Kometa 67P nie jest zwykłym ciałem niebieskim tylko pojazdem obcych?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Sukces Europejskiej Agencji Kosmicznej, której sonda kosmiczna skutecznie wylądowała na komecie 67P/Czuriumow-Gierasimienko , doprowadził do wielkiego zainteresowania tematyką astronomiczną. Wielu niezależnych badaczy zwraca jednak uwagę, że rzeczywisty cel misji sondy Rosetta i lądownika Philae, może być zupełnie inny od tego przedstawionego oficjalnie.

 

Już jakiś czas temu pojawiła się koncepcja, wedle której komety nie są tylko wielkimi blokami lodu, "brudnymi śnieżkami" jak twierdzą niektórzy, tylko są czymś zupełnie innym. Jakkolwiek może to brzmieć dziwnie, ale według tych teorii, komety są zakamuflowanymi statkami kosmicznymi stosowanymi do eksploracji kosmosu w sposób niezauważony dla innych, mniej zaawansowanych cywilizacji, w tym naszej.

 

To właśnie ten koncept stał się podstawą do najnowszej teorii spiskowej na temat epokowego osiągnięcia ESA. Według niej europejska agencja kosmiczna ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje. Co ciekawe teoria jakoby celem lądowania na komecie była próba komunikacji z obca cywilizacją została podjęta przez uważany za mainstreamowy brytyjski dziennik The Guardian.

Oczywiście cały artykuł na ten temat utrzymany jest w prześmiewczym tonie, ale trzeba przyznać, że sprawa jest bardzo ciekawa. Trzon teorii opiera się na tym, że ESA i NASA zdaje sobie sprawę z tego jaka jest prawdziwa natura komet, ale jest to ukrywane przed opinią publiczną.

 

Cała misja lądownika Philae jest przedstawiana jako zakamuflowana próba nawiązania kontaktu z obcą cywilizacją. Zwolennicy tej teorii zakładają, że zbudowanie i wysłanie statku kosmicznego w trwającą dekadę podróż jest mało prawdopodobne jeśli celem jest tylko eksploracja komety.

Padają sugestie, że już 20 lat temu NASA odkryła w przestrzeni kosmicznej nietypowe sygnały radiowe, które przypisano właśnie komecie 67P/Czuriumow-Gierasimienko. Rzeczywiście ESA podzieliła się ze światem niezwykłym sygnałem, który nazwano "dźwiękiem" komety. Jest to oczywistym absurdem, bo dźwięk może się roznosić tylko w przestrzeni wypełnionej jakimś gazem, a jak wiadomo w kosmosie mamy do czynienia z próżnią, która żadnych odgłosów nie przenosi, bo niby jak miałaby to robić.

 

To dlatego pojawiły się interpretacje, że dziwaczna radiowa sygnatura jest w istocie jakiegoś rodzaju wiadomością powitalną, która ma pomóc w zidentyfikowaniu prawdziwej natury tego kosmicznego wędrowca. Aby jednak być w stanie dokonać właściwej interpretacji konieczny jest odpowiednio wysoki poziom zaawansowania technologicznego, który być może ludzkość już osiągnęła.

Trzeba przyznać, że to nie pierwszy raz w ciągu ostatnich tygodni, gdy zwraca się uwagę na rozmaite anomalie komety 67P/Czuriumow-Gierasimienko. Odgłos, będący wynikiem emisji elektromagnetycznej jest jedną z nich.

 

Gdyby przyjąć, że w tych sensacyjnych twierdzeniach jest ziarnko prawdy, to cała operacja lądowania na komecie jawi się nam w zupełnie innym świetle. Nie byłaby to "tylko" udana próba lądowania na takim ciele niebieskim, ale przede wszystkim próba eksploracji obiektu, który zawiera jakieś elementy technologii nieznanej na Ziemi.

 

Jak jest na prawdę? Zapewne nie dowiemy się tego zbyt szybko, ale sam fakt, że prowadzi się tego typu rozważania daje wiele do myślenia.

 

 

Zobacz również:

//innemedium.pl/wiadomosc/niezwykle-struktury-wypatrzone-powierzchni-komety-67pczuriumow-gierasimienko

//innemedium.pl/wiadomosc/ufo-nad-powierzchnia-komety-67pczuriumow-gierasimienko

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Tak, zapewne ta misja

Tak, zapewne ta misja zakładała bardzo ryzykowne lądowanie na komecie pod wpływem przypuszczeń, że w środku znajduje się romulański krążownik. 
- Scoti, cosłony na 110%!
A teraz wyobraź sobie adminie, że jesteś jednym z elity, która ma szansę odkrywać wszechświat, odkrywać nieznane i poznawać nowe, niezbadane rejony. Wyobraź sobie również że gdzieś na świecie siedzą internauci, którzy są przciwni i denerwują się, że ktoś coś przed nim ukrywa. Wygląda to tak, jakby inżynierowie siedzieli nad nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym masz prąd, gaz i wodę, a ty zastanawiasz się czy przypadkiem nie są one wynikiem jakiegoś spisku. Ok, to w takim razie może by tak wrócić na drzewo?

Portret użytkownika aron jasnowidz

admin gdy dodałeś w czerwcu

admin gdy dodałeś w czerwcu post o ultimatum danym usa,rosji ,unii przez obcych ,wszyscy krzyczeli ze to bzdura i sie smiali ,jak okazało sie że rosja jednak przyjeła utimatum i wyłamała się z Nwo ,i robi dokladnie to co widzimy ,nikt sie nie smieje ,bo za chwile okaże się ze być może bedzeimy jedną z republik ,i nasza narodowa duma ,buta ,honor i wszytkie te szalone wartości zostaną wreszcie zmiażdzone ,teraz piszesz o komecie która może byc statkiem obcych ,założmy żę masz racje i dodajmy pare faktów :
na ziemi są obcy od dawna co widać ,słychac i czuć ,mamy czas zmian i niepokoju z wyłamaniem sie rosji ,sztucznie utrzymawany kurs dolara i euro ,niszczenie polskiego górnictwa ,przyłączenie wszytkich krajów do jednej elektrowni,utrzymywanie unii za wszelką cenę ,dązenie do wojny przez usa ,absurdalną pogodę ,wiele zjawisk na ziemi których nie moga wytłumaczyć naukowcy ,wiele odkryc mówiących o duszy ,obcych ,śwaitach równoległych ,wszechśwaitach ,innych rasach ,sprzątenie religi przez Franciszka ,szukanie obcych cywilizacji przez watykan ,a teraz w dobie kryzysu i katastrofalnej sytuacji finansowej ukrywanej przed ludżmi, oni wydają miliardy aby poleciec na ta dokladnie asteroide ? gdzie tu sens ? po co leciec na ciało niebieskie skoro dookola ziemi przylatuje ich setki i tysiace i to blizej ?jak takie male urządzenie moze coś tam z niego wyciągnąć i przesłąć na ziemie ,po co komu takie dane ,przecież każda jest inna i może miec inną strukture ?włąsnie po co wysyłać i badać coś co kompletnie nie przyniesie zadnych rozwiązań dla ludzi .Chyba że jednak jest coś wiecej o czym nie mówią ,a wtedy wszytkie pytania znikają ?bo sokoro tam cos jest i to mozna zabrac i przesłąć na ziemie i to moze  komus pomóc to pytanie komu ?bo przecież nie nam ludziom .marnowac tak wielkie pieniadzdze z podatków w dobie kryzyzsu ? to nie logiczne ,a jednak nie na ksiezyc (tam mają zakaz) ale na aseroide ,konkretna i w konkretne miejsce ,troche im nie wyszło ale jakoś się tym nie przyjełi ,moze jednak zostało na niej umeiszczone to co miało zostać i zacznie to funkcjonować dla tych co ja tam wysłali .gdy pisałem miesiac temu że wiele z tego co bierzemy za asteroidy i inne ciała niebieskie to dzieła pozaziemskich cywilizacji ,niektórzy wiedzieli o co chodzi ,ja też wiedziałem że znów zrobią tak absurdalną rzecz i polecą na jedną z nich ,ale kto w to wierzy skoro progamy w głowach mówiż że obych nie ma i że jesetsmy jednya rasa na siwecie ,we wszechswiecie ,patrzac na zwierze które siedzi kolo nas i uznajemy je ze to nie ejst juz rasa tylko dodatek do naszej egzystencji ,skoro tak po co tworzyc dodatki któych nie widzimy ,nie znamy lub które zyja w głebinach do których nie mamy dostepu? no własnie ,program w głowie każe powielac schematy ,religia je potwierdza i nasza duma ,pucha próżność ego ,również ,wiec skoro jestesmy jedyną rasą we wszwchswiecie to po co wysyłac statki na asteroide ? przeciez tam nic nie mzoie byc bo my jestesmy najlepsi i najmądrzejsi i zaraz po bogu ,no chyba ze nasi naukwocy wiedza wiecej i widza wiecej a naród poprostu jest ogłupiany i tak jest tym razem dla tych pierwszych po bogu to jest zart ,dal tych co myslą zę sa koroną stworzenie i sami uznają sie za bogów to bedzie osiagniecie boskie ,a dla tych co widza szerzej i widza co sie dzieje będzie kolejny absurd pokazujący jak obcy szukaja pomocy ze swoich zabawek porozrzucanych dookola ziemi ..

Portret użytkownika aron jasnowidz

prosze

prosze bardzo http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/40815-putin-zabawa-skończona-odłóżcie-zabawki 
tego nie podadza w waidomościach ,masz wszystko co powiedział o nwo i o tym co zamierza ,oczywiscie że zaraz napsziecie ze to bzdura i ze nikt tego nie moze potwierdzic ,ale wystarczy popatrezc co robi usa i unia a co robi rosja i wszytko jasne ,oczywiście dla tych co umieją czytac między wierszami i odrzucają zaprogramowana nienawiść do wszytkich .dlaczego go wyrzucil z g20? bo oderwał sie od tych którzy chca Nwo i skoro zostało mu kilka lat zycia to troche inaczej patrzy się na swiat ,wy robicie ddokladnie to co chcą abyście robili on sie wyłamał i stał sie wrogiem numer 1 ,dlaczego?  bo przestal byc posłuszny i oderwał sie od tych którzy nami rządzą ,ciekawe czy przyjdzie nam wybierać rosja czy unia ,oby nie ,obysmy wspólnie bez podziałow na narodowsci utrzymywali przyjażn i szcacunek w europie ,do tego dązą rasy wyższe ,jeden kontynent ,jedna rada i wszyscy żyją wspólnie ,jezeli ma sie to ziscić pod tymczasowym płaszczem rosji to tak bedzie ,jezeli unia sie opamieta i zacznie tworzyc dla ludzi to połaczy wszytkie kraje ,ale do tego trzeba istot które zaczną szanowac wszyskich ludzi a zwłaszcza tych najsłabszych .kiedys ktoś madry poweidział że rozwój społeczeństwa mozna poznac po tym jak zajmują się najsłabszymi i chorymi jednostakmi ,patrząc na nasz kraj to ......zreszta sami wiecie jak jest .

Portret użytkownika benet

aron jasnowidz Nigdy nie

aron jasnowidz Nigdy nie czytam twoich komentarzy i akurat dzisiaj myślę luknę i czytam   cyt. "nasza narodowa duma ,buta ,honor i wszytkie te szalone wartości zostaną wreszcie zmiażdzone"  mam nadzieję, że nie piszesz o Moim Narodzie o Polakach, (mogę się tylko domyślać jaka jest twoja nacja ) bo w przeciwnym wypadku powinieneś dostać publicznie w pysk! tak jak dostał  M.Boni- żyd  

Portret użytkownika m65

On pisze wskazując tylko na

On pisze wskazując tylko na nasze MESJAŃSKIE szaleństwo, które zostałą siłą narzucone Polsce przez twór zwany Kościół katolicki. Ten kościół, które faktycznie odciął nas od korzeni państwa lechickiego i uczynił jednym wielkim niewolnikiem sprawy watykańskiej.
Spuścizna tego haniebnego czynu trwa do dziś. Zatruwa serca i duszę Polaków, jednocześnie prowadząc nas na manowce. Mamy w naszym kraju dwóch niebezpiecznych pasożytów: Kościół i "starszych braci w wierze". Oboje idą pod rękę, oboje sączą jad w nasze żyły i po mału likwidują tożsamość i wartości Polaków. Jeszcze nie jest za pózno by to zrozumieć. Ale do tego trzeba choć odrobiny godności. Obawiam się, że jesteśmy jej już zupełnie pozbawieni.

Portret użytkownika benet

m65 Słuszne to co

m65 Słuszne to co napisałeś, jednak godności nikt nas nie pozbawi jeżeli naszą bronią będzie prawda  i wiedza. Mamy w naszym kraju wspaniałych historyków i puplicystów, którzy tej prawdy bronią i ją głoszą. Nie przeczytasz o nich w gazetach ani nie usłyszysz o nich w tv bo są niewygodni, ale piszą książki, organizują spotkania, wykłady. Jeśli nie oglądałeś to polecam na YT  wykłady Leszka Żebrowskiego, Sławomira Cenckiewicza, oczywiście są tez inni, warto ich posłuchać, są to świetne wystąpienia świetnych ludzi. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

tak do bicia za prawde

tak do bicia za prawde jesteście pierwsi ale do zmianych tych co wami manipulują ,do poparcia strajkujących niepełnosprawnych ,poparcia górników ,popracia przedsiębiorców ograbionych przez sysytem to juz was nie ma ,pisałem kiedyś o narodzie wybranym za jakiego się uwazamy ,duma ,honor ,pycha to przyczyna wojen a nie pokoju ,ile rodzin nie odzwywa się ze sobą bo ktos uniósł się honorem? albo duma mu nie pozwala rozmawiac z własnym dzieckiem ? ilu z was nie ma pojecia co to szczerość ,akceptacja ,zrozumienie ,a ilu bije słabszych tylko dlatego że sa inni i bezsilini ,kochany naród polski mozę zaraz stac sie narodem rosyjskim i co wtedy powiesz ? bedziesz walczyl ? za co ?za polityków ?moze za ten chory sysytem?a moze za to ze ktoś nazwie cie polaczkiem ? nienawidzicie wszytkich i wszystko dookoła ,każdego kto ma wiecej od was ,każdego kto ma inne zdanie i jedyne co potraficie to wyzywac w internecie ,a gdy przychodzi naprawde coś zrobić to was nie ma ,pokazały to sotatnio strajki ludzi ,pokazła walka ludzi chorujacych na stwardnienie ,tam cie nie było ,mimo twojej dumy ,honoru ,pychy ,żal patrzeć na te programy w głowie które zmuszają do nienawiści i do bijatyki ,jak łatwo jest unieść się honorem a jak trudno pomóc rozwązać problem ,to tak samo jak z przeklinaniem jak łatwo jest przeklinac a jak trudno mówic bez przekleństw ,szkoda ze tylko to wyłapał twój program w głowie z moejgo postu bo absurd myslenia bez zadawania pytań był oczywisty .przyjmujecie wszytko co wam napiszą i powiedza tak jak idzie ,bo program w głowie nie pozowli na zadawanie niewygodnych pytań ,ja je zadaje ,widze i czuje nienawiśc wśród polaków i bezczynnośc gdy trzeba naprawde pomóc słabszym ,ale do mordobicia w ciemnej uliczce za 10zł lub nowy telefon to są pierwsi ,do bicia ludzi innych niż wy sami jesteście pierwsi ,mozę włąsnie dlatego góra da temu narodowi taką nauczke na jaką zasłuzyl aczkolwiek wolałbym aby swaidomośc u ludzi wzrosła pokojowo ,ale skoro nie potrafimy się zjednoczyc aby pomóc słabyszm to chyba najwyzszy czas aby ktoś nas tego nauczyl i oto chodzilo w moim poście ,ale pewnie znów zrozumiesz tylko tyle ile ci program pozwoli .

Portret użytkownika kuzYn

  Ale do kogo Ty pijesz ? Ja

 
Ale do kogo Ty pijesz ? Ja mam odpowiadać za olewanie przez Rząd strajkujących ? Widzę że jesteś strasznie sfrustrowanym człowiekiem obwiniającym wszystkich o wszystko, a tak naprawdę to masz klapki na oczach panie „jasnowidzu” co jest oczywiście śmieszne w przypadku jasnowidza, który powinien widzieć wszystko.. W każdym narodzie na świecie są zarówno dobrzy i uczciwi ludzie jak i pokrętni i źli. Tak było zawsze , jest i będzie w przyszłości, i nie zmieni tego Twoje pomroczne widzenie. Pisze pomroczne bo Twój Nick powinien brzmieć raczej Aron pomroczny a nie Aron jasnowidz. Czy Ty żyjesz w jakimś letargu człowieku ? Obudź się !!! 

 

Portret użytkownika aron jasnowidz

uderz w stół a norzyce się

uderz w stół a norzyce się odezwą ,pije właśnie do tych których tam nie było ,własnie do takich którzy tylko potrafia gadać i wyzywac innych w necie ,własnie do takich był mój post, a na tym portalu takich wataszków komputerowych nie brakuje i pod tym posotem podopisza się wszyscy ,których za bolała prawda kuzynku .pewnie że są dobrzy i zli ale ci dobrzy byli tam gdzie opisywałem a reszta siedziała i patrzyła w potfel i w lodówkę a teraz kiedy otrzymamy zapłate ciekawe jak szybko podniosą krzyk i lament .ja jestem spojonym i szczęsliwym człowiekiem ,ale pokazuje prawde i pisze o niej ,co oczywiście nie pdooba się wybrańcom tego narodu ,ci wola obwiajniać za wszystko żydów a nie siebie ,dlatego tak sie irytujecie pod każdym psotem gdzie napisano troche prawdy o was ,prawda wyzwala ,kłamstwo rujnuje ,i tak jak zrujnowany jest nasz kraj ,tak samo zdegenerowane jest społeczeństwo ,sa wyjątki jak w każdym społeczeństwie ale akurat wy nim nie jesteście .

Portret użytkownika sio

W kosmosie nie ma nic, ani

W kosmosie nie ma nic, ani żywej bakterii i duszy nawet.
Nasz świat jest boskim ewenementem.
Swiat rozpoczęli bogowie a nie małpy.
Ich stan świadomości był potężny i wpływał na formę i stan materii tutaj.
Potem pozostały śmieszne legendy po nich,które chrześcijanie czy żydzi oczyścili  z dobra i sensu jednocześnie pochodząc od nich.
Powoli upadało wszystko ponieważ rzeczywistość zastępowano teoriami a świadomość zmaterializowano tak aby to materia była górą
Tak czy owak wszechświat jest piękny i warto tam zaglądać.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex3

To miłe usłyszeć to co się

To miłe usłyszeć to co się myśli samemu od innej osoby. Istotnie Wszechświat jest boskim ewenemtem z unikalnym życiem na naszej planecie a po za nią martwy i upiorny...
 Banialuki  o "zakamuflowanych pojazdach obcych"  w skórce komety mogą wymyśleć tylko zdegradowani koczownicy... odpad Homo Sapiens ...
 Wszechświat się rozpada, gdyż myśl Boga nie znajduje odzewu w ludzkich duszach..

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex3

Nie rozumiesz, jakim bytem

Nie rozumiesz, jakim bytem jest Bóg... "Bogowie" to stworzeni przez niego Administratorzy Wszechświata, których zadaniem było tworzenie życia w zmaterializowanej mysli niematerialnego bytu- Umysłu - Boga, który jako "NIC" nie jest "NICZYM"
 To takie proste i oczywiste, że "NIC" "istniało zawsze, chociaz nie jest "NICZYM"

Portret użytkownika Śpiący

 Bogowie to istoty które nie

 Bogowie to istoty które nie były lecz są.

Jedynym defektem ludzi nie są emocje a pamięć.
 
Ziema ma za sobą wiele rozdziałów które powinne być nazwane kolejnymi erami tego świata.
 
Nie nie jesteśmy sami we wrzechświecie ale niestety jesteśmy słabi tak samo jak bardzo jest silna nasza skleroza względem tego kim jesteśmy,

Portret użytkownika marko55

myślisz po ludzku i nie

myślisz po ludzku i nie potrafisz wyjść poza to myślenie.Zgadnij jak myślałby patyczak  gdyby mógł- powiem Ci - widziałby dwa wymiary.Myslenie abstrakcyjne , jest nie dla wszystkich dostępne.

Portret użytkownika sio

Tym pytaniem narzucasz

Tym pytaniem narzucasz odpowiedź: kto stworzył? No oczywiście Stworzyciel.
Jak w komuniźmie: kto był największym człowiekiem i dlaczego Lenin?
Bogowie to nie Bóg oczywiście, ale istoty ludzkie uosabiające Boga.
Bóg sam osobiście nie stwarza i wszechświat jest wieczny, a ci, którzy byli jak On dokonali reszty.
Nie rozumię po co żydzi czy chrześcijanie krytykują poprzednie byty, które tyle wysiłku zrobiły aby te kultury zaistniały ostatecznie.
Tamte się skończyły i bóstwa stały się zwykłymi ludźmi - i co w tym nadzwyczajnego albo niezrozumiałego?
teraz jest ponowna potrzeba aby świat odnowić i bóstwo ma się ponownie uaktywnić obojętnie czy to się religiom podoba czy nie.
Te kultury, religie i cywilizacje już nie mają mocy, a powodują destrukcje i nad czym się tu użalać?
Że jakaś zagubiona kometa uderzy w ziemię? To co?
To tu będzie Niebo, ale po totalnej destrukcjii najpierw fizycznej a potem złego ducha, który trzyma ludzką świadomość w garści.
Bóg sam osobiście nie zapłacze ponieważ wszyscy niegodziwcy zostaną oczyszczeni z niegodziwości i razem z Nim bedą odpoczywać aż do momentu, kiedy bóstwa im na to pozwolą i ponownie religie jak judaizm buddyzm czy chrześcijaństwo pojawi się aby utrudniać życie sobie nawzajem, ale to już nie będzie Niebo
 
 

Portret użytkownika kuzYn

"Bóg sam osobiście nie

"Bóg sam osobiście nie zapłacze ponieważ wszyscy niegodziwcy zostaną oczyszczeni z niegodziwości i razem z Nim bedą odpoczywać aż do momentu, kiedy bóstwa im na to pozwolą..." 
 
Czyli Bóg w środku a po prawicy i lewicy Hitler i Stalin będą odpoczywać i lać ze śmiechu że talk wydymali ludzkość ? Wink

 

Portret użytkownika sio

Nic z tego kuzynku. Hitler i

Nic z tego kuzynku.
Hitler i Stalin beda odpoczywali z Bogiem ale daleko od Niego.
To jest ostatni wymiot dusz. Czyli przychodza na koncu i ich jakosc nie wiele przypomina Boga.
To tacy negatywni celebryci przychodza, zaswica i upadaja w tym samym zyciu.
Ty tez jestes chyba z tych ostatnich ha, ha hi,hi.
Doswiadczasz tylko tego zycia i nic wiecej

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Kazek12

Komety to jakby wszczepiony w

Komety to jakby wszczepiony w mózg wszechświata czip, bo wszechswsiat jest kosmicznym mózgiem, pracującym  na zasadzie sił i pól elektrtycznych, podobnie jak mózg człowieka czy innej istoty.
Ten czip ma śledzić to co dzieje się w mózgu wszechświata, jak czipy w mózgu lub innej części człowieka celowo wszczepiane przez tych którzy chcą sledzic poczynania ludzi , na zasadzie pół elektrycznych i fal elektromagnetycznych. JKest to tzw. kontrola umysłu , która przechodzi od  fazy doświadcvzeń do fazy powszechnego stosowania,.

Portret użytkownika Serotonina

 Admin ten art. to jest

 Admin ten art. to jest napędzanie sztucznej  podniety - wiemy to bo :
 przy technologii która pozwala poruszać się w kosmosie :
potwierdzenie swojej obecnosci , dla ludzkości  byłoby  zwyczajną przysłowiową pestką ! - zupełnie tak samo jak odpowiednie przyśpieszenie ,  i zbliżenie się do naszej orbity , dlatego uważam że to tania sensacja    sorry Cyprianie    Smile

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Drogi Adminie - proszę nie

Drogi Adminie - proszę nie nakręcać kolejnej kometarnej histerii bo wyciągne teczkę i przypomnę historię komety Elenin. Elenin i ISON nie nauczyły niczego ???.  Po co stwarzać kolejną pożywkę jasnowidzom....

Portret użytkownika Sajgoniarz

Z tego co wiem to nakowcy

Z tego co wiem to nakowcy badają zwłaszcza rzeczy niezwykłe. Raczej rzadko trafiają się komenty, które wysyłają impulsy elektromgnetyczne, więc może dlatego chcą ją zbadać? Nie ma łatwiejszego kamuflaża dla sond ETI właśnie udawanie komet, bo jest to naturalny kamuflaż, zapewniający dobrą ochronę przed warunkami panującymi w kosmosie więc.... Gratulacje dla panów z ESA. Co do takiej głupoty jak "dźwięk" komety.... Jakiś problem z przekonwertowaniem fal, skoro potrafimy je odbierać (EM) i nadawać? (Dzwięk) Swojego czasu przecież NASA wypuściło krążek z "dźwiękami" Układu Słonecznego, które nagrała Sonda Voyager. Zamiast hatować technologię, posłuchajmy naszego domu, skoro potrafimy to zrobić. Poza tym jest to piękna muzyka Smile

Strony

Skomentuj