Kolejny piktogram pojawił się na polu w Anglii

Kategorie: 

Źródło: The Crop Circle Connector

Wczoraj, 3 czerwca 2014 roku, w Anglii odkryto kolejny już w tym roku krąg w zbożu, a właściwie piktogram wpisany w krąg.

 

Wzór ujawniony na polu w hrabstwie Dorset składa się z czterech okręgów, dwóch kwadratów i linii łączących piktogram.

[ibimage==21682==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: The Crop Circle Connector

Krąg wygląda bardzo starannie, więc o ile został wydeptany, to jego twórcą należą się słowa uznania. Jednak perfekcyjna budowa może też świadczyć o tym, że mamy tu do czynienia z prawdziwym kręgiem w zbożu a nie jego imitacją.

[ibimage==21683==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: The Crop Circle Connector

Warto zwrócić uwagę, że jest to już drugi krąg odkryty w Dorset w ciągu ostatnich dni. Być może hrabstwo to stanie się nową stolicą tego typu zjawisk.

[ibimage==21684==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: The Crop Circle Connector

[ibimage==21685==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: The Crop Circle Connector

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Skoro już jest nienaturalny,

Skoro już jest nienaturalny, lub nadnaturalny czynnik ich powstawania, to dlaczego nikt nie zaprzęży umysłu do ich rozłożenia, zamiast psioczyć, o jakimś orgonicznym odkurzaczu reptyliańskim ?
 
"mi się wydaje to i to że kosmici, zjeść mózgi chcą, to jest przesłanie o datlantydów z ósmej gęstości bo koła to dusze.. ble ble ble"
 
To jakaś przystępna geometria, więc matematycznie trzeba je rozłożyć, a nie wymyślać jakieś bajki.
 
No pięknie, a ktoś chociaż raz, wziął linijkę, cyrkiel, czy inny miernik, i próbował coś ustalić ?
no nie..
Może jest ktoś kto zna dobrze matematykę i zobaczy tam jakieś zależności liczb na poważnie ?
 

 

Powyżej tzw. Siedmiokrotny labirynt, centrum jest podobne do tego z piktogramu. Jest to symbol często odnajdywany w starożytnych znaleziskach
 
Tworzenie owego labiryntu ktory jest dwudywmiarowym wyobrażeniem torusa

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ten piktogram mógł być jednym

Ten piktogram mógł być jednym z symboli współodpowiedzialnych za wczorajszą potworną syfiarnię energetyczną na jaką sobie Watykan wczoraj i dzisiaj pozwolił. Nie wiem czy ktoś czuł i/lub widział jaka ochydna szara aura była nad Polską i do tego spierdzielona pogoda. Wszyscy senni i nikomu sie nic nie chciało. A ciekawym trafem zbiegło się to z wizytą Przypalonego Chleba w Polsce i z 25 rocznicą upadku ZSRR. Pejsaci sataniści musieli nieźle zabalować z rytuałami mężolubstwa i piciem krwi z urwanych napletków...
W każdym razie watykan został już energetycznie chwycony za pejsy i uziemiony za swoje histeryczne szaleństwa i póki co nie wychyla nosa, ale z głupoty pewnie znów wychyli.

Portret użytkownika ArDoR

Najwyraźniej mamy tutaj

Najwyraźniej mamy tutaj schemacik urządzenia orgonicznego... nasi bracia starsi próbują nam pokazać, że energia kształtu, forma, proporcje, są kluczowe do ogarnięcia energii orgonu.
Jakkolwiek nazwiemy tą uniwersalną energię która wypełnia wszechświat na wszystkich jego poziomach, to wiedza o jej dystrybucji i propagacji we wszechświecie ma kluczowe znaczenie. Toteż znakomita większość piktogramów jakie otrzymujemy, jest swoistą lekcją, takimi słupkami do rozwiązania bez których nie zrozumiemy praw rządzących miejscem w którym mamy szczęście i zaszczyt przebywać.
To nie jest tak że mamy pecha żyć w świecie wypełnionym banksterami, spiskami i ogólną znieczulicą na drugiego człowieka, to forma kowadła jakim jest niewzruszony w swych prawach i posadach Świat, oraz młota będącego wszystkimi tymi zdarzeniami (pozytywnymi i negatywnymi)...
Te wszystkie zdarzenia i płynące zeń doświadczenia, mają zbliżyć nas do zrozumienia zasad którym podlegamy i pomóc rozpocząc przygodę zwiazaną ze świadomym stosowaniem tych praw.
Te wszystkie filozofie i systemy odkryte na przełomie milieniów, jak Feng-Shui, Vastu, Huna, NLP, Silva, wiedza dotycząca energetycznego ciała człowieka (w szczególności czakr) i wiele innych, a także matematyka, fizyka, chemia, patrząc z tej fizycznej, namacalnej strony, to są wszystko takie małe kroki dla człowieka, ale zagregowane w jedną wielką naukę o wszechświecie,  przeistaczą się w gigantyczny skok dla całej ludzkości.
Cieszmy się z faktu, że udało się nam "kupić" bilety na to widowisko i siedzimy w pierwszym rzędzie mając świadomy i nieskrępowany dostęp do tej wiedzy która na naszych oczach ciągle poszerza swoje granice...
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Inny system usadowiony

Inny system usadowiony wewnątrz humanoidów z planety Ziemia nie pozwala na zrozumienie świata ludzi z ich specywicznym słownictwem oddającym inną rzeczywistość - ludzką - człowieczą ! Te słowa znaczą i pochodzą z innego wymiaru (ludzkiego) Dzisiejsze tzw. społeczeństwo jest już do pewnego stopnia ZASYMILOWANE do "nowej cywilizacji ufo" !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html  
Część Ziemian nie rozumie i nie chce wcale zrozumieć, że istnieje inny świat, inna rzeczywistość, z którą dosłownie mają kontakt chrześcijanie, chrześcijańscy mistycy oraz święci chrześcijańscy posiadający wiele różnych zdolności pochodzących od Boga. Jakaś część z aymilowanych (coś na wzór star trekowych borgów) jest do tego stopnia złączona-"okablowana" z systemem orgonicznym, że reaguje nerwowo lub wręcz wogo na wszystko co pochodzi z innej rzeczywistości duchowej chrześcijan. Absolutnie nie mam zamiaru oskarżać nikogo o to, że jest podłączony do systemu śmierci. Osobiście byłem długi czas okablowany "softwarem ewolucyjnym" i nie wiedziałem za bardzo o czym opowiadają ludzie wtajemniczeni ! Ci w których działa cały czas oprogramowanie maszynerii, nie mogą być oskarżani o to, że nie czują innego świata, bo niby jak ?! Oni dzisiejsi "borgowie orgoniczni" widzą sprawy tak jak im oprogramowanie każe i tak jak one określa ich wewnętrzy swiat.
całość tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
Można by się zastanowić nad tymi rzeczami w innym kontekście, choć wydawać się one mogą straszne dla normalnego zjadacza chleba (podłączonego gdzieś do czegoś, w jakimś świecie, innym wymiarze) to jednak taka wizja choć przerazliwa mogła by mieć jakąś paralelę do opisywanych wcześniej zachowań chrześcijan...?

Co takiego działo się z tymi ludźmi? Jak mogli dziękować Bogu za śmierć? Dlaczego nie buntowali
się przeciw Niemu za to, że ich nie obronił? Dlaczego nie tracili wiary w obliczu prześladowań? Zostali odłączeni od matrixa ?
http://popotopie.blogspot.com/2013/11/kosmos-zaczyna-sie-na-ziemi-gdzie-sa.html
Dr. Turner jest nie tylko autorem ciekawej książki pt.: "Masquerade of Angels"
(Maskarada Aniołów), ale również tą, która sama doświadczyła uprowadzenia przez
UFO, a jej przekonanie sprowadziło się do wniosku, że są to wyłącznie
doświadczenia demoniczne. Jak opisuje w swojej książce, odwołanie się do imienia
Jezusa całkiem skutecznie powstrzymywało tych niechcianych przewodników od
kontynuacji ich działań i zamierzeń.

Podobne wnioski wyciągnięte zostały także przez wielu innych niezależnych i
obiektywnych badaczy po latach ich analizy i szeroko zakrojonych badań odnośnie
głośnego fenomenu UFO. W fachowych publikacjach ostatnich czasów niezmiennie
pojawiają się wnioski na podstawie zgrupowanych dowodów z przeprowadzonych
badań poważnych naukowców wskazujących na zasadniczo ścisłe konotacje UFO z
okultyzmem, a fenomen ten jako od dawna znany teologom oraz parapsychologom.
Jak zauważono, poszczególne przypadki tzw. „bliskich spotkań” w zasadniczej
mierze koncentrują się przynajmniej na spowodowaniu u obserwatora duchowego
chaosu oraz dezorientacji.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika felicyta

@" odwołanie się do

@" odwołanie się do imienia
Jezusa całkiem skutecznie powstrzymywało tych niechcianych przewodników od
kontynuacji ich działań i zamierzeń."
 
-niekoniecznie, slawnej Betty Andreason to nie pomoglo. Niektorym uprowadzanym wmawiano, ze zobacza Boga albo, ze sa porywani bo Jezus tak chcial lub, ze to sie dzieje, zeby ratowac ludzkosc. Wynika z tego, ze wykorzystuja wierzenia ludzi i oczywiscie klamia we wszystkim. Podobniez skutecznie broni przed wzieciem powtarzenie w kolko jakiegos smiesznego lub glupiego tekstu, baranieja wtedy i sie wycofuja (wyznanie jednego z porwanych).

Strony

Skomentuj