiem Centrum Popularyzacji Kumysu
powiadają że jak sobie sfermentowanego kobylego mleka popije to dostaje takiej mocy, że w zębach może worek mąki przenieść z Głupczyc do miasta na rynek...
 

Portret użytkownika trzcina_1

takich traktorzystów jak

takich traktorzystów jak pojuszka ( raczej bez uprawnień ) to jest na pęczki...
a z doświadczeniem bardzo ich mało...
mleko od kobyły powiadasz daje moc chyba tylko podjuszce ( zawsze była inna )... Wink
 

Portret użytkownika Ewito

Baca...oj widzę że nazywasz

Baca...oj widzę że nazywasz ją tak samo ładnie jak ja - wydmuszką! I też odkryłeś że centrum popularyzacji kosmosu czy kumysu...to ta sama pani?? Ja myślałam naiwnie, ze tylko ja jestem taka pojętna i w lot łapiąca Wink
Ale tych nickow jest kilka, zgaduj dalej Smile

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika Ewito

Toż ja wiem, to żarcik

Toż ja wiem, to żarcik miejscowy Smile
Ale tego bana dostał chyba troszkę przeze mnie (on tak sobie myśli) a jak jest i dlaczego wiadomo, jak mu gumka strzela to sie wścieka i szarżuje. A ja mam wyrzuty sumienia............ Wink Blum 3

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika eRHea

Trzcinko, kociaku miły. Jak

Trzcinko, kociaku miły. Jak to o jednym - pisałem o pracach polowych i uprawie rolnej. Gdybym chciał namówić Cię, czy zaproponować pożycie intymne, nie uciekałbym się do tak ordynarnych kolokwializmów. Czasem walenie prosto z mostu jest ok, ale ordynarność raczej nie idzie w parze z intymnościa i erotyką.
Kobietę trzeba wielbić, panowie, jak najwyższą kapłankę świątyni jej ciała, nie orać jak zagnojoną glebę.
 
Slava.

Portret użytkownika Homo sapiens

Kto wie może są gdzieś

Kto wie może są gdzieś kosmiczni chrześcijanie ? W Duchowym Niebie ?
"...Na pochodzenie zjawiska UFO wskazują także środki, jakie mogą spowodować jego dematerializację. Posłużył się już nimi egipski pustelnik żyjący na przełomie III i IV w. po Chrystusie św. Antoni, który stykał się w swoim życiu z NOL-ami. Oto jak jego bliskie spotkanie opisał św. Atanazy: 'wróg (szatan) nadal widząc jego zapał, postanowił temu przeszkodzić, rzucił mu więc na drogę zwodniczy obraz wielkiego srebrnego dysku. Asceta natychmiast zrozumiał sztuczkę i rzekł: 'Skąd dysk na pustkowiu? Ani nie jest to uczęszczana droga, ani nie widać śladów jakiegoś przechodnia. Gdyby wypadł, nie mógłby - tak wielki zostać nie dostrzeżony, a ten, co zgubił, wróciłby poszukać i znalazłby, bo przecież miejsce jest puste. To robota diabelska. Tym, diable, nie przeszkodzisz mojej gorliwości. Niech to przepadnie razem z tobą'. I skoro Antoni to powiedział, dysk zniknął jak dym sprzed oblicza ognia'.  Kiedy indziej demony przyszły do niego 'o zmroku w postaci świetlistych zjawisk i rzekły: 'Przyszliśmy ci poświecić, Antoni'. A ja zamknąłem oczy, modliłem się i natychmiast zgasło światło bezbożności'..."
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
We współczesnych czasach moc wiary i modlitwy wcale nie zmalała. Aby to udowodnić, posłużę się opisami nieudanych prób wzięcia, przedstawionymi przez Cliffa Stone' a: 'Złe istoty nie lubią żadnych symboli religijnych. Na przykład swego czasu próbowali uprowadzić farmera, który, jak sądzę, był katolikiem. Może pan wierzyć lub nie, ale kiedy zaczął się modlić, nie mogli go w żaden sposób wprowadzić na pokład. Poprosili go, aby sam wszedł i wyrzucił swój krzyż. Mimo ich nalegań nie wyrzucił go. Był zbyt przestraszony. Nieprzerwanie się modlił i w końcu musieli zrezygnować z wzięcia go. (...) Kiedy byłem w Wietnamie, słyszałem o pewnym lądowaniu NOL-a. Jego załoga sterroryzowała kilku wieśniaków, wśród których przebywał w tym czasie pewien żołnierz w odwiedzinach u swojej dziewczyny, która później została jego żoną. Ufonauci próbowali przekonać kilku z tamtych ludzi, aby weszli na pokład ich statku. Chcieli ich zabrać ze sobą. Ów żołnierz stanął w ich obronie i nie pozwolił tym istotom ich zabrać. Pistolet maszynowy M-16, który miał ze sobą, nie zrobił na nich większego wrażenia. Tym, co podziałało, był krzyż, który nosił stale ze sobą i Biblia. W końcu ufonauci dali za wygraną i zrezygnowali z zabrania tamtych ludzi. Dzięki temu zdarzeniu żołnierz dowiedział się, że wcześniej było kilka przypadków, w których doszło do uprowadzenia ludzi'.  Z przypadków tych wynika, że bronią skutecznie chroniącą przed ufonautami jest modlitwa, krzyż i Biblia. Św. Teresa z Avila napisała: 'Często doświadczam, że nie ma skuteczniejszego środka, aby przepędzić złe duchy i uniemożliwić im powrót, nad wodę święconą. Przed krzyżem uciekają wprawdzie, ale znów wracają. Widocznie woda święcona posiada wielką moc. Wtedy gdy jej używam, odczuwam nadzwyczajną pociechę wewnętrzną'. Chrystus objawił księdzu Don Ottavio Micheliniemu, że szatana i moce zła zwycięża się tylko modlitwą i pokutą.

Tajemnicę zjawiska UFO wyjaśnia fragment objawienia Najświętszej Maryi Panny z La Salette, gdzie Matka Boska nakazała: 'niech papież ma się na baczności przed fałszywymi cudotwórcami. Nadszedł już bowiem czas, kiedy najbardziej zdumiewające dziwy dziać się będą na Ziemi i w przestworzach. demon z demonami zostanie wypuszczony z piekła, a stopniowo wyrugują oni wiarę, wygaszą ją nawet w osobach poświęconych Bogu, oślepią ich do tego stopnia, że jeśli nie będzie ich wspierać łaska nadzwyczajna przejmą się duchem tych złych aniołów. Wielkie ilości złych książek będą na całej Ziemi, a duchy ciemności doprowadzą do powszechnego rozluźnienia w tym co dotyczy służby Bogu. Będą one miały wielki wpływ na przyrodę; powstaną kościoły, w których służyć im się będzie. Będą one przenosić z miejsca na miejsce różnych ludzi, a nawet kapłanów, ponieważ nie kierowali się dobrym duchem, duchem Ewangelii, który wymaga pokory, czystości i troski o chwałę Bożą (...) We wszystkich miejscach dziać się będą nadzwyczajne dziwy, ponieważ fałszywe światło oświeca świat'.  Właśnie w obecnych czasach jesteśmy świadkami bardzo dziwnych zjawisk w przestrzeni okołoziemskiej, które wzbudzają wśród ludzi ciekawość. Bardzo wiele osób pod ich wpływem straciło wiarę w Boga i stało się ateistami. Niektórzy ludzie poszukując sensu życia znajdują go w wierze w cywilizacje pozaziemskie. Niewielu zdaje sobie sprawę, że jest ona unowocześnioną formą bałwochwalstwa, w której człowiek zastąpił Super Stwórcę-Projektanta stworzeniami. Wokół zjawiska UFO powstaje pewnego rodzaju 'nowa mitologia'.
 
 Podczas hipnozy osoby wziętej zdarza się czasami, że dostaje się ona całkowicie pod kontrolę ufonautów, zmienia swój głos, mówi w jakimś nieznanym języku, czy też nawet staje się medium poprzez które mówią ufonauci (istoty demoniczne czyli potężne inteligencje)
Clifford Stone sadzi podobnie: 'pewnym momencie (ufonauci) ujawnią się i doprowadzą do zniszczenia społeczeństwa w obecnej strukturze, przekształcając je w strukturę zgodną z ich standardami' - czyli w nowy porządek..., skąd to znacie ?

Dr Jacques Vallee uważa, „iż istnienie zjawiska UFO można by przypisać szeroko zakrojonej akcji, mającej na celu manipulację masami i prowadzonej za pośrednictwem licznych środowisk towarzystw ufologicznych, których twórcy utrzymują, że nawiązali kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi. (...) Po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu, który zaprowadził go w poszukiwaniu Melchizedecha aż do tunelu paryskiego metra, nabrał głębokiego przekonania, że wszystkie tajemne sekty oraz ci wszyscy, którzy utrzymywali z nimi jakieś kontakty, wydają się manipulowani przez jedną i tę samą, centralną, bardzo bogatą i silną organizację ('apokaliptyczną bestię'), której celem jest zniszczenie zachodniej kultury i zastąpienie jej czymś w rodzaju dyktatury religijnej lub militarnej'.
Jesteśmy przygotowywani do "nowej wspaniałej Ery" czyli cywilizacji GMO.
http://popotopie.blogspot.com/2014/04/zagadka-ludzkosci-przedpotopowych-ile.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eRHea

A może nie chcą brać na

A może nie chcą brać na pokład nikogo, kto jest skażony koczowniczą literaturą i sadystyczną religią? Pomyślałeś o tym?
Prosili o wejscie na pokład wszystkich, choć tylko jeden miał krzyż. Mogli go najnormalniej w świecie usunąć i resztę zabrać siłą, ale tego nie zrobili. Zobaczyli za to, że w to miejsce również dotarła ta zaraza i stwierdzili, że nie bardzo chcą sobie zakazić załogę.
 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Isabella

Szanowny Panie a slyszal Pan

Szanowny Panie a slyszal Pan to zdanie Bog wysle kobiete na ziemie ,zeby zniszczyla falszywy kosciol!
Gdy Jezus wroci , maja spotkac sie z nim ksieza a on ma powiedziec do nich. "..ale ja was nie znam ...oni mu na to ,ze nauczali w jego imieniu...
a on znow ale ja was nie znam.... "wiara rzymska i wiara ,ktora przyniosl nam na ziemie Jezus to 2 rozne rzeczy !
Kosciol zmienil sobie religie Jezusa i dopasowal ja do poganstwa jak mu sie podobalo ...

Portret użytkownika Fanka1

Dodaję z

Dodaję z chomikuj.pl
"... Bardzo ciekawy jest opis porwania Antoniego w zaświaty: „wychodzi z siebie i jest prowadzony w powietrze przez jakieś postaci” (Atanazy, Żywot..., s. 95). Dalej następuje opis demonicznych postaci zabraniających przejścia, żądających rozliczenia z czynów. Przewodnicy Antoniego (dobrzy aniołowie), bronią prawdy i zaświadczają, iż jakiekolwiek złe uczynki Antoniego zostały zmyte innymi wyrzeczeniami. Czyż nie tu po raz pierwszy pojawia się idea mytarstw, wyznawana do dzisiaj w Kościele Wschodnim?
 Otrzymawszy chryzmat rozróżniania duchów, umiał doskonale poznawać ich poruszenia, impet, rodzaj ataku. Naturalnie Antoni nie dokonywał tego wszystkiego własną mocą, ale daną przez Boga."

Strony

Skomentuj