Kolekcja dziwnych obiektów w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: thetruthbehindthescenes.org

Powyższe wideo stanowi kompilacje dziwnych obserwacji, jakie były wykonywane w okolicach Słońca za pomocą satelitów obserwacyjnych. Te intrygujące obiekty nie pojawiały się kiedyś i dopiero od połowy 2010 roku jest ich naprawdę dużo.

 

Niektórzy już nie pamiętają, ze zarówno SOHO jak i SDO, kiedyś nie przekazywały takich obrazków, jakie widzimy teraz. Co ciekawe wiele osób uznała, że tak po prostu musi być i jest na to jakieś wyjaśnienie na tyle dobre, aby uznać, że faktycznie nie ma tam nic ciekawego.

Zwraca uwagę mnogość zaobserwowanych form. NASA oficjalnie uznaje to za tak zwane artefakty obrazu. Są to, według specjalistów stamtąd, w większości reakcje matrycy na silne źródło światła. Jednak kiedyś matryce pracowały prawidłowo, czy jest to, zatem celowe odwracanie uwagi?

[ibimage==15486==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zwraca uwagę obiekt, jaki został zarejestrowany 13 września tego roku, za pomocą SDO. Można go było zobaczyć dzięki oprogramowaniu Helioviewer korzystającego ze strumienia danych dostępnego dzięki SDO. To UFO jest rzeczywiście intrygujące i to nie wygląda jak artefakt obrazu. Wyjaśnienie tego, czym jest ten obiekt nie będzie rzeczą prostą.

[ibimage==15487==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiB

Tak jak napisał Silicon

Tak jak napisał Silicon Tesla  Był wielkim człowiekiem i szkoda że świat tak szybko o nim zapomniał.Warto przyjżeć się bliżej historii tego wspaniałego wynalazcy.Szkoda że urodził się za wczesnie...

Portret użytkownika Homo sapiens

Jestem żydem według

Jestem żydem według Biblii:
 
"..Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, 29 ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga..."
 
A wy w co wierzycie ? napiszcie bo wtedy będzie się prościej pisało do was...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika szarak

Współczuję. Ale generalnie to

Współczuję. Ale generalnie to i tak lepiej, że według biblii nie jesteś paprotką.
Ten sam list poniżej.
Przeczytaj uważnie zwłaszcza koniec tego cytatu.
 
---
Nie ci bowiem, którzy przysłuchują się czytaniu Prawa, są sprawiedliwi wobec Boga, ale ci, którzy Prawo wypełniają, będą usprawiedliwieni.  Bo gdy poganie, którzy Prawa nie mają, idąc za naturą, czynią to, co Prawo nakazuje, chociaż Prawa nie mają, sami dla siebie są Prawem.
....
Jeżeli jednak ty dumnie nazywasz siebie Żydem, całkowicie zdajesz się na Prawo, chlubisz się Bogiem, pouczony Prawem znasz Jego wolę i umiesz rozpoznać co lepsze, a jesteś przeświadczony, żeś przewodnikiem ślepych, światłością dla tych, którzy są w ciemności, wychowawcą nieumiejętnych, nauczycielem prostaczków, mającym w Prawie wyraz wszelkiej wiedzy i prawdy...  Ty, który uczysz drugich, sam siebie nie uczysz. Głosisz, że nie wolno kraść, a kradniesz. Mówiąc, że nie wolno cudzołożyć, cudzołożysz? Który brzydzisz się bożkami, okradasz świątynie?  Ty, który chlubisz się Prawem, przez przekraczanie Prawa znieważasz Boga.
....
I tak ten, który od urodzenia jest nieobrzezany, a wypełnia Prawo, będzie sądził ciebie, który, mimo że masz księgę Prawa i obrzezanie, przestępujesz Prawo.
 

Portret użytkownika elesio

Nie koniecznie przecież może

Nie koniecznie przecież może mieć jakieś sobie pole siłowe lub inne chroniące go .
Już tu na portalu był omawiany wylot obiektu z wulkanu bez pola siłowego pewnie by spłonąłł .
Dlatego myślę że to możliwe .
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszyscy Polacy którzy się

Wszyscy Polacy którzy się interesują tymi sprawami i którzy się parają nieznanym i innowymiarowym zjawiskiem ufo są wspaniałymi ludzmi, a ci którzy są uczciwi są wielkimi ! Pozdrawiam wszystkich którzy starają się być uczciwi ! W obecnym czasie życie w Polsce staje się doświadczeniem na miarę kuli ziemskiej !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

I Ty Homo nawolujesz Polaków

I Ty Homo nawolujesz Polaków do uczciwości?
odkąd pamietam wciskasz im judaizm i jakieś brednie o pochodzeniu od Adama i Ewy
a to jest po prostu głupie bo:
sprawia ze ludzie według tej "historii" są bezmyślnym stadem będącym jako produkt wyłączną własnością jakiegoś gada jehowy ktory ich rzekomo skonstruował - to wersja bardzo na rękę wyłącznie żydom.
tymczasem CAŁA LUDZKA historia, archeologia i starsze od hebrajskich pisma TWIERDZĄ COŚ ZUPEŁNIE INNEGO - Polacy czyli  tak jak inni Aryjscy Słowianie są dziećmi bogów a nie jakąś ich własnością.
wszystkie cywilizacje Sumer, Egipt, Etruska, Rzym, Doliny Indusu MAJĄ PISMA
pisma które JUŹ ODCZYTALI Słowiańscy badacze - udało się to dokonać tylko z pomocą ludzi znających Słowiańsko Aryjskie pismo runiczne od którego wywodza się wszystkie, dosłownie wszystkie alfabety na ZIEMI. Nawet ten parszywy hebrajski!
pobudka Homo! obejrzyj chociażby ten film jeśli rzekomo szukasz uczciwości, dowodów oraz prawdy:
http://www.youtube.com/watch?v=ytM5NkTlg88
Słowiańsko Aryjska cywilizacja ma ponad 100 tysięcy lat idioto, a żydowskie brednie które (tak jak historyjkę o Noem) żydzi nakradli pełnymi garściami od wcześniejszych kultur tylko dwa tysiące!
ponadto wszystkie wcześniejsze kultury mają źródło Aryjsko Słowiańskie bo tylko ci potrafią tworzyć cywilizację - żydzi potrafią je tylko niszczyć.
obejrzyj ten film do konca, bo może jeszcze coś z Ciebie będzie, a widać że od tego judaizmu popadasz w coraz większy obłed
 

Strony

Skomentuj